IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

23 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> "Лъки" Лучано, Официална тема за Лучано Моджи
ELMANIFICO
коментар 04 May 2006, 18:03
Коментар #1

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Той прави някои хубави неща,но май вреди повече ,отколкото да помага huh.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !
Go to the top of the page

+Quote Post
juvefan1897
коментар 04 May 2006, 18:26
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 2 081
Град: София
Потребител No.: 64

Не знам аз...Дано не са верни тези твърдения за купуване на мачове но по скоро си мисля че не са защото нямаше да загубим толкова точки накрая ако бяхме купили мачове!Въпреки че срещу Удинезе на ''Деле Алпи'' гола на Алекс беше от ЯВНА засада... dry.gif Но пък го предпочитам пред някой като Силвио берлускони!! angry.gif smile.gif

+Quote Post
snitch
коментар 04 May 2006, 18:51
Коментар #3

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 724
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(juvefan1897 @ May 4 2006, 06:26 PM)
Дано не са верни тези твърдения за купуване на мачове
*

ООоо сьс сигурност не са rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif biggrin.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 May 2006, 18:58
Коментар #4

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 402
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Лучано Моджи е направил много за Ювентус и с нищо не е навредил освен че покачиха цените на билетите smile.gif тея глупости за уреждане на мачове са толкова верни колкото и допинга беше.... всяко чудо е за три дни и ще видите как след месец никой няма да си спомня за тва

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Revolver
коментар 04 May 2006, 22:01
Коментар #5

Scouted
*

Коментари: 73
Регистриран: 27-April 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 111

Обвиненията са смехотворни. Просто дори и аз мога да ги оборя до 1 в съда. Такава тъпотия и наглост почва да дразни.

--------------------

<span style='color:red'><span style='font-size:8pt;line-height:100%'>If u change the rules on what controls You, You will change the rules on what u can control.</span></span>

+Quote Post
juvefan1897
коментар 05 May 2006, 15:59
Коментар #6

Juventus regular

Ювентус мисли за раздяла с тримата си шефове 05 май 2006 | 16:52

"Големите трима" шефове на Ювентус, както са известни Лучано Моджи, Антонио Джираудо и Роберто Бетега, ще се разделят след края на сезона. Изпълнителният директор Моджи и техническият директор Джираудо почти сигурно напускат "бианконерите", след като наяве излезе скандал за уреждане удобни на тима съдии. Собствениците на „Старата госпожа” - фамилия Аниели, са бесни заради съсипания авторитет на най-популярния клуб в Италия, който има над 11 милиона привърженици, което е повече от тези на Милан и Интер взети заедно.

Прокуратурата в Торино и Рим разкри телефонни разговори между Моджи и шефа на съдиите в Италия и вицепрезидентът на Съдийската комисия на УЕФА Пиерлуиджи Пайрето. От тях стана ясно как Моджи нарежда кои рефери да водят мачовете на Юве в първенството, контролите и дори Шампионската лига.

Този сканадал дойде в повече на собствениците на „ФИАТ”, които и без това не могат да забравят процеса срещу клуба, в който Ювентус е обвиняем, че играчите на тима са взимали допинг от периода 1994-1997 година. За тези съдебни битки тифозите от всеки един стадион на Апенините усмиват Юве с надписи като "Наркомани" или "С вашия доктор и Папата ще играе футбол в Серия А".

Много е вероятно след Моджи и Джиралдо да се махне и треньорът Фабио Капело, който беше доведен от тях. Наставникът неведнъж обяви, че ще остане на работа в клуба, само ако там останат на служба въпросните функционери. За негов заместник вече се спряга Джанлука Виали, докато на мястото на Моджи най-вероятно ще пристигне бившият генерален мениджър на Рома Франко Балдини.

+Quote Post
juve_tifos
коментар 05 May 2006, 16:15
Коментар #7

Fido alla Juve

Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Аз засега ще се въздържа от мнение по въпроса,докато не се изяснят нещата около Моджи,днес в италианската преса имаше нови извадки от разговори на Пайрето с Дондарини(който свири мача Самп-Юве 0:3) и още няколко т.н. записа,които вероятно скоро ще се появяват преведени и в нашата преса,но нещата май се задълбочават-тоест вадят се нови и нови компромати-дано само тоя шум не се отрази на отбора-видно е,че обстановката около Юве си е направо взривоопасна angry.gif.Дано играчите излезнат още по-силно мотивирани в неделя и да смачкаме Палермо

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 05 May 2006, 17:10
Коментар #8

Juventus star

Tezi oвинения и на мен ми се струват смешни.1 -няма как да загубим толкова мн точки ,а моджи ,ако има властта,да стои и да гледа как отборът му изпуска титлата.2-няма как моджи да позволи провала в полседния сезон на липи,ест ако той може да промени неща . 3 - няма как ювентус да може да задържа тези големи звезди като буфон ,дел пиеро,трезеге,да купува нови -златан,патрик,канаваро... ако им е толкова мръсна работата.Но все пак на мен лучано не ми харесва,но пък ако се махне ще отиде в милан ,а така те ще разберат в тънскост нашата политика,цели и идеи занапред,което е доста лошо.Но все някога ще се махне тази тройка шефове,а според мен ,ако са мъже като липи,трябва сами да си подадат оставката след такива обвинения-за допинг и за тези мачове,дори и да са невинни,а те са ,пак трябва да постъпят правилно и да си подадат оставките.
Това може да се окаже неприятно влиание в/у юве,но като се замисли човек в англия играят все с тренер-мениджър,което не е лош вариант,защотот така той си поема цялата отговорност за трансфери и успехи на отбора.

FORZA JUVENTUS

--------------------

+Quote Post
meo
коментар 05 May 2006, 17:12
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Гласувам с "Да" поне докато (ако) се докаже, че е виновен.

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post
nikentus
коментар 05 May 2006, 17:15
Коментар #10

ювентинец

Коментари: 5 030
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(ELMANIFICO @ May 5 2006, 05:10 PM)
Но все пак на мен лучано не ми харесва,но пък ако се махне ще отиде в милан ,а така те ще разберат в тънскост нашата политика,цели и идеи занапред,което е доста лошо.

*

Няма да отиде в Милан ,ако напусне , те там си имат Галиани и Берлускони,все пак ,пък и що за тънкости има да ни научават .

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 05 May 2006, 17:18
Коментар #11

Juventus star

Цитат(nikentus @ May 5 2006, 05:15 PM)
Няма да отиде в Милан ,ако напусне , те там си имат Галиани и Берлускони,все пак ,пък и що за тънкости има да ни научават .
*

според мен ще отиде ,защото галиани сам е казал,че мечтае да види моджи в милан,защотот бил голям спец,защотот бил най-добрия в специалността си и т.н.

Под тънкости имах предвид различни видове тренировки,постройки на отбора,физическа и психическа подготовка,трансферите в юве как се набелязват и как се купуват,все неща от кухнята на отбора,недостъпни за нас обикновените фенове и ест за миланистите smile.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 05 May 2006, 17:22
Коментар #12

ювентинец

Цитат(ELMANIFICO @ May 5 2006, 05:18 PM)
според мен ще отиде ,защото галиани сам е казал,че мечтае да види моджи в милан,защотот бил голям спец,защотот бил най-добрия в специалността си и т.н.

Под тънкости имах предвид различни видове тренировки,постройки на отбора,физическа и психическа подготовка,трансферите в юве как се набелязват и как се купуват,все неща от кухнята на отбора,недостъпни за нас обикновените фенове и ест за миланистите smile.gif
*

От както дойде Капело единствения футболист ,който е бил на високо ниво през цялото време и е закупен от клуба е Канаваро и донякъде Емерсон,иначе останалото за мен не са баш трансферни удари.Колкото до тренировката ,няма какво да се притесняваме това е работа на треньора.Да се маха Моджи ,ако ще в Реал да ходи.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 05 May 2006, 17:55
Коментар #13

Juventus star

Цитат(nikentus @ May 5 2006, 05:22 PM)
От както дойде Капело единствения футболист ,който е бил на високо ниво през цялото време и е закупен от клуба е Канаваро и донякъде Емерсон,иначе останалото за мен не са баш трансферни удари.Колкото до тренировката ,няма какво да се притесняваме това е работа на треньора.Да се маха Моджи ,ако ще в Реал да ходи.
*

че е работа на капело е така,но все пак всичко каквото става в юве го знае и лучано.Но това,че той например ще отиде в милан и ще им разкрие " секретните ' ни тайни е малък дявол,те да не взема да докажат неща,че да отнемата титлите,че тогава вече е лошо

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 05 May 2006, 17:59
Коментар #14

ювентинец

Цитат(ELMANIFICO @ May 5 2006, 05:55 PM)
че е работа на капело е така,но все пак всичко каквото става в юве го знае и лучано.Но това,че той например ще отиде в милан и ще им разкрие " секретните ' ни тайни е малък дявол,те да не взема да докажат неща,че да отнемата титлите,че тогава вече е лошо
*

Освен ,че може да ни вземат титли може да ни преместят и в Seria B и да ни забранят участието догодина в Шампионската .

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 05 May 2006, 18:19
Коментар #15

Juventus champion

Цитат(juvefan1897 @ May 5 2006, 03:59 PM)
Ювентус мисли за раздяла с тримата си шефове 05 май 2006 |
"
*

Май не Юве го мисли това , а някой журналист мразещ Юве или от някой , който трябвало да напище нещо и му дошло това на ум mad.gif
И 3 са бетон засега , но следващия сезон ще бьде решителен и за тях и за Капело excl.gif

+Quote Post
juvefan1897
коментар 05 May 2006, 19:11
Коментар #16

Juventus regular

...и тримата остават!Сигурен съм!Ако този случай се задълбочи той ще се махне да но не мисля че ще стане така.А за Капело - 2ри шанс!(говоря за CL)Все пак зе човека 2 титли за 2 години!Е 29тата още не е сигурна да не избързвам но мисля че ще успеем! smile.gif

+Quote Post
snitch
коментар 05 May 2006, 19:49
Коментар #17

Juventus champion

Цитат(juvefan1897 @ May 5 2006, 07:11 PM)
А за Капело - Все пак зе човека 2 титли за 2 години
*

А това ве4е не ни топли толкова много wink.gif

+Quote Post
juvefan1897
коментар 05 May 2006, 19:53
Коментар #18

Juventus regular

Вицепрезидентът на Милан и шеф на Италианската футболна асоциация Адриано Галиани реагира остро след направените разкрития, че изпълнителният директор на Ювентус Лучано Моджи е уреждал, кои съдии да свирят и помагат на "бианконерите" в мачовете от Серия "А".

"Това е огромен проблем, който трябва да се разреши веднага. Сега ще изчакаме предпоследния кръг в първенството и ще се съберем на спешен изпълком за да решим проблема", заяви Галиани.

Като шеф на футболната асоциация той е длъжен да награждава победителя в турнира за Купата на Италия, шампиона на страната, както и носителя на Суперкупата.

"Ако Милан завърши шампионатът на 3 точки зад Ювентус, аз няма да ходя в Торино да ги награждавам", изхвърли се вицепрезидентът на Милан. Миналата година "росонерите" завършиха втори в първенството, след няколко скандални двубоя спечелени от тимът на Фабио Капело.

ми тогава ще завършим с 4 точки пред тях! галиани = тъпак,смешко,дебил и най-лошото-миланист(блааааааааааааааааа glare.gif )

+Quote Post
snitch
коментар 05 May 2006, 22:02
Коментар #19

Juventus champion

Цитат(juvefan1897 @ May 5 2006, 07:53 PM)
Вицепрезидентът на Милан и шеф на Италианската футболна асоциация Адриано Галиани реагира остро след направените разкрития, че изпълнителният директор на Ювентус Лучано Моджи е уреждал, кои съдии да свирят и помагат на "бианконерите" в мачовете от Серия "А".

"Това е огромен проблем, който трябва да се разреши веднага. Сега ще изчакаме предпоследния кръг в първенството и ще се съберем на спешен изпълком за да решим проблема", заяви Галиани.

Като шеф на футболната асоциация той е длъжен да награждава победителя в турнира за Купата на Италия, шампиона на страната, както и носителя на Суперкупата.

"Ако Милан завърши шампионатът на 3 точки зад Ювентус, аз няма да ходя в Торино да ги награждавам", изхвърли се вицепрезидентът на Милан. Миналата година "росонерите" завършиха втори в първенството, след няколко скандални двубоя спечелени от тимът на Фабио Капело.

ми тогава ще завършим с 4 точки пред тях! галиани = тъпак,смешко,дебил и най-лошото-миланист(блааааааааааааааааа glare.gif )
*

Миналата година не беше много тьжен когато даваше купата на Дел Пиеро wink.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 05 May 2006, 22:55
Коментар #20

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 402
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

ми ако иска да не дойде ние ще му я покажем по телевизията или пък можем да отидем до Милано Милан и Интер да видят малко една купа на живо tongue.gif
как не може Милан да паднат от Парма и ние да бием тогава да го видя тва лайно плешивото кво ще каже excl.gif аз по принцип не ги мразя толкова ама последните няколко дни почнаха да надигат една голяма омраза в мен към всички ,към така наречената конкуренция- всички като се почне от Милан и Интер мине се през Рома Фиорентина и се стигне от Наполи и Перуджа в Сериа Ц един голям среден пръст от фен на "най-мафиотския" отбор в света за всички отбори които ни се опъват excl.gif никога няма да могат да ни стигнат excl.gif колкото и да се мъчат такава им е съдбата да дишат прахта на Ювееееее excl.gif laugh.gif biggrin.gif ФОРЦААААА ЮВЕЕЕЕЕЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif laugh.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

23 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 05:27ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team