IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

22 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новият Ювентус, Възкресението на "Старата госпожа"
hri100
коментар 18 Mar 2007, 19:47
Коментар #21

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Rumbeti @ Mar 18 2007, 04:17 PM) *
Хеехехехех ! Ако някой си мисли , че мулан няма да участва в ШЛ КРАЙНО дълбоко се заблуждава. Ако трябва ще ги пуснат със 15 човека на терена да играят , но пак ще влезнат в ШЛ. То миналия сезон ги нагласиха , пък вие за този се съмнявате. Пълни мечти са това. Мулан са в ШЛ 1000000000000000% ! Както и ние ! Въпроса е дали ще станем шампиони ! Трудно ще е , но аз мисля , че имаме шанс. Разбира се ако станем това ще си е огромен подвиг , но ние сме Юве и сме способни да го направим. Зона ШЛ е задължителна обаче ! За шампиони - Интел 3 пъти подред няма да станат , а мулан ще направят супер отбор и или ще са те или ние ! Нашият Юве има доста голям шанс със новите играчи , така че нищо не се знае !

Абе аз съм на малко по-различно мнение относно участието на Милан в ШЛ, ама айде.Единственият начин да разрешим спора е като се включиш в темата за басове, където вече сме заложили кой ще се класира и кой не.Мисля, че Милан са свободни - аз и NUCLEO1985 сме за Лацио, а адаша е за Фиорентина, така че...заповядай на операционната!!! post-294-1158668614.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 19 Mar 2007, 07:19
Коментар #22

I LOVE JU

Сега гледах класирането и видях, че Милан, наистина 1000000% ще се класират за ШЛ, д**а мизерниците. Аз жестоко съм се объркал, като се заблуждавах, че това ше е за сметка на Лацио, а то се оказва, че и 2-та отбора ще ги бъде догодина в най-престижният турнир.Така че се извинявам, най-вече на Румбата - грешката е моя. wink.gif
Жалко, че Палермо се отпуснаха и нямат капацитета да ги изместят, ама това се очакваше...

1 Inter Milan 76
2 AS Roma 58
------------------------------
3 Lazio Rome 49
4 Palerme 47 (+1)
------------------------------
5 Milan AC 43
6 Empoli 42
-----------------------------
7 Fiorentina 37
8 Sampdoria 35
9 Udinese 35
10 Atalanta 32
11 Catania 32 (+1)
12 Torino 31
13 Livourne 29
14 Chievo Verone 27
15 Sienne 27
16 Cagliari 27
17 Reggina 25
-----------------------------
18 Messine 24
19 Parme AC 22
20 Ascoli 19

ПП: Малко offtopic се получи, но понеже стана въпрос за конкурентите на "Новият Ювентус" и съдбата му догидина в Серия А, та смятам, че има лека връзка все пак де...

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 19 Mar 2007, 21:13
Коментар #23

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Хехехехех чак пък да се извиняваш smile.gif Да не си ме убидил нещо ! smile.gif post-294-1159107520.gif И моята надежда ще умре последна и се надявам да се стегнат Балермо , ама надали ще стане ! smile.gif Трябва мулан да се ос*рат поне 3-4 пъти , което надали ще бъде допуснато. Знаеме кой е Берлускони и как ги оставиха да играят дори тази година ШЛ ! Нагли типове !

И тука без да обиждам никой искам да спомена една доста сериозна Неточност в Името на Темата : СТАРАТА ГОСПОЖА никога не е умирала , че да трябва да възкръсва !!!!! И никога няма да умре !!!! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 20 Mar 2007, 16:56
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

е мисля ,че започва да се избистря младото ядро в "НОВИЯТ ЮВЕНТУС" започват младите да доказват,че наистина имат място сред суперзвездите на бъдещия ЮВе,ако върви така май ще спестим доста от трансфери-ще се лишим от покупката на нападател,ако паро докаже ,че заслужава шанс ще се лишим и от хлаф и само 1 защитник(не ,че е необходим при наличието на киелини,но все пак .

Надявам се ние да покажем как се изгражда отбор на останалите в ервопа - арсенал се опитаха,но прекалиха с младите играчи и паднаха по гръб,само сеск фабрегас блесна,манчестър сега се опитват да правят подновяване на състава-за тази цел трябва да запазят роналдо ,но и да го запазят те играят доста еднотипен,не казвам скучен,но футбол,който е лесно предвидим (който е гледал мача на юнайтед с еврозвездите е вдиял ,че когато дзамброта беше с/у роналдо,кристинао не направи нищо) е ц/у добре сложен и тактически добре подготвен отбор на м нчестър ще им е трудно.

Ето ,че ние създадохме по 1 (а в защитата 2 ) млади играчи,които според мен(без да съм гледал нито 1 минута на зиво Юве този сезон)биха могли от догодина да спорят с руни,меси,фабрегас за приза най-добър играч-Паладино,Паро(той не е толкова млад)Килеини и Балзарети-4 футболиста - 4 итл. отлично,за разлика от роналдо,фабрегас и меси ,които са си гостио smile.gif

Трудно е да се предвиди дали ще станат големи футболисти,но ако поиграят при нас още 2-4 години под ръководството на такъв като дешан,може и да не станем всяка година носиители на ШЛ ,но ще изградим страхотна машина,която ще играе атрактивен футбол ( 56 вкарани гола за 28 мача,това прави 2 гола средно на мач,точно 2 гола!!! допуснали сме еднва 19,което прави 1,47 допсунати гола средно,кой отбор може да се похвали с това ???никой-нито в първите ешалони,нито във вторите.)

От мн време Юве не е имал атакуващ,офанзивен отбор,от 2003,след това дойде слабия сезон на липи,после 2 капело ни направи бетон,но само в защита,а ето че и сега и ние играем страхиотен футбол,жалко че др не го осъзнават и подценяват ЮВе,защото догодина ние ще се върнем и всички ще заговорят за ФЕНОМЕНА ЮВЕНТУС

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Dreamer
коментар 20 Mar 2007, 21:22
Коментар #25

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Супер Юве не сме виждали пооне според мен от 98 година насам -тогава наистина бяхме всепомитаща машина и нямаше голямо значение кой играе...В смисъл имахме два равностойни отбора-един за турнирите и един за калчото(това го казвам условно ,разбира се ) Особено сезон 96-97 пък нищо и никой не беше преграда за Юве- давам два примера - отиваме на Амстердам Арина за първи полуфинал срещу Аякс - мачът се очакваше да е оспорван -но наште леко си поведоха с 2 на 0 и в последвалото отпускане се оформи крайното 2-1 ...Другият мач е 6-1 срещу Милан .... Общото между двете срещи ? И в двете играхми с резервното си нападение : Виери-Аморузо(Алекс и Бокшич бяха или наказани или контузени ) ...А пък през целият сезон дон Марчело въртеше халфовете , но изпълнителите нямаха значение -те всички бяха отдадени на идеята Юве , но също така притежаваха и шампионските качества.....
Супер Юве ще видим тогава , когато се изградят два равностойни , боеспособни и класни единайсеторки , както в горепосочения пример ....

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 20 Mar 2007, 21:41
Коментар #26

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Горе-долу съм съгласен с Dreamer,но може би след този цикъл 95-98 супер отбор имахме и през втория втория период на Липи( с изключение на последния му сезон)-финала в Манчестър,загубен нещастно-тогава отбора играеше много хубав футбол,като без чак толкова големи звезди бяхме супер балансиран отбор wink.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Hristo
коментар 20 Mar 2007, 22:24
Коментар #27

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 032
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

И аз донякъде съм съгласен с Dreamer.Съгласен съм,че за да имаме Супер отбор,той не трябва да е съставен само от 11 класни играча,а от 22-ма такива,за да може когато някой е наказан или контузен,да има достоен заместник и да не се усеща липсата.

Но според мен Супер-отбор имахме и в периода на Капело последните 2 сезона - нещо,за което едва ли някой тук ще се съгласи и ще приеме.Ето и аргументите ми:

Имахме един от най-добрите треньори в света и въобще в цялата история на футбола.Абстрахирам се от факта,че не пускаше Дел Пиеро,но така или иначе откакто пое отбора,от 1-я кръг на сезон 2004/2005 до последния 38-и кръг на сезон 2005/2006 Ювентус не отстъпи първото място в Калчото нито за един кръг,нито дори за няколко часа.Дори когато имахме равни точки с някой отбор,пак бяхме първи поради по-добра голова разлика.Факт,който не може да се оспори - 76 кръга,2 години на върха в Серия А!Не знам дали друг отбор е постигал подобно нещо,а и много се съмнявам.

Да не забравяме и в какъв момент Капело пое отбора.Последният сезон на Липи беше трагедия - имахме най-слабата защита от 40 години насам,завършихме 3-ти в Калчото и трябваше да играем квалификации за Шампионската лига,а това не се случва често;загубихме по два пъти от интер,Милан и по веднъж от Лацио и Рома (онова 0:4 в Рим за мен си остава най-слабият мач на Юве,който съм гледал),Лече ни би 4:3 на Деле Алпи,Депортиво ни отстрани от Шампионската лига,надигравайки ни безпроблемно и в двата мача и то след безобразна игра на Юве...ситуацията изглеждаше плачевна и на моменти не приличахме на отбор.Тогава дойде Капело и преобрази тотално отбора след предишния ужасяващ сезон.

За успехите на Капело няма да коментирам,защото всички знаем какво и постигнал в кариерата си.

Отборът наистина беше съставен от скъпоструващи звезди и липсваше младостта,свежестта.Но пък играчите,с които Капело разполагаше,бяха някои от най-големите звезди в световния футбол.Според голяма част от специалистите и анализаторите Ювентус,освен че притежаваше (и за щастие все още притежава) най-добрият вратар в света,разполагаше и с най-стабилната защита - Канаваро - Тюрам + Дзамброта,считан за най-добрия бек в света,както и с най-силната халфова линия - Емерсон - Виейра.Като прибавим към тях Недвед и Каморанези,средната ни линия наистина звучеше внушително.В нападение може да се каже същото - Дел Пиеро - Трезеге - може би най-добрият тандем в цялата история на клуба (най-резултатният чужденец и най-резултатният играч) + Ибрахимович и Муту,които в момента са двама от най-добрите нападатели в Серия А и водещи фигури в клубовете си.Така се получава един изключително силен и респектиращ състав,поне на хартия.За съжаление този състав не постигна нищо в Европа,но това го отдавам на умората в тези играчи и на липсата на дълга резервна скамейка.В груповата фаза и двата сезона нямахме никакви проблеми.Проблемите дойдоха през втората фаза на турнира,през март и април,когато сезонът навлизаше в заключителната си фаза и умората си казваше думата.Просто нямахме футболисти,които достатъчно добре да заменят основните играчи и така излизахме с един и същ състав,една и съща схема и бяхме лесно предвидими за съперниците ни.

След скандала през лятото и напускането на някои футболисти,се заговори,че е бил разбит и унищожен един от най-силните отбори в света и може би най-силният състав на Ювентус в цялата му история.Отбор,който ако се беше запазил в този си вид,най-вероятно щеше да властва още дълго в Италия,а и в Европа.Ние не го оценявахме,защото приемахме всичко за даденост - все пак това е Ювентус и трябва да имаме най-доброто!Освен това разсъждаваме и доста субективно, относно Дел Пиеро и Капело предимно,сега вече и относно други играчи,които ни напуснаха.Но за два сезона Капело изгради един почти непобедим отбор.

Edit:Не знам защо,но останах с впечатлението,че това е темата Супер Ювентус blink.gif може би заради предишните два коментара.Получи се доста голям офтопик,за който се извинявам blush.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 21 Mar 2007, 00:21
Коментар #28

Juventus star

Коментари: 3 335
Потребител No.: 68

не е офтопик . Все пак обсъждаме новият юве,а той няма как да съществува,ако го няма стария.Аз мога да се съглася без никакви възражения с 3-те мнения преди моето-всичко е вярно и нищо не отхвърля нищо.Вярно че ,че сме имали много супер отбори,аз съм гледал последният на липи и този на капело- и двата ми харесваха,играта при капело беше твърде затворена,но пък беше по-сигурна от тази при липи,но това е без значение,защото е в миналото-да имали сме велики отбори и затова сенаричаме велик клуб,но ето че сега сме изправени пред ново предизвикателство ,оето не е позтижимо само с пари(както изграждането на един супер отбор) тук трябва и дух и всеотдаяност от играчи и ръководство-това не всеки е способен да даде на юве и на който и да е отбор.Тези,които презениха ,че нямат какво повече да дадат си тръгнаха,тези които се напъват да изградат нов Юве сега вкарват по 3 мгола на мач,др стоят на резервната скамейка и чакат да изригнат,трети си носат капитанската лената и продължават да правят магии,но всичките играят с хъс,поне аз такова нещо не съм виждал от 1/2 фина с/у реал 2003,не претендирам ,че съм гледал най-великите мачове на Юве,но от това ,което съм гледал,наистина Юве от доста време не е побездавал така настървено.Ето ,че сега прави м точно това,затова всичко ни се струва толкова сладко.

FORZA JUVENTUS

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
hri100
коментар 21 Mar 2007, 07:36
Коментар #29

I LOVE JU

Цитат(icaka @ Mar 20 2007, 10:24 PM) *
И аз донякъде съм съгласен с Dreamer.Съгласен съм,че за да имаме Супер отбор,той не трябва да е съставен само от 11 класни играча,а от 22-ма такива,за да може когато някой е наказан или контузен,да има достоен заместник и да не се усеща липсата.

Но според мен Супер-отбор имахме и в периода на Капело последните 2 сезона - нещо,за което едва ли някой тук ще се съгласи и ще приеме.Ето и аргументите ми:

Имахме един от най-добрите треньори в света и въобще в цялата история на футбола.Абстрахирам се от факта,че не пускаше Дел Пиеро,но така или иначе откакто пое отбора,от 1-я кръг на сезон 2004/2005 до последния 38-и кръг на сезон 2005/2006 Ювентус не отстъпи първото място в Калчото нито за един кръг,нито дори за няколко часа.Дори когато имахме равни точки с някой отбор,пак бяхме първи поради по-добра голова разлика.Факт,който не може да се оспори - 76 кръга,2 години на върха в Серия А!Не знам дали друг отбор е постигал подобно нещо,а и много се съмнявам.

Да не забравяме и в какъв момент Капело пое отбора.Последният сезон на Липи беше трагедия - имахме най-слабата защита от 40 години насам,завършихме 3-ти в Калчото и трябваше да играем квалификации за Шампионската лига,а това не се случва често;загубихме по два пъти от интер,Милан и по веднъж от Лацио и Рома (онова 0:4 в Рим за мен си остава най-слабият мач на Юве,който съм гледал),Лече ни би 4:3 на Деле Алпи,Депортиво ни отстрани от Шампионската лига,надигравайки ни безпроблемно и в двата мача и то след безобразна игра на Юве...ситуацията изглеждаше плачевна и на моменти не приличахме на отбор.Тогава дойде Капело и преобрази тотално отбора след предишния ужасяващ сезон.

За успехите на Капело няма да коментирам,защото всички знаем какво и постигнал в кариерата си.

Отборът наистина беше съставен от скъпоструващи звезди и липсваше младостта,свежестта.Но пък играчите,с които Капело разполагаше,бяха някои от най-големите звезди в световния футбол.Според голяма част от специалистите и анализаторите Ювентус,освен че притежаваше (и за щастие все още притежава) най-добрият вратар в света,разполагаше и с най-стабилната защита - Канаваро - Тюрам + Дзамброта,считан за най-добрия бек в света,както и с най-силната халфова линия - Емерсон - Виейра.Като прибавим към тях Недвед и Каморанези,средната ни линия наистина звучеше внушително.В нападение може да се каже същото - Дел Пиеро - Трезеге - може би най-добрият тандем в цялата история на клуба (най-резултатният чужденец и най-резултатният играч) + Ибрахимович и Муту,които в момента са двама от най-добрите нападатели в Серия А и водещи фигури в клубовете си.Така се получава един изключително силен и респектиращ състав,поне на хартия.За съжаление този състав не постигна нищо в Европа,но това го отдавам на умората в тези играчи и на липсата на дълга резервна скамейка.В груповата фаза и двата сезона нямахме никакви проблеми.Проблемите дойдоха през втората фаза на турнира,през март и април,когато сезонът навлизаше в заключителната си фаза и умората си казваше думата.Просто нямахме футболисти,които достатъчно добре да заменят основните играчи и така излизахме с един и същ състав,една и съща схема и бяхме лесно предвидими за съперниците ни.

След скандала през лятото и напускането на някои футболисти,се заговори,че е бил разбит и унищожен един от най-силните отбори в света и може би най-силният състав на Ювентус в цялата му история.Отбор,който ако се беше запазил в този си вид,най-вероятно щеше да властва още дълго в Италия,а и в Европа.Ние не го оценявахме,защото приемахме всичко за даденост - все пак това е Ювентус и трябва да имаме най-доброто!Освен това разсъждаваме и доста субективно, относно Дел Пиеро и Капело предимно,сега вече и относно други играчи,които ни напуснаха.Но за два сезона Капело изгради един почти непобедим отбор.

Edit:Не знам защо,но останах с впечатлението,че това е темата Супер Ювентус blink.gif може би заради предишните два коментара.Получи се доста голям офтопик,за който се извинявам blush.gif

clap.gif Браво! post-294-1159107574.gif
Доста добре аргументирано и съдържателно мнение.Преди да го прочета, аз може би, бях най-големият защитник на точно противоположната теза.Сега мнението леко ми се промени, а това става доста рядко и се чувствам странно. bduh.gif
Ние наистина гледаме доста субективно на нещата и неосъзнаваме какъв отбор сме имали.Това със 76-те кръга на върха!!!! не го знаех и направо съм гръмнат.Да наистина, това е само статистика, но ние наистина мачкахме в Италия.
Е, мнението ми за Капело не се е променило - аз го ненавиждам и никога няма да му проста, няй вече заради Алекс - но мнението ми за отбора му се промени коренно и то само заради едно единствено и добре написано мнение.Това, още веднъж казвам, става много, много рядко в моят монотонен живот. bduh.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Mar 2007, 09:12
Коментар #30

Juventus champion

Коментари: 6 023
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Капело и аз много много не го обичам но през целия му престой в Юве съм го защитавал именно поради причните изредени от icaka smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
juvefan1897
коментар 21 Mar 2007, 09:14
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 2 081
Потребител No.: 64

Цитат
Но според мен Супер-отбор имахме и в периода на Капело последните 2 сезона

Аз съм абсолютно съгласен.Само като чуеш имената в тогавашния отбор става ясно че сме си били Супер-отбор.
Друг е въпросът че на моменти не оправдаваше очакванията.В Италия все първи ама в лигата..Играехме безобразно.Поне на осминафиналите и четвъртфиналите - и двата сезона!

За да се върна към темата - аз не искам отново такива играчи.Харесва ми отбора с Паладино Божо Балза Де Челие..Като гледам обаче ръководството ще пръсне доста пари за разни звезди.А именно с тези играчи едва ли ще направим нещо първия сезон в серия А.Нищо повече от 4-то или 5-то място.
Справка - първия сезон на Челси и последните няколко на Реал Мадрид.

Хубаво ще е да закърпим защитата но според мен рязки промени в състава няма да доведат до хувао.Поне първия сезон.Трябва постепенно да налагаме нови футболисти.

Едно е сигурно - няма да е лесен първия сезон в Серия А.Дано успеем да си спечелим място в ШЛ.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 21 Mar 2007, 10:39
Коментар #32

Juventus champion

Коментари: 6 023
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

мен пък ме съмнява да тръгнат да купуват супер много футболисти... дано и да съм прав... 1-2 защитника 1 плеймейкър и 1 нападател при положение че някой от сегашните се маха...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
hri100
коментар 21 Mar 2007, 11:05
Коментар #33

I LOVE JU

Цитат(NUCLEO1985 @ Mar 21 2007, 10:39 AM) *
мен пък ме съмнява да тръгнат да купуват супер много футболисти... дано и да съм прав... 1-2 защитника 1 плеймейкър и 1 нападател при положение че някой от сегашните се маха...

И аз така мисля. За n-ти път казвам - важен е балансът!!! Аз немога да кажа, че искам Ювентус изграден само от сегашните млади, безпорно талантливи футболисти, както и само от "звезди" и затриване на младите.Моят "Нов Ювентус" е нещo средно.Както каза и NUCLEO1985 - "1-2 защитника 1 плеймейкър и 1 нападател при положение че някой от сегашните се маха..." е съвсем достатъчно - +- един двама.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 21 Mar 2007, 17:06
Коментар #34

Juventus champion

Коментари: 6 032
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(hri100 @ Mar 21 2007, 07:36 AM) *
clap.gif Браво! post-294-1159107574.gif
Доста добре аргументирано и съдържателно мнение.

Благодаря biggrin.gif
Цитат(juvefan1897 @ Mar 21 2007, 09:14 AM) *
За да се върна към темата - аз не искам отново такива играчи.Харесва ми отбора с Паладино Божо Балза Де Челие..Като гледам обаче ръководството ще пръсне доста пари за разни звезди.
Хубаво ще е да закърпим защитата но според мен рязки промени в състава няма да доведат до хувао.Поне първия сезон.Трябва постепенно да налагаме нови футболисти.

И на мен много ми се иска поне тези,които си изброил,да останат и след години те + Паро,Киелини и евнетуално Марчизио да са ядрото на отбора така,както сега са Недвед,Дел Пиеро,Трезеге,Каморанези и Буфон.
Цитат(hri100 @ Mar 21 2007, 11:05 AM) *
И аз така мисля. За n-ти път казвам - важен е балансът!!! Аз немога да кажа, че искам Ювентус изграден само от сегашните млади, безпорно талантливи футболисти, както и само от "звезди" и затриване на младите.Моят "Нов Ювентус" е нещo средно.Както каза и NUCLEO1985 - "1-2 защитника 1 плеймейкър и 1 нападател при положение че някой от сегашните се маха..." е съвсем достатъчно - +- един двама.

За да ти върна жеста,се съгласявам напълно с това мнение smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 20:29
Коментар #35

ЛУД

Абсолютно вярно - Ювентус на Капело е един от най-добрите отбори , които смеимали . Най-добрите в света бяхме и доста хора са го признали. А дори не са били от Юве. ДД има много трудна задача - да направи подобен отбор , което според мен ще стане след много много време. Иска ми се да вярвам , че ще е скоро , но не вярвам. Толкова добър, обигран и балансиран състав и в момента няма в света. Дано ДД да сглоби отбора и съм сигурен след този мач, че Пала ще участва в отбора !

--------------------

+Quote Post
JuveMan
коментар 04 Apr 2007, 10:20
Коментар #36

Primavera player
**

Коментари: 432
Регистриран: 30-September 06
Потребител No.: 208

Аз мисля, че с този състав не може да очакваме много догодина. Вярни че имаме страхотни таланти в момента. Но е вярно че трябва играчи. Аз засега знам само за две нови попълнения: Салихамиджч и Григера! Иска ми се това което се говори че ще вземем Диего от Вердер да е вярно!!! Не знам дали ще се съгласите с мен, но имаме един много добър играч под наем.
Говоря за Енцо Мареска! Плеймейкър който може много да помогне на състава. Да не забравяме че и Блази още си е наш играч. Някои казвт че трябват 4-5 нови играча за догодина. Трябват повече но едва ли ще може да купим толкова. Все пак ако ФИАТ дадът споменатите наскоро 100 милиона за селекция нещата ще станат по-розови.
Аз лично вътрешно се надявам догодина да сме най-малко 4-ти.
FORZA JUVE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 04 Apr 2007, 12:47
Коментар #37

ЛУД

Парите за селекция ще са около 71 млн и ще са предостатъчно , за да се създаде НОВИЯТ ЮВЕНТУС. Имаме няколко играча за момента , които са на високо ниво с още 3-4 мисля , че без проблем можем да стигнем 4-тото място , че да се биром и за титлата. Всичко е възможно , пък и ние сме Юве все пак. 71 млн. са доста пари и ще помогнат адски много за подсилването на състава. Сега важното е да се опълзотворят тези пари за играчи , които си заслужават. Ако това стане няма да имаме проблеми. Само интел могат да ни спрат, а не знам мулан като ще дават над 70 млн. за Рони как ще си купят защитници. За Рони може и 100 млн да им вземат и тогава хич не ги виждам !

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 04 Apr 2007, 13:07
Коментар #38

Juventus regular

Коментари: 1 693
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

"Абсолютно вярно - Ювентус на Капело е един от най-добрите отбори , които смеимали . Най-добрите в света бяхме и доста хора са го признали. А дори не са били от Юве. ДД има много трудна задача - да направи подобен отбор , което според мен ще стане след много много време. Иска ми се да вярвам , че ще е скоро , но не вярвам. Толкова добър, обигран и балансиран състав и в момента няма в света. Дано ДД да сглоби отбора и съм сигурен след този мач, че Пала ще участва в отбора ! "

Ако това е бил един от най-великите отбори на Юве, то значи Юве няма много велика история. Не съм съгласен с това, че ЮВЕ на Капело е бил толкова велик. Беше мн добър отбор, един от най-добрите в света, но начина по който играеше беше ужасен. В един момент стана ясно, че само с мускули не става. Върха на сладоледа бяха мачовете с Арсенал. Вярн е че 2 години бяхме №1 в Италия, но накрая до какво ни доведе Капело? До това до което води сега Реал. И те са напред в класирането, имат шансове за титлата, но кой ги харесва? Никой...дори и техните фенове.

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 04 Apr 2007, 14:14
Коментар #39

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Цитат(MartineZz @ Apr 4 2007, 12:07 PM) *
Ако това е бил един от най-великите отбори на Юве, то значи Юве няма много велика история. Не съм съгласен с това, че ЮВЕ на Капело е бил толкова велик. Беше мн добър отбор, един от най-добрите в света, но начина по който играеше беше ужасен. В един момент стана ясно, че само с мускули не става. Върха на сладоледа бяха мачовете с Арсенал. Вярн е че 2 години бяхме №1 в Италия, но накрая до какво ни доведе Капело? До това до което води сега Реал. И те са напред в класирането, имат шансове за титлата, но кой ги харесва? Никой...дори и техните фенове.

post-294-1159107574.gif signs14.gif

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
sleepless
коментар 10 May 2007, 21:34
Коментар #40

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

ей, момци, ние се връщаме в серия А, ЗА ДА СТАНЕМ ШАМПИОНИ ВЕДНАГА, ОЩЕ ДРУГИЯ СЕЗОН!!! и това е така, защото ние се връщаме с хъс, с желание да смачкаме всички тия, дето сега излязоха от дупките си и ни плюят, а ги нямаше дълго време на хоризонта. ние ще играем само за това - за да бием всеки отбор, всеки мач, от малък до голям!!! angry.gif

като говорим за нови играчи - ИСКАМ ДА ВЪРНАТ ОЛИВИЕ КАПО - тоя пич е супер играч, няма какво да се молим на някакви измисленяци и да ми се назландисват. верно, може и ЕНЦО МАРЕСКА ДА СЕ ВЪРНЕ - ще ни трябва обаче и някой друг креативен халф, че сме я закъсали. а ако бетонираме защитата откъм центъра - пак ще ги късаме враговете. angry.gif

+Quote Post

22 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 22:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team