IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

11 страници V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Емре Джан, 2018-2020: 45 мача, 4 гола, 2 трофея
ribery
коментар 04 Sep 2019, 11:52
Коментар #101

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 924
Регистриран: 10-February 12
Потребител No.: 24 635

Прекомерно неприятно действие, но нов треньор - нови идеи. Очевидно и по-различно мислене в ръководството. Няма такова нещо като гарантирано титулярно място, но чак пък... Намусено ми е доста. Дано дано дано се постигне някаква уговорка и при по-добра игра да го върнат. По-бавно върви играта с него, вярно е. Ама с квадратния например върви само извън игрището играта.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Sep 2019, 11:52
Коментар #102

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 801
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Teogo0alll @ 04 Sep 2019, 12:07) *
Emre Can on Sarri: "Our conversation only lasted a minute & I wasn’t given a reason.. It makes me angry & upset - I’ll draw my own conclusions & talk to the club after returning from international duty.."
I was told and promised something else by the club last week. #PSG came in for me, but I decided to stay at #Juve. The condition was that I’d be in the #ChampionsLeague list.

Одисей, нали питаше Паратичи с какво е виновен - ето го в цялата му прелест. Абсолютно навеждане пред тези, които не искат да си ходят, а в същото време абсолютно безскрупулен с други играчи от същия този отбор. В случая Джан, преди това беше Дибала, пък Кансело, който е представян като добър бизнес, но е просто отърване от играч, щото така сме решили. В същото време Матюиди, Кедира, Манджукич, Куадрадо и т.н. са галени с перце и тяхното мнение има значение. Мнението на Джан явно няма. Ако бях на него, щях да си тръгна още зимата. Няма смисъл, щом Матюиди и Кедира са по-важни.

Между другото, е казал още: "The coach was not sincere with me. If I had known before, I would no longer have played at Juve." [Romeo Agresti] Новият Ювентус. Класа, дух, ценности.

Даже не е говорил лично със Сари, а с човек от щаба: "I received a call from a staff member that did not last even 60 seconds."

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 04 Sep 2019, 11:57
Коментар #103

Juventus regular

Коментари: 2 343
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Евала на Анцуга... Дано му бият шута до зимата.
Иначе браво на Паратичи и Недвед. За едно лято успяха да разбият value- то на отбор граден години.

Този коментар е бил редактиран от #8 Marchisio на 04 Sep 2019, 11:58

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 04 Sep 2019, 11:57
Коментар #104

Juventus regular

Коментари: 2 498
Регистриран: 21-January 08
Град: Karnobat
Потребител No.: 851

Ами прав му път дето се вика. Както казах и по-рано през деня за мен не е голяма драма - с Джан или без Джан.

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 04 Sep 2019, 11:59
Коментар #105

Juventus regular

Коментари: 2 343
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Ще разбереш като останем с 3 халфа в средата на октомври.

+Quote Post
indep
коментар 04 Sep 2019, 12:07
Коментар #106

Juventus bench

Коментари: 996
Регистриран: 11-April 16
Потребител No.: 24 998

Е той Джан щото беше здрав на 100% миналият сезон. Прав му път като иска да си ходи, като иска да се бори за място, януари има нова регистрация за играчи за ШЛ. До тогава и контузии ще има може много да се промени съставът.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Sep 2019, 12:14
Коментар #107

Juventus champion

То даже няма значение с колко халфове ще останем. Въпросът е, че начело са хора, които явно нямат никакъв проблем да правят подобни номера. Джан няма да говори така, ако не е истина това, което казва, защото на практика си реже мястото и в Серия А. Пълен смях. Интересно ми е Паратичи какво ще каже по въпроса. Ако реши да говори де, може и да се направи на приятно разсеян, докато дойде януари и го разкараме. Сари също, но той е ясен.

А за кое точно да се бори Джан? Излъгали са те в лицето, но ще се "бориш". За кое трябва да се бори? За да се докаже пред хората, които са го излъгали. Успех с борбата, ама има някои неща в живота, дето не минават просто така. За живи хора си говорим все пак.

И тук изобщо не става въпрос за играча Емре Джан, с него и без него все тая, разликата не е много голяма. Отношението на клуб, който претендира още за някакъв дух и ценности, е проблемът.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 04 Sep 2019, 12:20
Коментар #108

Juventus champion

Коментари: 6 294
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(NUCLEO1985 @ 04 Sep 2019, 13:14) *
То даже няма значение с колко халфове ще останем. Въпросът е, че начело са хора, които явно нямат никакъв проблем да правят подобни номера. Джан няма да говори така, ако не е истина това, което казва, защото на практика си реже мястото и в Серия А. Пълен смях. Интересно ми е Паратичи какво ще каже по въпроса. Ако реши да говори де, може и да се направи на приятно разсеян, докато дойде януари и го разкараме. Сари също, но той е ясен.

А за кое точно да се бори Джан? Излъгали са те в лицето, но ще се "бориш". За кое трябва да се бори? За да се докаже пред хората, които са го излъгали. Успех с борбата, ама има някои неща в живота, дето не минават просто така. За живи хора си говорим все пак.

И тук изобщо не става въпрос за играча Емре Джан, с него и без него все тая, разликата не е много голяма. Отношението на клуб, който претендира още за някакъв дух и ценности, е проблемът.

+1 Лъха на аматьорщина. До последно се пишеше, че Матюиди е твърдо аут от ШЛ ако не си намери отбор, та и той самия е останал сигурно изненадан, че е в групата. Но кво се е променило последните дни е трудно да знаем, че да си променят всички мнението. Лош сигнал и към бъдещите таргети..

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
4oKuTo
коментар 04 Sep 2019, 12:27
Коментар #109

Primavera player
**

Коментари: 194
Регистриран: 4-May 18
Потребител No.: 25 302

Харесвам Джан и за мен е изненадващо решение, но явно той не е ценен в Ювентус. Дано поне му се вземат адекватни пари, ако ще го продаваме зимата.

+Quote Post
odyssey7
коментар 04 Sep 2019, 12:43
Коментар #110

Juventus star

Коментари: 4 734
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

QUOTE(NUCLEO1985 @ 04 Sep 2019, 11:52) *
Одисей, нали питаше Паратичи с какво е виновен - ето го в цялата му прелест. Абсолютно навеждане пред тези, които не искат да си ходят, а в същото време абсолютно безскрупулен с други играчи от същия този отбор. В случая Джан, преди това беше Дибала, пък Кансело, който е представян като добър бизнес, но е просто отърване от играч, щото така сме решили. В същото време Матюиди, Кедира, Манджукич, Куадрадо и т.н. са галени с перце и тяхното мнение има значение. Мнението на Джан явно няма. Ако бях на него, щях да си тръгна още зимата. Няма смисъл, щом Матюиди и Кедира са по-важни.

Между другото, е казал още: "The coach was not sincere with me. If I had known before, I would no longer have played at Juve." [Romeo Agresti] Новият Ювентус. Класа, дух, ценности.

Даже не е говорил лично със Сари, а с човек от щаба: "I received a call from a staff member that did not last even 60 seconds."

Аз пак не мога да разбера какво се очаква като постъпка ако пратиш някой на сергията, има купувачи и играчът упорито е казал, че няма да напусне. Няма легално действие, което да е в полза на клуба, совен прекратяване на договора, посредством изплащане на обезщетение. Тези, които не искат - Юве им е макса; тези, които са конвертируеми и имат ликвидност, т.е са продаваеми - могат да намерят и по-добри отбори или поне на едно и също (Сити; ПСЖ и Тотнъм - Джан и Дибала). И пак - не Паратичи прави списъка с листа за лигата. Купува - продава, ок, може много да се коментира кое как е, но избора е на Сари, който има комуникация като на аутист в пневмония. Пак щеше да критикуваме меркатото дори и с Джан в списъка за сметка на един от двамата ветерани, но за последен път го пиша, че циклим - избора е на Сари, който избира въпросните хубавци. За решението му аз търся отговорност от Сари; за меркатото отговорност носи Паратичи, така разбирам нещата.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Sep 2019, 13:07
Коментар #111

Juventus champion

Оставяш го извън групата например. А не се гавриш с някой от другите играчи. Или пък оставяш въпросния друг, в случая Джан, да си тръгне. Човекът си го е казал: "ПСЖ ме искаха, останах с обещанието, че ще съм в състава за Шампионската лига." Пак нямаше да е много весело положението, но поне ще е професионално и коректно. Паратичи се отнася с някои от играчите като с предмети. Същевременно, за други на практика всичко е позволено.

А от цялата работа сега хем останаха тези, които не можем да изгоним, хем на практика изгубихме друг играч, който даже няма да бъде продаден и за висока цена, защото всеки нормален отбор ще се възползва от скандала и ще предложи по-ниска сума. Не знам какво е очаквал, че ще стане, като обещаят място на Джан, а след това не му го дадат. Джан да си мълчи сигурно, ама тънките номерца не минават незабелязано всеки път.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 04 Sep 2019, 13:11
Коментар #112

Juventus champion

Коментари: 7 191
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(pinkfloyd39 @ 04 Sep 2019, 12:30) *
Тази постъпка е доста грозна отстрани и определено сваля точки от Ювентус като атрактивна дестинация.

И аз това си помислих. Джан откровено излиза и си казва, обещаха ми едно, а сега е друго. Може би догодина като пробване да вземем Ериксен на свободен и той ще си помисли "Абе, да еба мама му, да не вземат да ме преебат тия...". Щото наистина Джан бе представен като част от подмладяването на халфовата линия и очаквахме да се задържи. След още след първия сезон бива изритан по доста унизителен начин.

За мен зимата си тръгва със сигурност.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
indep
коментар 04 Sep 2019, 13:12
Коментар #113

Juventus bench

Цитат(NUCLEO1985 @ 04 Sep 2019, 12:14) *
Джан няма да говори така, ако не е истина това, което казва, защото на практика си реже мястото и в Серия А. Пълен смях. Интересно ми е Паратичи какво ще каже по въпроса. Ако реши да говори де, може и да се направи на приятно разсеян, докато дойде януари и го разкараме. Сари също, но той е ясен.

Ако някой има цитат на немски да го даде. Тези които аз видях не говорят точно за ПСЖ, а че клубът му е обещал друго. Този цитат от фоотбал италиа-

“I was told and promised something else by the club last week. PSG came in for me, but I decided to stay with Juve.

“The condition was that I’d be in the Champions League.”

Приемаме че Джан не лъже, както си посочил, загледайте се в последните 2 изречения. " Реших да остана в Юве, условието беше да съм в отбора за ШЛ." Това си е водене на преговори. Ама какви преговори водиш като ти си на договор със заплатка. Нямаш думата. Отбора за ШЛ се решава от тренера на от Клубът. Клубът не е нужно да ти гарантира нищо. ТИ като футболист се бориш за място в отбора. Като не ти харесва чао. Като излезеш пред медиите и сереш по отбора много ясно че ще си отрежеш минутите в сериа А. Айде марш рязан турчин.

+Quote Post
Replicant
коментар 04 Sep 2019, 13:15
Коментар #114

Juventus regular

Коментари: 2 326
Регистриран: 26-April 16
Потребител No.: 25 004
Любим футболист:Alessandro Del Piero

🗣 Emre Can on being left out of Juventus' Champions League squad: "I can't give an explanation, I received a call from Sarri that didn't even last 60 seconds.

"It's a huge disappointment, I have to play in the Champions League. I am shocked and angry.

"Me and my advisor talked to other clubs. After talking to Juventus I decided to stay. For me, one condition was to play in the Champions League.

"Had I known before, I wouldn't have stayed. Now I draw my conclusions and will talk to the club and my agent."

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Sep 2019, 13:20
Коментар #115

Juventus champion

Can: „Auch Paris war dabei. Ich habe aber den Entschluss gefasst, bei Juve zu bleiben. Bedingung war: dass ich in der Champions League dabei bin.“

Директно си казва, че ПСЖ са го искали, но той е останал с условието, че ще бъде в състава за Шампионската лига. По-ясно от това няма накъде. Не сме го продали, но не е и в състава. Сигурно сега трябва да наведе глава и да си мълчи, понеже са се отнесли професионално с него.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 04 Sep 2019, 13:48
Коментар #116

Juventus champion

Коментари: 7 191
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

И на мен ми е интересно дали ще има отговор от някой от ръководството. Сари също би трябвало да каже нещо, защото все пак той определя с кои футболисти иска да играе. Джан ги обвинява в лъжа, би трябвало и те да кажат дали думите му са верни, какво се е променило след обещанието, защо не са го пуснали в ПСЖ и колко време смятат да разчитат на Кедира и Матюиди като цяло.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
oldschool
коментар 04 Sep 2019, 13:54
Коментар #117

Juventus regular

Коментари: 1 596
Регистриран: 8-January 09
Град: София
Потребител No.: 1 625
Любим футболист:Del Piero

Доста непрофесионално и от двете страни. Нашето ръководство, че са лимони може би е така, но Джан няма никаква работа да плюе по наш адрес пред медиите докато все още е наш футболист.

--------------------

+Quote Post
indep
коментар 04 Sep 2019, 13:54
Коментар #118

Juventus bench

Адам Дигби, пише за fourfourtwo, споделя в туитър че от 3 седмици им е било ясно на Джан и агента му че може да бъде изключен от съставът и са обсъждали бъдещето му.
https://twitter.com/Adz77/status/1169204620998189057

+Quote Post
JIZAH
коментар 04 Sep 2019, 14:24
Коментар #119

Juventus star

Коментари: 2 792
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Kофти ситуация за Емре-то, но ако е знаел и е бил поредният "борещ" се за мястото си - може да го духа.

Сори ма ми бяга професионализма в изливането на шитове в медиите.

Бяга ми и идеята, че всеки играч трябва да получава това, което иска.

И като говорим за сина на Алерги - Кедира и Матюиди е редно да отбележим, че в мачът, в който участваха те двамата + Емрето като резерва, първият блъсна жестока греда, вторят асистира на Игуаин, а третия не стана ясно футболист ли е.

Като човек, който симпатизира на Джан мога да кажа, че изглежда като сянка на себе си.

А от тук нататък - рутенето на репутацията на 1 отбор, никога не е била в полза на играча, не знам длаи други играчи ще се замислят за трансфер, но други отбори със сигурност ще се замислят за играч, който злепостява отборът си по такъв начин с обвинения в лъжа. Ако лъжата се окаже, че не е била лъжа нз кой ще си променя коментарите, но със сигурност трябва да има извинения.

Пък за другият готин момент, който срещнах в някакъв пост - как се бил навеждал Паратичи... просто нз откъде да почна, ама айде с две думи - имаш ли договор могат да ти го прекратят само по взаимно съгласие или с плащане на неустойки. Паратичи пари за неустойки няма, както няма и съгласие. Ерго - договорът ще се изпълни. Това не е бг 90те, за да се мъкнат по багажници. Грешката му е, че е слушал калпака Алерги да им удължава договорите. Говоря най-вече за Манджукич, тъй като за другите може и да намерим някаква основателна причина. Но при Манджо такава просто липсва освен ДОНА.

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 04 Sep 2019, 14:29
Коментар #120

Juventus regular

Коментари: 2 498
Регистриран: 21-January 08
Град: Karnobat
Потребител No.: 851

Сега: Юве е работодател, който до ден днешен си плаща абсолютно всеки цент на всеки и спазва всякакви разпоредби на трудовото законодателство.
Поне до сега и един не се е оплакал, че не си е получил парите. Май само на Кийн баща му и прословутият трактор biggrin.gif
Та в този ред на мисли нито един от щаба не е длъжен да дава обяснения на Джан защо е изключен от състава, а камоли пък предварително да му се обещава , че ще бъде включен, предвид трудностите , които изпитахме с продажбите и предвид яснотата, че трима футболисти ще изгърмят.
Същите драми щяха да бъдат във форума, ако беше изключен Бентанкур, Ругани, Бернардески или който и да било форумен любимец тип "Дибала"
Както и Кедира каза наскоро в едно интервю - вече при четвърти треньор съм титуляр, явно проблема не е в мене. Същото важи и за национала на Германия, където Джан отново е водоноска.
Айде Сари е некадърника, който Алегри гаври цял живот, той не разбира. Ами Алегри, Анчелоти и Моуриньо (кога беше адекватен) какво им е?

+Quote Post

11 страници V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th June 2021 - 23:07ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team