IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

14 страници V  « < 12 13 14  
Reply to this topicStart new topic
> Новият треньор
NUCLEO1985
коментар 11 May 2021, 10:26
Коментар #261

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 599
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Mihajlovic is on the list of candidates for the coaching job. [Corriere Dello Sport]

Беше време и Михайлович да влезе в списъка с кандидати, не за първи път го свързват с треньорското място в Ювентус, даже през 2014 г. си беше сериозна опция.

Сложили са още Гатузо и Индзаги. Ако това ще са имената, да идва Гасперини.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 11 May 2021, 10:30
Коментар #262

Juventus regular

Коментари: 2 469
Регистриран: 21-January 08
Град: Karnobat
Потребител No.: 851

Ако това ще са имената, по-добре да си оставаме с Пирло, ясно се вижда, че от идиот на идиот та от трън та на глок е работата ...
Не виждам как със Сари щяхме да сме по-зле този сезон при положение , че му бяха докарали 1-2ма за неговия тип футбол.
Човекът , колкото и противен да е , ясно си каза, че тоя отбор не става за нищо и си е прав !

+Quote Post
mrd
коментар 11 May 2021, 10:58
Коментар #263

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 981
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

QUOTE(masterhp @ 10 May 2021, 15:53) *
То като става само с чакане, дай да оставим Пирло и през следащият сезон. Треньори които си заслужава да ги чакаш, са не повече от пръстите на едната ръка. Като който и от тях да дойде, още през първата кампания ще видим огромна разлика и резултати. Дори да не спечелим титлата.

Аз не казвам да чакаме Пирло, нито пък Гасперини. А някой по-така smile.gif

+Quote Post
Kirilov
коментар Вчера, 10:43ч.
Коментар #264

Juventus hero
Икона на група

Група: Juve.Team
Коментари: 11 817
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
Allegri would accept the coaching job even if we played Europa League football. [Gazzetta Dello Sport]

--------------------

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 11:05ч.
Коментар #265

Juventus champion

Коментари: 7 038
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 11 May 2021, 11:26) *
Mihajlovic is on the list of candidates for the coaching job. [Corriere Dello Sport]

Беше време и Михайлович да влезе в списъка с кандидати, не за първи път го свързват с треньорското място в Ювентус, даже през 2014 г. си беше сериозна опция.

Сложили са още Гатузо и Индзаги. Ако това ще са имената, да идва Гасперини.

Тъпото е, че след Пирло ще се съгласим на всичко. На мен от тези варианти нито един не ми харесва.

Индзаги се води млад специалист с някакъв готин имидж в Италия, но за толкова години не е успял да ме впечатли с някакви успехи.
Михахлович е добър треньор... за Болоня. Изобщо не си го представям за отбор с големи амбиции. Толкова време говорим за чужденец и накрая да рискуваме точно с него...
Гатузо за мен е леко ъпгрейдната версия на Пирло и е най-зле от този списък.
Гасперини е треньор от 20 години и чак последните 2-3 е направил нещо интересно и то след като го оставиха да води отбор пет сезона.

Дори не знам кой ми е фаворит от тези. Да, по-добре ще са от Пирло, но това не е много висока летва.

И понеже съм убеден, че точно това лято Зидан няма да дойде, то най-добре май да си играем с Алегри. За него също имам какво да кажа, но ще си го запазя за назначението.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 11:20ч.
Коментар #266

Juventus champion

Коментари: 9 599
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Според "Гадзета дело Спорт" Алегри е готов да дойде и без ШЛ, но имало "известно нежелание" от страна на ръководството да го потърси.

А "Кориере дело Спорт" твърди, че Михайлович е близък с Недвед...

Усещам как ще имаме "ПРОЕКТЪТ 2.0" през лятото. post-294-1159108009.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 13:48ч.
Коментар #267

Juventus hero

Коментари: 13 970
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(vench @ 12 May 2021, 12:05) *
Тъпото е, че след Пирло ще се съгласим на всичко. На мен от тези варианти нито един не ми харесва.

Индзаги се води млад специалист с някакъв готин имидж в Италия, но за толкова години не е успял да ме впечатли с някакви успехи.
Михахлович е добър треньор... за Болоня. Изобщо не си го представям за отбор с големи амбиции. Толкова време говорим за чужденец и накрая да рискуваме точно с него...
Гатузо за мен е леко ъпгрейдната версия на Пирло и е най-зле от този списък.
Гасперини е треньор от 20 години и чак последните 2-3 е направил нещо интересно и то след като го оставиха да води отбор пет сезона.

Дори не знам кой ми е фаворит от тези. Да, по-добре ще са от Пирло, но това не е много висока летва.

И понеже съм убеден, че точно това лято Зидан няма да дойде, то най-добре май да си играем с Алегри. За него също имам какво да кажа, но ще си го запазя за назначението.

Aко сменим Пирло с Михайлович, вече не само ще ударим дъното, ами ще закопаем под него. От тези изредените, само на Гасперини бих дал шанс като най-малкото зло. Ако не върнем Алегри сме изцяло изпусната организация, която трябва да се гради от 0.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар Вчера, 14:11ч.
Коментар #268

Juventus regular

Коментари: 2 275
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Дъното е Пирло. От там насетне всичко е по-високо ниво, но в сравнение с Него всичко е на ниво Любо Пенев.

+Quote Post

14 страници V  « < 12 13 14
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th May 2021 - 18:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team