IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

92 страници V  « < 90 91 92  
Reply to this topicStart new topic
> Ръководство на клуба, Всичко за Андреа Аниели, Фабио Паратичи, Павел Недвед и т.н.
masterhp
коментар 10 May 2021, 10:17
Коментар #1821

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 13 970
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Morridin @ 10 May 2021, 09:00) *
Елкан ако вече не вземе мерки ни чака съдбата на Милан дано вчера да се е насладил на "шоуто" и му дойде акъла

Чакай да се класираме за ЛЕ и да си останат тримата хубавци и сме пълно тяхно копие.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 May 2021, 09:04
Коментар #1822

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 599
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Видях го в "Ла Стампа" по-рано, но гледам, че и "Гадзета дело Спорт" са го написали - Паратичи и Недвед са се карали на паркинга веднага след мача с Милан. В "Ла Стампа" са написали, че e имало "напрежение", според "Гадзета" спорът е бил за Пирло.

Nedved and Paratici were spotted arguing loudly in the Allianz Stadium car park after Juve - Milan. Pirlo's immediate future was the main topic. [Gazzetta Dello Sport]

Andrea Pirlo will stay at Juventus until the end of the season, there was tension between Paratici & Nedved in the parking of the Stadium after the game against Milan. (La Stampa)

Цял стадион с достатъчно офиси и стаи имаш на разположение, но трябва да се разправяш на паркинга, че да може да те видят и чуят. post-294-1159108009.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 11 May 2021, 15:40
Коментар #1823

Juventus champion

Коментари: 8 513
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Изглежда караницата е породена от желанието на Паратичи да уволнят Пирло веднага. Недвед е против.

Ебати трагедията е тая организация.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 May 2021, 15:56
Коментар #1824

Juventus champion

То май само Паратичи е бил на това мнение, другите са били за оставането на Пирло. "Ла Стампа", които са собственост на "Фиат", са написали, че Паратичи никога не е бил толкова далеч от Ювентус, а Недвед е близък до президента.

Nedved along with Cherubini & Agnelli continued to vote for confidence in Pirlo. Paratici has never been so far from Juventus as he is now, while Nedved is closely tied to the president, Paratici wanted to end the season with Tudor. (La Stampa)

Недвед ако успее да изгони и Паратичи, след като преди това двамата дружно успяха да изгонят Марота и Алегри... tooth.gif

Организацията ни наистина е на ниво.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 11 May 2021, 17:53
Коментар #1825

Juventus hero

Накрая ще вземе Паратичи да се окаже, че е пичага и иска да се случват нещата, ама някой друг му пречи да се случват. Пълна трагедия е вече наща организация, а бяхме тръгнали доста добре някога...

--------------------

+Quote Post
#8 Marchisio
коментар 11 May 2021, 18:54
Коментар #1826

Juventus regular

Коментари: 2 275
Регистриран: 17-April 16
Потребител No.: 25 002

Цитат(masterhp @ 11 May 2021, 17:53) *
Накрая ще вземе Паратичи да се окаже, че е пичага и иска да се случват нещата, ама някой друг му пречи да се случват. Пълна трагедия е вече наща организация, а бяхме тръгнали доста добре някога...

Паратичи определено не е пичага. Не, не, не. Айде да не коментираме пак как сме превъртели играта със самопредложилия се Роналдо...
Паратичи, ако беше пичага, нямаше да прави к** капан на Марота, за което Нептун му е сърдит.
За мен става въпрос за игри за надмощие. Недвед явно се вижда един ден като президент клуба, честно казано не виждам как ще стане.
Паратичи иска да си следва някакъв друг модел и той да има тежката дума. Когато всеки дърпа в своята посока е нормално да е хаос.
Честно казано, не очаквам да се подобрят нещата.

Този коментар е бил редактиран от #8 Marchisio на 11 May 2021, 18:59

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 May 2021, 19:08
Коментар #1827

Juventus champion

И двамата трябва да се разкарат, а ако не сложи някакъв ред в целия хаос, който цари в момента - и в отбора, и с всички тъпотии около Суперлигата, Аниели спокойно може също да се маха.

Иначе Марота директно си каза, че е в добри отношения с всички, без Паратичи. Алегри пък беше основно в конфликт с Недвед. Двамата преди явно са действали заедно, ама сега може би усещат, че някой трябва да си замине и Недвед е по-близък до Аниели... Така или иначе няма значение кое как е, и двамата трябва да се махнат. Ювентус е жалък вече немалко време, те се занимават да си ги мерят.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
div
коментар 11 May 2021, 21:22
Коментар #1828

Juventus regular

Коментари: 1 903
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Тези пичове са толкова неадекватни, че ще ме накарат да съжалявам Пирло. Накрая ще се окаже, че той е жертвата в цялата работа. Докато не се сдобием с нормални ръководители няма треньор в света, който да оправи цирка. Спекулациите за треньори са интересни, защото поне широката общественост е запозната с тях като имена и има повече материал, с който да си чешем езиците, но ако ще има промяна, трябва да дойде отгоре. Зидан или Алегри най-много да забавят процеса на упадък, но идеята, че ще дойде един от двамата и сам ще преобрази цялата култура е абсурдна. Приоритетите за следващите месеци:

1. Как ще се измъкнем от кашата със Суперлигата?
2. Ще разкараме ли Недвед и смартфона, както трябва да бъде, или единия ще вземе надмощие и ще придобие цялата власт?
3. Ще намерим ли треньор?

Най-доброто решение на 3 не значи нищо, ако 1 и 2 не бъдат разплетени максимално бързо.

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 11 May 2021, 22:31
Коментар #1829

God Fuck The Queen

Коментари: 2 592
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Не знам, ама аз тука в последните години имам чувството, че Недвед е някаква страхотна мега легенда на Ювентус, едва ли не най-големия заедно с Алекс и Бониперти.
Заслужил футболист на Юве е, ама винаги съм се чудил за легендарния му статут. За мен един Алесио Такинарди е много по-голяма емблема на Юве.
Недвед за Юве е може би като Салихамиджич за Байерн, ок, уважавам го, допринесъл е доста, ама лично на мен ми идва прекалено.

--------------------
GRANDE JUVE! GRANDE ALEX!

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 08:32ч.
Коментар #1830

Juventus champion

Коментари: 7 038
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(Bianco^Nero @ 11 May 2021, 23:31) *
Не знам, ама аз тука в последните години имам чувството, че Недвед е някаква страхотна мега легенда на Ювентус, едва ли не най-големия заедно с Алекс и Бониперти.
Заслужил футболист на Юве е, ама винаги съм се чудил за легендарния му статут. За мен един Алесио Такинарди е много по-голяма емблема на Юве.
Недвед за Юве е може би като Салихамиджич за Байерн, ок, уважавам го, допринесъл е доста, ама лично на мен ми идва прекалено.

Вероятно заради Златната топка. Което не е малко изобщо, но те разбирам.

В интерес на истината обаче, аз лично не помня да сме повдигали въпроса за качествата на Недвед допреди 1-2 сезона, когато всичко вървеше добре.

Ако наистина той е човекът, който държи Пирло да остане обаче, то може би е най-добре да си тръгнат заедно.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 09:02ч.
Коментар #1831

Juventus champion

Легенда е заради оставането в Серия Б най-вече. Само че наистина в последните години му се създава образ на някаква хипер мега легенда, на повече, отколкото де факто е, докато отношението на клуба към други, при това категорично по-големи от Недвед, е доста по-различно.

Подмяната на историята не трябва да ни изненадва обаче, все пак Пирло стана и той легенда на Ювентус. post-294-1159108009.gif

Но няма значение каква легенда е Недвед, въпросът е, че в последните години очевидно злоупотребява с този си статут и с това, че е близък с Аниели. Ако си върши работата (каквато и да е тя, че и това е малко сложен въпрос), ок, само че в последните две години май основната му работа е да върти интриги. Изгониха Марота, след това изгониха Алегри, клубът очевидно върви назад от две години, ако сега изгонят само Паратичи, все едно той сам си е действал...

А в последните два дни вървят слухове за напускането основно на Паратичи. За Недвед не се пише нищо почти.

Paratici could leave Juventus at the end of the season with Cherubini replacing him, the return of Marcello Lippi is very possible. (Libero)

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар Вчера, 10:16ч.
Коментар #1832

Juventus champion

Коментари: 7 038
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Цитат(NUCLEO1985 @ 12 May 2021, 10:02) *
the return of Marcello Lippi is very possible. (Libero)

Като треньор ли?!

Той не е води европейски клубен отбор от 17 години... Не е водил какъвто и да е отбор от две години. А преди това е бил на почивка в Китай, щото за мен не се брои много. Плюс, че е на 73... Айде да не ставаме като ЦСКА с Димитър Пенев... Много голям респект имам към Липи, но не ми се струва сериозно това. Като не стана идеята да си направим млад треньор, дай да се върнем някой отпреди 20 години. Може и на Трапатони да звъннем.

--------------------
Sarri: We lost because we wanted to win at all costs

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар Вчера, 10:18ч.
Коментар #1833

Juventus champion

Не е като треньор. Като директор, съветник или нещо такова. Но това по-скоро са някакви медийни интерпретации, силно ме съмнява Липи да се върне под каквато и да е форма. Особено пък на позиция, която не е заемал досега, защото директор не е бил, освен може би нещо в Китай.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
masterhp
коментар Вчера, 13:43ч.
Коментар #1834

Juventus hero

Програма максимум е да си тръгне Паратичи и да се върне Алегри. Ако това се случи трябва да сме повече от доволни.

Реално трябва да върнем Марота и Алегри и да си тръгнат всички без Аниели, който трябва да си оправи кашата в която ни вкара.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар Вчера, 13:58ч.
Коментар #1835

Juventus star

Коментари: 4 638
Регистриран: 6-January 09
Потребител No.: 1 612

Паратичи и всеки отговорен за назначението на Пирло трябва да понесат отговорността, най-малкото с гонене на винаря. В нормална организация изхвърча всичко по склона, което е направило така, че отбор за стотици милиони да е играе безобразно и да е с единия кръг аут от топ 4. Някой осъзнава ли какво означава аут от топ 4, както в игрови, така и в икономически аспект, както и отпадането от Порто. Ебаси неудачниците. От добре работеща организация, защото бяхме такава, дори за пример, сега сме посмешище.

Това с Марота, стария бардак и другото - мерси. Има си работа, и той не е нещо невиждано. С Интер и Конте си пасват.

+Quote Post

92 страници V  « < 90 91 92
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th May 2021 - 16:52ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team