IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус (Малчика), Ювентус БГ
Rumbeti
коментар 09 Nov 2006, 22:59
Коментар #1

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Разбрах че е създаден отбор в някво село който се казва Ювентус.И всичко това със специално разрешение от истинския Ювентус.Казаха ми че информацията е 100% верна!Само трябва да видиме каде да я намериме!
Дали има феново в Българиа.Ако всеки знаеше за този форум и всеки имаше време да пише тука щеше да има поне 10тина хиляди човека.ПОНЕ.Сигурен съм.Треа да се намери инфо за тоя селски тим. smile.gif
Доста е интригуващо. smile.gif
Дано да няма такава тема вече че аз не намерих иначе.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Dreamer
коментар 09 Nov 2006, 23:07
Коментар #2

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Тва за този селски тим е супер ....Само намери от кое точно село са , та да отида да ми видят качествата ...дори и да не ме вземат ,после ще разправям на приятели ,че съм бил на проби в Юве tongue.gif

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Garrett
коментар 09 Nov 2006, 23:19
Коментар #3

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Мда истина е, гледах материала на 1 ноември по бТВ, но не си спомням как се казваше селото. Пичовете всичките имаха фланелки на Юве, а на един му викаха Дел Пиеро smile.gif

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Nov 2006, 23:23
Коментар #4

ЛУД

Тва , твойто като идея никак не е зле.И аз ще отида- и ще има във вестника после:Софийски пияница на проби в Юве! smile.gif

Ще се опитам да разбера за какво става въпрос.Ама търся и до сега не съм жидял де.АМа ако е вярно ще изкочи нещо.Пък и хората имат разрешение от Ювентус Торино-това не е малко.Даже е нещо колосално бих казал.Някаде по телевизията го видял един друг приятел от Юве, но не разбрах повече.

--------------------

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 09 Nov 2006, 23:37
Коментар #5

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 492
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

Селото се казва Малчика и мисля че е плевенско, но не съм сигурен.И аз гледах материала за него по БТВ и трябва да кажа че си беше ШОК и УЖАС biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .Всички в селото наши хора,някои от къщите бяха окичени със знамена на ЮВЕ smile.gif и наистина на звездата на отбора му викат Дел Пиеро.Имаше и интервю с него и той каза нещо от сорта на:"...Много се радвам ,че ме сравняват с такъв велик футболист...." ХАХАХАХАХАХАХ!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
42

+Quote Post
Rumbeti
коментар 09 Nov 2006, 23:44
Коментар #6

ЛУД

АААхахахахаха няма такъв смях.Ще се провери всичко.То това село ще стане атракция само с това,което са измислили.И със знамена на Юве даже-изроди!Евала на такива фенове.
И кво , значи сега си имаме български Алекс Дел Пиеро.Ми да го пращат в национала с другия Ювентинец-Божинката!:)smile.gifsmile.gif
Яката работа е това село.Премествам се ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
pavelnel
коментар 10 Nov 2006, 00:01
Коментар #7

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Футболен отбор с гръмкото име “Ювентус” има в плевенското село Малчика
28 Октомври 2006г. ЛЮБОПИТНО

Клубът носи това име от 1995-та година със специално разрешение от италианския клуб.
"Ювентус-Малчика" има и своята звезда, която феновете и треньорът оприличават на Алесандро Дел Пиеро. Николай Генов е 18-годишния нападател на Ювентус Малчика. Когато облече екипа и излезе на терена, мнозина от приятелите му виждат прилика с италианския футболист.

Николай Генов – “Щом прави сравнение с Дел Пиеро, такъв голям играч, плюс това той ми е идол, не знам, радостно е за мен.”

Треньорът на българския “Юве” твърди, че отборът му прилича на италианския тим.

Асен Караджов – треньор: “По схема на игра, воля за борба, преодоляване на трудностите, постигане на победи, изобщо, мотивирани са както играе големия “Ювентус” и се стремим да бъдем като него.”

Базата на малкия “Ювентус” е облепена с плакати и снимки на италианския отбор. Дори екипите на аматьорите от Малчика са като тези на отбора от Торино. Тъй като 80 процента от жителите на селото на католици, на стадиона е издигнат огромен кръст, а Отец Ремо Камбакорда е фен на отбора.

Отец Ремо Камбакорда: “Аз съм от “Ювентус” и затова още ми е по-прекрасно това, че отборът на това село, на мойта енория, се казва “Ювентус”.

Феновете на “Юве – Малчика” са изключително горди с отбора си. Два пъти отборът на Малчика е бил първенец на плевенска област. Сега всички се надяват техния “Ювентус” да се нареди отново в челната тройка на регионалното първенство.

Аз това не съм го знаел и на съм гледал репортажа по БТВ.От това ,което чета ,обаче е ясно ,че работата е сериозна . Вече си имам нов отбор ,фаворит в България-Юве (Малчика ) biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 10 Nov 2006, 00:07
Коментар #8

ЛУД

Знаеш.Тва е отбора.Вече ще се вика само за него в БГ.А иначе си знаеме smile.gif
Дано повече хора да прочетат,та да знаят че и ние сме дали нещо на света smile.gif
Евала на хората и разрешение са си взели.Имат организация.Представи си след 10 години финала на Шампионска Лига - Ювентус ИТ:Ювентус БГ smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif
Дали няма да е лудница? smile.gif
Дано вървят нагоре.Все пак са сродни души явно.Аз така или иначе съм болен за Юве и ревъ всеки път като паднеме!!!:)Така че ФОРЦА ЮВЕНТУС ТОРИНО,ФОРЦА ЮВЕНТУС МАЛЧИКА !!! smile.gifsmile.gifsmile.gif

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 10 Nov 2006, 00:08
Коментар #9

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Момчета , почвам да се отказвам да ходя напроби там !!! Те пичовете ,са сериозен отбор с големи амбиции за новия сезон, с класни играчи само им ставам фен!!!

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 10 Nov 2006, 13:56
Коментар #10

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Браво на теа пичове , истински Ювентинци , даже има и бразилски отбор с нащо има ма явно Юве не са им разрешили и им е променено на Ювентуд!

--------------------

+Quote Post
wonderfull
коментар 10 Nov 2006, 20:42
Коментар #11

Scouted
*

Коментари: 82
Регистриран: 27-October 06
Град: лясковец
Потребител No.: 221

аве ни сме наи дабрия отбор само juve и не сам от село пак и да са сега са наи добрите blush.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 11 Nov 2006, 23:36
Коментар #12

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Евала на тея пичове!Дано ми се отвори път някой ден нататък и да го посетя това село smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Nov 2006, 00:00
Коментар #13

ЛУД

Абе да се дигаме и да го завземаме това село.Да го заселиме и да го кръстиме направо град Ювентус. smile.gif

--------------------

+Quote Post
bordjiq
коментар 17 Nov 2006, 00:06
Коментар #14

божинтинец

Коментари: 544
Регистриран: 27-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 38

Браво, Rumbeti и за двата posta. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Nov 2006, 09:43
Коментар #15

ЛУД

Е ми знаеш!Идиот съм си ! smile.gif
Мое да съм дърт ама поне ше си останем изрод завинаги май ! smile.gif blink.gif ninja.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 Nov 2006, 04:11
Коментар #16

ЛУД

То тука не е точното място , но мисля да добавя една много интересна ВЕСТ !! smile.gif
Днеска ми казаха една прилична група червени фенове , че :
Поради факта, че '94 г. отборът на ЦДНА победил Ювентус и след това бил дисквалифициран от турнира и Ювентус се класирал служебно и тази година (2006 - това ще рече 12 години по-късно) Юве били "изхвърлени" в сериа Б , това значело , че ЦДНА всъщност били отстранили Юве честно и почтенно smile.gif , но ние просто сме си купили и мача с ЦДНА !!! Така , че да им е честита победата на ЦДНА срещу Юве и дано продължават с успещното си представяне на финала на ШЛ !!! И честита златна топка на ТУНЧЕВ !!!

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 29 Nov 2006, 10:46
Коментар #17

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Rumbeti @ Nov 29 2006, 05:11 AM)
То тука не е точното място , но мисля да добавя една много интересна ВЕСТ !! smile.gif
Поради факта, че '94 г. отборът на ЦДНА победил Ювентус и след това бил дисквалифициран от турнира и Ювентус се класирал служебно и тази година (2006 - това ще рече 12 години по-късно) Юве били "изхвърлени" в сериа Б , това значело , че ЦДНА всъщност били отстранили Юве честно и почтенно smile.gif , но ние просто сме си купили и мача с ЦДНА !!! Така , че да им е честита победата на ЦДНА срещу Юве и дано продължават с успещното си представяне на финала на ШЛ !!! И честита златна топка на ТУНЧЕВ  !!!
*

хахахаахахахаха laugh.gif tongue.gif laugh.gif Тези ми приличат на феновете на един познат нам "супертим"-съдебен шампион. biggrin.gif Rumbeti, я ги питай дали сличайно, не са те тези, които издигнаха пречупените кръстова на мача Левски-Барцилона, за да изхвърлят Левски в Б група и за да могат да помиришат и те някоя съдебна титла. laugh.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Hristo
коментар 29 Nov 2006, 15:19
Коментар #18

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Цитат(Rumbeti @ Nov 29 2006, 04:11 AM)
Поради факта, че '94 г. отборът на ЦДНА победил Ювентус и след това бил дисквалифициран от турнира и Ювентус се класирал служебно и тази година (2006 - това ще рече 12 години по-късно) Юве били "изхвърлени" в сериа Б , това значело , че ЦДНА всъщност били отстранили Юве честно и почтенно smile.gif , но ние просто сме си купили и мача с ЦДНА !!! Така , че да им е честита победата на ЦДНА срещу Юве и дано продължават с успещното си представяне на финала на ШЛ !!! И честита златна топка на ТУНЧЕВ  !!!
*

Колкото комично,толкова и трагично huh.gifАма то такива заблудени хора и такива наивници с лопата да ги ринеш.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 29 Nov 2006, 17:01
Коментар #19

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Аз лично вече се отказах от БГ футбол и се скарахме с баща ми , цесекарите глупости да говорят мое да ги чуеш винаги и ги има колкото искаш , както каза icaka!

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 29 Nov 2006, 19:22
Коментар #20

ЛУД

Това с пречупените кръстове е ясно, че не е дело на хора от левски.Но да не говориме за това.Заблудени хора колкото искаш.
Тия дни ми върви на абсурди-сега пък оценили Давид Вия на 150 млн. smile.gifБолни мозъци !

--------------------

+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 05:53ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team