Цитат

и т.н. и т.н... post-294-1158668522.gif

Митът за Европейският шампион рухна! post-294-1159108009.gif Цяла Испания е в траур! Тази велика купа беше в техните ръце, но... о, боже - срам и позор за испанците. post-294-1159107873.gif Да паднат полуразгромно от не кой да е, а от тия дето даже не знаят и какво играят - сокър ли е, ръгби ли е... tooth.gif Очаквам сериозна чистка от страна на Дел Боске. Крайно време е за подмладяване. С тия играчи догодина ще отпаднат още в групите. Сега, верно че отпаднаха чак на 1/2 финала, ама това е САЩ бе дявол да го вземе. И си е срам и позор както и да го погледнем. Вeрно е също така, че е края на сезона и играчите са изморени, ама не може ти да играеш без никаква мотивация, хъс и желание в официален мач на ФИФА. Иначе кога трофей? Кога? biggrin.gif А и отзад колко са зле, малиии. Тц, нема да го биде тоя отбор.
Ироията ти не променя нищо:Италия(сегашната) е жалка сравнена с Испания и Бразилия на Дунга.

Цитат
Е, да, ама испанците играха футбол и не отпаднаха в стил България в групите още. А това, че турнира е несериозен е смешно оправдание, сори. И техните играчи идват след дълъг сезон, и техните играчи са уморени.

post-294-1159107574.gif
Цитат
Испанците и те да подмладяват отбора, че с тези изчерпани футболисти догодина не ги виждам как ще излязат от групите tooth.gif
На испанците отбора си е млад в който има един играч над 30 и тича като за 18 годишен,на италианите-един качествен под 30 и дървета като дзамбро,тони и гатузо.Липи сам каза-"Това е най-слабата Италия която съм водил".

Цитат
Мисля,че Дел Боске въобще не трябва да се замисля,а да прави веднага чистка,че с тия изчерпани играчи като Алонсо,Шави,Иниета,Торес,Вия,Касияс просто не става.Да вземат там от младежите и да стягат отбора,че световното чука на вратата post-294-1158668510.gif

Иронията ти не ми харесва.За разлика от Италия, Испания се представя чудесно в последните три години(Спечели и ЕП) и с този състав е основен конкурент за титлата на СП 2010.
От това кето съм чел във форума всеки си мечтае в ЮВЕ да играе поне един от:ВИЯ,СИЛВА,ПУЙОЛ,ШАВИ,ИНИЕСТА,ФАБРЕГАС,ТОРЕС и ко, а от италианските национали кой искаме да видим с нашия екип?Роси и Гросо!Това само по себе си води до извоода кой отбор е за смяна.
И докато мечтаем за Торес,Шави Иниеста и др.,ще мечтаем Скудра Адзура да мине групите на Световното!