IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

9 страници V  « < 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Емре Джан, 23
ribery
коментар 30 Sep 2019, 21:08
Коментар #141

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 438
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

емретооо хахаха

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 10 Oct 2019, 18:49
Коментар #142

Juventus regular

Коментари: 1 581
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Емрето пак е тракал нещо и пак като е в лагера на бундестима, че не бил доволен, че не играел редовно за Юве. Ами и аз не му харесвам играта, ама съм принуден да го гледам като го пуснат. Много взе да дразни тоя.

+Quote Post
Hennessy
коментар 10 Oct 2019, 18:57
Коментар #143

Juventus star

Коментари: 3 548
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Teogo0alll @ 10 Oct 2019, 18:49) *
Емрето пак е тракал нещо и пак като е в лагера на бундестима, че не бил доволен, че не играел редовно за Юве. Ами и аз не му харесвам играта, ама съм принуден да го гледам като го пуснат. Много взе да дразни тоя.

С кое дразни, че за 2 години му ебаха мамата, а беше един от основните при Клоп? И че вкараха Ругани, който едва ли ще помирише ШЛ, за сметка на Джан? Реално наистина не виждам с какво Кедира е нещо повече от Емрето. И има разлика Кедира да играе 60-70 мин и Джан да влезе за 10-20 и да си кажеш после - "Ей го тоя, пуснаха го, влезе и нищо не направи!".

Както и Джан, така и Рабио не получават достатъчно време, за да се докажат.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 10 Oct 2019, 19:01
Коментар #144

Juventus regular

Цитат(Hennessy @ 10 Oct 2019, 18:57) *
С кое дразни, че за 2 години му ебаха мамата, а беше един от основните при Клоп? И че вкараха Ругани, който едва ли ще помирише ШЛ, за сметка на Джан? Реално наистина не виждам с какво Кедира е нещо повече от Емрето. И има разлика Кедира да играе 60-70 мин и Джан да влезе за 10-20 и да си кажеш после - "Ей го тоя, пуснаха го, влезе и нищо не направи!".

Както и Джан, така и Рабио не получават достатъчно време, за да се докажат.

С това, че е тромав като бременна мечка. Ругани го вкараха заради контузията на Киело, няма как да стоиш с три дефендъра само. Това, че правил мега мачове при Клоп много слабо ме топли.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Oct 2019, 19:11
Коментар #145

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Всъщност беше един от най-добрите при победата с 3:0 срещу Атлетико миналата година. Не е като да не е имал силни мачове и за нас.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 10 Oct 2019, 19:41
Коментар #146

Primavera player
**

Коментари: 165
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Абе мача с Атлетико е по-особен случай. Беще мача на сезона. Всички бяха като гладиатори.
Иначе очаквам постепенно Сари да го налага вместо Кедира, или поне се надявам де.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Oct 2019, 19:54
Коментар #147

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

В момента Буфон има 180 минути през сезона, Джан има 78. Киелини, който се контузи още след първия мач, все още има повече минути от Джан. Най-нормалното нещо на света е Джан да каже, че не е щастлив. Не е някой младеж, не е някой тепърва налагащ се юноша. Обсъждахме темата и преди - няма лошо да не влиза в плановете, нормално е всеки треньор да си има предпочитания, лошото е, че не са го пуснали да си тръгне. Вече отделен въпрос е дали е правилно да търка пейката. А иначе с тренировки няма как да влезе във форма.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 10 Oct 2019, 22:26
Коментар #148

Juventus champion

Коментари: 7 439
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Тук е култово как ти се обяснява какво не можеш да говориш за еди-кого си, защото било едно отиграване, но после ти се разправя как някой не бил футболист, понеже не изкъртил в първите си 75 минути за сезона.

Този коментар е бил редактиран от pinkfloyd39 на 10 Oct 2019, 22:26

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 11 Oct 2019, 05:58
Коментар #149

Juventus regular

Цитат
после ти се разправя как някой не бил футболист, понеже не изкъртил в първите си 75 минути за сезона.
"Разправям" , че Емрето ходи и трака пред медии като ощипана за дупето невеста и то от лагера на национала, а на Континаса - ни лук ял, ни лук мирисал... Това е малко като да се сбиеш с някой, който усещаш, че ще ти нацепи канчето, ама продължаваш да го псуваш и да се ежиш щото едни 5-10 човека ви държат и разтърват.
А на теб щом ти харесва "неизкъртващата" игра на Емрето - ок, явно си занижил стандарта.
Цитат
Тук е култово как ти се обяснява какво не можеш да говориш за еди-кого си, защото било едно отиграване

Нищо на никого не "обяснявам", нито пък разбрах за кого и за кое отиграване става въпрос.
Повечето от мненията , които съм споделил, се случват на терена в момента.

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Oct 2019, 09:48
Коментар #150

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 296
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат
Джан изглежда като аматьор

Джан не може да подава,

Джан е хейтван, защото нашият треньор не знае какво да го прави,

Недоумявам как Алегри за 3 месеца превърна Джан в посредствен халф

Джан не виждам защо сме го взели даже,сиг защото е безплатен.

беше на върха в Англия за най-добри подавачи, особено на дълго разстояние, изведнъж не може да подаде топката по-далеч от три метра...

Джан отново е пренебрегнат от Льов

Това горното са цитати от форума до м. март (мачът с Атлетико).

Последва силен мач срещу Каляри.

След което се контузи срещу Милан (стъпи на криво) и пропусна първият мач с Аякс (ахаааа да влезе във форма, но не би).

После във втория - бореше се (главно ръкомахайки) и ни отупаха като прашна черга.

Та първите 75 минути за тоя сезон са предшествани от 2200 минути в предходния. Отделно от март 2018 до сега е пропуснал 22 мача и е бил контузен около 120 дни или общо 4 месеца.

Контузиите - в гърба, в щитовидната, в глезена и мускулна.

Аз изключително много се надявам да стане нещо като играчът, който беше срещу Атлетико или в Ливърпул (в добрите мачове, че ги редуваше и там едни представяние силни-слаби), но той трябва да го докаже. Да играе в национала щом са го викнали, да се раздава на терена за нас и оттам нататък ще се прецени кой и къде.

Но хайде да не се правим, че разбираме повече от хора, които работят футбол над 30 години.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 11 Oct 2019, 10:02
Коментар #151

Juventus regular

Коментари: 1 629
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Да, де ама Джан не го взимаш и не му даваш заплата, за да изкара един сезон. Взимаш го за заместник на Кедира, който е на 32 и заради същия го разкарваш. Аре сега извади и коментарите за Кедира от последните 2 години?
А, че онзи Шушлек, който до преди сезон не беше спечелил нищо ще му се води на неговия гръб всички тези решения.
Просто ми, че нямам доверие в човек, който държеше пейка Канте и го пускаше бокс ту бокс и какъв ли не, за да пуска онзи нефелник Жоржиньо...

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Oct 2019, 10:39
Коментар #152

Juventus regular

Aз за Кедира не споря, че е убитак, ама щом Джан не може да хване ръка от него, няма какво да коментираме. Ето ти го миналия сезон, този нищо по-интересно не се случва.

Колкото до Канте (резервата с 4000+ минути за мин. сезон) - съгласен, много добър играч, но играеш с тренер, чийто стил е две 8ци и 6ца. Канте къде го виждаш? Kато разиграващ или б2б? И на тоя фон Матюиди влиза и почва да играе все едно цял живот е бил 8ца. Еми сори човек - няма да хленча за някой щото бил направил 3 добри мача при нас и половината от времето в Ливърпул играе като мишок, НИЩО ЧЕ в другата половина показваше качества за голям играч.

Пак да го повторя - ако тренерът прецени - това е. Не може играчи като босненския убитак и матюиди да мачкат при него и да обяснявам как не бил прав за Кедира или Рабио. На втория му омекнали краката, а първият явно е най-добрият измежду тримата към момента. Или поне Сари така мисли.

И след като си гледам отбора как играе с всяка изминала минута по-добре и по-добре, то - да тръгна да защитавам форумните фантазии ли? Без мен. Отделно днес говорите едно, утре друго, та грам не мога се вържа в хора.

И последно - Джан не го е взел Сари, не му е договарял заплатата - там въпросите са към легендата на калчото Алерги, който ни обезличи в последните си 2 години. Ама айде да не отваряме и тая рана.

+Quote Post
mrd
коментар 11 Oct 2019, 13:56
Коментар #153

Juventus regular

Коментари: 1 801
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Ето го целия цитат:

“I’m not happy [at Juve] right now,” said the midfielder after Germany’s 2-2 draw with Argentina last night.

“I’m not playing much at the moment. I played a lot last season, especially in important matches, for Juventus, and I also played well.

“I haven’t had a chance this season but now I think that, when I return to the club, I’ll have a shot at playing again.

“I’m definitely grateful to Joachim Low because I hadn’t played much and he still called me up.

“That’s why I was simply happy to have played again.”

Аз не виждам какво толкова е казал, футболист е, много ясно че няма да е щастлив ако не играе. Все пак аз не го приемам като някакакъв offensive statement.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 11 Oct 2019, 15:15
Коментар #154

Juventus regular

Хахаха тая легенда на Калчото, която ни заведе на два Еврофинала ли? За нея ли говорим. Какво ще коментираме, ако Шушлекчето олекне на 1/4-финал или 1/8-финал? Сигурно ще се кефим на "най-красивия футбол"? Ама да се върнем на Джан.
В кой точно мач, този сладур Сари разбра, че Кедира ще му върши повече работа. Сигурно в смислените тренировки, които води от болницата или в мачовете, които пропусна? Същата ситуация е и с Манджукич. Защо не се ползва Манджукич. Сигурно не бяга и не е фенси нападател като Игуаин. Сигурно и той не си е заслужил нито една минута.
А, като отвори тема за "легендата на Калчото" миналата година по това време беше размазал Наполи, изнесъл лекция на Трафорд и беше отворил дистанция пред Наполи. Да видим как ще се развие сезона и как ще бъдат приети успехите/неуспехите.

+Quote Post
Hennessy
коментар 11 Oct 2019, 15:23
Коментар #155

Juventus star

Коментари: 3 548
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Манджука е също толкова приключил, колкото и Кедира, сори.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Oct 2019, 16:40
Коментар #156

Juventus regular

Цитат(#8 Marchisio @ 11 Oct 2019, 15:15) *
Хахаха тая легенда на Калчото, която ни заведе на два Еврофинала ли? За нея ли говорим. Какво ще коментираме, ако Шушлекчето олекне на 1/4-финал или 1/8-финал? Сигурно ще се кефим на "най-красивия футбол"? Ама да се върнем на Джан.
В кой точно мач, този сладур Сари разбра, че Кедира ще му върши повече работа. Сигурно в смислените тренировки, които води от болницата или в мачовете, които пропусна? Същата ситуация е и с Манджукич. Защо не се ползва Манджукич. Сигурно не бяга и не е фенси нападател като Игуаин. Сигурно и той не си е заслужил нито една минута.
А, като отвори тема за "легендата на Калчото" миналата година по това време беше размазал Наполи, изнесъл лекция на Трафорд и беше отворил дистанция пред Наполи. Да видим как ще се развие сезона и как ще бъдат приети успехите/неуспехите.

Това е несериозно, честно. Дори не знам що се хабя, може би защото по принцип ме кефи гледната ти точка, но тук тежко се разминаваме.

1. Легендата ако ни е завел до два финала, значи ги е и изгубил. Еднолично. Или бъркам някъде? Да не ми кажеш сега, че не е можело да бием Барса или Реал? Ако случайно ти мине през акъла, моля те, спести ми го.

2. Легендарният като е изнасял лекции на трафорд (извини ме, че не съм впечатлен), защо го намазаха на собствения му стадион 2 седмици по-късно? Или хубаво играхме, ма на късмет ни биха? Легендарните ни мачове с Young Boys, Атлетико (първият) и Аякс (двата) не ги броим, защото бил размазал Наполи?!

3. 2017та, финала, беше преди точно 2 години и 5 месеца. Две години по-късно ни размазаха децата на Аякс. 1 година по-късно реал ни разцепи дупарата в Торино и после само едно (несбъднало се) чудо можеше да ни измъкне.

4. Дълбоко вярвам, че във футбола най-важен е следващият мач. Не се седи на стари лаври и се работи всеки ден. От 2017та да си гледал финал? А да си гледал финал, в който вдигаме купата? Аз щото съм и мога да направя разликата.

5. За Кедира - Сари е разбрал в тренировките, да. Не си спомням да са го докарали с линейка от Лондон, еле пък да не е водил подготовка. Това изобщо сериозно ли го обсъждаме?

6. Кедира аз няма да го защитавам, тъй като не мога да го понасям. Давам ти един цитат, мой, в тази посока - "Кедира е напълно комичен. Не разбирам защо трета година е на спусъка и сере ли сере."

7. И на тоя фон аз питам - ако Джан не може да хване ръка от Кедира, то в какво точно състояние е? Да направя един паралел с Рабио - всички ревем, че искаме да играе и като го пуснат се вижда, че е толкова далече от истината, че по-добре да го тренира, докато захапе малко и тогава да го пуска. Или не си съгласен и за него?

8. А за Манджата, който ми е адски симпатичен като персона да кажем важните неща - за 2 години 20 гола. Игуаин за най-слабия си сезон в живота - 13 гола. За 2 години 36 гола. Кой заслужава повече? Само на тая база, без да гледаме представяне на терена и позиции или пък голмайсторски умения. Щото не е 2013. Да не коментираме пък подробности, че със Сари имат история, че и той самият демонстрира растеж.

Та както и започнах - айде не се прави/те, че разбираш повече от някой, който е всеки ден с отбора и от 30 години е в бизнеса. Няма какво да спорим що някой не играел - ако играе добре, ако не - значи така е трябвало.

Самия клетник Джан си изяжда шансовете с подобни коментари. Не съм забелязал да викат "най-добрия подавач" редовно в национала, да не кажа, че направо има 5 минути в квалификационен мач за последните няколко години. Та явно не е само Сари шушляка, който има зъб на супер таланта. А на теб оставям да разсъждаваш защо Емрето играе като защитник вместо на позицията си в приятелски мач за Жърмани.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 11 Oct 2019, 17:17
Коментар #157

Juventus regular

Няма да плюя третия най-успешен треньор в историята на клуба, заради едно отпадане от Аякс. Аре за един мач да отречем 5 години свършена работа и пълна доминация.
Няма какво да говорим повече за Джан и Сари. Сари си носи отговорността. В тоя ред на мисли колко мача щеше да стои Де Лихт на пейката преди да запише дебют, ако не беше контузията на Киелини? Щото лаленцето почна с коментарите още след първия мач.
Сари ще го съдя в края на сезона когато броим трофеите. Нулеви години за мен като фен на отбор пълен доминант не са приемливи. Без значение от качеството на играта.

Този коментар е бил редактиран от #8 Marchisio на 11 Oct 2019, 17:17

+Quote Post
Kirilov
коментар 11 Oct 2019, 18:47
Коментар #158

Juventus champion

Коментари: 8 201
Регистриран: 28-April 14
Потребител No.: 24 823

Според няколко медии, ако се стигне до продажба зимата ще му търсим около 50 милиона.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 11 Oct 2019, 19:57
Коментар #159

Juventus regular

Цитат(#8 Marchisio @ 11 Oct 2019, 17:17) *
Няма да плюя третия най-успешен треньор в историята на клуба, заради едно отпадане от Аякс. Аре за един мач да отречем 5 години свършена работа и пълна доминация.
Няма какво да говорим повече за Джан и Сари. Сари си носи отговорността. В тоя ред на мисли колко мача щеше да стои Де Лихт на пейката преди да запише дебют, ако не беше контузията на Киелини? Щото лаленцето почна с коментарите още след първия мач.
Сари ще го съдя в края на сезона когато броим трофеите. Нулеви години за мен като фен на отбор пълен доминант не са приемливи. Без значение от качеството на играта.

За момента сме много далеч от нулева година, не се тревожи.

Иначе Алергията има последните 2 години 2 отпадания от ШЛ. Кво по-различно очкаваш да направи Сари? Най-много и той да отпадне.

За момента нещата се движат ок. Трудни мачове, доста контузии - първи сме и в серие А и в групите на ШЛ (по голова разлика).

Иначе за някой дето не знае 3 думи на италиански и очевидно не може да разбере какво му казват (Де Лихт) щеше да отнеме време, да. И това проблем ли е? Имаш Бонучи и Киело, а Де Лихт цялото време на света. Сега му гледаме отиграванията все едно сме взели Рамос и той не доставя резултати.

И да не говорим, че прекалявате с амбициите предвид, че всеки по-сериозен отбор ни е разпрал в ШЛ за последните 23 години. За момента играем добре, може да се окаже, че дори ще е супер добре. Но тов ане става лесно и не става за 1 месец.

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Oct 2019, 10:55
Коментар #160

Juventus hero

Коментари: 11 413
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Мисля, че медиите вдигат шум около изказването на Джан повече от колкото е нужно. Момчето спроед мен не иска да си ходи, ще намери място както той, така и Рабио. Кедира и Матюиди няма да са вечно титуляри, здрави и във форма. Той Кедира не е и сега, няма и да го видим най-вероятно. Въпроса тук е, че имаме и Бентакур и ако аз трябва да избирам един между двамата бих избрал първия и спокойно бих кеширал 50 милиона. Съвсем друга тема е, че ако Кедира, го няма, ще има място и за двамта, а според мен са достатъчно добри и има какво да дадът на отбора. Рабио го виждаме като влезе в игра, че още е далеч от нужната форма, същото е и с Джан.

Колкото до Де Лихт, не смятам, че щеше да мрънка, че не играе достатъчно. Видя се и момчето си го каза, че плана е бил постепенно да навлезе в отбора и сега му е тегаво. Ако Киелини беше здрав, щяхме да сме далеч по стабилни от началото на сезона и резонно лалето нямаше да запише много минути.

Сари се справя добре с ротацията и ще дойде време за всички. Манджукич мисля, че вече изигра посленият си мач за нас и той е изпуснат влак. За момента Гонзало се представя добре, не ми липсва Марио, въпреки че можеше да е полезен в някои скучаи със своя ръст и възможност да играе и на крилото.

Този коментар е бил редактиран от masterhp на 12 Oct 2019, 10:56

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

9 страници V  « < 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 08:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team