IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

177 страници V  « < 72 73 74 75 76 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
pinkfloyd39
коментар 06 Aug 2019, 16:07
Коментар #1461

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 8 652
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(snitch @ 06 Aug 2019, 16:05) *

"Представяте ли си да вземем футболист на Ман Сити? До съвсем скоро това не беше възможно!"
Go to the top of the page

+Quote Post
4oKuTo
коментар 06 Aug 2019, 18:17
Коментар #1462

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Разликата в игровото време при двамата последните 2 сезона реално е 700 минути повече за Кансело. Няма и как да се сравняват при равни условия. От едната страна имаме титуляр в Серия А, а от другата играч за запълване на дупки във Висшата лига, който е играл в голям процент от времето на различни позиции от десен бек, където се чувства най - силен. Да ги сравняваме в края на следващия сезон, когато имат по 1 сезон в Ювентус, ще е по - уместно.

Този коментар е бил редактиран от 4oKuTo на 06 Aug 2019, 18:18

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Aug 2019, 18:26
Коментар #1463

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 801
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Откъдето и да го въртим продаваме титуляр, за да го заменим с резерва и събираме две водоноски - Данило и Де Шилио за единия титулярен пост. Чисто футболно такъв трансфер няма обяснение. Вече там за тефтерите, на Паратичи сметките и това клубът да не е на червено сигурно е много добър трансфер. Десният бек на практика не е болка за умиране, изкарахме маса време с Лихтщайнер, но на базата на претенциите ни този трансфер е глупав. Още по-глупаво е, че се случва на 6-7 август, а не в началото на юли. Не стига, че взимаме резерва, но го взимаме и две седмици преди началото на сезона. Защитник е, има нужда от време да свикне, което значи, че легендата Де Шилио ще започне сезона като титуляр. Някакви теории Куадрадо да играе на този пост са.... срещу Сасуоло може, ама срещу сериозен отбор с Куадрадо десен бек...

Иначе са се появили слухове, че Ругани е зарибен да ходи в Арсенал и нараствала възможността да си тръгне.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 06 Aug 2019, 18:31
Коментар #1464

Juventus star

Коментари: 2 792
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Кедира отказал всички предложения. Искал 6 млн. нето или оставал. Демек Кедира ще го гледаме и сл. сезон.

+Quote Post
Sllai
коментар 06 Aug 2019, 18:50
Коментар #1465

Juventus bench

Коментари: 570
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Цитат(pinkfloyd39 @ 06 Aug 2019, 16:07) *
"Представяте ли си да вземем футболист на Ман Сити? До съвсем скоро това не беше възможно!"

Яко е че ме цитираш, но все още не си ми отговорил на поста в "Трансферна политика". Иначе тази статистика е непълна. Освен че мнението на Чокито е много точно, бих искал да видя и статистиката за грешни пасове, загубени топки, спечелени единоборства, точни подавания и случаи, в които е преминат с дрибъл. Щото защитника преди всичко прави това. Тази статистика, която сте пуснали е за профила на крайните нападатели. Викам да оставим асистенциите и головете на Дъглас Коща и Роналдо.

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 06 Aug 2019, 18:52

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 Aug 2019, 18:54
Коментар #1466

Juventus champion

Коментари: 9 801
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Наистина не ми пука за Кансело, защото и с него, и без него все тая, а и се издъни във важни моменти, но сериозно ли се опитваме да обясним, че Данило му е равностоен?

Иначе Данило е кацнал в Торино вече. Дано да свърши някаква работа.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Sllai
коментар 06 Aug 2019, 18:57
Коментар #1467

Juventus bench

Коментари: 570
Регистриран: 4-April 12
Потребител No.: 24 659

Цитат(NUCLEO1985 @ 06 Aug 2019, 18:54) *
Наистина не ми пука за Кансело, защото и с него, и без него все тая, а и се издъни във важни моменти, но сериозно ли се опитваме да обясним, че Данило му е равностоен?

Аз лично не се опитвам Данило да го изкарам равностоен на Кансело, а и няма как, защото не съм го гледал с екипа на Юве. Иначе споделям останалото, което си казал. Come on, ако продажба на Кансело за 30 милиона плюс играч е гафът на сезона, значи сме по зле и от феновете с белите кърпички от Мадрид.

Този коментар е бил редактиран от Sllai на 06 Aug 2019, 18:58

--------------------
Average Is Just Not Good Enough!..

+Quote Post
JIZAH
коментар 06 Aug 2019, 19:17
Коментар #1468

Juventus star

Коментари: 2 792
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Въпреки че не вярвах, че това ще стане да кажа две думи, които не намирах за нужно до този момент.

1. В дефанзивен план, статистически де, където и да сравните Данило и Кансело - Данило води. Не че не е резерва на Сити, де. Много се изписа за него и освен да се молим да му тръгне няма кво да го мъдрим като качества и т.н.

2. При сарибол, уж атаките се водят главно в ляво, а отдясно ни трябва по-дефанзивен бек, който да влиза в средата и да формира тройка, при някои движения. ( Sarri mostly prefers attacking through the left е най-честото нещо, което може да прочете за неговият футбол.).

Ta сигурно има някакъв замисъл от цялата тая размяна, но да видим.

Време е да продаваме мърдите, които сме надиплили, че да почнат да се трупат пари по сметките за догодина, а защо не и тази.

Ще ми се да видя дали няма да има изригване по линията Дибала Лукаку. Ей така от любовта към сеира, частица от мен се надява да видя това да се случи и Луканката да блъска здраво чуждите защитници biggrin.gif

+Quote Post
snitch
коментар 06 Aug 2019, 20:47
Коментар #1469

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 9 228
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Сагичката продължава

Цитат
Tottenham Hotspur have made a €70m offer for Paulo Dybala, claim Sky Sport Italia, but it is again up to the player who already rejected Manchester United.

According to a report this evening from Sky Sport Italia, the London club has made a formal bid for €70m and Juve are inclined to accept.

However, La Joya has already blocked an exchange with Manchester United striker Romelu Lukaku because he does not want to join the Old Trafford club.

He might think differently about Tottenham, because their manager Mauricio Pochettino is from Argentina and was already reported over the weekend to have called Dybala personally.

Spurs are also in the Champions League and indeed reached the Final last season.

+Quote Post
vench
коментар 06 Aug 2019, 20:58
Коментар #1470

Juventus champion

Коментари: 7 188
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 06 Aug 2019, 19:54) *

На мен Данило ми е пълна загадка. Отдавна е на футболния небослкон, но почти не съм му гледал мачове. Иронията е, че миналата година приех скептично Кансело, а сега не ми се иска да си тръгва. Сега ще приема неутрално Данило и не ми остава нищо друго освен да му пожелая успех. Ще играем с два бразилски бека и общо трима бразилци в състава, което не се е случвало никога в историята.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
nikentus
коментар 06 Aug 2019, 21:18
Коментар #1471

ювентинец

Коментари: 7 061
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Дано, дано Дибала да се махне. Предубеден съм към него, признавам си, но вече ми е дошъл до гуша. И ако за Кансело ме е яд, защото можеше да го ползваме като крило в нападение, то за Дибала грам не ме е яд.

Каква му е статистиката според трансфермаркт от началото на 2018 до сега. https://www.transfermarkt.com/paulo-dybala/...s/0?saison=2018

Общо: 56 мача, 3883 минути игра - 18 гола и 7 асистенции.

Когато хайпваш даден играч, когато слагаш върху плещите му огромна отговорност за създаването на нещо в атака, и този играч за година и половина ти снесе тези цифри, нямаш друг избор освен да продаваш. Дибала не е млад талант, който да чакаме да се излюпи. Той трябва да дава плодове. Той не се е доказал като Меси, Роналдо, Зидан, Дел Пиеро, Недвед, Сеедорф, Руи Коща, че да го чакаме да върже и цъфне отново. Да, 70 милиона не са това, което очаквахме, но и продукцията, която прави в последно време не предлага особено по-висока цена. Да им е честит на Тотнъм и да ми се маха от очите.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 06 Aug 2019, 21:25
Коментар #1472

Juventus regular

Коментари: 2 343
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Ей събрахме Сандро и Данило. Остава да доведем Браими и Куарешма и ще заприличаме на Порто версия 2015 biggrin.gif

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 Aug 2019, 21:50
Коментар #1473

Juventus star

Коментари: 4 046
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Не вярвах, че ще направим такава глупост! Взимаме резерва на Сити да печелим ШЛ, евала!

+Quote Post
ribery
коментар 06 Aug 2019, 21:55
Коментар #1474

Juventus bench

Коментари: 924
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Цитат(Hennessy @ 06 Aug 2019, 22:50) *
Не вярвах, че ще направим такава глупост! Взимаме резерва на Сити да печелим ШЛ, евала!

В защита Данило е по-добър от Кансело. Кансело е чудесен футболист и не особено вълшебен десен защитник. Другият е атлетично и доста по-сериозно РЕНДЕ, без никакъв блясък в играта. Позицията "десен бек" не губи нищо. Губи позицията "дясно крило", защото португалецът, преди Макс да го развали, беше неудържим.
Кансело ми стана любимец веднага. Жалко, че отива в Шити

Колкото до Шити и ШЛ - кога пък титулярите им са я печелили тая ШЛ?

Този коментар е бил редактиран от ribery на 06 Aug 2019, 21:56

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 06 Aug 2019, 22:02
Коментар #1475

Juventus champion

Коментари: 9 228
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Азбе хайде, хайде - ще го видим колко е добър в защита. Пък и като казвате, че е по-добър от Кансело в защита, това прави ли го реално добър защитник или просто е по-малко слаб?!

+Quote Post
nameless
коментар 06 Aug 2019, 22:07
Коментар #1476

Juventus star

Коментари: 2 883
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(nikentus @ 06 Aug 2019, 21:18) *
Дано, дано Дибала да се махне. Предубеден съм към него, признавам си, но вече ми е дошъл до гуша. И ако за Кансело ме е яд, защото можеше да го ползваме като крило в нападение, то за Дибала грам не ме е яд.

Каква му е статистиката според трансфермаркт от началото на 2018 до сега. https://www.transfermarkt.com/paulo-dybala/...s/0?saison=2018

Общо: 56 мача, 3883 минути игра - 18 гола и 7 асистенции.

Когато хайпваш даден играч, когато слагаш върху плещите му огромна отговорност за създаването на нещо в атака, и този играч за година и половина ти снесе тези цифри, нямаш друг избор освен да продаваш. Дибала не е млад талант, който да чакаме да се излюпи. Той трябва да дава плодове. Той не се е доказал като Меси, Роналдо, Зидан, Дел Пиеро, Недвед, Сеедорф, Руи Коща, че да го чакаме да върже и цъфне отново. Да, 70 милиона не са това, което очаквахме, но и продукцията, която прави в последно време не предлага особено по-висока цена. Да им е честит на Тотнъм и да ми се маха от очите.

Да, Дибала е далеч от изброените от теб звезди, но кой в състава ни е по-близо до тяхната величина? Същото важи и за статистиката, която си изкарал - кой има по-добри показатели от него, като изключим централния ни нападател Игуаин и момчето с 5 Златни топки? Бернадески ли, или Коща? Явно от тях не ти е писнало. Другото интересно е, че си ок да дадеш шанс на Кансело, като крило, въпреки, че ни трябва бек, но на Дибала му е време да си ходи, след като е втори нападател с 5 мача на тази позиция, в последните 2 години. Подчертал си, че си предубеден - ок, но няма много логика в останалото, което си написал. Нито статовете, нито финансите, нито държанието на Дибала предполагат раздяла с него - нещата в момента стават насила.

+Quote Post
nikentus
коментар 06 Aug 2019, 22:14
Коментар #1477

ювентинец

Проблемът ми е, че Дибала е централна фигура, на която се разчита. Бернардески и Коща може утре да ги продадат, да се контузят за половин сезон и няма да е кой знае каква драма, но Дибала е вторият човек след Роналдо, на когото разчитаме в атака. Проблем е когато имаш играч от когото очакваш едва ли не чудеса, а той се цупи постоянно и вкарва 10 гола за 42 мача.

Искам Дибала да се махне защото очевидно няма капацитета да носи бремето на голяма звезда, която еднолично може да води Ювентус към успехи. Ако Дибала можеше да е просто един от многото играчи/пълнеж - да седи, но щом го имаме в състава, ще му се възлагат очаквания, които той няма как да оправдае. Коща, Берна и Куадрадо никой не ги счита за ключови играчи, които ще ти мъкнат отбора в нападение.

+Quote Post
pavelnel
коментар 06 Aug 2019, 22:15
Коментар #1478

Дремещ

Коментари: 1 868
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

QUOTE(nameless @ 06 Aug 2019, 22:07) *
Да, Дибала е далеч от изброените от теб звезди, но кой в състава ни е по-близо до тяхната величина? Същото важи и за статистиката, която си изкарал - кой има по-добри показатели от него, като изключим централния ни нападател Игуаин и момчето с 5 Златни топки? Бернадески ли, или Коща? Явно от тях не ти е писнало. Другото интересно е, че си ок да дадеш шанс на Кансело, като крило, въпреки, че ни трябва бек, но на Дибала му е време да си ходи, след като е втори нападател с 5 мача на тази позиция, в последните 2 години. Подчертал си, че си предубеден - ок, но няма много логика в останалото, което си написал. Нито статовете, нито финансите, нито държанието на Дибала предполагат раздяла с него - нещата в момента стават насила.

Точно моето мнение. Коста и Берна с техните голове и асистенции за всичките им сезони в Юве май не стигат и за един сезон на Дибала. Аз разбирам, че направи слаб сезон, но неговите конкуренти са пълна нула до момента.

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 06 Aug 2019, 22:20
Коментар #1479

ювентинец

Цитат(pavelnel @ 06 Aug 2019, 22:15) *
Точно моето мнение. Коста и Берна с техните голове и асистенции за всичките им сезони в Юве май не стигат и за един сезон на Дибала. Аз разбирам, че направи слаб сезон, но неговите конкуренти са пълна нула до момента.

Само аз ли виждам какво самоубийство е да имаш играч, който да не може да оправдае очаквания, чието изпълнение е ключово за успехите на отбора? Все едно да искаме Паладино да е новият Дел Пиеро. Ако разчитахме Паладино да води отбора както Дел Пиеро го е правил нямаше да е добра идея.

+Quote Post
vench
коментар 06 Aug 2019, 22:20
Коментар #1480

Juventus champion

Коментари: 7 188
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Коефицентът на Дибала спадна миналия сезон. И за четвърти път ще го напиша - миналия сезон 3-4 месеца не играхме футбол - февруари, март, април и май. В предишните сезони въпреки контузиите си стигаше до едни 20 гола, което за Ювентус е направо постижение, имайки предвид, че дори Роналдо направи 28. И да, досега не е станал някаква суперзвезда, но и това ще кажа за десети път - омръзна ми Ювентус да е транзитна гара за футболисти. Вече нямаме никакво лице и дух.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post

177 страници V  « < 72 73 74 75 76 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th June 2021 - 21:13ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team