Цитат(bianconero @ Aug 16 2007, 10:29 PM) *
ЕДИТ - тая мисъл на Румбата че аз и Garrett всъщност сме един човек с 2 ника ме подсети че и аз съм си мислил същото за някои форумисти. Чудя се дали да не направим една тема - Кой кой е - и всеки да пише в нея според него кой има 2 ника.
Аз лично се сдържам да я пусна защото ще стане война в нея когато всеки каже кой на кого му прилича.

Ето, да не кажеш после пак, че не ти пускам темите. tooth.gif

Започвам със "най-голямата форумна конспирация" - кой е другият ник на шефа ChristiaN? Според мен, а и според много хора, това е Juve. Няма да се впускам в подробности, просто мало се замислете. wink.gif

Иначе, кой на кого ми прилича? Хм.... juve_mashine ми прилича на някой от редовните и почти съм сигурен че е някой, когото мрази marto_juve (справка: темата "Каква схема на игра предпочитате") post-294-1158668614.gif Не съм аз. post-294-1158668614.gif Имам някакви подозрения за адаша обаче, ама той го защити във въпросната тема, така че.... post-294-1159107607.gif Но да не забравяме, че адаша е шизофреник, все пак? rolleyes.gif

marto_juve също мислех отначало, че е някой от редовните, който се е*ава с нас, ама се оказа, че май наистина е "действителна" личност. post-294-1158668614.gif

Други, засега немога да "обвиня", но съм сигурен, че поне 10-15 % от пишештите тук имат и втори ник.

Тази тема може да се използва и за "самопризнания", също така. biggrin.gif

НЕКА "КОНСПИРАЦИЙТЕ" ЗАПОЧНАТА СЕГА!!! (тарададааам)