IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Групировките на Ювентус, Gruppi Ultras Juventus
mrd
коментар 15 Mar 2019, 09:30
Коментар #101

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 753
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

QUOTE(Hennessy @ 14 Mar 2019, 22:34) *
Това не е нормално! Имам приятели, които гледаха Интер и ПСВ за 600 лв цялата екскурзия + пазаруването по моловете за 4 дни.
А аз трябва да ги дам за два билета и то за скучен мач.

Бая пазаруване е било biggrin.gif biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 15 Mar 2019, 11:58
Коментар #102

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 830
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Малко поглед от публиката:

Juventus fans shaking the Allianz Stadium with amazing atmosphere vs Atletico Madrid

Juventus fans celebrating the big win vs Atletico Madrid

Cristiano Ronaldo Penalty goal vs Atletico Madrid

JUVENTUS Vs Atletico Madrid Penalty Kick C.Ronaldo 3-0

JUVENTUS Vs Atlético Madrid Goal C.Ronaldo 1-0

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Mar 2019, 14:51
Коментар #103

Juventus hero

Коментари: 10 471
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Hennessy @ 14 Mar 2019, 23:34) *
Че голяма част от фракциите са малоумници е ясно, НО тези дни осъзнавам, че билетите наистина са адски напомпани. Понеже ми се ходи на мач и не съм член на фенклуба си търся билети в различни сайтове, та ето една справка от viagogo:

Интер - Емполи цени от 13 евро!!!!
Байерн - Хановер цени от 40 евро!
Ювентус - Емполи цени от 176 евро(това беше в понеделник, днес са вече 200+ евро).

Това не е нормално! Имам приятели, които гледаха Интер и ПСВ за 600 лв цялата екскурзия + пазаруването по моловете за 4 дни.
А аз трябва да ги дам за два билета и то за скучен мач.

За това си част от фен клуба и си взимаш билети месеци по-рано, когато цената е крайно различна smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Hennessy
коментар 15 Mar 2019, 15:13
Коментар #104

Juventus star

Коментари: 3 466
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(masterhp @ 15 Mar 2019, 14:51) *
За това си част от фен клуба и си взимаш билети месеци по-рано, когато цената е крайно различна smile.gif

А, ако съм част от него сигурно ли е, че ще мога да получа билет и само един ли е той? Дето се вика мога ли да взема билет и за жена ми?

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Mar 2019, 16:29
Коментар #105

Juventus hero

Цитат(Hennessy @ 15 Mar 2019, 16:13) *
А, ако съм част от него сигурно ли е, че ще мога да получа билет и само един ли е той? Дето се вика мога ли да взема билет и за жена ми?

Има вътрешен ред за получаване на билети, спрямо заслуги, време във фен клуба и тн. Ако жена ти е член на фен клуба, ще има билет и за нея. Тъй като билетите са поименни. Ако става върпос за мач, като този с Емполи, който не е последен, вдигане на титла, финал или мач от ШЛ с голям интерес, като Атлетико, а е нормален мач срещу слаб отбор, дори и в ШЛ - Янг бойс... при условие, че няма 50 човека от БГ, които желаят да го посетят с по-добри показатели, със сигурност ще има билети за вас.
Никой няма да ходи от БГ на мача с Емполи и съответно, ако сте вие двамата и сте членове на фен клуба, ще имате гарантирани билети smile.gif
За това е направен тоя фен клуб, за да се ходи по мачове, да имаме отстъпки, гарантирана бройка места, като се пуска предварително заявка и тн.
Годишната такса е смешна и като решиш да отидеш на мач го правиш, а не да се чудиш дали сайта от който ги взимаш, ще те прецака и как билети ми струва 200евро и няма места... тази година е късно, но лятото Юни се сети за тея неща и стани част от фен клуба, да ти е мирно, като решиш някой път да си направиш екскурзийка. Да не говорим, че билетите за самолет до Милано, ако ги вземем по-рано са по 20лв. буквално в едната посока, 50 в другата. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 15 Mar 2019, 16:40
Коментар #106

Juventus star

Цитат(masterhp @ 15 Mar 2019, 16:29) *
Има вътрешен ред за получаване на билети, спрямо заслуги, време във фен клуба и тн. Ако жена ти е член на фен клуба, ще има билет и за нея. Тъй като билетите са поименни. Ако става върпос за мач, като този с Емполи, който не е последен, вдигане на титла, финал или мач от ШЛ с голям интерес, като Атлетико, а е нормален мач срещу слаб отбор, дори и в ШЛ - Янг бойс... при условие, че няма 50 човека от БГ, които желаят да го посетят с по-добри показатели, със сигурност ще има билети за вас.
Никой няма да ходи от БГ на мача с Емполи и съответно, ако сте вие двамата и сте членове на фен клуба, ще имате гарантирани билети smile.gif
За това е направен тоя фен клуб, за да се ходи по мачове, да имаме отстъпки, гарантирана бройка места, като се пуска предварително заявка и тн.
Годишната такса е смешна и като решиш да отидеш на мач го правиш, а не да се чудиш дали сайта от който ги взимаш, ще те прецака и как билети ми струва 200евро и няма места... тази година е късно, но лятото Юни се сети за тея неща и стани част от фен клуба, да ти е мирно, като решиш някой път да си направиш екскурзийка. Да не говорим, че билетите за самолет до Милано, ако ги вземем по-рано са по 20лв. буквално в едната посока, 50 в другата. smile.gif

Много ти благодаря за информацията!

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Mar 2019, 16:57
Коментар #107

Juventus hero

Цитат(Hennessy @ 15 Mar 2019, 17:40) *
Много ти благодаря за информацията!

То не е за тази, тема има такава за фен клуба. Повече информация, може да намериш у фейбука, че мен ме няма по социалните мрежи. Там момчетата, ще ти дадат подробна информация за всичко. Събития, които се организират и всичко интересно около живота на фен клуба и любимият ни Ювентус! Благодарение на невероятната работа, която се върши в него съм изпитал едни от най-силните емоции свързани с любимият отбор. А тениска с подписа от любимият играч, със специален поздрав поименно за мен е нещо несравнимо. Не се колебай да станеш редовен член, особено ако възнамеряваш да посещаваш някой и друг мач в годината. Forza Juve!!!

--------------------

+Quote Post
Hennessy
коментар 15 Mar 2019, 17:37
Коментар #108

Juventus star

Цитат(masterhp @ 15 Mar 2019, 16:57) *
То не е за тази, тема има такава за фен клуба. Повече информация, може да намериш у фейбука, че мен ме няма по социалните мрежи. Там момчетата, ще ти дадат подробна информация за всичко. Събития, които се организират и всичко интересно около живота на фен клуба и любимият ни Ювентус! Благодарение на невероятната работа, която се върши в него съм изпитал едни от най-силните емоции свързани с любимият отбор. А тениска с подписа от любимият играч, със специален поздрав поименно за мен е нещо несравнимо. Не се колебай да станеш редовен член, особено ако възнамеряваш да посещаваш някой и друг мач в годината. Forza Juve!!!

juveti3.gif r2a-juve.gif

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 26 Mar 2019, 15:01
Коментар #109

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 041
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Аз за фен клуба мога да кажа, че тая работа с билетите спрях да я следя, когато хората си получиха билети по 35 евро на цена от 100 лв. И тук изобщо не мисля, че нашите момчета са виновни, ами онея от CLUB DOC дето ги изпукаха за връзки с Ндрангета и Аниели малко го понаказваха.

Та тея небивалици как са по-евтини и как няма билети не са точно така. Мастър - да не се разсърдиш, просто споделям моитe онаблюдения. Още повече мога да споделя, че и в деня на мача се продават билети на стадиона. Имам не 1 приятел, които така си ходят. Може да станете и международен член на клуба като там имате преференции за закупуване директно онлайн - перз преди бяха listicket сега май са ticketone. Дори погледнах има билети за мача с емполи от 70 евро без отстъпки.

Не че нещо ама не ми се струва окей да чакаш някаква си пседвойерархия, за да се сдобиеш с билет по нечие усмотрение. Еле пък да зависиш от това колко си седял в клуба. Аз примерно съм бил 1 година (първата ако не се лъжа) и повече никога няма да си дам парите. А дано се включи и някой, който си получи знамето подарък след 10 обаждания до милият (ни) председател и накрая дойде омазано в масло. За йерархията ми е мисълта smile.gif

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 26 Mar 2019, 15:29
Коментар #110

Juventus regular

Коментари: 1 184
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат
А дано се включи и някой, който си получи знамето подарък след 10 обаждания до милият (ни) председател и накрая дойде омазано в масло. За йерархията ми е мисълта

Аз съм човекът с омазаното знаме, дошло едва след напомняне, че трябва да ми се даде и дори ми се бяха скарали, че доставката трябвало да бъде за моя сметка.
На всичкото отгоре дойде в ужасяващ вид и единственото, което можеше да му се случи е да отиде в коша.
Всичко си го има документирано из форума просто хич не ми е до това да търся и вадя цитати.
Всеки сам си решава дали да се записва или не, просто като бивш член на фен клуба, не съм особено впечатлен от отношението, а всички тези йерархии, за които се споменава са толкова смешни, че няма накъде повече smile.gif
Айде със здраве !

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Mar 2019, 10:38
Коментар #111

Juventus hero

Цитат(JIZAH @ 26 Mar 2019, 16:01) *
Още повече мога да споделя, че и в деня на мача се продават билети на стадиона. Имам не 1 приятел, които така си ходят. Може да станете и международен член на клуба като там имате преференции за закупуване директно онлайн - перз преди бяха listicket сега май са ticketone. Дори погледнах има билети за мача с емполи от 70 евро без отстъпки.

Като създател на фен клуба, преди 10тина години, мога да ти кажа, че на последните мачове на които съм бил и аз си взех билети от касите преди мача, но беше на гостуване и беше сигурно, че ще има места. Не съм в управата на фен клуба от години и не взимам никаква участие, но момчетата прават всичко по силите си, без да взимат една стотинка, а повярвай ми разправиите са ужасно много. Дали ще членува като международен член или на бг фен клуба, почти няма значение, 1вото е по-скъпо и преференциите са ти същите. Идеята е, че както аз, така и ти сме написали, че ако си в някоя огранизация на Юве или търсиш на правилните места, може да се намерят евтини билети. Къде са 70евро за мача с Емполи, къде са 176!!! А съм сигурен, че с преференции цената може да падне под 50, дори 40 еврака за тоя мач smile.gif

post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 15 Jul 2019, 11:49
Коментар #112

Juventus regular

Коментари: 1 542
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

ужас, такава дивотия сред големите първенства май само в Италия все още има..

Обиск на нео-нацистки привърженици от групировката Drughi открива ракета земя-въздух и много други оръжия

Този коментар е бил редактиран от oldschool на 15 Jul 2019, 12:03

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 15 Jul 2019, 12:09
Коментар #113

Juventus hero

Уоу!!! Не си поплюват, добре, че не са намерили всичко, защото би било малко повече от военна мощ на България. Лошо е за Юве, защото тези хора са свързани с отбора, негови фенове са!

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 15 Jul 2019, 19:02
Коментар #114

Juventus star

Коментари: 3 623
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Гледам сте писали, че билети могат да се взимат и от станиона.От къде се взимат билети на стадиона от някви каси или фен шопа ако е от каси къде се намират те?

+Quote Post
vench
коментар 16 Jul 2019, 11:05
Коментар #115

Juventus star

Коментари: 4 377
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Рядко пиша в тази тема, но когато пиша обичам бъде за това как Ултраси на Ювентус са се въоръжили с ракета земя-въздух

biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
oldschool
коментар 16 Jul 2019, 14:38
Коментар #116

Juventus regular

Коментари: 1 542
Регистриран: 8-January 09
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Цитат(ForzaJuve29 @ 15 Jul 2019, 19:02) *
Гледам сте писали, че билети могат да се взимат и от станиона.От къде се взимат билети на стадиона от някви каси или фен шопа ако е от каси къде се намират те?

Има каси преди да влезеш на стадиона. Аз там съм си получавал резервиран и закупен предварително билет. Не съм купувал на място досега, но препдолагам когато има свободна продажба е възможно.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 18 Jul 2019, 13:07
Коментар #117

Juventus hero

Цитат(oldschool @ 16 Jul 2019, 15:38) *
Има каси преди да влезеш на стадиона. Аз там съм си получавал резервиран и закупен предварително билет. Не съм купувал на място досега, но препдолагам когато има свободна продажба е възможно.

По същият начин. Зависи от сектора, но има централни каси от едната страна. Ако си пред стадиона, няма как да не ги намериш.

--------------------

+Quote Post

6 страници V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th July 2019 - 20:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team