IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

67 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ръководство на клуба
Rumbeti
коментар 25 Apr 2007, 10:47
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Правя тази тема , защото започнаха да излизат доста новини и смятам, че е време да има и тема за останалите , а не само за Джили и ДД !
Ето и две новини от Секо :

Торино. Ювентус няма да привлича нападателя на Фиорентина Лука Тони. Това съобщи спортният директор на тима Алесио Секо, цитиран от Channel4. Причината за пропадането на трансфера, за който се спекулира отдавна, е оставането в отбора на френския голаджия Давид Трезеге. ”Ще излъжа, ако кажа, че не харесвам играта на Тони, който е великолепен нападател, но Ювентус разполага с нужните нападатели за следващия сезон”, заяви Секо. ”Много сме щастливи от желанието на Трезеге да остане при нас. С него ще бъдем много силни другия сезон в Серия "А”, добави Секо.

и....

Juventus chief: Place here for Fiorentina's Blasi
April 24, 2007

Juventus sports director Alessio Secco has confirmed there's a place waiting for Manuele Blasi next season.
Blasi is currently on-loan at Fiorentina and Secco said: "We haven't spoken with Fiorentina about Blasi. If they decide not to sign him permanently, we will happily welcome him back here."

ПП

Ако може да смените думата ИЗВЪН с думата ОСВЕН в подзагалвието на темата ! Грешка на ръката както се казва smile.gif МОже и така , ама не исках това да напиша smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
juve_tifos
коментар 25 Apr 2007, 20:30
Коментар #2

Fido alla Juve

Група: Ветерани
Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

JUVENTUS/SECCO - Mancini, tecnico dei nerazzurri, ieri aveva espresso tre desideri in prospettiva 2007-08, strofinando un'ipotetica lampada di Aladino. Rinforzi per l'Inter? Facile. Buffon, De Rossi e Toni. Alessio Secco, d.s. della Juventus ha risposto così: "Buffon rientra nei sogni non solo di Mancini. Premesso che la Juve non lo vende, i 40 milioni di euro potrebbero servire per una comproprietà...". Intervistato da Sky, Secco, però, non ha promesso nulla: "Le promesse non le faccio per natura".

Манчини, старши-треньор на "нерадзурите" изказа желанията си за бъдещия сезон 07/08, използвайки една хипотетична лампа на Аладин. Попълнения за Интер? Нищо по-лесно от това. Буфон, Де Роси, Тони. Алесио Секо отговори така: " Буфон е в мечтите не само на Манчини. Имайки предвид, че Юве няма да го продаде, 40 милиона евро биха стигнали само за 50% от собствеността му..." В интервю за Скай, Секо обаче не обеща нищо: "Обещанията не ги правя просто ей така"

Това поведение може да се тълкува по два начина според мен: първо- ясно се заявява, че Буфон няма да напусне Юве, вторият вариант е "подготовка на почвата за вдигане на цената" на вратар номер 1 в света.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 May 2007, 17:10
Коментар #3

ЛУД

Вече поне 4-5 новини имаше за Секо и компания , затова пускам тази тема и мисля , че ще е добре някой да премести мненията за тях. Те не са и много , така че няма да е проблем предполагам ! Ето го и новото !

Juventus chief Secco denies Deschamps row
tribalfooball.com - May 04, 2007

Juventus sports director Alessio Secco has rubbished reports that he doesn't get along with coach Didier Deschamps.

Deschamps has been linked with Olympique Lyon amid claims he doesn't see eye-to-eye with Secco, but the Juve chief says: "Of course you're going to have disagreements, just like at other clubs.

"But you can't talk about a breakdown.

"The club recognises all the great work Deschamps has carried out this season. It makes me laugh when I read that I and Deschamps have problems. This is ridiculous, don't forget it was I who brought Deschamps to Juve."

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 04 May 2007, 18:03
Коментар #4

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

blink.gif
Ъъъъъъъ що ми се струва че имаше такава тема и беше писано в нея. post-294-1159107607.gif

--------------------

+Quote Post
bordjiq
коментар 04 May 2007, 18:29
Коментар #5

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

От педал наляво са всички.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 04 May 2007, 20:34
Коментар #6

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 031
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Румба,вече има такава тема и то ти си я направил: Ръководство на клуба

Напиши си мнението в другата и тая да изтривам.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
bianconero
коментар 04 May 2007, 20:46
Коментар #7

Juventus star

Не съм луд, не съм луд. smile.gif post-294-1158668614.gif
Вече си помислих че много ми станаха дежа ву тата тая седмица. smile.gif

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 04 May 2007, 20:51
Коментар #8

Juventus champion

Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Наистина смешното е, че Румбети е сьздал и предната тема , но явно не си спомня post-294-1158668614.gif

+Quote Post
bianconero
коментар 04 May 2007, 21:12
Коментар #9

Juventus star

Цитат(Rumbeti @ May 4 2007, 06:10 PM) *
Вече поне 4-5 новини имаше за Секо и компания , затова пускам тази тема и мисля , че ще е добре някой да премести мненията за тях. Те не са и много , така че няма да е проблем предполагам !
Ццццццц
Абе ей - кво като е петък - как може в 6:10 PM да си готов вече...................

Тия новини за които говориш къде бяха пуснати от теб май.
И кво сега - правиш нова тема и искаш да ти преместят мненията от старата.
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

Ама и аз съм зле де - помня че имаше такава тема ама не я намерих и се чудя какво става. post-294-1159107607.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 05 May 2007, 09:19
Коментар #10

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif

В джаза сте, в джаза сте...... post-294-1158668614.gif post-294-1158668614.gif

ПП: Няма нищо случайно на тоя Свят... blink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Garrett
коментар 05 May 2007, 09:28
Коментар #11

fino alla fine

Коментари: 2 337
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

според мен смисъл от такава тема няма. 95% от изказванията на Секо и Блан са свързани с трансфери, а за тях си има цял раздел.
Айде за президента може, но за тия двамцата няма какво толкова да се пише.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 05 May 2007, 11:06
Коментар #12

ЛУД

Крайно изтрещел съм и съм забравил , че вече направих такава тема. Той Гарет ме подсети , ама вече беше късно smile.gif Причината я споменах в Скайп smile.gif И дадох доказателства smile.gif Като цяло може и в темата за трансферите да се пише , ама така или иначе там прелива от мнения, затова смятам , че е добре да се знае какво казват Блан и Секо , най-малкото , защото видяхме Моджи колко важен се оказа , а сега те са на неговото място smile.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 05 May 2007, 12:31
Коментар #13

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Боже Господи! smile.gif
Къде отиваш ти може би,Румба post-294-1158668614.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Garrett
коментар 05 May 2007, 12:56
Коментар #14

fino alla fine

В момента наистина прелива от мнения, но следващият сезон организацията ще е друга.. тоест ще има организация.

Да отделим какво казват Секо и Блан хубаво, ама така или иначе и с това се спекулира и никога не можеш да си сигурен, че наистина те са го казали.

--------------------
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Hristo
коментар 05 May 2007, 22:30
Коментар #15

Juventus champion

Заключвам тази тема,защото първо е напълно излишна,при положение че има вече такава,и второ,което е следствие от първото,не се пише по нея,а се получава офтопик wink.gif

Дори може да се изтрие,но нека на първо време само да бъде заключена.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Garrett
коментар 05 May 2007, 22:38
Коментар #16

fino alla fine

Няма друга тема ицак, слети са.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 05 May 2007, 22:42
Коментар #17

Juventus champion

Цитат(Garrett @ May 5 2007, 11:38 PM) *
Няма друга тема ицак, слети са.

В такъв случай се извинявам blush.gif Не погледнах предварително,ама пък вчера още си стояха и двете...както и да е.Още веднъж,съжалявам.

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 06 May 2007, 13:48
Коментар #18

ЛУД

Абе важното е да има теми , пък дали е една или 101 все едно post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Да се чувства изобилието post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Спирам стимуланите , че яно ми действат повече от необходимото smile.gif Къде отивам аз може би , в лудница едва ли не post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif Айде стига с офтопика smile.gif Найстина доста се спекулира , но все пак трябва да сме информирани , били те спекулации или не ! smile.gif Да ги ма новините пък другото ще си проличи !

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 May 2007, 13:56
Коментар #19

ЛУД

Secco: Juventus happy with Deschamps
May 09, 2007

Juventus chief Alessio Secco maintains that coach Didier Deschamps will be in charge for next season's Serie A return.
"There are no problems of any sort between the club and the tactician," underlined Secco. "I have a very good relationship with Deschamps and I was the one who brought him to Juve.

"I wanted him here. He is a young guy with new ideas, a great worker and he had all the characteristics we were looking for.

"I read that Deschamps and I fought because of Rio Mavuba [of Bordeaux], but we never even considered the idea of signing him.

"Deschamps will be Juve's Coach next year as well and he knows that the extension to his contract will be discussed at a later time."

Абе много така като се говори не е на хубаво де , ама да видиме ......... . Аз никак не ги обичам тия неща. АМа ще остане , защото сме доволни . Ми тогава защо въобще трябва да се споменава smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 12 May 2007, 01:07
Коментар #20

Juventus champion

Коментари: 6 015
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

действително малко безсмислена тема... дори когато Триадата бяха не сме правили отделни теми за изказвания на Моджи Джираудо и Бетега не знам сега защо го правим но не пречи на никого... smile.gif а и Блан доколкото знам аз е само икономически директор нещо изпълнявано от Роми Гай и Джираудо преди... не знам на него кви изказвания могат да се слагат...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

67 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 22:21ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team