IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

36 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Каква схема на игра предпочитате?, ...и как искате да изглежда Ювентус
superniki
коментар 06 Aug 2007, 23:54
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 630
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Мога да кажа на МАРТО че ваобще не съм преписвал от теб или от когото и да било в тая тема.Явно нещо си втълпяваш!Можеш да видиш че съм дал обяснение за всичките си решения.Това е любимата ми схема заеднос 4-3-3 и когато игря мениджър винаги игря с първата разбира се ако разполагам с нужните играчи ако не си ги набавям ся като гледам твойто е 4-1-3-2 а моята е повече 4-1-2-1-2.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Aug 2007, 23:58
Коментар #22

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

ЕХЕХЕХЕХЕХ ! Само това с преписването не съм го забелязал. Да не им напишеш единици в бележниците smile.gif Забележки най-много post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
superniki
коментар 07 Aug 2007, 00:04
Коментар #23

Juventus star

МАРТО почна да ни оценява явно е най-големия авторитет тук.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 07 Aug 2007, 01:34
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат(marto_juve @ Aug 6 2007, 06:34 PM) *
Bianconero - На тва борче му липсват клоните ако ме разбираш на де бия. Качествните ни крила трябва да се използват.
Ами ако тия двамата зад Трезеге си свършат работата може и без крила да се мине.
Иначе вярно че Камо, Хасан и Маркиони не се вписват много много в тая схема.

Предполагам че при този вариант бековете трябва да са като Дзамброта примерно - може би със Салихамиджич отдясно и Дзамбро отляво схемата ще е по-добре.

Мисля че писах че точно за тая схема 4-3-2-1 нямаме необходимите играчи - засега, тоест поне 2-3 от тия които съм писал е добре да се заменят с други.

Ей с тия играчи обаче мисля че системата ще е доста добра - трябва да я пробвам на някой мениджър:

Буфон

Алвеш Канаваро Неста Дзамброта

Иниеста Пирло Де Роси

Недвед Дел Пиеро

Трезеге

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 07 Aug 2007, 09:57
Коментар #25

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Torricelli @ Aug 6 2007, 08:44 PM) *
Държа да кажа,че не съм преписвал нищо от никого!!!

Цитат(superniki @ Aug 7 2007, 12:54 AM) *
Мога да кажа на МАРТО че ваобще не съм преписвал от теб или от когото и да било в тая тема.Явно нещо си втълпяваш!
post-294-1158668614.gif Абе вие ме убихте бе post-294-1158668614.gif Как може да си помислите че говоря сериозно!? Аз ви поздравявам един вид, вие ме нападате post-294-1158668614.gif Съставите ви са 1:1 с моя, като изключим Салихамиджич вместо Мауро. Схемите на игра също са еднакви общо взето, като най ми хареса че и вашите схеми са с 1 дефанзивен халф - Тиаго и 1 офанзивен - Алмирон. Аз кво исках да кажа...вие как го изкарахте post-294-1158668614.gif Че и superniki се набира чак: "МАРТО почна да ни оценява явно е най-големия авторитет тук" post-294-1158668614.gif Аз че се смятам за авторитет така е, ама в конкретния случай вместо да се радвате че съм харесал ваще отбори и схема най-много вие... post-294-1158668614.gif Пък и кво лошо има да си дам мнението за схемите ви незнам!? Идеята ми не е всеки да избуха своя вариант и темата да замре. Нека има дискусия. Няма лошо да коментирате и моите схеми. post-294-1159107520.gif В тая връзка ще вметна коментара си за отбора на stefoto и предложението на румбата с 3-ма в защита. Варианта на stefoto е доста добър, Румба...с 3-ма в защита на тоя етап...а и не само...не ми се връзва.

Цитат(bianconero @ Aug 7 2007, 02:34 AM) *
Ей с тия играчи обаче мисля че системата ще е доста добра - трябва да я пробвам на някой мениджър:

Буфон

Алвеш Канаваро Неста Дзамброта

Иниеста Пирло Де Роси

Недвед Дел Пиеро

Трезеге
С тия играчи наистина ще е перфектна тая схема, само дето не виждам как ще ги събереш на мениджъра тия играчи.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Rumbeti
коментар 07 Aug 2007, 11:22
Коментар #26

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Еми то тези играчи не сам на мениджъра няма да можеш да ги събереш smile.gif Освен ако не си Абрамович и треньор не е геният Мауриньо smile.gif

Иначе МАрто за тримата в защита - еми казал съм , че не става, но иначе схемата е трепач. АКо имахме 3-ма перфектни защитници схемата щеше да си е екстра - УБЕДЕН СЪМ ! Ако се посработят Андраде , Григера и Киелини смятам , че ще можем да излезнем така.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
forca_juve
коментар 07 Aug 2007, 17:40
Коментар #27

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Според мен трябваше да играем с трима в защита когато разполагахме с Тюрам,Канаваро и Замброта,тогава беше точния момент,ама тоя ''калъф'' Капело не би пуснал 3-ма в защита дори и срещу детски отбор...

+Quote Post
Torricelli
коментар 07 Aug 2007, 20:42
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

OK Марто, No Offence,Piece и т.н. smile.gif
В поста ми няма абсолютно никакви негативни чувства и емоции срещу теб,просто си защитих позицията.

Даже ей сега погледнах твето предложение и видях,че има известни прилики!....( : wink.gif )

Аз обаче искам Тиаго да е на една линия (обтразно казано),Недвед и Хасанчо на друга и Алмирончо пред тях,сещаш се.

Между другото-наистина грубо игнорирах(и не само аз) Блази и Оливейра.За първия нямам много сериозни впечатления,освен,че май е играл доста силно във Фиорентина докато беше под наем.За Рубен видях,че е национал,при това редовен в Уругвай,но не го видях на Копата.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Aug 2007, 10:18
Коментар #29

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 402
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

4-3-1-2 за мен е идеалната схема... Липи я използва през сезон 2001/2002 където Недвед беше единичката зад нападателите... та със сегашният ни състав...

--------------------------Буфон---------------------------------

---Дзебина------Андраде--------Григера--------Киелини--

------Каморанези--------Тиаго--------Алмирон---------

--------------------------Недвед--------------------

------ --------Дел Пиеро--------Трезеге-------

мислех за вариант и с включването на Блази защото според мен той си е идеалния дефанзивен халф но... а оценките може и да ми ги спестите... айде нема нужда както викаше Батето едно време...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
marto_juve
коментар 10 Aug 2007, 10:10
Коментар #30

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ Aug 8 2007, 11:18 AM) *
... а оценките може и да ми ги спестите... айде нема нужда както викаше Батето едно време...
Аз пък си позволявам да ти дам 6-ца, щото състава и схемата ти са идеални. Само Блази не разбрах кво му е идеалното ама...

--------------------

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 10 Aug 2007, 10:42
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Потребител No.: 193

-------------------БуфоН--------------------

-Дзебина--Григера--Андраде--Киелини-

--------------------Тиаго--------------------

--Каморанези--------------------Недвед--

-----------------Дел Пиеро------------------

----------Трезегол---------Якинта----------

------------------4-1-2-1-2------------------

Много ми харесва тази система,но Алмирон който напоследък се представя на ниво не участва в нея,а другата система който ми харесва е тази която предложи Нуклео...

--------------------

+Quote Post
igrinho
коментар 10 Aug 2007, 11:14
Коментар #32

Promising youngster
*

Коментари: 3
Регистриран: 10-August 07
Град: Pernik
Потребител No.: 611

3-4-3 buffon

grygera andreade chiellini

zanetti
tiago almiron

del piero

camoranesi nedved

trezegol

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 10 Aug 2007, 11:16
Коментар #33

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

в бира морети в 1 мач с наполи играхме 4-3-3,а втория 4-4-2 ,победихме в първия мач,smile.gif дано пова ни е схемата за сериЯ А ,но явно ще се редуват спрямо противника

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 12 Aug 2007, 22:27
Коментар #34

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Според мен най-добрата тактика си е 4-4-2 но за Юве 4-1-3-2 би била перфектна!

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 12 Aug 2007, 23:08
Коментар #35

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

-------------------------------------Буфон-------------------------------------

---Григера-------------Андраде-------------Киелини----------Молинаро-

--Камо или Хасан--Алмирон------------Тиаго или Занети------Недвед-

-------------------------Трезеге---------------Дел Пиеро-------------------

Който не сложи Алмирон начи не е гледал нито един мач на Юве.

+Quote Post
superniki
коментар 13 Aug 2007, 00:02
Коментар #36

Juventus star

Цитат(Didier Deschamps @ Aug 12 2007, 09:08 PM) *
Който не сложи Алмирон начи не е гледал нито един мач на Юве.

така е но лично мое е мнение е че до Алмирон трябва да има типичен рушач което води Тиаго към пейката.Ще е много хубаво ако за това кратко време Раниери научи Тиаго да действа по-дефанзивно,да помага на защитниците а не на нападателите,защото той заслужава да играе.Не по-малко от него заслужават Ночерино и Дзанети обаче.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 13 Aug 2007, 01:45
Коментар #37

Juventus star

ами като гледам няма да играем 2 мача с един и същи състав,твърде равностойни са всички

--------------------

+Quote Post
juve_machine
коментар 14 Aug 2007, 12:52
Коментар #38

Primavera player
**

Коментари: 286
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

Моето мнение със сигурност ще съвпадне с нечие друго(поради простата причина че разумните варианти не са особено много) и затова ще си го спестя,че току виж се окаже че съм преписвал .
Изглежда ми доста тъпо и абсурдно някой да ми пише оценки ( били дори и положителни) и да се изживява като ментор на целия форум.Нека не забравяме че не сме в училище.Така че вземете се в ръце и нека не създаваме теми ,чиято цел е да изложим собственото мнение , да оценим чуждото и да покажем на всички колко велики разбирачи сме.

Искам да подчертая че с тези редове не искам да обидя някого.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 14 Aug 2007, 14:19
Коментар #39

Juventus star

Цитат(juve_machine @ Aug 14 2007, 01:52 PM) *
Моето мнение със сигурност ще съвпадне с нечие друго(поради простата причина че разумните варианти не са особено много) и затова ще си го спестя,че току виж се окаже че съм преписвал .
Изглежда ми доста тъпо и абсурдно някой да ми пише оценки ( били дори и положителни) и да се изживява като ментор на целия форум.Нека не забравяме че не сме в училище.Така че вземете се в ръце и нека не създаваме теми ,чиято цел е да изложим собственото мнение , да оценим чуждото и да покажем на всички колко велики разбирачи сме.

Искам да подчертая че с тези редове не искам да обидя някого.

Браво!Свалям ти шампка за това мнение!

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 14 Aug 2007, 17:15
Коментар #40

Juventus star

Аз пък, като човека който е провокирал това мнение, никва шапка не му свалям. Това мнение ме връща към ироничните вметки на hri100 в една друга тема по мой адрес. С кое точно подчерта че не искаш да ме обидиш!? С изречението : "Моето мнение със сигурност ще съвпадне с нечие друго и затова ще си го спестя,че току виж се окаже че съм преписвал" Нееееее, никаква ирония няма тук, просто аз си въобразявам. Изобщо що не написда нещо по темата!? Това дето си го написал можеше да ми го пуснеш направо като ЛС, а не ти да ми се правиш на интересен сега. Да, смятам се за разбирач, кво толкова? Това НЕ означава че се смятам за единствения тук който разбира от футбол както едва ли не ти си го изкарал. Ти ако нямаш самочувствие на човек който разбира от футбол, аз имам. Което си го разбирам не виждам що да не го показвам. Ако не си забелязал (а аз съм сигурен че не си) в темата за баскетбола нямам нито 1 пост. Простата причина за това е че нямам бъкел познания и поглед върху баскетбола. Където не ме бива не се тикам, където ме бива обичам да го показвам. Ако това те дразни немога да ти помогна. Ако имаш мнение си го дай, ако нямаш, и не само ти, просто си спести тъпите критики. Отворил съм темата не за да избуха всеки своя вариант и да мълчим като гъзове. И това че съм си дал мнението за схемите и отборите на другите е не щото се смятам за единствения разбирач, а за да става дискусия и с другите разбирачи тук. Тъпо и абсурдно пък за мен е да ми даваш критична оценка за това за колко голям разбирач съм се мислил при положение че не ме познаваш. Сега ако искаш аз да подчертая, че всичко това го написах с много хубави чувства към теб, а?

--------------------

+Quote Post

36 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 05:24ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team