IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

44 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Стадионът, Juventus Stadium
snitch
коментар 30 Apr 2006, 19:22
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

My Webpage

За пове4е подробности на този линк.

Calcio - Siemens "title sponsor" del Delle Alpi?
sabato 22 aprile 2006 10.03.36

Secondo il giornale torinese "La Stampa" al termine dell'attuale ristrutturazione dello stadio "Delle Alpi", la Juventus annuncerà il nuove title sponsor dell'impianto.

L'azienda che acquisterebbe i naming rights dello stadio sarebbe il colosso della tecnologia "Siemens", che per i prossimiper dieci anni marchierà l'impianto con il nome "Siemens Arena".

Non sono uscite indiscrezioni sul valore economico dell'operazione, ma certamente una stima, in linea con quanto accede negli altri campionati europei, farebbe pensare ad una cifra compresa tra i 6 e gli 8 milioni di Euro l'anno.

"Siemens Arena" sarà il nome del "Delle Alpi" nelle gare di Campionato, Coppa Italia e amichevoli, mentre in Champions, seguendo le direttive UEFA che vieta l'esposizione di altri marchi nella Coppa dei Campioni, ci sarà la titolazione "Juventus Arena". (riproduzione riservata)

Translation by freetranslation.com

I kick - Siemens "title sponsor" of the Of The Alpses? Saturday 22 April 2006 10.03.36

According to the from turin newspaper "The Printing" at the conclusion of the present reorganization of the stadium "Of The Alpses", the Juventus will announce the new title sponsor of the installation.

The business that would gain the naming rights of the stadium has been the giant of the technology "Siemens", that for the prossimiper ten years will brand the installation with the name "Siemens Arena".

Not indiscretions on the economical value of the operation are gone out, but certainly an esteem, in line with how much enters in the other European championships, would make think about a figure included between the 6 and the 8 millions of Euro the year.

"Siemens Arena" will be the name of the "Of The Alpses" in the competitions of Championship, Cup Italy and friendly, while in Champions, following the executive UEFA that forbids the exhibition of other brands in the Cup of the Champions, there will be the titration "Juventus Arena". (reproduction reserved) _
Go to the top of the page

+Quote Post
juvefan1897
коментар 30 Apr 2006, 19:48
Коментар #2

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 081
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител No.: 64

"Siemens Arena" = ОТВРАТ! кво е тва име бе?? angry.gif Няма нищо Италианско в него! angry.gif Дано да не стане така че ще е много смешно и тЪПО! dry.gif

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Apr 2006, 20:09
Коментар #3

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Името на стадиона не е чак толкова важно,при положение,че Siemens ще стават спонсори и ще наливат между 6 и 8 милиона евро на сезон.Макар че и на мен името не ми допада особено.Преди години се говореше,че щели да прекръстят стадиона на "Джани Аниели" в негова памет,което звучи много по-добре.Но по-важното е да влизат пари в касата.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Apr 2006, 20:46
Коментар #4

Juventus champion

Така ще изглежда новият стадион.Според мен е супер smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
juvefan1897
коментар 30 Apr 2006, 20:53
Коментар #5

Juventus regular

Да добре е! smile.gif А знаеш ли какъв ще е капацитета му?

+Quote Post
snitch
коментар 30 Apr 2006, 20:58
Коментар #6

Juventus champion

Цитат(juvefan1897 @ Apr 30 2006, 08:53 PM)
Да добре е! smile.gif А знаеш ли какъв ще е капацитета му?
*

Още не е решено, но най вероятно кьм 45 000 места

+Quote Post
Hristo
коментар 30 Apr 2006, 21:02
Коментар #7

Juventus champion

40 000 места.По-малко,но поне ще изглежда пълен и феновете ще са по-близо до терена.

--------------------

+Quote Post
juvefan1897
коментар 30 Apr 2006, 21:03
Коментар #8

Juventus regular

ми перфектно!Добре е да се намали защото и без това не се пълни често... dry.gif dry.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Apr 2006, 21:26
Коментар #9

Juventus champion

Коментари: 6 628
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

аз не мисля че е добре да се намали ама както и да е sad.gif за важните ама много важните мачове е добре да имаме по големичък стадион а иначе за името дано да е Джани Аниели а не Сименс smile.gif има и нещо друго стадиона е общинска собственост и двата торински отбора играят на него много ми е интересно дали Торино ще са навити да играят на стадион с черно-бели седалки както е според тоя проект

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 30 Apr 2006, 21:29
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 3 335
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

da,това е интересно.Но нали имаше нещо като предложение юве да вземе поднаем стадиона за няколко години,обаче не би било възможно да се направи така както е на снимките ,защотто 1-общински сатдион,2-тори играят на него.

Този стадион най-вероятнио да се построи наново.Чисто нов стадион .И капазитета едва ли ще е повече от 48 000 ,но поне трябва да предвидят увеличаване на капацитета,за да сме спкойни ,ако случайно феновете на юве вземат ,че пълнят до дупка новия стадион.(едва ли ще стане)Но кто е 45 000 и и дват по 20 000 ще симулираме че имаме мн хора на стадиона smile.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
snitch
коментар 30 Apr 2006, 21:38
Коментар #11

Juventus champion

Този стадион ще бьде изцяло и само на Ювентус, а Торино се местят на Олимпийския Стадион в Торино, кьдето между другото и Юве ще играе докато се ремонтира Деле Алпи excl.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Apr 2006, 21:43
Коментар #12

Juventus champion

да аз искам да видя прочутия Комунале който е хвален толкова много от всички италиянци те сега го оправиха за Олимпиадата ама не го помня как изглежда знам само че 2 години ще играем на Комунале стадиона на който сме играли 100-ина години преди Деле Алпи да бъде построен за Световното в Италия 90-та година

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
juvefan1897
коментар 30 Apr 2006, 21:45
Коментар #13

Juventus regular

Много е жалко че не можем да напълним стадиона! sad.gif така че 40-45 000 според мен стигат! А торино да си гледа работата!Ако не искат да играят на стадион с бяло-черни седалки де ходат на некоя зелена ливада!! rolleyes.gif

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 01 May 2006, 00:36
Коментар #14

Juventus champion

ми не знам защо ама не съм от най-големите привърженици на идеята за нов стадион особено с такива размери dry.gif при такива размери стадиона ще бъде нещо като Васил Левски в София и тея големите знамена които съм свикнал да виждам последните 13 години няма да бъдат разрешени sad.gif ако е така наистина на стадиона няма места за ултрасите excl.gif искат да го правят като английски стадион и да накарат агитката ни да се държи като англичани което няма да стане excl.gif вие представяте ли си вместо знамената факлите и така нататък да има фенове насядали по хубавите нови седалки които стават само при гол и след тва пак си сядат

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Aston_
коментар 01 May 2006, 07:18
Коментар #15

Primavera player
**

Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 16

Цитат(NUCLEO1985 @ Apr 30 2006, 07:26 PM)
има и нещо друго стадиона е общинска собственост и двата торински отбора играят на него много ми е интересно дали Торино ще са навити да играят на стадион с черно-бели седалки както е според тоя проект
*

стадион Деле Алпи сме го взели на концесия за 99 години smile.gif поне аз така разбрах smile.gif

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
Revolver
коментар 01 May 2006, 11:02
Коментар #16

Scouted
*

Коментари: 73
Регистриран: 27-April 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 111

Всичко това е вярно. Стадионът е взет на вековна концесия. Комунале е реконстроиран и там ще се играят мачовете 1-2 години. Деле Алпи ще се модернизира и ще бъде преоборудван със всякакви глезотии за да може феновете да се забавляват. Но капацитетът направо ме разбива!!! 40 000? Поне 60 000 трябва да е и ще е супер тогава. Най-яко щеше да е в испански стил със стръмни трибуни, направо надвесени над играчите. Колко е капацитетът на Комунале сега? Няма нищо лошо стадионът да се казва Сименс Арена.

--------------------

<span style='color:red'><span style='font-size:8pt;line-height:100%'>If u change the rules on what controls You, You will change the rules on what u can control.</span></span>

+Quote Post
Revolver
коментар 01 May 2006, 11:04
Коментар #17

Scouted
*

Коментари: 73
Регистриран: 27-April 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 111

http://www.worldstadiums.com/stadium_pictu..._comunale.shtml

Е, това не може да е истина!!!!!!!!!! 28 000 хиляди! ХАХАХАХА. Само в Рудозем имаме повече фенове.

--------------------

<span style='color:red'><span style='font-size:8pt;line-height:100%'>If u change the rules on what controls You, You will change the rules on what u can control.</span></span>

+Quote Post
snitch
коментар 01 May 2006, 11:09
Коментар #18

Juventus champion

Капацитетьт на Олимпийският Стадион (бившият Комунале) в торинмо е то4но 35 000 , което си е наистина малко за клуб като Юве, но е добре за мальк клуб като Торо.
Ина4е ще сьм предоволен , ако стадиона бьде кьм 55 000 места. Говори се , 4е околко стадиона ще има кина, супермаркети , кафета, боулинг зали и тн smile.gif

+Quote Post
Chester
коментар 07 Jun 2006, 09:46
Коментар #19

Juventus bench

Коментари: 505
Регистриран: 27-May 06
Потребител No.: 127

Ако името ще е така ще е шит! Деле Алпи си е най-доброто... Аз сега гледах разни пикчета на новото стадио...и до колкото успях да разбера ще е 42000 места...

--------------------

За информация относно записване във фенклуба - [email protected] или ЛС :) FORZA JUVE!

+Quote Post
meo
коментар 07 Jun 2006, 12:51
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Потребител No.: 46

Ми няма значение какво ще е името. Важно е на този стадион на постигнем велики успехи и да се пълни всеки мач rolleyes.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

+Quote Post

44 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 13:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team