IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

67 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ръководство на клуба
Аntonio Conte
коментар 20 May 2007, 12:30
Коментар #21

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Ювентус може да бъде продаден преди завръщането в Серия “А”

20 май 2007 | 12:30 | Агенция "Фокус"
Торино. Един от най-мощните италиански футболни агенти Масимо Брамбати разкри, че Ювентус може да бъде продаден преди да се завърне в Серия “А” за следващия сезон, информира сайтът tribalfootball. Брамбати, който работеше при “бианконерите” като скаут заяви: “Сигурен съм, че Ювентус ще бъде продаден по-рано, отколкото очаквате. Знам също, че Юве ще продаде Буфон на Интер Милано, докато президентът Джовани Гигли ще напусне.”

Доста странна новина,но си мисля,че е само тъп слух.
Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 20 May 2007, 12:31
Коментар #22

Juventus champion

Жан Клод Блан: След 100 дни Юве ще бъде страхотен отбор

20 май 2007 | 07:40 | Агенция "Фокус"
Торино. За 100 дни ще направим страхотен отбора на Ювентус. Това заяви ръководителят на клуба Жан Клод Блан пред официалната страница на Ювентус (www.juventus.com). Както е известно, “старата госпожа” вече постигна сигурно участие в Серия “А” от догодина, след като в снощния мач срещу Арецо надделя с 5:1. “Ако работим много, ще можем на време да направим боеспособен отбор за Серия “А”. Нормално е да има противоречия, когато в клуба заедно работят различни хора. Ще изслушвам всяко едно мнение и ще взимам необходимите решение, за да постигнем така важната цел. В момента мислим за бъдещето и за страхотния Юве след време”, каза Блан.
Запитан за бъдещето на треньора Дидие Дешан, ръководителят не пожела да бъде конкретен. “Моята работа е да изслушвам и треньора”, заяви той.

Още един интересен слух.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 20 May 2007, 12:34
Коментар #23

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Видях го това интервю! Само се надявам да е истина. АКо е - значи положението ще е повече от перфектно! Именно затова се надявам Блан да е бил искрен и да е говорил това , за което найстина има планове , а не само да си фантазира ! Остава да чакаме. Скоро ще се почнат и трансферите и се надявам да накупиме прилични играчи , а не самод а отбиеме номера !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
nikentus
коментар 21 May 2007, 13:55
Коментар #24

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 4 914
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Относно продажбата на Юве , всичко е просто един слух . Засега не мисля че трябва да се обръща сериозно внимание на такива писаници.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 21 May 2007, 15:36
Коментар #25

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 031
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(nikentus @ May 21 2007, 02:55 PM) *
Относно продажбата на Юве , всичко е просто един слух . Засега не мисля че трябва да се обръща сериозно внимание на такива писаници.

Дано си прав,че не искам да заприличваме на английските отбори.Искам Юве да е собственост на Аниели,както винаги си е било и след няколко години отново да започнем да се издържаме сами,както по времето на Триадата.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 May 2007, 15:46
Коментар #26

ЛУД

Евала ИЦЕ ! И АЗ съм на същото мнение. Аниели са ни собственици от край време и ще е супер неприятно да ни продадат. Това е техният символ, а и те са нашият и искам завинаги фамилията Аниели да остане собственик на на-великият клуб !!! Определено това би бил най-добрият вариант !

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 21 May 2007, 18:50
Коментар #27

Juventus star

Коментари: 3 550
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Дано за тези 100 дни наистина да станем страхотен отбор и да бъдем това което бяхме преди година!Адски много се надявам на това,но само да тези 100 дни да не станат като 800-тинте дни на Симеон Сакскобурготски biggrin.gif

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 May 2007, 19:28
Коментар #28

ЛУД

Е за 100 дни със сигурност няма да изградим шампионски състав като онзи от преди 2 години , но на фона на сегашната смешна серия А като нищо можем да станем шампиони с няколко класни попълнения. Като за начало ще бъде повече от екстра, въпреки , че главната цел трябва да е зона ШЛ за момента. като се накупят играчите вече ще може да се говори за по-високи цели и т.н. 100 дена може и да стигнат за това , но за такъв отбор чудовище като тима на Тъпело няма да може да се говори скоро мисля аз ! А и като гледам ръководството какви пръчки иска да налага нещо започвам доста да се притеснявам !!!

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 21 May 2007, 21:48
Коментар #29

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Цитат(Borko_10 @ May 21 2007, 07:50 PM) *
Дано за тези 100 дни наистина да станем страхотен отбор и да бъдем това което бяхме преди година!Адски много се надявам на това,но само да тези 100 дни да не станат като 800-тинте дни на Симеон Сакскобурготски biggrin.gif

по-скоро дано да станат като тези на ЦАРЯ, защото това означава, че Юве ще стане на крака с работа и със собствените си усилия! иначе Юве няма как да бъде продаден от ФИАТ - това е поредната плюнка на ония плъшоци от милано и рим.

+Quote Post
snitch
коментар 22 May 2007, 15:27
Коментар #30

Juventus champion

Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Secco: Juventus will keep all our champions

Juventus chief Alessio Secco is confident of keeping his squad together for their Serie A return - including coach Didier Deschamps.
"We will meet (Gigi) Buffon in the next few days," Secco told Rai Radio Anch'Io lo Sport. "He knows how important he is for Juventus and his contract expires in four years.

"We would be pleased if his decision to remain were to come from the heart and not only because of the contract, just as he did last year. We shall try to convince Buffon to stay.

"I am confident that, by explaining the project to the player, we can succeed.

"I think the club must act like a club and the players like players. When we talk about world champions however, they can become involved in the club's project."

Secco also confirmed that Didier Deschamps is set to remain on the club's bench and stated that Juventus' mission is to try to keep all their champions in town.

"Deschamps is the Coach and he still has a year on his contract. Promotion was the objective and we had already scheduled to meet after securing our return to Serie A.

"As to the champions, Juve's mission is to confirm them all, although we must remember that the increase in capital allows us to make some important new signings as well.

"David Trezeguet and Pavel Nedved should stay, the Frenchman is an extraordinary player and Juve have a special place in his heart.

"As to the Czech, even if he is 35 he still wants to do well and he proved how important he can be, also in motivating the rest of the team."

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 May 2007, 15:35
Коментар #31

ЛУД

Само като видя заглавиято и ми става драго , но дано и да е истина, че вече почвам да си губя доверието в новото ръководство !!!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 27 May 2007, 10:47
Коментар #32

Juventus champion

Коментари: 6 015
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

нещо не им е чиста работата... не знам що така си мисля ама просто имам такова чувство... с тея странни изказвания с още по-странните трансфери... дано да ме опровергаят... а това изказване на Блан е чист популизъм... толкова вярно е колкото и изказванията на бг политиците по време на предизборна кампания... smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 May 2007, 11:02
Коментар #33

ЛУД

СЕГА вече съм УБЕДЕН , че ръководството ни е съставено от НЕКОМПЕТЕНТНИ и НИЩО НЕ ВДЯВАЩИ ОТ ФУТБОЛ хора, които изгониха супер треньор дошъл при нас да ни помогне в най-тежкия момент. За мен лично в това ръководство няма Ювентинци и всички са мижитурки и мизерници , които си мислят , че Ювентус е някакво си клубче, в което те да си играят на шефове. Напълно некомпетентна постъпка, която лично за мен 100% ще доведе до напускането на Буфон и 90% до напускането на Камо и Трез !!! Няма да псувам и да храня още тия мизерници повече , че да не се нервирате покрай мене и вие smile.gif
Сега вече ЗАБРАВЕТЕ и за трансферите ПОНЕ докато не дойде нов треньор , който ще си вземе негови хора , както обикновенно и ще ни трябва и нов вратар СЪС СИГУРНОСТ !!! МНОГО "УМЕН" ХОД НА РЪКОВОДСТВОТО. Чувствам се като ПЪЛЕН МИЗЕРНИК В МОМЕНТА И ТО САМО ЗАРАДИ ТИЯ БОКЛУЦИ !!!

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 27 May 2007, 11:47
Коментар #34

Juventus star

Коментари: 4 405
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

са тия умници от ръководството ще назначат трениор който е свикнал да се бори за оцеляване или най много за златната среда.на юве му трябва име голямо име,а не валтер новелино делио роци и т.н. но мисля че само те ще се навият защото е много трудно да намериш трениор в такав момент.липи,риикард,дел боске,виали. за риикард няма да е толкова трудно защото в барса му чакат оставката с нетърпение,липи обича юве,той е свързан с него,дел боске е свобден агент май но има малка вероятност и мисля че най-голяма вероятност да застане на трениорскиа пост е виали.нека ръководството реши и да се научат да си спазват обешанията и до 26 август юве да има отбор и трениор които да се борят за титлата пък и да не я спечелят давлезат в ШЛ но с добра игра.

--------------------

+Quote Post
lub4o
коментар 28 May 2007, 15:26
Коментар #35

Primavera player
**

Коментари: 392
Регистриран: 13-April 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 464

Марко Тардели също напусна Ювентус

Световният шампион от 1982 година и настоящ член на Управителния съвет на отбора Марко Тардели обяви, че напуска поста. Тардели бе част от новото ръководство на ”бианконерите”, което пое властта през миналото лято след скандалите в калчото. Вчера Тардели обвини бившия наставник на Юве Дидие Дешан, че не пускал в игра Валери Божинов. Причината за напускането на Тардели е, че не се разчитало много на него в клуба.

един по един си тръгват точно когато влезнахме в сериа А sad.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 28 May 2007, 20:27
Коментар #36

Juventus champion

Коментари: 6 031
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Еми щом така и така нищо не прави,за какво ни е?Само да му плащаме заплата и на него.Живи,здрави и прав му път smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
stefoto
коментар 28 May 2007, 23:09
Коментар #37

Juventus star

Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Честно казано напускането и на Тардели вече май идва в повечко.Още някой.....................................?

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 28 May 2007, 23:17
Коментар #38

Juventus champion

Абе да си варят бе други ще дойдат,както се казва ,,Аз паднах друг ще ме смени и толкоз какво тук значи някаква си личност'',това са прощални думи на Вапцаров и си мисля,че са много точни за нашия случай.Мисля,че трябва да се вземете в ръце все пак лятото е пред нас и пред тях.Това не се случва в начолото на сезона,а в края което бързо може да се оправи.Кураж момчета,горе главите и се дръжте като ЮВЕНТИНЦИ.Вие знаете истинските ЮВЕНТИНЦИ винаги остават с клуба post-294-1159107520.gif до край както капитана потъва заедно с кораба.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 29 May 2007, 08:57
Коментар #39

Juventus champion

Коментари: 6 015
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Тардели освен когато го назначиха на тоя пост миналото лято не му бях чувал името до сега... така че с него и без него все тая... само че ако още един се махне ще вземе да стане тенденция и бъдещите футболисти тренери и т.н. може да вземат да се уплашат да дойдат в отбор от който всички напускат..

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 May 2007, 12:17
Коментар #40

ЛУД

АЗ съм го чувал Тардели и след като напускат няколко човека за мен е ясно , че на ръководството нещо му куца явно ! Като се имат предвид и резултатите постигнати от тима става ясно, че надали ДД е напуснал заради друго освен Блан , Секо , Джили и компания !

--------------------

+Quote Post

67 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 22:01ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team