IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

45 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Финансите на клуба, Какви пари влизат и какви излизат по официални данни
snitch
коментар 16 Mar 2007, 18:03
Коментар #41

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 659
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Значи 18 Април ще бьде много важен ден,защото ако Италия получи домакинството реконструкцията на стадиона може да ни излеле почти за " без пари".
Иначе 40-45 млн за трансфери са ни достатьчни за изграждането на силен отбор (ако прибавим и евентуални продажби на част от играчите под наем като Блази,Капо,Оливейра,Миколи ще прибавим кьм10ина млн )
Вече имаме 3 нови попьлнения - 2ма за без пари и Крисчито (нз за колко го взехме),а има още доста добри играчи,които ще бьдат свободни агенти-Хайнце,Савиола,Пицаро. Бардзали пьк не би ни струвал повече от 12млн,Жилберто (дано да го вземем) 4-5 .
Go to the top of the page

+Quote Post
pavelnel
коментар 16 Mar 2007, 18:10
Коментар #42

Дремещ

Група: Фенове
Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Цитат(snitch @ Mar 16 2007, 06:03 PM) *
Значи 18 Април ще бьде много важен ден,защото ако Италия получи домакинството реконструкцията на стадиона може да ни излеле почти за " без пари".
Иначе 40-45 млн за трансфери са ни достатьчни за изграждането на силен отбор (ако прибавим и евентуални продажби на част от играчите под наем като Блази,Капо,Оливейра,Миколи ще прибавим кьм10ина млн )
Вече имаме 3 нови попьлнения - 2ма за без пари и Крисчито (нз за колко го взехме),а има още доста добри играчи,които ще бьдат свободни агенти-Хайнце,Савиола,Пицаро. Бардзали пьк не би ни струвал повече от 12млн,Жилберто (дано да го вземем) 4-5 .

Ще имаме повече от 40млн за трансфери ,дори и без продажби на футболисти ,тъй като тези пари идват само от увеличението на капитала ,а касичката за трансферите се пълни и от други източници .Продажбата на играчи наистина ще ни позволи леко завишение на разходите ,но ако продаваме скъпи футболисти може и да се превърне в основно приходно перо .

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 22 Mar 2007, 23:47
Коментар #43

Fido alla Juve

Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Наближава денят,в който ще стане ясен новият ни спонсор,чието лого ще краси екипите ни от догодина. На 27 март ще се съобщи името му по време на сбирка на управителния ни съвет-вариантите са сведени до 2: ФИАТ и калифорнийската компания Полимер.Последните дни Жан Клод Блан и търговския ни директор са водили разговори с американците,които предлагат между 12 и 14 милиона евро годишно като продължителността на контракта не е ясна все още и именно в това се явява предимството на ФИАТ, които предлагат 12 милиона за първата година и после с всяка следваща + още 3 милиона в/у тези 12. ФИАТ предлагат известна сигурност, докато в Полимер още се ослушват(ако мога така да обобщя). Информацията е от Тутоспорт.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Viking Juve
коментар 22 Mar 2007, 23:49
Коментар #44

juve tifoso
**

Коментари: 424
Регистриран: 31-July 06
Потребител No.: 172

Надявам се ФИАТ да са спонсори, но ще видим на 27, все пак са американци smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 22 Mar 2007, 23:58
Коментар #45

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

За съжаление новите договори са доста по-слаби от на мръсните либийци sad.gif което се очакваше. Американците ще трябва да се потрудят повечко от тези 12 млн.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 23 Mar 2007, 01:58
Коментар #46

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Ми тогава е сигурно че спонсор ще е ФИАТ, щом ще дават първата година 12 а след това 15,18,21,24 и т.н. то тогава това е супер изгодно и няма 2 мнения по въпроса, дори не съм сигурен но мисля че няма нужда съвета да се събира да решава!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Mar 2007, 09:10
Коментар #47

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 023
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

много странно звучи тоя договор с Фиат... как така по 3 млн. отгоре всяка година.. доста странно предложение но ще видим кво ще стане на 27-и... а тея Полимер за пръв път ги чувам...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
juve_tifos
коментар 23 Mar 2007, 10:48
Коментар #48

Fido alla Juve

Снощи малко ме примързя да пиша, затова сега ще обясня по-добре какво съм разбрал и аз от статията:

ФИАТ предлага: 4 годишен договор - за първата година 12 милиона евро; втората- 15 милиона; третата- също 15 милиона; четвъртата година- 18 милиона евро. Към тези средства всяка година се добавят и 2,5 милиона евро от нейните "дъщерни фирми" Iveco и New Holland. С няколко думи ФИАТ предлага сигурност в бъдещето.

Polymer Global : калифорнийска компания, лидер в производството, реализацията и търговията с продукти от рециклирана гума, предлага между 12 и 14 милиона годишно, гарантира незабавни инвестиции, но не дава сигурни обещания за бъдещо сътрудничество. Компанията е открила офис в Милано и навлиза на италианския пазар, именно там ще се състоят и финалните разговори с нашите шефове.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Mar 2007, 10:58
Коментар #49

Juventus champion

ми то при това положение и малоумен би избрал Фиат... двете оферти са сравнително добри но все пак на Фиат е доста по-примамлива.. а и логото на гуми в/у фланелките само един "гранд" носи нека не им отнемаме тази чест smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Mar 2007, 12:07
Коментар #50

ЛУД

Колко ги мразя либийците и колко искам да останат , защото дават 3-но повече пари. Дано с времето и ФИАТ ни поохранят малко , че с 12 млн. нищо не сме в сравнение с големите отбори sad.gif post-294-1159108069.gif

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 23 Mar 2007, 13:42
Коментар #51

Buffon_fan1978

не съм сигурен дали съм го видял или съм сънувал но мисля че тея "Полимер" са споносри на Маями Хийт!

пп: Незнаех че ФИАТ държат и Ню Холанд! blush.gif . Браво Браво само така! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 23 Mar 2007, 15:54
Коментар #52

Juventus regular

Коментари: 1 693
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Сумата от 12-14 милиона евро не е малка и не мисля, че с нея ще изостанем значително от останалите големи отбори. Преди година гледах класацията за спонсорите и Юве водеше значително пред втория Ман Ю, които бяха с 18 мил. Разлика от 6 мил. не е фрапантна, още пове че Фиат предлагат 15 мил за втората година + някакви бонуси от по 2.5 мил. от Ивеко и Ню холанд. Така че за какво изоставане говорим?

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 23 Mar 2007, 17:31
Коментар #53

Juventus champion

Коментари: 6 032
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

При положение че имиджа ни доста спадна през последната година и най-щедрият спонсор във футбола се оттегли,офертата на ФИАТ си е направо златна.12 милиона въобще не е малко + този бонус 2.5 милона,а и сигурностт за бъдещето...определено много стабилна оферта.Освен това става дума за ФИАТ smile.gif Дано приемат този вариант.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 23 Mar 2007, 17:57
Коментар #54

ЛУД

Е и аз със сигурност съм за ФИАТ , въпреки , че и другата оферта не е лоша. защото ФИАТ така или иначе няма да ниоставят ! smile.gif Ще имаме гръб дет се вика при всички положения smile.gif Но и аз ФИАТ мисля, че е по-добрия вариант. А за договора - не че е лош , ама ТАМОЙЛ колко наливаха ....... лудницата беше при нас тогава smile.gif

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 23 Mar 2007, 20:10
Коментар #55

Fido alla Juve

Както можеше и да се предположи тия американци са поредните, които просто искат да се наложат на европейския пазар, нямат кой знае какви планове за сътрудничество с Ювентус, а както става ясно от днешна статия в Тутоспорт, освен с нас са водили преговори за спонсорство с Интер, Арсенал и Реал М, а първото им европейско представителство е със седалище Милано. В статията се споменава, че почти сигурно Полимер ще станат и второстепенен или трети спонсор на Милан като ще им дават по 3,5 милиона евро на година.А за преговорите с нашите шефове- появили са се съмнения относно стойността на договора ни с тях-сега се говори за 10-ина милиона евро post-294-1158668126.gif , което си е жива подигравка в сравнение с предложеното от ФИАТ.

За мене нещата си клонят към следното: на 27 март се решава от догодина на екипите ни да грее логото на ФИАТ,а има вариант и на Ивеко или Ню Холанд.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Mar 2007, 01:12
Коментар #56

ЛУД

Ама аз определено съм за ФИАТ , но и другите да ни вземат ще знаем , че винаги има кой да ни помогне в лицето на нашите хора smile.gif Иначе това със спонсорството на тези смешни отбори е ясна работа и е ясно според мен кой ще ни бъде спонсор , което си е екстра. Пък и съм фен на ФЕРАРИ , което е повече от прекрасно в моя случай smile.gif Но все пак Юве си е ЮВЕ и аз искам най-доброто за отбора си. Дано да се попромени договора за в бъдеще и да изпревари дори този на гнусните ТАМОЙЛ !

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 25 Mar 2007, 03:40
Коментар #57

Buffon_fan1978

Cамо за статистиката ТАМОЙЛ колко пари наливаха при нас? Доколкото знам бяха дали 240 млн. за срок от 5 години което е някъде около 48млн. годишно - възможно ли е това или съм се объркал?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Mar 2007, 10:25
Коментар #58

Juventus champion

24 млн. годишно smile.gif договора беше за общо 10 години...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 25 Mar 2007, 16:03
Коментар #59

ЛУД

Еми аз не искам да споря , но мисля , че договора беше за 5 години , което ще рече , че са давали 48 млн. годишно ! НЕ СЪМ сигурен , така , че найстина на мога да споря по въпроса. Сигурно ли е , че е бил за 10 , а не за 5 години ????

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Mar 2007, 16:48
Коментар #60

Juventus champion

така договора беше подписан през 2005 официално до 2010 с опция за продължение до 2015 smile.gif като на сезон либийците дават по 24 млн... не съм много сигурен но мисля че това беше подобрението на договора през 2005 г. ако намеря точно официалните параметри на договора ще ги сложа...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

45 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th July 2018 - 22:41ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team