Отново малко ще си позволя да разчупя формата, стига идеята да ви допадне.

Малко разсъждения: Онзи ден ми попадна едно клипче на Дел Пиеро, а после си пуснах сам и едно със Зидан, после и с Трезеге. Та се замислих от колко време не съм гледал такива футболисти в Ювентус, как свикнах това да е даденост и как свикнах да се задоволявам с малкото. Опитах се да се сетя дали за последните 10 години има футболист, който наистина много да ми е правил впечатление, да ми е станал нов любимец и т.н,, но не успях. Може би Дибала. Но при него нещата забоксуваха толкова сериозно в един момент, че трябваше да съм сляп да го отрека. Нататък вече разни епизодични проблясъци като Погба, Видал, Тевес, Игуаин... но така и не се сетих за някой, който да се откроява.


Идеята: Номинирайте един или няколко играча, след което може да пуснем анкета и да гласуваме. На мен просто ми е любопитно да видя резултата и да чуя мнения. Малко ще зацапаме форума с две теми, но после тази може да я изтрием. Просто не искам аз да изброявам имена, за да няма "ама защо си изпуснал Матюиди и Кедира, те са много по-добри от Бентанкур" примерно


Правилата: Номинирайте играчи, които са дошли в Ювентус след 2012 година. Това измислих просто biggrin.gif


Дерзайте, ако ви се занимава biggrin.gif