IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

31 страници V  « < 29 30 31  
Reply to this topicStart new topic
> Андреа Пирло, "От маестро до мистър"
Hennessy
коментар 29 May 2021, 15:00
Коментар #601

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 046
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Добре, защо половината отбор му благодари? Ние се чудим дали не го бойкотират, те му благодарят все едно топа на топа си тръгва huh.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 29 May 2021, 21:13
Коментар #602

Juventus champion

Коментари: 7 203
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

С интерес ще му следя кариерата. Казвам го без ирония. Най-вероятно ще успее да си намери отбор, само заради кариерата си на футболист и защото идва от Ювентус. Някой назад спомена Сасуоло, което за мен е висока летва за него, но да видим. Ще ми бъде интересно да го видя в отбор, където напрежението не е голямо и може да му бъде дадено време. Но аз не вярвам в Пирло. За мен оттук нататък той ще се провали навсякъде, просто защото не го бива. Накрая може наистина да се озове в Ювентус Б.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 29 May 2021, 21:19
Коментар #603

Juventus champion

Коментари: 8 660
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(vench @ 29 May 2021, 21:13) *
С интерес ще му следя кариерата. Казвам го без ирония. Най-вероятно ще успее да си намери отбор, само заради кариерата си на футболист и защото идва от Ювентус. Някой назад спомена Сасуоло, което за мен е висока летва за него, но да видим. Ще ми бъде интересно да го видя в отбор, където напрежението не е голямо и може да му бъде дадено време. Но аз не вярвам в Пирло. За мен оттук нататък той ще се провали навсякъде, просто защото не го бива. Накрая може наистина да се озове в Ювентус Б.

Просто за дискусията:

Зависи си от него, от това умее ли да вади изводи. Казва често, че си е извадил поука, осъзнал е къде е сгрешил. Казвам го не защото му вярвам, като теб, но защото хора като Клоп и Алегри са почнали от кривите ниви и са школували там доста време. Един Пирло стартира високо веднага, усети европейските мачове, усети какво е да се бориш за титла, което скорострелно прерасна в борба за място (на кръв)... и в крайна сметка (не ги надценявам) взе два трофея. За човек, който не трябва да води Ювентус, а да се учи, вече се е сблъскал с интересни моменти, гонил е задължителни победи, работил е с големи футболисти, знае какво е да го гледат под лупа.

Та, сеш се, кво казвам - зависи от него. Ако успее да превърне грешките в нещо стойностно, ако умее да изкоренява тези грешки... аз не виждам нищо лошо да се учи 2 години в отбор, който се бори за оцеляване и после още 2 в Сасуоло, които са нещо от рода на 6-12 място. Не е загубена кауза и има някаква основа, над която да гради. На мен нищо не ми хареса, но ще се въздържа от прогнози - може би защото не ми е особено интересно кво ще се случи с него занапред, но има 3-4 години да иде на тихо място и да пробва различни неща, има откъде да черпи опит... ще видим, но наистина не е интересна тема.

+Quote Post
Sllai
коментар 29 May 2021, 21:19
Коментар #604

Juventus bench

Коментари: 570
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Бях от най-големите критици на Пирло във форума, но за да сме обективни трябва да отбележим огромния брой контузени, които тотално довършиха положението ни. 1 месец без Роналдо, 3 месеца без Де Лихт, 1 месец без Куадрадо, цял сезон без Дибала, 5 месеца без Киелини, 2-3 месеца без Сандро, постоянно контузени Рамзи и Демирал. Маккени и Бонучи и те по едно време отсъстваха поне за няколко мача.

Забележете, че само двама от Байерн - Левандовски и Горецка, се контузиха баш за мачовете с ПСЖ и Байерн веднага не приличаха на себе си и разбира се, отпаднаха. При Ливърпул проблемите май бяха също през целия сезон (тях не ги следя детайлно) и резултатът е видим.

Сасуоло би било добра стъпка за Пирло, но на този етап Юве е твърде голям залък. Но не подобри ли играта си в защита, Пирло няма да може да сполучи в занаята.

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 29 May 2021, 21:20

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
masterhp
коментар 31 May 2021, 18:41
Коментар #605

Juventus hero

Коментари: 14 223
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Sllai @ 29 May 2021, 22:19) *
Бях от най-големите критици на Пирло във форума, но за да сме обективни трябва да отбележим огромния брой контузени, които тотално довършиха положението ни. 1 месец без Роналдо, 3 месеца без Де Лихт, 1 месец без Куадрадо, цял сезон без Дибала, 5 месеца без Киелини, 2-3 месеца без Сандро, постоянно контузени Рамзи и Демирал. Маккени и Бонучи и те по едно време отсъстваха поне за няколко мача.

Забележете, че само двама от Байерн - Левандовски и Горецка, се контузиха баш за мачовете с ПСЖ и Байерн веднага не приличаха на себе си и разбира се, отпаднаха. При Ливърпул проблемите май бяха също през целия сезон (тях не ги следя детайлно) и резултатът е видим.

Сасуоло би било добра стъпка за Пирло, но на този етап Юве е твърде голям залък. Но не подобри ли играта си в защита, Пирло няма да може да сполучи в занаята.

Пирло натрупа страхотен опит при нас. Има шанс да стане голям треньор, ако му се занимава и ако не се инати и се учи от грешките. Малко треньори може да се похвалят с такъв летящ старт на кариерата си. За Пирло треньора може да се говори най-рано след 4-5 години. Нека хване отбор като Сасуоло (което според мен е голяма лъжица за него) да направи 2-3 сезона прилични, да се пребори за ЛЕ и да пробва отбора на който наистина е легенда wink.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 01 Jun 2021, 14:37
Коментар #606

Juventus regular

Коментари: 2 345
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Жена му влиза в доста тъпа полемика с Бернардески. Берна направи коментар, че му е по-лесно когато не трябва да играе бек или нещо от тоя род, на което жена му на Пирло се е заяла с него.
Берна не игра нищо тоя сезон, ама и Пирло едва дали му помогна да излезе от дупката, в която беше. В този ред на мисли искам Берна да изкара една подготовка с Макс и да се преценява тогава дали има бъдеще при нас. Като се замисля последният смислен футбол от Берна го гледах при Алегри когато беше навлязъл в доста добра форма е началото на 2018г.
Че в момента е в слаба форма съм съгласен, ама твърде не съм съгласен, че е някаква утайка, която не става и за Емполи. Не случайно Манчини се опитва да му подаде ръка, а не да го игнорира, както явно е правил Пирло.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 01 Jun 2021, 14:41
Коментар #607

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 808
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(#8 Marchisio @ 01 Jun 2021, 15:37) *
Жена му влиза в доста тъпа полемика с Бернардески. Берна направи коментар, че му е по-лесно когато не трябва да играе бек или нещо от тоя род, на което жена му на Пирло се е заяла с него.

Тя явно е влязла в някаква серия, онзи ден клъвна и Алегри с някакво подобно коментарче. Някакъв фен беше пожелал на Пирло някой ден да се върне в Ювентус като Алегри, но жената на Пирло отговори: "Едва ли, той има достойнство".

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Jun 2021, 14:51
Коментар #608

Juventus champion

Коментари: 8 660
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(NUCLEO1985 @ 01 Jun 2021, 14:41) *
Тя явно е влязла в някаква серия, онзи ден клъвна и Алегри с някакво подобно коментарче. Някакъв фен беше пожелал на Пирло някой ден да се върне в Ювентус като Алегри, но жената на Пирло отговори: "Едва ли, той има достойнство".

Все пак е легенда на три отбора post-294-1158668510.gif.

+Quote Post
div
коментар 01 Jun 2021, 15:08
Коментар #609

Juventus regular

Коментари: 1 928
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Митичните женски фигури на Ювентус - сестрата на Роналдо, гаджето на Дибала, майката на Рабио, а сега очевидно и жената на Пирло. Чакаме на Бернардески баба му да хвърли някоя бомба.

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 01 Jun 2021, 15:11
Коментар #610

Juventus regular

Цитат(div @ 01 Jun 2021, 15:08) *
Митичните женски фигури на Ювентус - сестрата на Роналдо, гаджето на Дибала, майката на Рабио, а сега очевидно и жената на Пирло. Чакаме на Бернардески баба му да хвърли някоя бомба.

Забравяш бившата на Аньели, тя ги солеше доста в Туитър.

+Quote Post
odyssey7
коментар 02 Jun 2021, 11:22
Коментар #611

Juventus star

Коментари: 4 734
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Tudor: "It was tough, but in the end, we managed to qualify for the UCL, we also won the Coppa Italia, and yet they kicked us out. I'm sorry and I don't think it's fair. But I have decided one thing: I will never be anyone's assistant again.
There was a list of 5 names compiled by Juventus and Pirlo decided, he chose me. But because he's a good friend of Baronio, he took him and put us all on the same level. It wasn't right, I am a coach. But I accepted because it was Juve."

Мислих, че Тудор е играл в Ювентус, дева, разбиращ философията на клуба. Не било честно, че ги махнали с Пирло след като, внимание - сме се класирали за лигата, както и двете малки купи. Всеки сам да си вади изводите.

пп:Не знаех в коя тема да шерна поста.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 02 Jun 2021, 11:23

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 02 Jun 2021, 11:32
Коментар #612

Juventus regular

Цитат(odyssey7 @ 02 Jun 2021, 11:22) *
Tudor: "It was tough, but in the end, we managed to qualify for the UCL, we also won the Coppa Italia, and yet they kicked us out. I'm sorry and I don't think it's fair. But I have decided one thing: I will never be anyone's assistant again.
There was a list of 5 names compiled by Juventus and Pirlo decided, he chose me. But because he's a good friend of Baronio, he took him and put us all on the same level. It wasn't right, I am a coach. But I accepted because it was Juve."

Мислих, че Тудор е играл в Ювентус, дева, разбиращ философията на клуба. Не било честно, че ги махнали с Пирло след като, внимание - сме се класирали за лигата, както и двете малки купи. Всеки сам да си вади изводите.

пп:Не знаех в коя тема да шерна поста.

Тоя сладур явно не помни как щяха да го бият в Истанбул. Сърдит го раздава. Смятай каква вакханалия е било, щом Тудор е бил сърдит на Пирло, че си е довел Баронио mellow.gif Тези сладури не са се разбирали по между си, камо ли да ръководят отбор. Все повече се обеждавам, че Пирло е някакъв дълбоко вглъбен в себе си темерут, който е бил обречен още в началото.
Според мен не е успял да грабне и цялата съблекалня и резултатите са очевидни. Не знам какво бъдеще има като треньор. Топ треньорите в бранша са харизматични личности, а играчите им умират да играят за тях. Тоя пич определено не такъв. Дали ще стане е друг въпрос, а дали има уменията и вижданията да бъде успешен тактик е съвсем отделен въпрос.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Jun 2021, 11:58
Коментар #613

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 808
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Допълнение:

I have the title and I've coached Hajduk, Paok, Galatasaray, and Udinese, while no one on the staff had coached a club before. I only accepted these internal rules and conditions of his because it was Juventus.” [Igor Tudor - Vecernji List]

Квалифицираният с престоите в Хайдук, Паок, Галатасарай и Удинезе. post-294-1159108009.gif Спорили са като малки деца кой да командва и Тудор е изтъквал невероятния си опит от Хайдук. Смешна история. Нито е трябвало да приема, щом се смята за по-добър от другите, нито пък е трябвало изобщо да бъде в списъка с помощници, предложен на Пирло.

Добре, че Аниели си извади главата от задника и върна Алегри, защото ако бяхме продължили с тоя невероятен щаб...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
div
коментар 02 Jun 2021, 15:18
Коментар #614

Juventus regular

Коментари: 1 928
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Звучи като нормална, балансирана среда, в която човек да се развива и работи. Поне вече е занимателно да им четеш глупостите, а не ти идва да си теглиш ножа. More, please.

Този коментар е бил редактиран от div на 02 Jun 2021, 15:23

--------------------

+Quote Post

31 страници V  « < 29 30 31
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th June 2021 - 20:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team