IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Новият Ювентус, Възкресението на "Старата госпожа"
ELMANIFICO
коментар 17 Mar 2007, 15:20
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

футбол свят Петък, 16 Март 2007

КЛУБОВЕ
Семейство Аниели влага солидна сума в Ювентус

Снимка

Наследниците на фамилия Аниели - Джон (вляво) и Лапо Елкан, са много запалени по Ювентус
Ръководството увеличава капитала на бианконерите, 40 милиона евро предвидени за трансферни удари

105 млн. евро, за да може Ювентус отново да блести. Това е сумата, с която ще бъде увеличен капиталът на клуба. Решението бе взето от борда на директорите след срещата, на която бе обсъждано бъдещето на бианконерите. Следващия месец ще е събранието на акционерите, които трябва да гласуват увеличаването на капитала. ИФИЛ, представлявана от Карло Сант'Албано и най-вече от наследника на империята ФИАТ Джон Елкан, гарантира, че фамилия Аниели отново ще налива пари в семейния клуб. ИФИЛ държи 60% от акциите на Юве.
За първи път от 15 години най-влиятелната фамилия в Италия ще инвестира в клуба. За последно Аниели и ФИАТ даваха пари за Ювентус през 1992 г. След това начело на клуба застана Триадата (Джираудо, Моджи и Бетега) и клубът се самоиздържаше. Благодарение на управлението на тримата в момента Ювентус е в Серия В. Бианконерите бяха изхвърлени от елита заради уреждане на мачове и съдии.
Само една част от тези 105 млн. евро ще бъдат заделени за купуване на футболисти. Повечето най-вероятно ще отидат за покриване на дълговете, които нараснаха на 80 млн. евро. Преди да бъдат погасени, Юве няма да може да действа на пазара или поне на италианския. Част от парите ще бъдат инвестирани и в стадион "Деле Алпи", който трябва да бъде ремонтиран и реконструиран. Парите, които ще останат за купуване на играчи, ще са около 35-40 млн. евро. "Парите ще стигнат, за да направим добър пазар и да купим много шампиони. Имаме достатъчно време, за да конструираме един велик отбор", заяви изпълнителният директор Жан-Клод Блан.

ВРЪЩАНЕ СРЕД ВОДЕЩИТЕ КЛУБОВЕ
Увеличаването на капитала бе съобщено първо на играчите, преди да бъде официално обявено пред медиите. Лично внукът на Джовани Аниели - Джон Елкан, обяви новината на футболистите в базата Виново. "Искаме да гарантираме на Ювентус бъдеще на високо ниво и пълно с успехи като тези от миналото. Беше важно да споделим с играчите този важен ден, в който направихме една огромна крачка напред", заяви Елкан. Първата точка в плана на Юве е спортно лидерство в Италия и Европа. Има и още задачи, които трябва да се изпълнят. Една от тях е икономическа независимост на клуба. За това трябва да спомогнат приходите от реконструирания стадион, както и променената политика на спонсорите. Предпочита се те да бъдат по-малко на брой, но по-големи. Ще бъде засилен и контролът върху заплатите. "Те не бива да надхвърлят 50% от приходите", заяви Блан.
Спортният план предвижда запазване на статуквото от тази година. Отборът да бъде сплав от шампиони от висока класа и млади таланти, които имат потенциал да станат звезди. "Не искаме да купим Роналдиньо днес. Искаме да вземем Ронадлиньо като този, който купи ПСЖ. Той им струваше 5 млн. и не получаваше голяма заплата."

СПЕЧЕЛВАНЕ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА
Това е планът и ресурсите, с който трябва да бъде реализиран. Ще бъде ли достатъчно, за да се убедят Буфон и останалите звезди да останат? "Като фен аз бих казал "да". Ще бъде трудно да бъдем същият отбор както преди година. Но тези, които останаха, имат намерение да продължат. Ние изпълнихме нашите задължения и мисля, че играчите го оценяват", заяви Елкан. Явно внукът на Аниели не е достатъчно доволен от резултатите напоследък. "Пожелавам си да влезем в Серия А и това ще е достатъчно. Дешан се справя добре в Серия В и ще остане и в елита", призна Елкан. Шефовете на Юве искат стабилност в треньорския пост и "подсилване във всички звена на отбора". "Спортният аспект е основен в нашия план. Искаме веднага да бъдем конкурентоспособни на големите и да се борим за титлата", каза Блан. "Даже искаме в Европа да сме по-силни, отколкото в Италия. Искаме да спечелим много пъти Шампионската лига", допълни Елкан.

БИЗНЕС СТРАТЕГИЯТА
Блан разкри също и останалите задачи в този план. Като се започне с генералния спонсор. Той ще бъде обявен в края на месеца. "Тамойл" напусна клуба след изхвърлянето на Юве в Серия В. Либийската компания имаше договор до 2014 г. и наливаше по 24 млн. евро годишно. "Преговаряме с ФИАТ, който е свързан с клуба от много години. Има възможност компанията да рекламира върху нашите фланелки", разкри Блан. Предвидено е също увеличение на приходите от техническия спонсор. "Найк" направи ново предложение на бианконерите. Ще бъде преразгледана и ситуацията с тв правата.
"Желанието ни е да превърнем клуба в модел за спортна и финансова стабилност. Подобно на английските клубове, които се котират на борсата", заяви президентът Джовани Коболи Джили.

СТАДИОНЪТ
Извън проекта остана планът за новия стадион. Засега Ювентус ще заложи на "Деле Алпи". Очаква се правителството да отпусне пари за реконструкцията му, ако Италия бъде определена за домакин на Евро 2012. Това ще се разбере на 18 април. За реконструкцията на стадиона са необходими 120 млн. евро. "Засега сме предвидили инвестиция от 20-30 млн. евро за реконструкция. В случай че европейското бъде дадено на Италия, правителството ще отпусне сериозна сума. Възможно е ремонтът на стадиона да ни излезе безплатно", завърши Коболи Джили.

Старата госпожа е №3 в Европа по капитал

С увеличението на капитала Ювентус се превръща в клуб №3 в Европа. До момента капиталът на бианконерите бе 220 млн. евро. От тях 60% са в акциите на ИФИЛ или фамилия Аниели. Вторият по големина акционер е Лофико (либийска компания начело с Ал Саади Кадафи). Либийците имат 7,5%. Не се знае дали те ще участват в увеличението на капитала, или ще продадат акциите си.
С увеличението капиталът на Юве става 335 млн. евро. Повече стойност на акциите в Европа имат само Арсенал - 410 млн. евро и ФК Копенхаген - 380 млн. евро.
За да бъде увеличен капиталът, ще будат пуснати в обращение 80,621 млн. акции. От тях 60% ще бъдат купени от ИФИЛ. Цената на акциите ще е 1,3 евро.
Как ще се инвестират парите
1. Покриване на дълговете
По-голямата част от отпуснатите пари ще отидат за покриването на задълженията, които вече надхвърлят 80 млн. евро.
2. Трансфери
За покупки на играчи са заделени около 40 млн. Те трябва да се използват, за да бъде подсилен отборът във всичките му звена.
3. Стадионът
Двайсетина милиона евро ще бъдат отпуснати за реконструкция на "Деле Алпи". Ако Италия получи Евро 2012, с помощта на правителството стадионът ще бъде изцяло обновен.
Планът за възход
1. Връщане в Европа
Най-важното, заложено в плана, е Ювентус отново да е сред водещите клубове в Италия и Европа. За целта ще бъдат използвани големи звезди и млади таланти, които да израстват покрай тях.
2. Маркетинг
Рекламната стратегия ще бъде променена. Партньорите на клуба ще бъдат намалени до 12 на брой, както в Шампионската лига. По този начин ще им бъде осигурено по-голямо пространство.
3. Стабилност
Редуциране на дълговете и спортното израстване трябва да доведат до стабилност. Тя ще гарантира на клуба добри резултати и икономически просперитет.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !
Go to the top of the page

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 17 Mar 2007, 15:38
Коментар #2

Juventus star

Като четях тази статия от в."7 дни спорт" отново почуствах онзи трепет,пръката ,почувствах как отново цялото ми същество протрепва при мисълта на Юве,това отдаван не ми се беше случвало,но ето че отнов сме изправени пред един ВЕЛИК ЮВЕНТУС ,но сега поне за мен е мн различно,аз ще бъда част ,дори и като фен,на еволюцията на един голям отбор,моят любим Ювентус.
По много причини вече не усещах тръпката да бъда фен на Юве,не че съм ги обичал по-малко,отколкото при последния сезон на липи,но откакто дойде Капело(а той е един велик специалист,колкото и да се шегуваме с него,той е сред на й-големите в бизнеса)всичко при Юве уж беше на живот и смърт-ние трябваше да печелим мачове,титли,без значение от играта,без значение от резулатат,без значение как са постигнати.Ние постигахме грозни победи с по 1-0 с/у малки отборчета,но аз се радвах ,защото печелим 3 точки,но не бях доволен от играта,не бяха доволен от показанато на терена ,не че разбирам мн от игра,от тактика,но като фен на отбора си исках повече!!
Но винаги като си помисля,че нещо трябва да се промени,че трябва да се дозипипа,знаех че никой няма да се сети затова нещо,че триядата бяха всемогъщи и винаги знаеха какво правят и нуикога не действаха като фенове на отбора,а това е най-важното при ръководството на един голам клуб ,трябва да се съчетаят икономическия гений и фенската страст,зад а върви така ,че да печелят всички от ръководството до феновете .

Но ето че след като махнаха "Лъки Лучано" и дойдоха мн неизвестни хора ,без минло,но ето че те май наистина разбирата от работата си ,най-накрая май Юве ще бъде отбор,какъвто си мечтаем.И когато отпадаме от ШЛ ,дори и на 1/4 финал ще ни е яд ,че сме отпаднали ,а не че сме отпаднали по този начин(пне мен ме бешеяд за играта с/у Ливърпул и с/у Арсенал,а не толкова за отпаданането ни)

Сега изглежда,че Ювентус изгражда нов отбор-с нови играчи,с нова политика ,с нов образ и ако вярваме на думите на Шефовете,го изграждат по мой вкус!(мисля,че и на вас,останалите фенове) ви харесва концепцията->"Отборът да бъде сплав от шампиони от висока класа и млади таланти, които имат потенциал да станат звезди"-винаги така съм си представял отборът на мечтите ми (винаги така съм играел на фифата)и си мисля,че това е начинът да се изгради старият нов ЮВЕНТУС.

Нека в тази тема коментираме новият ЮВЕНТУС,докато спечелим голяма титла-или тази на шампиона на Италия или тази на Шампионската лига.

Планът на шефовете ми харесва,дано ми хареса и изпълнението.

FORZA JUVENTUS

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 17 Mar 2007, 16:19
Коментар #3

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

При мен не е имало такива повишавания на настроенията след новините от последните дни.
Но сега шанса Буфон и Трезеге да останат е много по-голям и това за мен е най-важното. smile.gif

За новия супер Ювентус - историята доказва че след такива "слаби" периоди винаги следва успешен период.
Най-показателния пример тук са колегите росонери които след като за 3 сезона 2 пъти са минали през Серия Б - като първия път са били там по причини подобни на тези които пратиха Юве в Серия Б са преживели най-добрия период в историята си. Е, без парите и амбициите на Берлускони нямаше да са това което са били в края на 80-те и началото на 90-те.

И на нас ни трябва някакво чудо. smile.gif
Какво имам предвид, ами само хейтърите през миналото лято / някои и сега / се радваха че Юве е в Серия Б и си мислиха че ще са ни нужни 3-4 години за завръщане в Серия А но едва ли някой бианконер дори при минус 30т си е мислил че Юве ще липсва от елита за повече от година. След намаляването на наказанието пък вече нямаше никакво съмнение за завръщането.

И така, стигаме до завръщането при най-добрите колкото и да е условно това понятие този сезон. post-294-1158668522.gif
Какво ще стане догодина, тоест през новия сезон......

Мисля че не е добре да се тръгва с голяма кошница и с непоклатима вяра в новия супер отбор.
Юве е имал суперотбор много често но е оставал в сянката на Милан или Наполи - при предишния 9 годишен "слаб" период - от 1986 до 1995.
Кои ще са "грандовете" следващия сезон.

Интер - каквото и да говорим имат добър състав поне на хартия но не мисля че са отбор. Този сезон се видя в Европа колко са добри в мачовете с Байерн и Валенсия. Не се знае и Морати какво ще реши да прави през лятото и кой или кои ще са новите интеристи.

Милан - ами ако татко Карло си тръгне както уж е сигурно мисля че ще са по-добре. Ако пък вземат и Липи не ми се мисли. Честно казано не знам какво може да се очаква от тях - ако и Кака си замине може да са под средата на таблицата но при един добър треньор като Липи и няколко нови играчи, всъщност доста нови играчи могат да са шампиони.

Рома и Фиорентина и догодина ще са си същите отбори - почти на нивото на "грандовете".

Kолкото и да вярваме в новия Ювентус едва ли ще има чудо догодина. И на мен ми се иска титлата в Серия А веднага след промоцията но малко трудно ще стане. Мисля че по-реално е място в тройката.

Тука също е интересно какво мислят останалите - за класирането през новия сезон.

А за ШЛ - хе хе, те дори разни чукотски и американски милиардери и мадридски строителни предприемачи със стотици милиони не могат да направят отбор който да я спечели а какво остава за Юве. ШЛ е доста далечна цел според мен но дано ме изненадат Дешан и играчите.

Така че май най-добре е да очакваме 3-то, 4-то място и прилична игра, поне една победа над съдебните и да кажем полуфинал или финал за купата на Италия.
И естествено можем да да надяваме някой прокурор да се захване сериозно със Интер, Дешан да се окаже достоен ученик на сър Липи и да докаже твърдението че ученикът винаги надминава учителя си, да случим на играчи - тоест поне двама или трима от новите да повторят първия сезон на Кака в Милан, някои от младежите да направят страхотни мачове, да си намерим невероятно щедър спонсор и така нататък.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 17 Mar 2007, 16:35
Коментар #4

Juventus star

Разбирасе ,че в близките 3-4 години спечелването на ШЛ ще е само мечта.Както и ШЛ,но 4-томясто е реално,те фиорентина го постигнаха миналия сезон и ние мисля,че ще успеем.Ако спечелим веднага ШЛ и СЕрия А няма да е интересно.По-добре е да гледаш как от нищото се възражда отбора.Аз не мисля,че ще бъде супер отбор още от догодина,но се надявам да играем офанзивно и да налгаме сплав от звезди и "проектозвезди" smile.gif .Но съм сигурен ,че рано или късно ние ще се върнем на върха,а това няма сда е в далечното бъдеще

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 17 Mar 2007, 16:45
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Потребител No.: 9

Цитат(ELMANIFICO @ Mar 17 2007, 04:35 PM) *
По-добре е да гледаш как от нищото се възражда отбора.
Естествено. smile.gif
Това започване от нулата е втори шанс - нови играчи, нов треньор, ново ръководство, нов стадион, нови надежди, нови амбиции да се промени мнението на тези които мислят че Ювентус е съдийски, аптекарски или грозно / скучно / играещ отбор.
Тоест каквото и да се случи догодина няма да е по-лошо от сегашното положение или Юве може да върви само нагоре. Тази година шампион в Серия Б, догодина от 3-то или 4-то място в Серия А, по-догодина - шампион в Серия А. post-294-1158668360.gif

Едва ли някой е прекалено жаден за нови успехи в Серия А, по-точно за нови скудета. Един атрактивно играещ млад отбор който да победи шампионите 1 или 2 пъти и да остане на 3-то място да кажем е за предпочитане.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 17 Mar 2007, 16:54
Коментар #6

Juventus star

Цитат(bianconero @ Mar 17 2007, 04:45 PM) *
Естествено. smile.gif
Това започване от нулата е втори шанс - нови играчи, нов треньор, ново ръководство, нов стадион, нови надежди, нови амбиции да се промени мнението на тези които мислят че Ювентус е съдийски, аптекарски или грозно / скучно / играещ отбор.
Тоест каквото и да се случи догодина няма да е по-лошо от сегашното положение или Юве може да върви само нагоре. Тази година шампион в Серия Б, догодина от 3-то или 4-то място в Серия А, по-догодина - шампион в Серия А. post-294-1158668360.gif

Едва ли някой е прекалено жаден за нови успехи в Серия А, по-точно за нови скудета. Един атрактивно играещ млад отбор който да победи шампионите 1 или 2 пъти и да остане на 3-то място да кажем е за предпочитане.

Taka всяка една спечелена точка за нас ще значи много и ще оценяваме победите на отбора с ира,а не с порочното 1-0 .Ест ,че не всеки път можеш да караш 3-5 гола ,но винаги е по-важно желането.След 5 години ,така каза Джили,ще гледаме Юве в борба за ШЛ,е мисля,че мен ме устройва това,стига да не започнем пак старата политика с закупуването на застаряващи звезди,защото започнем ли веднъж ,то се преявърща в порочен кръг и ще си останем грозното пате,а можем да се превърнем в лебеда на италянския футбол хаха .

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 17 Mar 2007, 17:13
Коментар #7

God Fuck The Queen

Коментари: 2 374
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Много интересна тема,която наистина е доста важна smile.gif

Хубаво е,че ръководсвото има такива амбиции да върне старата слава на отбора,но без някаква супер селекция не мисля,че догодина можем да се преборим за Скудетото.Според мен са нужни 4-5 класни,доказани играчи,които да успеят веднага да се адаптират към отбора.ШЛ наистина в момента е доста далечна цел.Нека минат и последните 2-3 месеца в Серия Б,да дойде лятото,за да видим кои ще са новите муцуни в отбора,както и да проследим ситуацията в останалите водещи отбори в Италия,дали от новия сезон ще имаме сили да спечелим титлата.

Ясно е,че основните ни конкуренти ще бъдат Милан и Интер,изключвам като вероятност догодина да сме извън тройката.

Очаквам догодина,ако разбира се сменят Карлето,което според мен е почти сигурно ще са доста по-силни от тази година.Разбира се и на тях им трябват 3-4 доста класни играчи.Мисля,че ако вземат Зъбатия,двама класни защитници и един халф ще са страхотен отбор smile.gifСамо дано Липи не им стане треньор,че ще хване да ги направи някаква машина smile.gifВсе пак не мисля,че точно той ще отиде в Милано,по-скоро очаквам Рийкард да пристигне заедно с Роналдиньо.
Разбира се,ако Карло остане това ще е максимално добър вариант post-294-1158668614.gif

Интер мисля,че ще прекъснат "шампионския си поход",още повече,че както е тръгнало "стратега" Манчо остава.Тъй като имат стогодишнина Морати няма да пропусне да даде отново доста сериозна сума за селекция като ще пристигнат отново няколко наистина качествени играчи.Но ще си проличи колко струват като отбор при една доста по-силна Серия А.

Както bianconero и аз мисля,че Рома и Фиорентина ще са си същите отбори,без особени промени,най-много Фиоре на продадат Тони,а Рома ще направи всичко възможно да запази звездите си wink.gifЛацио не кой знае колко класен отбор,просто сега се възползват от обстоятелствата тази година и се представят отлично.Въпреки това орлите винаги са били костелив орех за всички грандове,така ще бъде и догодина(именно те са ни най-деудобният съперник в последните години)

Абе каквото и да стане догодина Юве ще си върне старата слава,доказвал го е през бляскавата си история,че никога не се предава smile.gif

Съгласен съм с bianconero че в този момент класиране в тройката е най-реалистично.След няколко месеца може да мислим по друг начин smile.gif

FORZA JUVENTUS !

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
hri100
коментар 17 Mar 2007, 18:22
Коментар #8

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Първо за заглавието - мисля, че е доста подходящо.Ние наистина сме НОВ ЮВЕНТУС, или ако не сме, се стремим и трябва да се стремим към това, най-малкото за да изчистим името си, а и защото и мен не ми харесваше особено Ювентус на Капело(най-малкото защото той беше без Алекс или с редки негови участия).

Относно следващият сезон - мисля, че реалната и постижима цел е класиране за ШЛ.Който има по-големи очаквания е оптимист, а който по-малки е песимист според мен.Напълно съм съгласен с bianconero, че не трябва да се тръгва с голямата кошница.Харесва ми мисленето на ръководството за сплав м/у млади и опитни.Остава само да изпълнят обещанията си и да чакамe.Чакане му е майката.
За конкурентите не ми се говори - за мен най-важното е ние да се представим добрe, а останалите мисля, че няма да са кой знае колко по-различни от досега.(не само Рома и Фиорентина).

И ELMANIFICO, "Ако спечелим веднага ШЛ и СЕрия А" мен лично ще ми е мнного интересно и няма да имам нищо против това. wink.gif biggrin.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 18 Mar 2007, 08:20
Коментар #9

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Поздравления за темата clap.gif

Докато четох различните мнения се захванах да цитирам и да коментирам,но се оказа,че трябва от всяко мнение да има цитат,затова накратко ще кажа,че съм съгласен с абсолютно всички коментари дотук.

Нереалистично е да се мисли,че още първия сезон можем да станем шампиони.Но има и нещо друго,което изпускате - догодина няма да участваме в евротурнирите,което от една страна е жалко,но от друга - точно това може да се окаже решаващо и да ни помогне в първенството и най-вече за Купата.интер,Рома и евентуално Милан ще се борят на 3 фронта,както обикновено,докато ние ще се съсредоточим най-вече върху Калчото.

Засега не ми се коментират промените в другите отбори,първо защото повече ме интересува Юве,и второ - всичко в момента е много объркано,предимно около Милан.

Реалната прогноза,а и цел за следващия сезон,би трябвало да бъде място в четворката,т.е. участие в ШЛ след два сезона.Дотогава отборът все още ще се гради,ще се сработва,младите ще имат вече повече опит и тогава вече няма да са толкова млади,в отбора ще пристигнат нови имена,нови звезди и до 2-3 години отново можем да се на върха.

На първо време,както и bianconero е отбелязал,най-важното е да се запази ядрото на отбора - Буфон,Трезеге и Каморанези (за Дел Пиеро и Недвед е ясно,че и догодина са при нас).Чак тогава трябва да се мисли за селекция,която да се гради именно върху тези играчи.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Mar 2007, 11:41
Коментар #10

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

И аз съм съгласен със всичко без едно - трябва да имаме големи очаквания и точно с голяма кошница трябва да тръгнем.. Ние сме Юве и със закупените играчи като нищо може да станем шампиони. И да не станем няма да има сърдити разбира се ! Най-важното е да влезнем в ШЛ , където ни е мястото ! Следващата година вече титлата ще е голям приоритет, въпреки че мисля , че можем да победим всеки един отбор с необходимата селекция. И сега имаме играчи, вижда се разбира се , че играят от скоро заедно , но съм исгурен , че след лятната подготовка всичко ще е значително по-добре ! Новият Ювентус е на лице и съм сигурен , че след 1-2 години ще е ако не по-добър , то поне като стария !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
pavelnel
коментар 18 Mar 2007, 12:02
Коментар #11

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Просто искам "новият" Ювентус да бъде по-добър от този на Капело .Да се представя успешно в Европа и Италия,а не да чупим рекорди в първенството като Интер ,но на международна сцена да бъдем анонимници .Най-просто казано искам Юве на Липи ,дирижиран от Дешан. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 18 Mar 2007, 12:29
Коментар #12

Juventus champion

Коментари: 6 402
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

аз не смея да искам нищо все още щото тея новини за много пари големите селекции и т.н. нещо не ми изглеждат много реалистични въпреки официалните изявления и на Лапо и на Джон Елкан... ще видим времето ще покаже... а нещото което най-много ме притеснява е треньора разбира се...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Mar 2007, 13:35
Коментар #13

ЛУД

Мене пък тряньора не ме притеснява и парите са сигурни. Всичко се подрежда както трябва за нас и съм сигурен , че няма да има никакви проблеми. Просто се завърнахме в правия път и скоро ще берат гайле доста от отборчетата в серия А като интел например !

--------------------

+Quote Post
kyynadd
коментар 18 Mar 2007, 14:25
Коментар #14

Juventus bench

Коментари: 895
Регистриран: 22-December 06
Потребител No.: 289

Дано новият Ювентус да успее да влезе в зона ШЛ догодина. Много зависи какви трансфери ще напоравим лятото, ако са добри и сполучливи, защо да не мечтаем и за нещо повече?

--------------------
Нарушена точка 1 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА

+Quote Post
hri100
коментар 18 Mar 2007, 16:11
Коментар #15

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Аз не мисля, че това, че няма да участваме в евротурнирите ще е някакво предимство за нас, защото и основните ни конкуренти Милан и те няма да участват най - вероятно post-294-1159108009.gif (имам предвид ШЛ, купата на Уефа не я броя, защото ако участват там няма да се отнесат сериозно и ще играят с резервите).А ако приеме, че и Интер са ни конкурент, замислете се колко дълги са неговите участия в ШЛ? post-294-1158668614.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Mar 2007, 16:17
Коментар #16

ЛУД

Хеехехехех ! Ако някой си мисли , че мулан няма да участва в ШЛ КРАЙНО дълбоко се заблуждава. Ако трябва ще ги пуснат със 15 човека на терена да играят , но пак ще влезнат в ШЛ. То миналия сезон ги нагласиха , пък вие за този се съмнявате. Пълни мечти са това. Мулан са в ШЛ 1000000000000000% ! Както и ние ! Въпроса е дали ще станем шампиони ! Трудно ще е , но аз мисля , че имаме шанс. Разбира се ако станем това ще си е огромен подвиг , но ние сме Юве и сме способни да го направим. Зона ШЛ е задължителна обаче ! За шампиони - Интел 3 пъти подред няма да станат , а мулан ще направят супер отбор и или ще са те или ние ! Нашият Юве има доста голям шанс със новите играчи , така че нищо не се знае !

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 18 Mar 2007, 16:33
Коментар #17

Juventus champion

Коментари: 6 402
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

не знам от къде ви идва оптимизма нито сме взели някой нито нищо... аз съм песимист дано ме опровергаят дешан и компания ...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 18 Mar 2007, 16:44
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 8 724
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(NUCLEO1985 @ Mar 18 2007, 04:33 PM) *
не знам от къде ви идва оптимизма нито сме взели някой нито нищо... аз съм песимист дано ме опровергаят дешан и компания ...

И аз мисля като теб . Дано вкрайна сметка бьдем опровергани !

+Quote Post
ForzaJuve
коментар 18 Mar 2007, 18:07
Коментар #19

Promising youngster
*

Коментари: 25
Регистриран: 23-December 06
Град: Sofia
Потребител No.: 290

не знам защо толкова време се бавехме та да се стигне до изхвърлянето.Още през 98 година си пролича че има нещо гнило в тая работа.още тогава трябваше да излети лучано ама.... ся можехме да сме МЕГА ЮВЕ а не да чакаме до 2008.Дано при завръщането ни да има поводи за радост. поне за сега дочувам че ще взимаме Лампард не знам до колко е вярно .. дано дойде.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 18 Mar 2007, 18:50
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 2 081
Потребител No.: 64

Цитат(ForzaJuve @ Mar 18 2007, 08:07 PM) *
не знам до колко е вярно ..

Охо ама ти не знаеш ли?Ние ще купуваме целия национален отбор на Англия.
Само дето Бекъм ни го отмъкнаха Ел ей ама все някак си ще преживеем мъката..

+Quote Post

23 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 04:55ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team