IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

36 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Каква схема на игра предпочитате?, ...и как искате да изглежда Ювентус
marto_juve
коментар 04 Aug 2007, 14:07
Коментар #1

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Така...отдавна се канех да направя тая тема. Нека всеки даде своите предпочитания за схема на игра и съответно представата си как иска (трябва) да изглежда Юве през новия сезон на базата на тая схема, като посочи конкретните футболисти.

Моята представа за това как трябва да изглежда отбора и точната му постройка е следната:

------------------------------Буфон-------------------------------

Зебина--------Григера--------------Андраде---------Киелини

------------------------------Тиаго--------------------------------

Каморанези---------------Алмирон---------------------Недвед

-----------------Трезеге----------------Дел Пиеро--------------

т.е. предпочитаната схема на игра от мен е 4-1-3-2. Колебанията ми са единствено в защитата относно позициите на Зебина и Григера. Незнам вече кой би бил по удачния вариант - дали да са така или обратно. При всички положения ако вземем Мейра той отива в центъра, а за десен бек между Зебина и Григера аз нямам фаворит. Един дефанзивен халф в лицето на Тиаго на мен ми стига при положение че около него играят Камо, Недвед и Алмирон. Знам че тук ще имам доста различия с много от вас, но то това е и целта на темата всеки да си даде вижданията. За нападателите е ясно че при схема с 2-ма такива, задължително това са Алекс и Трезегол. Така искам да изглежда състава поне при домакинските мачове. При гостуване на по-силните и неудобни съперници бих използвал схема с 2-ма дефанзивни халфа за сметка на 1-я нападател, а именно:

-----------------Тиаго------------------Занети-------------------

Каморанези---------------Недвед------------------Дел Пиеро

-----------------------------Трезеге------------------------------

Тук както виждате, Занети (а можеше да е Такинарди post-294-1159107873.gif ) е 2-ри дефанзивен халф за сметка на Алмирон, на чиято позиция идва Павката, а Алекс минава вляво като Трезеге остава единствен нападател. Схема 4-2-3-1.

Та такива са моите виждания, може би само с 1 дефанзивен халф според някой да не става, особено без "рушач", но и аз както и ELMANIFICO искам да виждам атрактивен футбол, а не такъв стил "Дон Фабио".

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 04 Aug 2007, 14:11
Коментар #2

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Марто евала за първата схема няма какво да показвам аз именно така искам да играе Юве с такава схема 4-1-3-2.

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 04 Aug 2007, 14:17
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

подкрепям е и аз абсолютно ,но само дзебина ако може да се махне,но пък май няма кой да играе на негово място-марто е дал оптималния вариант за момента smile.gif БРАВО

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 04 Aug 2007, 14:21
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Измислих един вариант

-------------------------------------------Буфон------------------------------------------------

--------Бириндели---------Григера-----------------Андраде--------------Киелини--------

--------Салихамиджич------Тиаго-------------------Блази-------------Недвед---------

------------------------------------Якинта-------Залайета------------------------------------

Доста не стандартно да се играе само с високи топки,а в центъра да се руши играта.

+Quote Post
Dreamer
коментар 04 Aug 2007, 14:26
Коментар #5

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Според мен е хубаво Раниери да има една стабилна система , която прилага по-често от другите, универсална система , която да бъде променяна в развитието на някой мач ( ако падаме или водим) ...Капело ме дразнеше и заради факта ,че независимо какъв бе резултатът , с всичките си смени , Фабио , просто освежаваше това неизбежно 4-4-2 ....
Принципно аз съм привърженик на тази схема - чиста в три линии ( с ромбоидната халфова линия смятам ,че в повечето случаи е неефективно)
Бих започвал най-често през новия сезон ( за шампионата ) така:

Буфон

Зебина Григера Андраде Киелини

Камо Алмирон Тиаго Недвед

Дел Пиеро
Трез

По-скоро бих почвал с 4-4-1-1 , като на Дел Пиеро не бих му давал специални таткически указания , а напротив : играй и прави където и както си поискаш .....

При лош развой на даден двубой - схемата става :

Буфон

Камо Тиаго Недвед

Якинта Трез Дел Пиеро

4-3-3 -класическо

ако водим :

Буфон

Дзанети

Тиаго Недвед

Камо Салихамиджич

Трез (или Якинта )

Нещо такова ..............................

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
bianconero
коментар 04 Aug 2007, 14:30
Коментар #6

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат(marto_juve @ Aug 4 2007, 02:34 PM) *
ELMANIFICO ...
ПП. Поста ти ме провокира да направя една нова тема, за която отдавна си мислех и мисля че момента настъпи.

Не само че те е провокирал ами се е сетил преди теб.
http://forum.juventus-bulgaria.com/index.php?showtopic=63

Иначе за тоя сезон лично на мен ми е интересно дали е приложима една схема 4-3-2-1 или както някой и викаше - коледно дръвче.

Трезеге сам в атака, зад него Алекс и Павел или Паладино и Хасан на мястото на някой от тях, зад тях трима "дефанзивни" полузащитници и в защита 4-ма.

Нещо такова

Буфон

Григера Андраде Кришито Киелини

Алмирон Дзанети Тиаго

Недвед Дел Пиеро

Трезеге

Харесва ми тая схема - някак си симетрична е. smile.gif
В случая едва ли това са най-подходящите играчи за нея - но с един Масчерано вместо Дзанети и още един офанзивен полузащитник който да сменя Алекс или Недвед / някой като Кака smile.gif / мисля че ще има успех.
Но едва ли някога Раниери ще го пробва това.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Aug 2007, 14:48
Коментар #7

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз лично смятам че схемата трябва да изглежда по следния начин:

------------------------------Тиаго--------------------------------

Каморанези---------------Салихамиджич---------------------Недвед

-----------------Трезеге----------------Дел Пиеро--------------

Салихамиджич играе по крилата, но като цяло е комплексен и смятам, че може да се сработи доста добре с Камо и Недвед. Малко странна схема , но смятам, че може доста добра да излезе. В предни позиции ще имаме само супер доказани и опитни играчи, което ще е доста добре за влизащите резерви през второто полувреме и ще вдъхне доста сигурност на отбора. Тази схема доста може да се променя и по време на самия мач и преди него , като на мястото на Салихамиджич може да играе Алмирон, което с оглед на контролите никак няма да е лошо. Алмирон показа доста прилични качества и на моменти даже беше най-добрият на терена. Якинта ако се разиграе също ще е супер резерва и в някой по-маловажни мачове може да сменя Трез. В защита Молинаро не се справя лошо и той може да замества спокойно хора от защитата. Ночерино още не мога да го оценя, но и той ще се включва в игра често предполагам. Пала е приличен играч, въпреки, че като го гледам в контролите нещо още не може да се впише в обстановката, което пък от своя страна е напълно нормално , защото е доста млад и неопитен. Аз лично ще се радвам да го виждам заедно с Якинта в мачовете за купата. Там вече ще има по-сериозни промени в тактиката и СЪМ УБЕДЕН В ТАЯ РАБОТА smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 04 Aug 2007, 15:17
Коментар #8

God Fuck The Queen

Коментари: 2 375
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

С оглед на играчите, които разполагаме си мисля, че 4-4-2 в три линии. Нещо такова:

Буфон

Дзебина Григера Андраде Киелини

Каморанези Тиаго Алмирон Недвед

Дел Пиеро Трезеге

Естествено - ако вземем още един централен защитник Григера ще мине отдясно.

Иначе ако говорим за 4-4-2 с ромбовидна халфова линия:

-----------------------------Тиаго---------------------------------

Каморанези--------------------------------------Салихамиджич

------------------------------Недвед--------------------------------

----------------------Дел Пиеро Трезеге------------------------------

Тази последната много ми допада, както и 4-2-3-1, но си мисля, че нямаме подходящите играчи за нея, а и Алекс няма да се чувства комфортно толкова изтеглен назад...

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Aug 2007, 15:34
Коментар #9

ЛУД

-----------------------------Тиаго---------------------------------

Каморанези--------------------------------------Салихамиджич

------------------------------Недвед--------------------------------

----------------------Дел Пиеро Трезеге------------------------------

Това е другият вариант , който доста ми допада, а и Тиаго СЕ ВОДИ smile.gif дефанзивен !!! Имаме и супер смени - за центъра Алмирон е супер, за нападателите е ясно кой са смените ,а за защитата Бириндели, Бумсонг и компания също са добри резерви ! От там нататък всичко зависи от треньора и нагласата на играчите. Определено вече имаме състав и играчи, които могат да се преборят за скудетото. Остава само да се постигне приличен синхрон !

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 04 Aug 2007, 15:47
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

По принцип винаги съм харесвал 4-4-2 но двойката вътрешни халфове да не бъде еднотипна(Емерсон-Виейра)а по различна.Винаги съм най-много като играчи съм харесвал плеймекйърите като Алекс който не е такъв но може да играе без проблем там(всъщност той не е определе още къде е най-добър)Така че моята идея е с плаймейкър и деф халф.Тиаго не е типичен деф халф и си мисля че ако играехме с него в ШЛ вместо Виейра можехме да я спечелим лесно.
----------------------------------------БУФОН-----------------------------------------------------
----------ДЗЕБИНА--------АНДРАДЕ----------------------ГРИГЕРА--------------------------КИЕЛИНИ
-------------------------------------------------ТИАГО----------------------------------
-----------Салихамиджич---------------------------------------------------------------------------НЕДВЕД------------------
--------------------------------------------------АЛМИРОН------------------------------------------
--------------------------------АЛЕКС--------------------ТРЕЗ------------------------

Милсех да напиша Бумсонг в центъра а Григера десен бек но мисля че е още твърде рано.Добре се представя момчето(БУМСОНГ)в последните мачове не мрънка и определено буди симпатии.Ако забележим в последните няколкоо години никога отбор с еднотипна двойка халфове не печели ШЛ(може би от 99) и мисля че това ни бе основната грешка.Трябва да има разнообразие.Колкото до това че написах Хасанчо вместо Камо.Индианеца пропусна голяма част от предсезонната подготовка и ще му е много трудно тази година дано греша но мисля че ще е така докато БРАЦО се представя на висота.

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 04 Aug 2007, 16:13
Коментар #11

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

----------------------------------------------------1Буфон-------------------------------------------------------

-------2Бириндели-----------------------21Григера----3Киелини-------------------------19Кришито-------

-------------------------4Алмирон-----------------------------------------30Тиаго------------------------------

-------16Каморанези--------------------------------------------------------------------------11Недвед-------

----------------------------------------------10Дел Пиеро--------------------------------------------------------

----------------------------------------------17Трезеге------------------------------------------------------------

1-мисля че Киелини-Григера ще излезе добра централна двойка(ако не земем Мейра)
2-отдясно съм заложил на опита(макар че е на възраст),вместо на слабата психика и непостоянната игра
3-мисля че на Кришито трябва да се залага,защото момчето е талантливо,макар че е млад
4-отбора разполага и с равностойни заместници
Якинта
Салихамиджич
Ночерино
Андраде
Бумсонг
Паладино
Маркиони

+Quote Post
Ian
коментар 04 Aug 2007, 19:52
Коментар #12

sir

Група: Ветерани
Коментари: 2 439
Регистриран: 22-February 06
Потребител No.: 20

С играчите, с които разполагаме, освен със стандартно 4-4-2 не виждам по какъв друг начин можем да играем. Просто имаме прекалено много крила. Иначе мен лично ми харесва нещо от този вид:

Буфон

Григера Андраде Киелини Молинаро

Дзанети Тиаго Алмирон

Недвед

Дел Пиеро Трезеге

С трима централни халфове, от които един задължително да е типичен рушач и майстор на късия пас (тип Дешан или дето се вика "водоноска" - жалко, че нямаме класен такъв в момента) и един също със сериозни дефанзивни качества и функции, но и с повече изобретателност и офанзивни умения (Тиаго на книга е подходящ). Пред тях един свободен електрон (да кажем Недвед). В идеалния случай е хубаво тази схема да може да прелива и в други варианти в зависимост от конкретната ситуация без да се губи качество - примерно към стандартно 4-4-2 или дори към любимото на доста форумисти 4-3-3. Всъщност може и сега използваното от Раниери 4-4-2 да прелива в такава схема, ако се наложи или пък с цел изненада, но не виждам подходящи изпълнители в състава. Тука да спомена, че и елхата на bianconero ми харесва, но пък за нея хептен нямаме играчи, освен ако не пуснем Дзанети и Блази заедно.

Другото, което винаги ми е допадало, е 4-4-2 с типичен рушач и типичен плеймейкър от висока класа - примерно комбинацията Дешан/Зидан или Давидс/Зидан. Може и някаква такава разновидност със свободен нападател или по-скоро много офанзивен халф (като на Dreamer първата):

Буфон

Григера Андраде Киелини Молинаро

Маркиони Тиаго Алмирон Недвед

Дел Пиеро

Трезеге

4-3-3 съм склонен да го допускам само при наличието на много класни дефанзивни халфове в състава. Е, или пък на някакви свръхизроди в нападение. wink.gif Само че не мисля, че Якинта или Паладино са такива, а пък и за Дел Пиеро не съм сигурен, че ще е ефективен в такава една схема.

Айде, че много глупости наплясках. wink.gif

p.s. И само още нещо - за да има сработеност в защитата и да няма много грешки, смятам, че трябва интернационализацията да е сведена до минимум. С две думи комбинация от рода на французин (Дзебина) - чех (Григера) - португалец (Андраде) - италианец (Киелини) не е оптимален вариант, дори и при много добри изпълнители. Особено пък, когато доста играчи са нови.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 05 Aug 2007, 18:23
Коментар #13

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Доста интересна тема smile.gif

Винаги съм твърдял, че за мен стилът на Капело е най-подходящ за Ювентус. И съм един от малкото тук, които го подкрепяха и изобщо един от малкото му фенове. Както преди малко писах в една друга тема и както хиляди пъти преди съм писал, за мен най-важни са победата, 3-те точки и титлите. Ако те са налице, другото не ме интересува. Ако имаме успехи и трофеи, няма да ме интересува с каква схема играем, дали Капело или Моуриньо ни е треньор, дали Дел Пиеро е резерва и т.н. Единственото, което искам, е моят отбор винаги да е на върха (както по времето на Капело), да има стабилна защита (от рода на Тюрам - Канаваро пак по времето на Капело), да диктува играта в средата на терена (а това става най-добре с играчи като Виейра и Емерсон СПОРЕД МЕН пак по времето на Капело) и не на последно място да има ефективност в нападение (Трезеге, който преди 3 години остана в Юве по изричното настояване на Капело). Както се вижда, за мен схемата и изпълнителите на терена са в стил Дон Фабио.

По тази логика съм и привърженик на т. нар. рушач в халфовата линия. За мен футболистът, олицетворяващ напълно тази роля, е Гатузо (подозирам, че отново ще бъда обвинен в промиланизъм laugh.gif но това са моите виждания). Играчи като Давидс и Такинарди в миналото, като Виейра и Емерсон доскоро. За съжаление в момента не разполагаме с точно такъв тип играчи, с изключение на Блази и Дзанети, които обаче не са от класата на споменатите вече.

Друго, което за мен е важно, е в отбора да има максимално много италианци. Поне половината ни титуляри да са италианци, а не като при интер, където италианците не са на мода.

И така, моят отбор би приличал почти изцяло на този на Ian. Казвам почти, защото схемата е същата, а изпълнителите в защита ще са малко по-различни:

Буфон

Дзебина Григера Андраде Киелини

Тиаго Дзанети Алмирон

Недвед

Трезеге Дел Пиеро

В защитата мисля, че това е оптималният вариант в момента, но наистина фактът, че е съставена от 4 различни националности, малко притеснителен. Но това е най-доброто, с което разполагаме в момента. Има и други варианти, например с Киелини в центъра и Григера в дясно, но според мен ако в този си вид се сработи, би било идеално.

В средата залагам на споменатия вече тип-рушач - Дзанети, въпреки че по-добре би бил Такинарди или евентуално Макелеле, но на този етап толкова, и повече креативност в лицето на Алмирон и Тиаго. Недвед предпочитам да е по-изтеглен напред, непосредствено зад двамата нападатели, и да има свободна роля на терена. Мисля, че там би бил най-ефективен и полезен, а не по фланга.

В нападение нещата са ясни. Това е най-добрият тандем може би в цялата история на Юве, така че едва ли има две мнения относно двамата нападатели.

Тази схема може да прелива спокойно в 4-4-2 в зависимост от развоя на мача и съперника, като просто Недвед мине по-назад в ляво. Обаче играчи като Каморанези и Салихамиджич остават резерви, но няма как, не може всички да са титуляри.

И още една схема, която ми е нещо като най-желана, но по-скоро утопична, романтична и схема, която не би донесла желаните резултати и не би изпълнила основната цел, но все пак:

Буфон

Григера Кришито Киелини Молинаро

Тиаго Марчизио Алмирон

Недвед

Трезеге Паладино

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Torricelli
коментар 05 Aug 2007, 19:29
Коментар #14

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Моят вариант е:
На врата Джиджи.
Защита:ляво-Киелини,дясно-Григера,в центъра-Андраде и Кришито
Полузащита:Дефанзивен-Тиаго(който ще помага на другите при офанзивани действия),офанзивен-Аламирон,ляво-Недведчо.
От дясно по принцип предпочитам Хасанчо,който може да иаграе и в центъра,и в ляво.Каморанези си го знаем добре какво може,очааквам страхотна конкуренция на този пост.
Офанзивен халф-Аламиронката не е точно офанзивен (сапоред мен) халфа,но може да се справи с тежката задача да дирижира.
Нападение-Але и Трезеге пред него.Смени Паладино и Якуинта.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Borko_10
коментар 05 Aug 2007, 19:41
Коментар #15

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Аз мисля,че Раниери няма да си позволи да играе без Каморанези след всичкия този труд на ръководството,така че не мисля че трябва той да се изключва от състава.Иначе аз мисля,че 4-1-3-2 най-добре ще се върже на отбора,тъй като нямаме достатъчно добри играчи за друга схема,а и все пак тя трябва да бъде ефективна.Аз нещата ги виждам така:

Буфон

Бириндели Григера Андраде Киелини

Тиаго

Каморанези Алмирон Недвед

Трезеге Дел Пиеро

Надявам се през сезона да се наложат и останалите играчи и да имаме алтерантиви на останалите постове.Така като гледам най-голямата конкуренция ще бъде от дясно на халфовата линия,тъй като Салихамидижич започва отлично прителските срещи,а Каморанези не е случаен играч и е свикнал да бъде титуляр.Иначе и на мен ми се иска да имаме един
типичен дефанзивен халф тип Гатузо,но за сега ще трябва да заложим на Тиаго,който по-скоро ще има по-офанзивни функций,а като си помисля,че защитата ни е доста зле си представям с каква тежка задача ще бъде нагърбена срещу силните отбори.

Иначе ако направим още един трансфер той трябва да е на централен защитник като по възможност това трябва да е италянец,например Канаваро.Тогава нещата ще изгеждат доста по-добре и дори без типичен дефанзивен халф мисля,че защитата ще е способна да се справи добре поне за една година.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
ceko0o
коментар 06 Aug 2007, 08:17
Коментар #16

Primavera player
**

Коментари: 374
Регистриран: 13-June 07
Потребител No.: 550

Ако играем с 4-3-3 дано нещо такова

------------------------------------Буфон------------------------------------

Салихамиджич-------Григера---------------Андраде-----------Киалини

Каморанези-----------------------Тиаго----------------------------Недвед

-----------Якуинта-------------Трезеге------------Дел Пиеро(к)----------

добре ще е мисля smile.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 06 Aug 2007, 17:34
Коментар #17

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Потребител No.: 503

Цитат(bianconero @ Aug 4 2007, 03:30 PM) *
Не само че те е провокирал ами се е сетил преди теб.
http://forum.juventus-bulgaria.com/index.php?showtopic=63
Ами сорка, не съм видял, но пък и мисля че моята идея е малко по-друга. Всеки да си каже ква му е любимата схема и на нейна база да сглоби Юве за сезона. Абе...най-малкото откъм заглавие съм го докарал по-добре, пък и виждам че стана интересно post-294-1159107520.gif

Конкретно по темата...ще си позволя да изкоментирам мненията на всички накратко.

ДД - нека си останем на одобрения от теб мой вариант. С Блази в халфовата линия и Сала и Якинта в нападение...наистина доста нестандартно ще стане. smile.gif

Dreamer - и 3-те ти варианта ми харесват clap.gif

Румбата - Салихамиджич колкото и универсален да е, в центъра е последното място на което трябва да играе. Замени го с Алмирон и ето ти моя състав smile.gif 2-я ти вариант е доста сполучлив.

Bianconero - На тва борче му липсват клоните ако ме разбираш на де бия. Качествните ни крила трябва да се използват.

Bianco^Nero - и 2-те ти схеми и подбраните играчи са бомба smile.gif

forca_juve - само не съм съгласен с позицията на Алмирон. Той си е атакуващ халф или най-малкото не е дефанзивен. няма да му отива тая позиция.

Ian - определено 2-я ти вариант е по-добър. Само знаеш кой ми е фаворита отдясно smile.gif

Icaka - както и Ian каза...с тия крила и тия халфове твоя (а и неговия любим) вариант не върви.

CecoOo - хубав вариант, ма кофтито е че Алмирон гори за сметка на Якинта

superniki, torricelli i Borko_10 - преписвали сте от мен - въпреки тва ви пиша 6-ци (като на superniki e 6 с 2 минуса заради Салихамиджич вместо Мауро biggrin.gif )

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
stefoto
коментар 06 Aug 2007, 17:55
Коментар #18

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

---------------------БУФОН----------------------------
ДЗЕБИНА--- ГРИГЕРА---------АНДРАДЕ---------КИЕЛИНИ
----------------ТИАГО---------------------------
КАМОРАНЕЗИ------------------------------------НЕДВЕД

-------------------ДЕЛ ПИЕРО-------------------------
ТРЕЗЕГЕ-------------------------------ПАЛАДИНО

Браво момчета много добри варианти се предложили-дано Раниери да хвърли едно око във форума faccina21so3.gif faccina21so3.gif faccina21so3.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 Aug 2007, 18:08
Коментар #19

ЛУД

На мен много ми се иска да играем с трима нападателя , но и това да се случи пак Пала ще е резерва. Хубавото е , че ще играе всеки мач ако играем с трима нападатели, пък било то и като резерва smile.gif
Аз обаче не смятам, че Раниери ще разчита на трима в атака поне в началото. Дано да бъркам, защото схемата с 3-ма нападатели ми е любима ! За Италия този вариант е малко тегав , но ако трябва да заложа на любимата ми схема тима ще изглежда:

--------- Буфон -----------

--------- Дзебина --------- Григера ------------- Киелини -----------

------------ Каморанези ----------- Тиаго -----------------------Алмирон ----------------Недвед ------------

----------- Дел Пиеро --------------

-------------Паладино ---------------------Трезегол -----------------

Това по рпинцип ми е любимо подреждано, но в Италия с трима защитници не е много правилно да се играе. ВЪпреки това много ми харесва тази формация. Ако имах право на избор това щеше да е моята схема ! smile.gif

ПП
Малко не се вижда така , както исках , ама вие схванахте смисъла сигурен съм smile.gif

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 06 Aug 2007, 19:44
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Държа да кажа,че не съм преписвал нищо от никого!!!

Аз просто съм си фен на 4-4-2,където има по един дефанзивен и атакуващ халф.
Силно се съмнявам,че отбора ще изглежда както съм го посочил...но това е моят вариант.Искам един класически атакуващ халф(тип Маестро Зидан) и един дефанзивен такъв(да,точно така-тип Дидие Денаш smile.gif ).

И аз,както предполагам всички тук,се надявам да видим нападателно трио.Дано!!

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post

36 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 22:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team