IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новият Ювентус, Възкресението на "Старата госпожа"
bordjiq
коментар 11 May 2007, 08:16
Коментар #41

божинтинец

Група: Фенове
Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Хееййй, ама как се надъхвате един друг. Толкова тупане по гърба и ще си направим питомци за НотрДам. Явно резултатите ви впечатляват. Супер Ювентус на Капело имаше на таблото с резултата, но не и на терена. Имахме отбор с 11 по-добри от противника футболисти, които до голяма степен биеха с 1-0 или един гол разлика. С изключение на редките случаи когато се сещаха, че играят и за публиката. Новият Ювентус ще е малко новоизлюпен Феникс, дано се съвземе по-раничко. А относно играчите - Недведовци и Баджовци и Давидс/Дешановци, вратари - Буфоновци, защитници - Фераровски( братята македонци да намажат), нападатели - Дел Пиеров, Виалев и други са добър пример. Не като тях разбира се, а по желание за победа и класа - като играчи и хора.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 May 2007, 10:00
Коментар #42

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Определено отборът на Тъпело не беше атрактивен, а и нищо от рода не беше smile.gif , но пък мачкаше постоянно. Арсенал ни спънаха , но причината за мен е такава, каквато вие няма и да приемете ! АЗ гледам на нещата от прекалено комарджийска гледна точка и поради тази причина понякога мненията ми са доста по-извратени. smile.gif Но това , което искам да кажа е- отборът на Капело беше машина за победи било то с 1 или с половин на нула. Найстина предпочитам да играеме красиво и да бием , но за мен и това е удовлетворение. Имали сме и други велики отбори и този не беше най-великия , но можеше д асе нареди точно след тях. Имахме невероятни играчи на всеки един пост , че и резерви на почти всеки ! Какво повече е можело да искаме ! САМО ШЛ остана, но срещу англичаните беше друга работа за мене!

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Hristo
коментар 11 May 2007, 10:20
Коментар #43

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(лалето @ May 10 2007, 10:34 PM) *
ей, момци, ние се връщаме в серия А, ЗА ДА СТАНЕМ ШАМПИОНИ ВЕДНАГА, ОЩЕ ДРУГИЯ СЕЗОН!!! и това е така, защото ние се връщаме с хъс, с желание да смачкаме всички тия, дето сега излязоха от дупките си и ни плюят, а ги нямаше дълго време на хоризонта. ние ще играем само за това - за да бием всеки отбор, всеки мач, от малък до голям!!! angry.gif

Трудно ще бъде да спечелим титлата още първия сезон.Да влезем в четворката - да,да се борим за титлата - да,но да я спечелим...много се съмнявам.Ако ставаше само с хъс и с желание,интер досега да са спечелили 30 титли wink.gif

За Капо съм съгласен.И на мен много ми харесваше,но така и не получи шанс от Капело да се утвърди в отбора.Би било добре да си го върнем,защото имаме нужда от такъв играч като него - креативен,техничен,който вкарва и голове.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 11 May 2007, 10:47
Коментар #44

ЛУД

Абе малко не съм съгласен - с хъс и желание става , но интер никога не са били отбор със сърце и хъс ! Привидно да - но на терена са си бездушни ! Дори и този сезон си бяха така , но просто отборите бяха много слаби, други бяха обезкуражени от наказания и напуснали играчи и така нататък ! Догодина вероятно пак няма да е серията , която познаваме, но по-следващия сезон със сигурност ще е супер първенство. Не изключвам и тази година още да върнеме блясъка на играта там, но зависи от трансферите ни, както и от трансферите на милан и Фио ! Очаквам борбата да е именно между тези 3 отбора. интер са си слаби и това ще се види другия сезон , както се видя и за купата. Не чак слаби , но не толкова силни , колкото ги изкарват !

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 11 May 2007, 11:26
Коментар #45

Juventus champion

Цитат(Rumbeti @ May 11 2007, 11:47 AM) *
Абе малко не съм съгласен - с хъс и желание става , но интер никога не са били отбор със сърце и хъс ! Привидно да - но на терена са си бездушни !

Имах предвид това,че като не си печелил титлата от 18 години,а се водиш за гранд,колос и т.н.,инвестираш всяка година милиони за нови играчи,се предполага,че желанието е голямо wink.gif Друг е въпросът какви са възможностите ти,защото само с желание и хъс не става,трябват и умения smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
MartineZz
коментар 26 Jun 2007, 10:54
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Откакто научих за оставането на Давид ме е обзело много оптимистично чувство. Направо ми идва да полетя smile.gif. Новият Ювентус ще е доста силен. Ръководството върши доста добра работа, остава само и индианеца и Павката да склонят да останат и бъдещето ни ще е повече от светло. В нападение сме си железни, в халфовата линия с Тиаго и Алмирон + Недвед и Камо също ще сме бетон. Единственото попълнение, което остава да направим е на добър защитник и аз съм сигурен, че ще вземем такъв в най-скоро време.
Новият Юве ще има много общо със стария по това, че ще има играчи, които са родени победители, такива, които никога не се отказват и не се примиряват със загубата. Буфон, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге са хората, които ще ни тласкат напред, но имам едно такова смътно, мъгляво, дразнещо притеснение за Раниери и неговата способност да ни върне на върха. Дано да ме опровергае.

--------------------

+Quote Post
kyynadd
коментар 26 Jun 2007, 11:46
Коментар #47

Juventus bench

Коментари: 896
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

И мен ме е обзело чувство на радост. Трезеге остава, Недвед може да размисли и да се върне, купихме класни играчи и се надявам да се върнем там където ни е мястото. Отделно от сезона в Серия Б излязоха много талантливи и млади момчета - бъдещето на отбора. Това за мен беше плюса от престоя ни в Серия Б.
Но и аз имам някакво чувство, че Раниери няма да се справи много добре. Още от като разбрах, че ще ни стане треньор си мисля дали ще се справи. Дано да успее и да се върнем там където ни е мястото.

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
hri100
коментар 26 Jun 2007, 11:56
Коментар #48

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(MartineZz @ Jun 26 2007, 11:54 AM) *
Откакто научих за оставането на Давид ме е обзело много оптимистично чувство. Направо ми идва да полетя smile.gif. Новият Ювентус ще е доста силен. Ръководството върши доста добра работа, остава само и индианеца и Павката да склонят да останат и бъдещето ни ще е повече от светло. В нападение сме си железни, в халфовата линия с Тиаго и Алмирон + Недвед и Камо също ще сме бетон. Единственото попълнение, което остава да направим е на добър защитник и аз съм сигурен, че ще вземем такъв в най-скоро време.
Новият Юве ще има много общо със стария по това, че ще има играчи, които са родени победители, такива, които никога не се отказват и не се примиряват със загубата. Буфон, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге са хората, които ще ни тласкат напред, но имам едно такова смътно, мъгляво, дразнещо притеснение за Раниери и неговата способност да ни върне на върха. Дано да ме опровергае.

Дори и аз, който се славя за един от най-големите песимисти в тоя форум, съм що годе оптимистично настроен, smile.gif И няма как да е, след такива новини....

Само верно тоя Раниери...... нещо не се вписва в обстановката - Буфон, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге........Раниери. blink.gif Не ми се връзва, ама това е друга тема.....

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
forca_juve
коментар 26 Jun 2007, 12:07
Коментар #49

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Трезеге постъпи по наи правилния начин оставаики в Юве.Мисля че много голяма заслуга за оставането на Трезеге има и Дел Пиеро и Буфон.Капитана беше казал в едно интервю че голяма беда чака отбора ако французина и Каморанези напуснат отбора...За 7 години вече Трезеге се е доказал ,но също така със саотборниците си е обварзан от приятелство.Имаики предвид че е на 29г една промяна може да му се отрази много отрицателно особенно както се говореше за друга парвенство(Шева).Това може би е последния договор в кариерата му така че да му пожелаем успех с изпълнението му.FORCA JUVE

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 26 Jun 2007, 12:26
Коментар #50

Juventus champion

Коментари: 6 628
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

аз пък все още съм си песимист... добри трансфери за сега, звездите остават,но тренера... квото и да ми говорите не мога да се съглася че Раниери е силен треньор... да се надяваме че липсата на евротурнири този сезон ще ни помогне да играем стабилно в серия А... това ни е шанса другите все пак играят в ШЛ и УЕФА...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hristo
коментар 26 Jun 2007, 14:47
Коментар #51

Juventus champion

Цитат(MartineZz @ Jun 26 2007, 11:54 AM) *
имам едно такова смътно, мъгляво, дразнещо притеснение за Раниери и неговата способност да ни върне на върха. Дано да ме опровергае.

Цитат(kyynadd @ Jun 26 2007, 12:46 PM) *
Но и аз имам някакво чувство, че Раниери няма да се справи много добре. Още от като разбрах, че ще ни стане треньор си мисля дали ще се справи. Дано да успее и да се върнем там където ни е мястото.

Цитат(hri100 @ Jun 26 2007, 12:56 PM) *
Само верно тоя Раниери...... нещо не се вписва в обстановката - Буфон, Недвед, Дел Пиеро, Трезеге........Раниери. blink.gif Не ми се връзва, ама това е друга тема.....

Цитат(NUCLEO1985 @ Jun 26 2007, 01:26 PM) *
квото и да ми говорите не мога да се съглася че Раниери е силен треньор...

Както винаги,аз съм от най-големите поддръжници на треньора,за хубаво или за лошо...smile.gif Така беше с Капело,после Дешан,така е и сега с Раниери.За мен той беше един от най-удачните варианти за поста,предвид ситуацията и след като се разбра,че няма да е Липи,но това наистина е друга тема,да не задълбавам,за да не се получи офтопик.

И като сте рекли...след оставането на Буфон и на Трезегол,също вече съм доста по-оптимистично настроен.Ако досега гледах реалистично на нещата,сега вече мога да кажа,че дори съм оптимист,но умерен оптимист smile.gif Реализмът в мен отново надделява.И ако вас ви притеснява треньора,мен ме притеснява повече дали новите играчи ще се сработят бързо и дали ще се свикнат с новата обстановка.Това винаги ме е притеснявало при всеки нов трансфер.А сега новите играчи са повече отвсякога.Но затова пък имам вяра в Раниери и вярвам,че ще се справи.

Определено можем да сме спокойни за бъдещето на Юве,поне на този етап.Нещата се развиват доста добре,ръководството направи няколко отлични хода и със селекцията,и с оставането на Джиджи и Трезегол,а сигурен съм,и Недвед също ще продължи.Някакаво вътрешно усещане имам,а може би и прекаленото ми желание да играе още поне един сезон,ме кара да го вярвам много smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Jun 2007, 17:29
Коментар #52

ЛУД

И аз определено симпатизирам на Раниери още от второто му интервю след като стана треньор. Преди това не го харесвах, но каза хубаво неща и определено ми вдъхна надежда и кураж и вече съм върдо зад него особено след тези трансфери. Купихме поне 3-ма доста прилични играчи. И Якинта и Алмирон и Тиаго са стабилни играчи. Найстина не са супер звезди , но определено има хляб в тях smile.gif Сега остава да подсилим защитата и новият Ювентус ще е на лице. Запазихме почти всички от звездите си , което е всъщност по-добрата новина ! smile.gif Ако купим още един МНОГО ДОБЪР защитник, защото без него СМЕ ГО ЗАКЪРШИЛИ СТАБИЛНО, ще сме супер ! Да не забравяме , че ако вървим добре през началото на сезона ще подсилим слабите зони и през зимата и тогава вече ще може да се направи сериозна равносметка на работата през последните година и половина!

--------------------

+Quote Post
Torricelli
коментар 27 Jun 2007, 20:12
Коментар #53

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Потребител No.: 472

Шампионата догодина ще бъде много интересен,това е сигурно.Наполи и Дженоа ще внесат една "стара свежест",ако мога така да се изразя!.... smile.gif

Интер обаче си остава фаворитът и за следващият сезон колкото и да не се иска на всички нас.Те обаче по правило са хронично некадърни и може пак да се върнат към добрите си стари времена tooth.gif

миланистите ме притесняват повече.Не са печелили скуде от доста време(а дано и не спечелчт повече) и може да се хвърлят за него.

Дано все пак им я измъкнем изпод носовете титлата!

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
sleepless
коментар 27 Jun 2007, 20:33
Коментар #54

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Цитат(icaka @ May 11 2007, 11:20 AM) *
Трудно ще бъде да спечелим титлата още първия сезон.Да влезем в четворката - да,да се борим за титлата - да,но да я спечелим...много се съмнявам.Ако ставаше само с хъс и с желание,интер досега да са спечелили 30 титли wink.gif

За Капо съм съгласен.И на мен много ми харесваше,но така и не получи шанс от Капело да се утвърди в отбора.Би било добре да си го върнем,защото имаме нужда от такъв играч като него - креативен,техничен,който вкарва и голове.

с днешна дата започваш ли да се съгласяваш с мен - че ще се борим за титлата?

+Quote Post
superniki
коментар 27 Jun 2007, 21:00
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Аз също харесвам Раниери още от времето когато беше в Челси.После почти съсипа Валенсия и го намразих а с изявите си с Парма отново ми стана що годе симпатичен.С първите си интервюта разбрах че това е човека.Мисля че ще се справи.Остана ни да купим още 1 защитник и сме ок.Момчета не се знае как ще почне шампионатът още заради разследванията срещу интер и милан.Аз си тая някаква надежда да ги накажат сурово,ама според мен няма да стане тва щото в Италия е като в България ако не и по-зле.КОРУПЦИЯ ЯКОООООООО

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Jun 2007, 22:10
Коментар #56

Juventus champion

Цитат(лалето @ Jun 27 2007, 09:33 PM) *
с днешна дата започваш ли да се съгласяваш с мен - че ще се борим за титлата?

Е аз съм го казвал много ясно и неведнъж - и според мен,и според ръководството,и според Раниери,и според играчите основната цел следващия сезон е влизане в четворката.Всичко останало над четвърто място просто би било бонус.След оставането на основните ни футболисти,след трансферите и след назначаването на Раниери,гледам доста по-оптимистично на варианта "титла още този сезон".Но ключовата дума е именно "оптимистично".Аз съм реалист и не съм максималист wink.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 Jun 2007, 22:42
Коментар #57

ЛУД

Титлата е все по-постижима цел и това е ясно. Отбора закупи прилични играчи и по-важното - запази всичките си важни и незаменими звезди, което е голяма стъпка нагоре. Купихме и 2-3 доста доказали се имена и сега вече всичко ще зависи от последния трансфер на защитник и лятната подготовка. От там нататък ще се гради бъдещето на този велик клуб !

--------------------

+Quote Post
kyynadd
коментар 27 Jun 2007, 22:49
Коментар #58

Juventus bench

Коментари: 896
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Цитат(Rumbeti @ Jun 27 2007, 10:42 PM) *
Титлата е все по-постижима цел и това е ясно. Отбора закупи прилични играчи и по-важното - запази всичките си важни и незаменими звезди, което е голяма стъпка нагоре. Купихме и 2-3 доста доказали се имена и сега вече всичко ще зависи от последния трансфер на защитник и лятната подготовка. От там нататък ще се гради бъдещето на този велик клуб !

Много си прав. Напоследък започвам да си мисля с какво толкова ще се различава следващия сезон от предишните. Отново запазихме ядрото си, но и купихме добри играчи. Вярно не като преди (Виера, Ибрахимович, Буфон...) но пак са доказани имена. В същото време от миналия сезон излязоха много добри момчета. Може би пък титлата не е толкова недостижима цел.
Сигурно и аз изкуфявам, ама последните новини са много обнадеждаващи. tongue.gif

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
sleepless
коментар 28 Jun 2007, 05:21
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

ШАМПИОНИ СМЕ, БЕ!
като се има предвид, че имаме да си връщаме и че няма да играем в евротурнирите/както каза и ариго саки/, целта е ясна! aa_juve.gif

+Quote Post
outbreak
коментар 28 Jun 2007, 10:26
Коментар #60

Juventus regular

Коментари: 2 217
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

И аз си мисля, че с този отбор + 1-2 класни защитника имаме огромен шанс за титлата.

--------------------

+Quote Post

23 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 22:39ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team