IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

36 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Каква схема на игра предпочитате?, ...и как искате да изглежда Ювентус
Hristo
коментар 14 Aug 2007, 17:32
Коментар #41

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Колкото и странно да е, този път съм на страната на Марто. Много по-добре е да има коментари на съставите, които пускаме, отколкото всеки да си напише своя и толкова. Така темата се обезсмисля. Едва ли целта на Марто е била да се изтъкне по някакъв начин, просто си е направил тема и си я развива по негови виждания. На мен поне не ми пречи някой да дава оценки на моя състав, защото каквито и да са те, това не би ми променило мнението. Но на някои явно им пречи, което не е нещо ненормално.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
forca_juve
коментар 14 Aug 2007, 17:57
Коментар #42

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

В момента много малко хора могат да разберат какво се върти в бялата глава на ''Цезар"".Всеки върл ювентинец си задава въпроса как ще изглежда любимия му отбор през новия сезон.
Според мен има три вариянта на игрова схема,на които Раниери ще залага;
1-виsad.gifи най вероятен) 4-1-3-2

-------------------------------------------------------1Буфон---------------------------------------------------------
-----------15Зебина..............14Андраде-----------------------21Григера---------------3Киелини-------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------30Тиаго----------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------16Каморанези--------------------4Алмирон--------------------11Недвед-----------------------
----------------------------------17Трезеге---------------------10Дел Пиеро---------------------------------------

-това са и най вероятните изпълнители на които Раниери ще залага в тази схема,също така обаче успешно биха се включили-Кришито,Салихамиджич,Ночерино,Маркиони,Якинта и Паладино
-при атака халфовата линия придобива вид ''диамант''

2-ри: 4-4-2(изпълнителите са същите,единствената промяна е че Тиаго и Алмирон играят в линия)
-тази схема е най разпространената във футболния свят,но винаги в нея има вътрешен полузащитник,който помага повече на защитата и изнася топката от собственото си поле и единствената разлика с 4-1-3-2 е че се изписват по различен начин.

3-ти: 4-3-3

-------------------------------------------------------1Буфон-------------------------------------------------------------
--------------15Зебина--------------14Андраде----------------21Григера--------------3Киелини-------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------4Алмирон---------30Тиаго--------23Ночерино------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------9Якинта-------------------------------------------------------------------10Дел Пиеро--------------------
--------------------------------------------17Трезеге---------------------------------------------------------------------

-при тази схема биха се вписали добре-Кришито,Занети,Блази,Паладино и Салайета,но според мен така до голяма степен се лишаваме от услугите на Недвед,Каморанези,Салихамиджич и Маркиони,защото при тази подредба ги няма външните халфове,а се игра с 3-ма вътрешни,а двама от нападателите играят по крилата.
-В Италия май много,много не харесват тази схема post-294-1158668126.gif

-Важното е че Раниери разполага с голям арсенал от играчи,които според качествата си могат да се вписват в много различни схеми на игра,което е добре имайки впредвид,че към всеки противник(в зависимост от това нали сме домакин или гост ,или от класата на отбора) се подхожда с различна стратегия.

juveti3.gif

+Quote Post
superniki
коментар 14 Aug 2007, 18:26
Коментар #43

Juventus star

Коментари: 4 630
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

При 4-3-3 Раниери ще вмъква Павката като плеймейкър.Поне така правеше а Недвед много обича да е малко по-навътре в халфовата линия.Ако го прави мисля че няма да е за сметка на Тиаго и Алмирон

--------------------

+Quote Post
juve_machine
коментар 15 Aug 2007, 11:15
Коментар #44

Primavera player
**

Коментари: 286
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

Марто , поради простата причина ,че имам самочувствието че разбирам играта на доста добро ниво не смятам за правилно някой да ми дава оценки.Колкото коментирането на схемите естествено че нямам нищо против ,но виж оценяването и претенциите за авторско право мисля ,че си заслужават иронията(ако ме познаваше щеше да знаеш,че обичам да иронизирам нещата без да влагам лоши чувства).
Мисля да спра до тук с тази тема , защото наистина не искам да обидя никого ,а и спора взе да става доста дребнав.

+Quote Post
marto_juve
коментар 15 Aug 2007, 12:14
Коментар #45

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Цитат(superniki @ Aug 14 2007, 07:26 PM) *
При 4-3-3 Раниери ще вмъква Павката като плеймейкър.
Съгласен post-294-1159107520.gif Иначе всичко друго което е написал forca_juve е перфектно signs14.gif И понеже съм направил тая тема "за да покажа на всички колко велик разбирач съм" ще подчертая че 1-я варинат посочен от forca_juve като най-вероятен е 1:1 с моя както по схема на игра така и по изпълнители.

Цитат(juve_machine @ Aug 15 2007, 12:15 PM) *
Марто , поради простата причина ,че имам самочувствието че разбирам играта на доста добро ниво не смятам за правилно някой да ми дава оценки.Колкото коментирането на схемите естествено че нямам нищо против ,но виж оценяването и претенциите за авторско право мисля ,че си заслужават иронията(ако ме познаваше щеше да знаеш,че обичам да иронизирам нещата без да влагам лоши чувства).
Мисля да спра до тук с тази тема , защото наистина не искам да обидя никого ,а и спора взе да става доста дребнав.
Това пак беше за ЛС. Но понеже се правиш на много отворен и аз няма да падна по-ниско. Ще ти кажа кво значи ирония без лоши чуства като ти дам конкретен пример. Аз си позволих да иронизирам веднъж ДД заради превода на думата stock като стока, когато ставаше дума за акциите на Юве. Ето това беше ирония без лоши чуства. В конкретния случай обаче не виждам как мога да приема твоята ирония по този начин. И щом имаш самочувствието че разбираш играта на доста добро ниво по-добре го покажи вместо да ми се правиш на интересен. И не ми говори за дребнавост след като точно ти я показа. Ако аз трябва да съм дребнав ще ти кажа, че интервал се слага само след, а не и преди запетаята. И след точка също се слага интервал. Ето ти дребнавост.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
juve_machine
коментар 15 Aug 2007, 14:30
Коментар #46

Primavera player
**

Е кво да кажа освен ,че започна да ми става още по-смешно всичко.Продължавай да ме забавляваш ,а това дали ще пиша ЛС си е моя работа.

+Quote Post
marto_juve
коментар 15 Aug 2007, 14:53
Коментар #47

Juventus star

Цитат(juve_machine @ Aug 15 2007, 03:30 PM) *
Е кво да кажа освен ,че започна да ми става още по-смешно всичко.Продължавай да ме забавляваш ,а това дали ще пиша ЛС си е моя работа.
Е кво да кажеш я!? Виждаш че няма кво да кажеш и ми излизаш с евтиния номер, че съм смешен и съм те забавлявал. Кажи нещо по темата, нали си много вещ, покажи ми че е така и че аз не разбирам нищо. Кво си тръгнал да ми се правиш на интересен и да ми говориш за дребнавост. Пак в тая връзка...научи как се използват тия препинателни знаци вече, щото пък на мен ми става смешно от елементарната ти неграмотност.

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 15 Aug 2007, 15:25
Коментар #48

fino alla fine

Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Как да се изразя възможно най-меко - чакайте ще използвам и приомите на румбата:

ТУК НЕ Е МЯСТОТО ЗА МЕРЕНЕ НА ВАШИТЕ ВИРТУАЛНИ МЪЖКИ ДОСТОЙНСТВА!

марто_юве - на няколко пъти казваш кое е за ЛС и кое не - а ти защо пръв не написа ЛС?

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
juve_machine
коментар 15 Aug 2007, 19:38
Коментар #49

Primavera player
**

Искам да се извиня на всички за това че станаха свидетели на този "спор" , ако мога така да го нарека.С по долу написаното темата за мен е изчерпана и ще избягвам да вземам повече отношение по въпроса(или ще го преавя само чрез ЛС)

А на "учителката" по литература искам да и напомня(преди да е започнала да пише оценки) че форумът не е час по български.Форумът не изисква официална форма на общуване където книжовният език и граматическите изисквания са задължителни.Също така ще я помоля сама да си погледне писаниците и да си открие сама грешките(а такива има) .Бих го направил вместо нея но тази дребнавост ми е чужда.По въпроса за неграмотността(тук ще напиша нещо от раздела "виртуални мъжки достойнства" макар че не ми се искаше) че със сигурност съм по образован от нея и съм се реализирал повече от успешно в професионално отношение.Накрая ще уточня че никога не съм казвал че не разбираш от футбол а че се изживяваш като най голямата разбирачка.Разликата е съществена и се надявам да я разбереш че току виж някой те е помислил за глупав и тогава ще има безкрайни и глупави спорове.

ПП:"Учителко любима" с грижа за психическия ви дискомфорт съм се постарал да напиша по горния текст в разрез с всякаква пунктуация и граматически норми.Ако някъде поради недоглеждане някъде не съм объркал моля да бъда извинен.

+Quote Post
Ian
коментар 17 Aug 2007, 14:50
Коментар #50

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

Цитат(marto_juve @ Aug 6 2007, 06:34 PM) *
Ian - определено 2-я ти вариант е по-добър. Само знаеш кой ми е фаворита отдясно smile.gif

Само конюнктурно е по-добър. Заради многото сравнително качествени крила, които имаме към момента. Но пък реално погледнато имаме и нелоши изпълнители за първата ми схема. Единственият й проблем се явява това, че бековете ни са калпави (вкл. Киелини) и трудно ще се справят с по-голямото натоварване, което се предполага, че ще имат. Затова и смятам, че селекцията ни беше на кило и без много мисъл за това какво точно ни е необходимо. И затова и гледаме разни екстравагантни хрумвания на Раниери, продиктувани и аз не знам от какво. Но хайде стига лирически отклонения засега. wink.gif

На фона на случващото се в тима обаче първата ми схема (4-3-1-2) много леко би се превърнала в особено актуална, което, разбира се, е само едно мое пожелание и нищо повече. Две от крилата ни - Каморанези (на книга от световна класа) и Маркиони (представил се доста добре в контролите, в които игра) - са контузени, Недвед очевидно изпитва затруднения, а Якинта и Паладино нито са в кой знае каква форма, нито са особено ефективни по крилата според мен.

От друга страна Недвед спокойно може да играе в средата, а Дзанети бих казал, че от това, което изгледах и изчетох, е един от най-добрите ни играчи в контролите до момента. Ночерино също направи някои нелоши представяния, макар че невинаги беше на ниво, но несъмнено има потенциал. Верно е, че такъв тип схема предполага и един по-различен стил на игра, но не виждам какъв е проблема в това - единствено липсата на желание, заложби и възможности у треньора да направи промяна, дори и да има резон в такава. Така че реално точно в този момент не мога да кажа, че първият ми вариант е чак толкова неприложим.

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 18 Aug 2007, 12:13
Коментар #51

Juventus star

Цитат(juve_machine @ Aug 15 2007, 08:38 PM) *
Искам да се извиня на всички за това че станаха свидетели на този "спор" , ако мога така да го нарека.С по долу написаното темата за мен е изчерпана и ще избягвам да вземам повече отношение по въпроса(или ще го преавя само чрез ЛС)

А на "учителката" по литература искам да и напомня(преди да е започнала да пише оценки) че форумът не е час по български.Форумът не изисква официална форма на общуване където книжовният език и граматическите изисквания са задължителни.Също така ще я помоля сама да си погледне писаниците и да си открие сама грешките(а такива има) .Бих го направил вместо нея но тази дребнавост ми е чужда.По въпроса за неграмотността(тук ще напиша нещо от раздела "виртуални мъжки достойнства" макар че не ми се искаше) че със сигурност съм по образован от нея и съм се реализирал повече от успешно в професионално отношение.Накрая ще уточня че никога не съм казвал че не разбираш от футбол а че се изживяваш като най голямата разбирачка.Разликата е съществена и се надявам да я разбереш че току виж някой те е помислил за глупав и тогава ще има безкрайни и глупави спорове.
ПП:"Учителко любима" с грижа за психическия ви дискомфорт съм се постарал да напиша по горния текст в разрез с всякаква пунктуация и граматически норми.Ако някъде поради недоглеждане някъде не съм объркал моля да бъда извинен.
Абе къв ти е проблема бе!? Ще кажеш ли нещо по темата като си много вещ или само ще ме провокираш. "Учителката" ти показа що е дребнавост, ти първА започна да ми говориш за дребнавост без да има защо. Изобщо не ми пука колко си образован и къде си се реализирал, но явно не ти е ясно кво значи да си дребнав и затова ти показах. Това, че давам оценки не означава, че се имам за най-големия разбирач, а че се имам за разбирач и затова си позволявам да коментирам неща свързани с ФУБОЛ. Това не означава че не смятам и доста хора тук също за разбирачи, та дори и hri100 с който се сдърпах заради неговата ирония към мен, а не щото не го смятам за разбирач. Верно, има някой хора тук от които се смятам за доста по-голям разбирач просто щото е така. И ако ти продължаваш да се заяждаш само, вместо да си говорим за футбол и за Юве в частност, и теб ще те включа в списъка на тези от които съм доста по-вещ. Тъй че ще те помоля да почнеш да говориш за футбол вместо да ме критикуваш без да ме познаваш що съм се имал за голям разбирач и как можело да давам аз оценки на другите. Ето вземи пример от Ian, който вместо да ме иронизира и критикува затова дето съм коментирал схемите му си е изказал вижданията и съм напълно съгласен с него. Абе...изобщо вместо най-малкото като фенове на Юве да не влизаме в излишни конфронтации, ти си тръгнал да се заяждаш. Щото това дето го направи аз немога да го приема по друг начин.

ПП. Пак се извинявам на Гарет, въпреки че го направих и в ЛС, но не съм някъв гъзеблизец че да отстъпвам на човек, който без основание и без да ме познава откровено се заяжда с мен.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 18 Aug 2007, 17:31
Коментар #52

Juventus champion

Коментари: 6 402
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Значи писна ми да пиша подобен тип постове, но има ли още един пост, който да е извън темата - трия. Никой няма да ви чете личните нападки. Като толкова искате да се обиждате един друг намерете си начин - скайп, чат, айсикю - варианти бол...
И това важи за всички теми и всички потребители!

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Ian
коментар 18 Aug 2007, 23:36
Коментар #53

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Потребител No.: 20

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 18 2007, 06:31 PM) *
Значи писна ми да пиша подобен тип постове, но има ли още един пост, който да е извън темата - трия. Никой няма да ви чете личните нападки. Като толкова искате да се обиждате един друг намерете си начин - скайп, чат, айсикю - варианти бол...
И това важи за всички теми и всички потребители!

Подкрепям напълно. Прекали се вече и в скоро време май ще има наказания.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 19 Aug 2007, 00:38
Коментар #54

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз поне се надявам ако може срещу Ливорно да започне с тези играчи,които ще са титуляри през целия сезон и основната схема на игра,но това не означава,че по време на различните етапи Раниери няма да предприеме разни размествания по тактиката и отбора,но то ще се види аз лично предпочитам 4-4-2 и фланговете да са по атакуващи с високи центрирания и игра през центъра на центровите,които да търсят взаимодействия с нападателите както и далечни удари.Също се надявам защитниците ни успешно да се включват при корнерите.

+Quote Post
DeL_Piero
коментар 20 Aug 2007, 15:12
Коментар #55

Scouted
*

Коментари: 98
Регистриран: 20-August 07
Град: Петрич
Потребител No.: 625

1-ви вариант:
-------------------------------------------Буфон------------------------------------------------

--------Зебина---------Григера-----------------Андраде--------------Киелини--------

--------Каморанези------Тиаго-------------------Салихамиджич-------------Недвед---------

---------------------------------Дел Пиеро(с)-------Трезеге------------------------------------

2-ри вариант:
-------------------------------------------Буфон-------------------------------------------

--------Зебина---------Григера-----------------Андраде--------------Киелини--------

-----------------Каморанези------Тиаго----------------Недвед----------------------

------------------Якинта------------Дел Пиеро(с)-------Трезеге--------------------------

Лично аз предпочитам да играеме със схемите 4-4-2 или 4-3-3, но ако е 4-1-2-1-2 също няма да е лошо. Ювентус разполага със прекрасни нападатели, като Алекс Дел Пиеро, Трезеге, Якинта, Салайета и Паладино, който могат да направят много в атака.

r2a-juve.gif faccina21so3.gif juveti3.gif faccina21so3.gif r2a-juve.gif

--------------------
FORZA
BIANCONERI

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 17 Dec 2007, 15:24
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Аз май доста закъснях с моя състав,но по-добре късно от колкото никога! post-294-1159107520.gif
Та ето го и моя вариант:

----------------------------- Буфон -----------------------------

------------------- Бумсонг -------- Андраде -----------------

--- Григера--------------------------------------- Киелини ---

-------------------- Дзанети ---------- Тиаго -----------------

--- Каморанези -------------------------------- Недвед ----

----------------------------------- Дел Пиеро ----------------

------------------------ Трезеге ------------------------------

Буфон си е бетон на вратата.Яд ме е обаче,че преотстъпихме Миранте post-294-1158668126.gif .Искам той да е 2-ри вратар,а Беларди 3 или да се маха.

В защита-май съм първия дета е сложил Бумсонг титуляр,но мен си ме кефи,а и смятам,че е по-добре от Легро,който е дръвче и Крисчито,който няма нужния опит.
Григера си е добре отдясно.Киелини според мен като бек е по-добре.Иначе Молинаро е доста добра резерва.

За халфовете-при вътрешните задължително единя трябва да е типичен дефанзивен,а другия по-градивен,който да разпределя играта.В случая деф. е Дзанети, а градивния-Тиаго.Резервите също са добри-Ночерино е много работоспособен,но прегаря в повечето мачове и допуска грешки заради прекомерно желание и липса на опит,Алмирон също е качествен,но лично аз предпочитам Тиаго-все пак той има и повече опит в евротурнирите,т.е. в големи мачове,под напрежение.
Отдясно Камо,ако е здрав си е титуляр.Хасанчо не е лош за резерва,но аз предпочитам Маркиони или Паладино.
Отляво Павката няма кво да го коментирам!
Ако се наложи някой да го замества-Маркиони доколкот знам може да играе и отляво,тей че той е първи вариант.Друтия е пак Пала.

Напред залагам на доказаното дуо:Дел Пиеро-Трезеге,като Алекс е дръпнат малко назад и има пълна свобода!
Първа резерва е Якуинта-приятната (поне за мен) изненада тоя сезон.Явно Дон Марчело неслучайно каза,че той е идеалното попълнение за Юве post-294-1159107520.gif
Пала също заслужава шанс,щот се вижда,че е страхотен талант!
Мисля си,че другия сезон трябва да си върнем и Джовинко!

Тва е от мен!Извинявам се че толкова късно написах комента post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
marto_juve
коментар 17 Dec 2007, 17:40
Коментар #57

Juventus star

Цитат(bianconero27 @ Dec 17 2007, 03:24 PM) *
Тва е от мен!Извинявам се че толкова късно написах комента post-294-1159107520.gif
Няма за какво да се извиняваш. Аз пък ти благодаря за раздвижването на темата ми. Предполагам знаеш, че аз далеч повече съм за Зебина, отколкото за Григера. Просто няма нещо с което последния да превъзхожда Зебина. Единственото което не ми харесва в Зебина е че е доста сприхав и прави някой импулсивни простотии. Иначе за Бумсонг...ми не сме го виждали тоя сезон, ама не мисля че може да е по-добре от Легро с оглед моментната форма на последния. Другото е ясно, ясно е че отдавна ритам за Тиаго вместо Ночерино, дано го видим някой ден smile.gif Напред видяхме, че след последния мач вече смело можем да заявим че имаме 3-ма страхотни нападатели, след като Алекс най-накрая напомни на целия свят кой е КРАЛЯ!!!

--------------------

+Quote Post
delpi4a
коментар 17 Dec 2007, 22:53
Коментар #58

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

До сега не бях писал в тази тема,но ето го и моето виждане за състава.То е малко по-офанзивно.

-------------------------------------------------------------------Буфон-------------------------------------------------------------------
--------------Григера------------------Андраде--------------------------------------Легроталие---------------Киелини-------------

---------------------Каморанези---------------------------------Занети-------------------------------Недвед-------------------------

-----------------------------------------------------------------Дел Пиеро----------------------------------------------------------------

------------------------------------------Трезеге----------------------------------------Паладино--------------------------------------

Като на мястото на контузеният Каморанези може да играе Паладино или Салихамиджич,а Трезеге в нападение може да си партнира с Якуинта,а защитата да се преустрой с Легроталие и Кришито в центъра,не за друго,а просто за да отавя Молинаро извън състава,защото играта му е пълна трагедия.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 26 Dec 2007, 18:33
Коментар #59

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Напоследък постояно мисля как ли ще изглежда Юве следващия сезон (2008-2009) и ми е интересно кво е и вашето мнение post-294-1159107520.gif
Отначало си мислех да правя нова тема,но тя ще е същата като тази само че за другия сезон,така че реших да пиша в тази post-294-1159107520.gif

Следващия сезон ще е доста странен-без Недвед и с по-малко участие на Краля и затва ми е трудно да реша с ква точно схема да искам играем post-294-1159107607.gif
Колебая се м/у 3 варианта:
-запазваме сегашната 4-4-2
-4-3-3
-4-2-3-1

Ето как изглежда състава ми при 4-4-2:
п.с.Гледал съм да има колкото се може по-малко промени,за да е по-реално.

-------------------------- Буфон --------------------------

-------------- Андраде -------- Агер* ------------------

----- Григера ---------------------------- Киелини -----

--------------- Тиаго ------------- Дзанети -------------

--- Каморанези ----------------------------- Насри **----

----------------- Якуинта ------- Трезеге -------------

РЕЗЕРВИ:

вратари: А.Миранте,Е.Беларди,К.Новембре

защитници: К.Молинаро,Н.Легроталие,Ж.А.Бумсонг,Д.Крисчито,Д.Дзебина

халфове: А.Ночерино,С.Алмирон***,К.Маркизио,П.Де Челие,М.Маркиони,Х.Салихамиджич

нападатели: А.Дел Пиеро,Р.Паладино,С.Джовинко

* аз съм за Агер,но досега не се е чувало за интерес сака че тука може и Иванович или Сапата.А ако махнем някой от резервните центр.защ. пак може да вземем някой от тези.

** тук случая е същият-аз искам Насри,но доста повече се говори за ван дер Ваарт.И двамата са добри,но месля че Самирчо е по-добър за колектива,т.е не е толкова скандален;някав по-скромен.

*** много усилено се говори че ще си тръгне и ще е супер ако на негово място вземем Мареска post-294-1158668474.gif
Днес четох,че сме харесали Чигарини,който също е добър вариант!

п.с ако се поопаричим няма да е зле да вземем и един нападател тип таран.Например-Тулио де Мело post-294-1159107520.gif

Най-накрая се наканих!!!:)
Преди да почна да уточня-работите дето са написани за Агер,Насри и Алмирон важат и за другите!

Ето при 4-3-3:

----------------------------- Буфон ----------------------

---------------- Андраде -------- Агер ----------------

----- Григера ---------------------------- Киелини ---

--------------- Тиаго ------------- Дзанети ------------

-------------------------- Насри ----------------------

----- Якуинта ------- Трезеге ----- Паладино -----

Тая постройка обаче е доста офанзивна и е хубаво да вземем един типичен деф.халф.Например-Момо Сисоко.

И последната:4-2-3-1.Една от любимите ми попринцип!

------------------------------- Буфон -------------------------------

------------------ Андраде --------------- Агер -------------------

--- Григера ----------------------------------------- Киелини ---

------------------- Дзанети -------------- Тиаго -----------------

--------------------------------- Насри -----------------------------
--- Каморанези -------------------------------- Гуардадо* ----

-------------------------------- Трезеге ----------------------------

* идеята е да играем с две типични крила.От дясно ясно че ще е Камо,но от ляво имам колебания post-294-1159107607.gif
Може да е Андрес Гуардадо или Гамст Педерсен,който обаче този сезон невпечатлява...мен супер мноо ме кефи Жером Ротен,но той `78-не е първа младост...може да се пробва и с Маркиони,но несъм сигурен...приемам предложения post-294-1159107520.gif

Ами тва от мен!Очаквам да видя и вашите състави за следващия сезон post-294-1159107520.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Dec 2007, 20:25
Коментар #60

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Със сегашните играчи , с които разполагаме ми се ще да видим нещо от сорта на :

---Буфон---

Дзебина---Андраде----Киелини

Камо---Дзанети---Ночерино---Недвед

Якинта---Алекс---Трезегол

Като схемата може да е 3-1-3-3 и Дзанети да е малко по-назад от центъра или пък Ночерино smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post

36 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 05:30ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team