IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

13 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Серия А по ТВ, 2013 -
Milenrec
коментар 30 Jul 2013, 20:47
Коментар #21

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Така е да ,ама никъде не пише за Копата и мача за Супер купата го няма май,дано Барека спаси положението!

Go to the top of the page

+Quote Post
Underground Mind
коментар 30 Jul 2013, 20:52
Коментар #22

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

^ Миналата година бях задал един въпрос на Петър Виденов от Nova Sport - писах му дали има шанс да предават мача за Суперкупата на Италия, а той ми отвърна, че този двубой влиза в пакета на Серия А. Т.е. bTV би трябвало да го пуснат в ефир като му дойде времето.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
the pendulum
коментар 30 Jul 2013, 20:57
Коментар #23

Juventus regular

Коментари: 2 040
Регистриран: 9-November 08
Потребител No.: 1 437

Мен друго ме притеснява - как btv Action и Ринг ще смогнат хем с италианското, хем с френското, хем с руското първенсто. Тук идва и тънкият момент - дали тези "5 до 7 мача на кръг" ще се излъчват пряко, защото в момента Ринг държат правата за руското, но мачовете не ги дават пряко, а ги пускат 20-30 минути след като е свършила срещата...

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 30 Jul 2013, 21:05
Коментар #24

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Важното е да дават Ювентус, дреме ми, ако ще и по 20 мача да излъчват. То какви толкова мачове ще има, че чак 7 мача да излъчват, пълна глупост.

+Quote Post
Underground Mind
коментар 30 Jul 2013, 21:07
Коментар #25

Juventus star

Цитат(the pendulum @ 30 Jul 2013, 21:57) *
Мен друго ме притеснява - как btv Action и Ринг ще смогнат хем с италианското, хем с френското, хем с руското първенсто. Тук идва и тънкият момент - дали тези "5 до 7 мача на кръг" ще се излъчват пряко, защото в момента Ринг държат правата за руското, но мачовете не ги дават пряко, а ги пускат 20-30 минути след като е свършила срещата...

Вече е ясна програмата на италианската Серия "А" за новия сезон 2013/2014, който ще може да гледате пряко в каналите на bTV Media Group.

http://zonasport.bg/video/italy/izgotviha-...-i-ring-bg.html

По-надолу се говори, че скоро ще обявят програмата с мачовете, които ще бъдат излъчени. Иначе, в един мач от ШЛ Сокачев беше казал, че Серия А ще има пълен приоритет над всяко останало първенство, което от bTV предават, а и ще има мачове по Voyo.bg.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 09 Aug 2013, 23:25
Коментар #26

Juventus star

Коментари: 3 449
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Сампдория - Ювентус пряко по bTV Action и на voyo.bg

Верона - Милан и Сампдория - Ювентус са първите два мача, с които ще стартира програмата на Серия "А" в ефира на каналите на bTV Media Group.

Срещите ще бъдат предавани пряко по bTV Action и онлайн на voyo.bg, на 24 август, събота.

Гостуването на "росонерите" на новия отбор на Николай Михайлов е с начален час 19,00. Коментарното студио пък започва в 18,30.

Дербито в Генуа пък стартира в 21,45 ч., а началото на студиото е 45 минути по-рано.

В неделя, 25 август, пък пряко по bTV Action ще може да гледате Интер - Дженоа от 19 ч. и Наполи - Болоня от 21,45 ч. В същото време по RING.BG ще се излъчва срещата Лацио - Удинезе, а ексклузивно на voyo.bg ще може да гледате Фиорентина - Катания.

Ето пълния списък с мачовете от 1-ия кръг, които ще бъдат излъчени:

събота, 24 август

Верона - Милан, 19 ч., bTV Action, voyo.bg
Сампдория - Ювентус, 21,45 ч., bTV Action, voyo.bg

неделя, 25 август

Интер - Дженоа, 19 ч., bTV Action, voyo.bg
Наполи - Болоня, 21,45 ч., bTV Action, voyo.bg
Лацио - Удинезе, 21,45 ч., RING.BG, voyo.bg
Фиорентина - Катания, 21,45 ч., voyo.bg
Фиорентина - Катания (повторение), 23,45 ч., RING.BG

--------------------
"Juventus is not selling club..." BLAH..BLAH..BLAH..

+Quote Post
bate_vanio
коментар 10 Aug 2013, 08:42
Коментар #27

Juventus regular

Коментари: 1 767
Регистриран: 17-March 08
Град: blagoevgrad
Потребител No.: 969

Mного добре ,че студията преди мача са толкова дълги.A ще има ли обзори всяка седмица ?

--------------------
ЗАПИШИ СЕ ВЪВ ФЕН КЛУБ "ЮВЕНТУС БЪЛГАРИЯ" И СТАНИ ЧАСТ ОТ СЕМЕЙСТВОТО НИ !

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Aug 2013, 14:46
Коментар #28

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(bate_vanio @ 10 Aug 2013, 09:42) *
Mного добре ,че студията преди мача са толкова дълги.A ще има ли обзори всяка седмица ?

Надяваме се да има! Босфора ТВса под всякаква критика, но поне съм сигурен, че ще развият продукта максимално добре. Чакам началото на кампанията и да видим какви бисери ще валят smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
freaky
коментар 10 Aug 2013, 17:06
Коментар #29

Primavera player
**

Коментари: 427
Регистриран: 29-March 08
Град: Стамболийски
Потребител No.: 991

Доживяхме ... наистина много обнадеждаващ старт на тв излъчването на калчото.. Честито на всички!!! а също така мисля, че досега не са излъчвали френското по БГ ефир никога... визирам съзнателните си години от 96-та насам , но и преди това едва ли са го правили, лично на мен ще ми е интересно и там да видим за какво става въпрос...

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 10 Aug 2013, 18:16
Коментар #30

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 68

Ринга и Диемата излъчваха Франция преди.

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Super_Pippo
коментар 11 Aug 2013, 23:26
Коментар #31

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 209
Регистриран: 14-January 13
Потребител No.: 24 741

Познавайки БосфораТВ, половината студио ще е реклами, така че няма да е много дълго ! smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Super_Pippo на 11 Aug 2013, 23:27

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 12 Aug 2013, 02:25
Коментар #32

Juventus star

Няма угодия "жадния" български запалянко. Когато националният отбор печели все се намира някой да си помрънка - ей така, за да има. После когато се появят един два светли лъча що се отнася организация на футбола в България - пак ще си помрънкаме.

От незапомнени времена Серия А е буквално забравено първенство за средностатистическия български футболен фен. Нито една сериозна медия не се бе захванала с излъчването на срещите. И ето сега БТВ захващат с това нелеко начинание и най- сетне се завръщаме в цивилизацията, където можеш спокойно да седнеш за около 2 часа в неделя следобед и да разпуснеш с любимия отбор - така както го правят всички по света , но пак ще се намерят недоволни.

Какво щяло да бъде студиото, колко дълго, дали щяло да е пълно с реклами или не, дали ще са добре подготвени за срещите или не .... Има ли значение - нека БТВ да правят необходимото, за да могат да поддържат този продукт жив ( нека е пълно с реклами, все пак някой трябва да плаща за удоволствието), нека се излъчват прилична бройка срещи всяка събота и неделя - а пък всичко останало не е от голямо значение и повечето неточности и грешки ще се изчистят с времето. Все пак това ще е първи голям шампионат на БТВ излъчван от самото начало до самия край ( заедно с Франция).

Не разбирам защо започнахте с критиките още преди да сте изгледали и една среща по БТВ. Аз лично съм много доволен от самия факт, че ще имам възможност да гледам Ювентус отново по телевизията, защото аз си спомням времената когато гледах мачове по кабелната, на стриймове, с програми, по радиото, че чак до www.juventus.com i www.livescore.com с непрестанно натискане на F5. Така че - дайте им поне шанс , ако не уважение или признателност , за това , че ще излъчват любимия ни отбор.

--------------------

+Quote Post
Laudrup
коментар 12 Aug 2013, 08:40
Коментар #33

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

QUOTE(ELMANIFICO @ 12 Aug 2013, 03:25) *
Няма угодия "жадния" български запалянко. Когато националният отбор печели все се намира някой да си помрънка - ей така, за да има. После когато се появят един два светли лъча що се отнася организация на футбола в България - пак ще си помрънкаме.

От незапомнени времена Серия А е буквално забравено първенство за средностатистическия български футболен фен. Нито една сериозна медия не се бе захванала с излъчването на срещите. И ето сега БТВ захващат с това нелеко начинание и най- сетне се завръщаме в цивилизацията, където можеш спокойно да седнеш за около 2 часа в неделя следобед и да разпуснеш с любимия отбор - така както го правят всички по света , но пак ще се намерят недоволни.

Какво щяло да бъде студиото, колко дълго, дали щяло да е пълно с реклами или не, дали ще са добре подготвени за срещите или не .... Има ли значение - нека БТВ да правят необходимото, за да могат да поддържат този продукт жив ( нека е пълно с реклами, все пак някой трябва да плаща за удоволствието), нека се излъчват прилична бройка срещи всяка събота и неделя - а пък всичко останало не е от голямо значение и повечето неточности и грешки ще се изчистят с времето. Все пак това ще е първи голям шампионат на БТВ излъчван от самото начало до самия край ( заедно с Франция).

Не разбирам защо започнахте с критиките още преди да сте изгледали и една среща по БТВ. Аз лично съм много доволен от самия факт, че ще имам възможност да гледам Ювентус отново по телевизията, защото аз си спомням времената когато гледах мачове по кабелната, на стриймове, с програми, по радиото, че чак до www.juventus.com i www.livescore.com с непрестанно натискане на F5. Така че - дайте им поне шанс , ако не уважение или признателност , за това , че ще излъчват любимия ни отбор.

post-294-1159107574.gif
То са едни подигравки първо с Диема, че са си развили продукта перфектно и мачовете, които дават имат страшна гледаемост, пък сега и с БТВ, които ще дават по 5-6 мача по телевизията и няма как 1 от тях да не сме ние... Студио правят 45 минути, а по ТВ7 не можех да чуя и химна ни, толко късно се включваха. И мен ме дразни Алекси Сокачев, но без това стойностните български журналисти и коментатори се броят на пръстите на 1та ръка, така че не виждам за какво да търсим под вола теле

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 12 Aug 2013, 11:46
Коментар #34

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Цитат(ELMANIFICO @ 12 Aug 2013, 03:25) *
Аз лично съм много доволен от самия факт, че ще имам възможност да гледам Ювентус отново по телевизията, защото аз си спомням времената когато гледах мачове по кабелната, на стриймове, с програми, по радиото, че чак до www.juventus.com i www.livescore.com с непрестанно натискане на F5. Така че - дайте им поне шанс , ако не уважение или признателност , за това , че ще излъчват любимия ни отбор.

Правилно! Самото излъчване на подобна бройка двубои в една масова телевизия като екшъна е добре дошло за зрителите, нека повечко хора имат възможност за избор сред няколко мача от различни лиги. Така се трупа и фенска маса, не на последно място. Няма спор, бтв ще се опитат максимално да развият продукта. Колкото до студиата или коментаторите - това е най-малкия проблем, важното е картината да е на високо ниво, поне за мен е така. Винаги ще има недоволни, но всеки сам може да направи избор - телевизия (бтв или джазирите) или стриим.

+Quote Post
Hennessy
коментар 12 Aug 2013, 15:09
Коментар #35

Juventus star

Коментари: 3 105
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Лично за мен Бтв вече се осраха за първи път! Неделя вместо Суперкупата ще дават ПСЖ - Аячо...DAMN СИНКО!

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Aug 2013, 15:24
Коментар #36

Juventus champion

Коментари: 9 416
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Hennessy @ 12 Aug 2013, 16:09) *
Лично за мен Бтв вече се осраха за първи път! Неделя вместо Суперкупата ще дават ПСЖ - Аячо...DAMN СИНКО!

Eeeee kaжи честно...

Цитат(yanko @ 12 Aug 2013, 12:46) *
Правилно! Самото излъчване на подобна бройка двубои в една масова телевизия като екшъна е добре дошло за зрителите, нека повечко хора имат възможност за избор сред няколко мача от различни лиги. Така се трупа и фенска маса, не на последно място. Няма спор, бтв ще се опитат максимално да развият продукта. Колкото до студиата или коментаторите - това е най-малкия проблем, важното е картината да е на високо ниво, поне за мен е така. Винаги ще има недоволни, но всеки сам може да направи избор - телевизия (бтв или джазирите) или стриим.

За да се трупа фенска маса е много важно и коментаторите да са на ниво, да са запознати и да знаят какво говорят, а не да слушам Смукача как говори за най-висшата лига... Като цяло съм доволен от това, че ще дават Юве по телевизията, въпреки че аз ще продължавам да си гледам в нета мачовете, но когато нямам тази възможност Босфората ще спасява положението smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 12 Aug 2013, 17:34
Коментар #37

Juventus regular

Коментари: 1 383
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

Не разбирам какъв е проблемът като ти предоставят продукт, за който си плащаш да изискваш да е на най-високо ниво. Максимата "по-добре е от нищо" е в основата на много от проблемите в България. Така че бъдете перфекционисти и настоявайте това, което ви предлагат да е с най-високо качество. С половинчатости сме я докарали до тук, какво лошо да искаме качество

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
Underground Mind
коментар 12 Aug 2013, 18:00
Коментар #38

Juventus star

Цитат(masterhp @ 12 Aug 2013, 16:24) *
За да се трупа фенска маса е много важно и коментаторите да са на ниво, да са запознати и да знаят какво говорят

Абсолютно. Това е една от причините, заради които Диема дръпнаха толкова напред. Хората отговарящи за подробното отразяване на Premier League се занимават почти изцяло с английски футбол и нищо странично. А не както примерно журналистите от БНТ, които можеш да чуеш да коментират всичко - от тенис на маса, до водна топка и бадминтон. Освен това са необходими обзорни и магазинни предавания, продължителни студия с разнообразни и компетентни гости (а не както обикновено Вальо Михов, Бончо Генчев, тоя и оня...), добри футболни анализи за самата игра и случващото се в първенството като цяло, ексклузивни ток шоута в Понеделник вечер (примерно), пътувания до Италия и коментари на място - като например от Juventus Stadium или ''Олимпико'', работа в интернет - отделни авторски блогове, сайт за Серия А, чат опция с журналисти, повторения на срещите в удобно време и т.н. Има много фактори, които правят един продукт печеливш и популярен.

Hennessy, ако bTV притежаваха правата за излъчване на Суперкупата, щяха да я пуснат по RING BG, примерно. wink.gif Аз мислех, че този мач си върви с общия пакет за Серия А, но явно не е така.

--------------------

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 12 Aug 2013, 18:16
Коментар #39

Juventus star

Цитат(Бялото Перо @ 12 Aug 2013, 18:34) *
Не разбирам какъв е проблемът като ти предоставят продукт, за който си плащаш да изискваш да е на най-високо ниво. Максимата "по-добре е от нищо" е в основата на много от проблемите в България. Така че бъдете перфекционисти и настоявайте това, което ви предлагат да е с най-високо качество. С половинчатости сме я докарали до тук, какво лошо да искаме качество

А как разбра, че нещо няма да е качествено преди изобщо да си видял готовия продукт? БТВ, Краси Минев, Делов и Сокачев в излъчванията за Шл са се представяли достойно, били са достатъчно обективни и в повечето случаи отлично подготвени за срещите, които са коментирали. Разбира се , те преди всичко са хора, нормално е да са проявявали пристрастия, но това не е нещо ново за спортната журналистика в световен мащаб.

БТВ вече са си създали добро име в отразяването на футбол в България и заедно с колегите си от Диема, които излъчват Англия мисля, че са на едно значително по-високо ниво от хората занимаващи се с Лига Европа по БНТ и ТВ7( които обаче инвестират доста средства и напредват със смели стъпки).

Обвързване на проблемите на държавата и обществото ни с дискусията, възникнала по-горе, ми се струва неуместно и по-скоро наивно, отколкото оправдано. Така че - бъдете реалисти, защото перфектните неща в живота са малко.

===

Аз съм съгласен за всичко, което говорете и поставяте в графа "необходимо", за да се популяризира продуктът "Серия А" в България. Но основният проблем е в парите.

Серия А не е толкова атрактивно първенство, колкото е Висшата лига. В конкретния момент, в който водим тази дискусия, не може да става въпрос за съпоставяне на гледаемостта на двете първенства. А съответно това директно рефлектира на времевия диапазон отделен на Серия А в програмата на БТВ медия груп и респективно на Нова/ Диема за ВЛ. Минутата реклама в почивката на среща - дерби за стандартите на серия А като например Наполи - Фиорентина не би могла да се сравнява с цената за минута реклама в дерби Манчестър Сити - Арсенал ( 2-ри срещу 4-ти от миналия сезон). А когато самия продукт не е атрактивен, трудно може да се изисква някой да инвестира в него. Да не навлизаме в детайли относно медии, реклама, маркетинг, п.п. и т.н.

Така че ми се струва всичко това, за което говорите да го видим след сезон, два , три ако наистина серия А става все по-популярна в България. Но няма как да хванем нещата от краката за главата и да изискваме БТВ да предложат съпоставим на брой предавания, студия, анализи и всичко останало по примера на Диема, като все още никой дори не може да предполага какъв ще бъде рейтинга за Серия А в България.

Колко от вас ще си подновят или създадат нов акаунт в Voyo.bg специално за серия А, след като има поне още 5 сайта с по 10 линка за срещите в серия А?

Срок на абонамент Цена Цена на месец Спестявате
15 дни 4,80 лева 9,60 лева -
1 месец 8 лева 8 лева -
3 месеца 21 лева 7 лева 12,5%
12 месеца 67 лева 5,60 лева 30,0%
Всички цени са в български лева, с включен ДДС.

Цена на един филм 3.50 с ДДС, много вероятно тази сума да съвпада за един мач.
Колко са на брой феновете на ит. футбол в България - известно ми е, че форумите дори не могат да се считат за представителна извадка на феновете в страната и все пак е любопитно, че отбори като Рома, Фиорентина имат смешно подобие на сайтмове и форуми на български език. Лацио - имат сайт и форум, който е добре поддържан, но са доста малобройни потребители им. Един Интер , който толкова скоро преживя най-великата година в историята си .... come on ... та те не могат да направят 10 страници за дерби среща... Само Юве и Милан могат да се похвалят със стабилно фенско присъствие.

А в Англия - Манчестър, Арсенал, Челси - страхотни форими, Ливърпул, Тотнъм са доста популярни, Нюкасъл !!! са с форум превъзхождащ тези на Фиоре и Рома и съвсем малко изоставащ по популярност от този на Интер и т.н. Страшно популярни клубове са и Евертън и т.н.

Този коментар е бил редактиран от ELMANIFICO на 12 Aug 2013, 18:41

--------------------

+Quote Post
Underground Mind
коментар 12 Aug 2013, 18:55
Коментар #40

Juventus star

Цитат(ELMANIFICO @ 12 Aug 2013, 19:16) *
Колко от вас ще си подновят или създадат нов акаунт в Voyo.bg специално за серия А, след като има поне още 5 сайта с по 10 линка за срещите в серия А?

Срок на абонамент Цена Цена на месец Спестявате
15 дни 4,80 лева 9,60 лева -
1 месец 8 лева 8 лева -
3 месеца 21 лева 7 лева 12,5%
12 месеца 67 лева 5,60 лева 30,0%
Всички цени са в български лева, с включен ДДС.

Е, те и Диема бяха пуснали pay-per-view за мачовете от Premier League през 2007, но се отказаха от тази практика още на следващия сезон, защото няма смисъл от тази работа. Българинът не обича да плаща за футбол. Българинът обича футбола да му бъде поднесен на тепсия, съвсем свободно. И всичко това, при положение, че цената за 1 мач беше левче, а в случай на някое по-голямо дерби - 2 лева.

--------------------

+Quote Post

13 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th September 2018 - 05:23ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team