IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

15 страници V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Серия А по ТВ, 2013 -
juvemaniq
коментар 13 Jun 2018, 14:33
Коментар #181

Promising youngster
*

Група: Фенове
Коментари: 22
Регистриран: 30-March 13
Потребител No.: 24 759

Еми за хората който не са на мтел-мжица си има https://ftv.bg/gledai-na-jivo/futbol ... Поне аз там гледам това което не дават по тв-то
Go to the top of the page

+Quote Post
nikentus
коментар 03 Jul 2018, 21:42
Коментар #182

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 5 205
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

bTV медиа груп няма защо да си дъвче топките от яд cool.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 12:59
Коментар #183

Juventus star

Коментари: 2 908
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Шампионската лига вече на живо по каналите на А1

Това вече заслужава национален протест! А1 заслужават счупени стъкла и запалени офиси!

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2018, 13:02
Коментар #184

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(vench @ 19 Jul 2018, 10:59) *
Шампионската лига вече на живо по каналите на А1
Това вече заслужава национален протест! А1 заслужават счупени стъкла и запалени офиси!

Не разбирам такива неща (както онова с експлоатацията на служителите на ФИАТ, заради трансфера на Роналдо). Хората си инвестират най-нормално в един продукт, както всяка една телевизия. Ако човек държи да гледа ШЛ толкова много им ползва услугата или гледа мачове в нета.

Този коментар е бил редактиран от superniki на 19 Jul 2018, 13:02

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 19 Jul 2018, 13:06
Коментар #185

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 628
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Отвратително е, но никой не може да ги спре. Иначе поне за тези, които имат телефонна сметка при тях, има A1 Now. Вече си го пуснах, не е толкова скъпо и им има двата канала там. А и в момента правят някакви промоции заради смяната на името. Но за тези, които нямат сметка, е доста тъпо.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 13:07
Коментар #186

Juventus star

Цитат(superniki @ 19 Jul 2018, 14:02) *
Не разбирам такива неща

Обяснявам ти много просто. А1 в този случай просто трябва да предостави на всички потребители възможността да си платят услугата, за да се възползват от нея и да станат техни клиенти. Не може обаче да те карат да ставаш техен абонат. Ако три телевизии купят съответно Серия А, Примера Дивисион и Премиръшип означава ли, че трябва да имаш договор с три оператора. Това за мен е монопол и не е редно. Нямам нищо против да си плащам, когато съм потребител. Искам обаче да избирам къде да бъде потребител.

--------------------

+Quote Post
Teogo0alll
коментар 19 Jul 2018, 13:10
Коментар #187

Juventus regular

Коментари: 1 004
Регистриран: 21-January 08
Потребител No.: 851

Цитат
Отвратително е, но никой не може да ги спре. Иначе поне за тези, които имат телефонна сметка при тях, има A1 Now. Вече си го пуснах, не е толкова скъпо и им има двата канала там. А и в момента правят някакви промоции заради смяната на името. Но за тези, които нямат сметка, е доста тъпо.

А лесно ли се свързва телефона с телевизора през приложението им ? Или е възможно да се гледа само на тел/таблет

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 13:14
Коментар #188

Juventus star

Като казах, че трябва да има протести, не се ебавах. За паленето на офисите беше шега де biggrin.gif Иначе мисля, че трябва да има някакъв натиск, че хората искат да си платят по 5-6-7 лв. и да получат телевизията в пакетите си. Другото ми се струва прекалено монополно.

Да не говорим, че като плащаш за услугата, те си загубават правото да те облъчват с тъпите си реклами на полувремето, от които се издържат по принцип. Както по HBO не ти прекъсват филмите, защото си си платил. Изобщо потребителят е най-преебан.

Кур за Мтел и това е!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 19 Jul 2018, 13:18
Коментар #189

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 628
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(Teogo0alll @ 19 Jul 2018, 14:10) *
А лесно ли се свързва телефона с телевизора през приложението им ? Или е възможно да се гледа само на тел/таблет

Нямам идея, още не съм пробвал, защото нямам проблем и да гледам на лаптоп, както гледах мачове и по voyo.

vench, абсолютно прав си, абсурдно е да пускаш платен канал, но да искаш потребителя да се абонира за цялата телевизия. Обикновено телевизия и интернет вървят заедно, а преди съм бил на интернет на Мтел и не ми хареса. А и ако човек иска да гледа Испания и Италия, трябва да си вземе А1 и Булсат, което е повече от абсурдно. И мен това ме дразни, защото ако нямах телефон на А1 или трябваше да сменям телевизията и нета, или да гледам мачовете на руски и с изскачащи реклами, което е доста дразнещо.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 19 Jul 2018, 13:27
Коментар #190

Juventus champion

Коментари: 8 795
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Новината е интересно формулирана - ще предават всички мачове във вторник и финала. Тоест , какво илзиза - ще има подялба на предаването или вторничните мачове ще вървят и по двете телевизии, въпреки че видях магическата думичка "ексклузивно", а тези в сряда по бтв екшън и ринг?

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 13:28
Коментар #191

Juventus star

Цитат(snitch @ 19 Jul 2018, 14:27) *
Новината е интересно формулирана - ще предават всички мачове във вторник и финала. Тоест , какво илзиза - ще има подялба на предаването или вторничните мачове ще вървят и по двете телевизии, въпреки че видях магическата думичка "ексклузивно", а тези в сряда по бтв екшън и ринг?

бтв са взели само за сряда

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2018, 14:25
Коментар #192

Juventus star

Цитат(vench @ 19 Jul 2018, 11:07) *
Обяснявам ти много просто. А1 в този случай просто трябва да предостави на всички потребители възможността да си платят услугата, за да се възползват от нея и да станат техни клиенти. Не може обаче да те карат да ставаш техен абонат. Ако три телевизии купят съответно Серия А, Примера Дивисион и Премиръшип означава ли, че трябва да имаш договор с три оператора. Това за мен е монопол и не е редно. Нямам нищо против да си плащам, когато съм потребител. Искам обаче да избирам къде да бъде потребител.

Благодаря ти за простото обяснение tooth.gif Позволи ми и аз да кажа нещо:

1) Когато компания инвестира в някакъв продукт в никакъв случай не е длъжна да има някакъв социален ангажимент. Ясно е, че тази телевизионна услуга на Мтел/А1 е част от по-голяма пазарна стратегия, за което адмирации. Ето, аз например не съм техен абонат, но поради тази услуга вече обмислям да стана. Никой не те е задължил да ставаш абонат, както няма и монопол. Можеш да гледаш Шампионска лига, както в интернет, така и в чужди телевизии. Да не говорим, че ако гледаш ШЛ по Скай или друга телевизия има много по-голямо удоволствие и смисъл - по-добри анализатори, по-добри коментатори и т.н. Също така 1/2 от мачовете в ШЛ са със свободен достъп, доколкото разбирам - по БТВ. Примерът, който си дал с шампионатите не е в полза на твърдението ти, защото ако в пакета на доставчика ти на кабелна телевизия липсват да речем 2 от първенствата ще ти се налага да търсиш алтернативни начини да ги гледаш. Това, че обикновено вървят в пакет не е нещо като неотменим закон.

2) Капитализмът не е демокрация, че да ходиш да протестираш някъде, понеже нещо не те кефи. В бизнеса протеста се разбира когато не излязат сметките. С други думи, ако А1 генерират приходи, които ги устройват няма да променят своя модел. Ако не са ок, може и да го масовизират, но пак не е много сигурно. С риск да се повторя - компанията не е длъжна по никакъв начин да осигурява на цялото народонаселение възможността да гледа ШЛ. Тя го прави, защото очаква печалби, които вероятно биха били най-добри, ако се комбинират двата типа различи услуги, които тя предлага. Свободен пазар - продавам каквото искам, купуваш каквото искаш. Хубавото на пазара е, че там където търсенето и предлагането не се срещнат, обикновено изкача алтернатива - въпрос на време е просто. Ако ти предлагам услуга по кофти за теб начин, който не те устройва, някой ще се сети, че може да ти я предложи по по-добър начин и в крайна сметка да получиш това което търсиш. Има надежда все пак.

Този форум страшно левичарски станал tooth.gif Ако Маркс четеше, няма съмнение би се възхитил каква критична маса се надига срещу буржоазната диктатура. Същински възход на пролетарското движение tooth.gif

Този коментар е бил редактиран от superniki на 19 Jul 2018, 14:26

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 19 Jul 2018, 14:42
Коментар #193

Juventus regular

Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Цитат(superniki @ 19 Jul 2018, 14:25) *

1) Когато компания инвестира в някакъв продукт в никакъв случай не е длъжна да има някакъв социален ангажимент. Ясно е, че тази телевизионна услуга на Мтел/А1 е част от по-голяма пазарна стратегия, за което адмирации. Ето, аз например не съм техен абонат, но поради тази услуга вече обмислям да стана. Никой не те е задължил да ставаш абонат, както няма и монопол. Можеш да гледаш Шампионска лига, както в интернет, така и в чужди телевизии. Да не говорим, че ако гледаш ШЛ по Скай или друга телевизия има много по-голямо удоволствие и смисъл - по-добри анализатори, по-добри коментатори и т.н. Също така 1/2 от мачовете в ШЛ са със свободен достъп, доколкото разбирам - по БТВ. Примерът, който си дал с шампионатите не е в полза на твърдението ти, защото ако в пакета на доставчика ти на кабелна телевизия липсват да речем 2 от първенствата ще ти се налага да търсиш алтернативни начини да ги гледаш. Това, че обикновено вървят в пакет не е нещо като неотменим закон.

2) Капитализмът не е демокрация, че да ходиш да протестираш някъде, понеже нещо не те кефи. В бизнеса протеста се разбира когато не излязат сметките. С други думи, ако А1 генерират приходи, които ги устройват няма да променят своя модел. Ако не са ок, може и да го масовизират, но пак не е много сигурно. С риск да се повторя - компанията не е длъжна по никакъв начин да осигурява на цялото народонаселение възможността да гледа ШЛ. Тя го прави, защото очаква печалби, които вероятно биха били най-добри, ако се комбинират двата типа различи услуги, които тя предлага. Свободен пазар - продавам каквото искам, купуваш каквото искаш. Хубавото на пазара е, че там където търсенето и предлагането не се срещнат, обикновено изкача алтернатива - въпрос на време е просто. Ако ти предлагам услуга по кофти за теб начин, който не те устройва, някой ще се сети, че може да ти я предложи по по-добър начин и в крайна сметка да получиш това което търсиш. Има надежда все пак.
Този форум страшно левичарски станал tooth.gif Ако Маркс четеше, няма съмнение би се възхитил каква критична маса се надига срещу буржоазната диктатура. Същински възход на пролетарското движение tooth.gif

Ники, ти май си на А1 biggrin.gif Иначе ако три кабелни оператора дават 3 лиги си купуваш Fire TV (аналог по-скоро) - линк - https://www.independent.co.uk/extras/indybe...t-a7185261.html

И си решаваш драмата. Дори абонамент на скай може да си купите. А който не иска да си купува (разбираемо е!) - руските стриймове. smile.gif

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2018, 14:54
Коментар #194

Juventus star

Цитат(JIZAH @ 19 Jul 2018, 12:42) *
Ники, ти май си на А1 biggrin.gif

На Теленор съм. tooth.gif Принципен е въпросът. Когато продавам нещо мое не съм длъжен да се съобразявам с никой. Сам си определям правилата. Ако на някой не му хареса - ок, няма проблем. Ако на много хора не хареса - мой проблем tooth.gif Но на пазара никой на никого не е длъжен (когато няма опредлени договорни отношения). Утре служителите на ФИАТ ще скочат на протест и ще трябва да продаваме Ронладо/Дибала, защото не знаем как функционира пазара на труда например, или с други думи защото има хора, които си мислят, че работодателите им са длъжни да им повишават заплатите по някакъв божи закон post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 19 Jul 2018, 15:21
Коментар #195

Juventus regular

Коментари: 1 932
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Проблемът по-скоро е, че както почти всичко в държавата ни, така и доставчиците ни са на съвсем различно ниво от тези в 'цивилизованите' държави. Вместо да направят пакетите достъпни и лесни за потребителите, те се опитват да хитреят и да те заробят с безумни договори. А1 като толкова искат да привличат нови клиенти да дадат отстъпки на таксите си и да си промотират невероятните спортни канали, но да ги пуснат и за другите потребители, също както са Диемите. Е да, ама не - за момента спортните им канали се водят ексклузивни и няма как да ги гледаш освен, ако не подпишеш договор за пакет телевизия. Супер, ще изплатя 3 месечни такси неустойка на сегашния ми оператор, за да подпиша с А1 biggrin.gif Среден пърст за маркетинговия им отдел, с 100mbps интернет съм.

P.S. Aко не се лъжа, точно заради тези спортни канали глобиха Мтел с няколко милиона, защото ги нашиха на потребителите си без да ги питат, а им увеличиха таксите с 2-3лв....така че да, можете да си направите сметка какви са ни и 'бизнесмените'.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 19 Jul 2018, 15:39
Коментар #196

Juventus regular

Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Съгласен съм че А1 са кенефи, но избор голям няма. Аз лично съм на тях и ще си плащам, то се е видяло, но останалите ви съветвам да подходите с опциите, които дадох, защото е абсурндо да си сменяш оператора.

Между другото 3те такси важат за мобилни телефони. Договорите за телевизия са си с неустойка, каквато е записана в договора. Изобщо супер шит.

Но ще ви кажа и друго, което правя - когато подновявам ги "заплашвам", че ще се махна, защото виваком ми дават еди си какви оферти. Това го правете към края на месеца, че да им уцелите и личните таргети. Тогава са склонни на отстъпки и то доста добри. Например сега каналите, които дават спорт на мен им излизат 0.90 стотинки на месец. Не знам колко плащат другите, но е ок.

Но все пак сеирозно обмислям да си купя абонамент за скай - ще си гледам всичко и дори мога да си спра телевизията. То и без това от тая леш по каналите няма какво да спечелиш. Само за Алфа Тв ще ме е яд, ама нейсе biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 16:22
Коментар #197

Juventus star

Цитат(superniki @ 19 Jul 2018, 15:25) *

Не мисля, че моето предложение има общо с поемането на социален ангажимент от страна на инвеститора. Напротив - идеята е продуктът да стане по-лесно достъпен за потребителите. Тяхната философия е всичко или нищо. Или ставаш техен абонат или оставаш без Шампионска лига и Серия А. А примерът с различните първенства при различните оператори за мен си беше напълно адекватен. Защото ако сега примерно съм на Виваком и имам опция да плащам 7 лв (по новите цени) за Диема екстра и ако имам опция да доплащам още 7 лв за МАХ sport ще имам всички спортни канали. Обаче ако от утре Диема Екстра стане услуга само на Виваком, то аз ще трябва да избирам от година да гледам или Англия и България или Серия А и Шампионска лига. И нямам да имам взможност като потребител да гледам и едното, и другото, освен ако не стана абонат с договор и към двете телевизии.

Аз мога да ти дам и по-краен пример. Представи си, че Виваком купи сряда, а А1 купи вторник и двата оператора излъчват мачовете си само по собствени телевизии. Тогава трябва да избереш коя половинка на ШЛ да гледаш.

Относно протеста това беше шега разбира си. Но виж, бойкот може да се направи, още повече, че от дълги години това е най-плюения мобилен оператор. Че няма да стане, няма да стане, но е хубаво и потребителите да си отсояват правата. А какво са права - обясних по-горе. Пак казвам, че не искам нищо безплатно. Искам платена услуга, която да е достъпна за всички.

А мачове в интернет не обичам да гледам поради ред причини. Първо не винаги може да се намери добър канал, второ не винаги самият стрийм е добър. Трето много често мога да си пусна мач на Челси, Барселона или Байерн в ШЛ за фон. Или Наполи - Сасуоло. И през това време си правя моите неща на компютъра. Всъщност футболът е една от малкото причини да имам телевизор, тъй като през останалото време той стои загасен. Така че от следващия сезон вероятно ще гледам само мачовете на Ювентус в интернет, както и първенството на Англия. Докато не ни вземат и това.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 16:24
Коментар #198

Juventus star

Ако е така, нямам претенции.

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 19 Jul 2018, 16:32
Коментар #199

Juventus star

Цитат(vench @ 19 Jul 2018, 14:24) *

Ако е така, нямам претенции.

И сега какво? Цялата дискусия за нищо tooth.gif tooth.gif tooth.gif Това боли. tooth.gif tooth.gif tooth.gif

Този коментар е бил редактиран от superniki на 19 Jul 2018, 16:33

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 19 Jul 2018, 16:43
Коментар #200

Juventus star

Цитат(superniki @ 19 Jul 2018, 17:32) *
И сега какво? Цялата дискусия за нищо tooth.gif tooth.gif tooth.gif Това боли. tooth.gif tooth.gif tooth.gif

Дано да е била за нищо, но доскоро уж друго обясняваха...

--------------------

+Quote Post

15 страници V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 23:00ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team