IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Назад във времето, Впечатленията ви за изминалите сезони
div
коментар 13 Jun 2013, 18:41
Коментар #41

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 1 554
Регистриран: 6-May 12
Потребител No.: 24 679

Емоционален сезон е бил. Благодаря и на двамата за изчерпателните отговори, беше ми много интересно.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
superniki
коментар 13 Jun 2013, 22:09
Коментар #42

Juventus star

Коментари: 4 698
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Цитат(div @ 13 Jun 2013, 14:58) *
Ако някой има време и желание, нека разкаже за датата 5 май 2002 година - една от най-болезнените в историята на интер. Повече ли заслужавахме скудетото от тях? Как премина деня на мачовете, какви бяха отзивите преди и след двубоите? Сега се загледах в репортажи и ми стана интересно. Като по-малък, ще се радвам да прочета някой спомен от първа ръка, а предполагам и на другите, които не са имали честта да следят задълбочено Kалчото в този златен момент.

И аз да се включа с малко впечатления, които момчета не са казали. Добре са казали иначе нещата. Спомням си, че първият полусезон бяхме колебливи подобно на предишните два. Дори трети по едно време. Пред нас Бяха Киево на Дел Нери с тогава актуалният Е Риберто, който после се оказа друг (Лусиано). Спомням си едно изказване (заяждане) на Морати което явно е било около зимата. Те имаха 31 т. Киево, а 30 ние 28. Може и да бъркам, но не е с повече от точка-две. Та Морати каза, че Киево им бил основният съперник за титлата. Смях голям беше. Наистина през този сезон бяхме силни, но и колебливи особено в ШЛ където започнахме с 4-0 във вторите групи, а после отпаднхме. Изпитвахме големи трудности срещу Люнберг и компания, както и с отбора на Ируета. Трезеге отбелезя голям прогрес - Тюрам бе на ниво също от новите. Имахме един луд мач с интер на Сан Сиро (2-2), в който Зеедорф ни вкара два феноменални гола, но все пак беше супер мач с обрати. Финалната серия наистина бе уникална, а лично аз последният мач бях сигурен, че ще загубят. И все пак си мисля, че от всички интеристи Роналдо бе най-малко губещ - върна се от тежка контузия разигра се малко викнаха го на световното и помним. А що се касае до мача в Удине, ние много протоколно си взехме победата там. (даваха ни на запис между другото). Въобще това може би е един от най-романтичните сезони на Ювентус от 1997г. до ден днешен. Годините на големите успехи в Европа се бяха превърнали в рутина, после имаше разочарования, а този сезон бе осеян с куп неизвестни и за наша радост завърши добре. Този сезон за мен лично е сравним единствено с онзи след Серия Б (2007-2008) и първата титла на Конте и компания (2011-2012). Завръщането на Липи може да се сравни с това на Конте - един харизмат, който със самото си присъствие върна усещането за победен дух. Както и Пинк Флойд спомена наистина Алекс напомни за себе си за да може на следващата година да затвърди представянето и името си. Тогава се играха и знаменитите мачове със Селтик, имахме подобно на изминалия сезон много хубави черни екипи. Имаше и един мач с Киево, който обърнахме от 0-2 до 3-2 в Торино, ако не се лъжа и много победи. Със сигурност не бе най-лесният сезон, но имаше наистина своето очарование, което в края остави сериозен отпечатък в историята. Спомням си имаше и някакво видео по ринг относно титлата - 26-ят диаманд в диадемата. Милан тогава играеха в Уефа и загубиха от Дортмунд, първият мач тимът на Замер, Росицки, Колер„ Аморозо, Деде и други ги биха 4-1, ако не се лъжа и продължиха и стигнаха до финал(БД), който изгубиха от Пиер Ван Хойдонк. Лацио и Рома не направиха нищо по-съществено. В този сезон Енцо Мареска си сложи бичите рога в мача с Торино където вкара гол. Съжалявам за липсата на логическа структура, ама толкова много спомени постоянно изникват в главата ми, за това спирам!!!

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 26 Feb 2014, 01:31
Коментар #43

Juventus champion

Коментари: 6 243
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

http://gol.bg/juventus/2014-02-24/starata-...toriya-bez-kray

--------------------

+Quote Post
alex del piero10
коментар 26 Feb 2014, 09:32
Коментар #44

Primavera player
**

Група: Banned
Коментари: 269
Регистриран: 24-May 12
Потребител No.: 24 690

Аз не мога да разбера,защо само нашия отбор обвиняват,че съдиите ги подпират???!!! blink.gif Амаааааа,не казват за спорните ситуации срещу нас???!!!!! Може би Барцелона,Ман Юн,Дебелия балет,Байерн,Милан,Интер и други не са били подкрепяни никога????!!!Това е породено от вечната хегемония на Ювентус,през всички тези години!!! guns.gif

+Quote Post
mrd
коментар 26 Feb 2014, 09:58
Коментар #45

Juventus regular

Коментари: 1 662
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Нека си пишат, не ми пречат, обаче да мерят със същия аршин! Милан нямаха ли скандални отсъждания срещу Самп? Колкото до "дузпата" на ЕлКалъфи, няма как просто това да е дузпа, значи на всеки корнер в Италия трябва по 5 дузпи да дават. Контакт може да е имало но не достатъчен за дузпа. 10 минути преди това на Йоренте едва не му скъсаха фланелката, никой не забеляза, чак след огромно негодувание от страна на нашите фенове от Скай го показаха и се извиниха.

+Quote Post
nameless
коментар 26 Feb 2014, 10:04
Коментар #46

Juventus regular

Коментари: 1 932
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Винаги е имало подобни статии и винаги ще има. В днешно време не се изисква много, за да станеш "журналист", в която и да е медия - съответно падна и качеството на новините.

--------------------

+Quote Post
europefan
коментар 26 Feb 2014, 10:13
Коментар #47

Juventus star

Коментари: 2 868
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Тази статия, освен да ме развесели, друго не може да постигне. Факт е обаче, че подобни "творения" хич, ама хич не допринасят за авторитета и нивото на журналистиката и само доказват, че масово журналистите са просото фенове с трибуна за изява.

--------------------

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 26 Feb 2014, 19:27
Коментар #48

Juventus regular

Коментари: 1 384
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

освен всичко друго, прословутото Калчополи си казва думата. Колкото и на нас да ни е ясно каква бе реално ситуацията, за средностатистическият запалянко, ние бяхме изпратени в Серия Б, защото сме купували и притискали съдии. Прибавете към това тоталната доминация на Юве от последните години в Серията съпоставена с факта че сме доста плахи и колебливи в европа. Което за обикновените привърженици на футбола може да се обясни със "случайни" съдийски "грешки" в Италия и "разкриването" ни в европа.

И точно затова е толкова важно да покажем малко характер и игра в пустата евпора, дори ако ще да е лига европа и точно това е вината на Конте. След калчополи просто не можем да пренебрегнем туку-така шанс за спечелване на европейско отличие. Докато не се лигитимираме в Европа ще си останем "съдийско" отборче за месна консумация в очите на обикновеният запалянко

Този коментар е бил редактиран от Бялото Перо на 26 Feb 2014, 19:28

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Feb 2014, 14:32
Коментар #49

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

И какво доказват с това? Подобна статия може да се напише за абсолютно всеки един отбор по света. Извадили са ни по една съдийска грешка от пет произволни сезона и, айде, титлите са ни купени. Пълен смях. А когато след Фарсополи редовно ни режеха и бутаха интер? Никой не си "спомня", защото цялата тази пропаганда е напълно целенасочена и тенденциозна, и то - вече години наред. И всичко тръгва от "Скай" и "Гадзета дело Спорт".

И да, Фарсополи има огромна вина за тези съдийски грешки, защото преди 2006 г. Италия имаше най-добрите съдии в света, но от 2006 г. насам всяко съдийско отсъждане се гледа под лупа и това оказва огромно напрежение върху съдиите. Естествено, фокусът е върху мачовете на Ювентус, а за гнусните мерди и Милан - нищо. Даже напротив - те са винаги най-ощетените.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Feb 2014, 14:44
Коментар #50

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Точно от Sky пък нищо не тръгва. А GdS вече е собственост на Елкан, така че... Corriere dello Sport е най-анти настроената срещу Ювентус медия (може би заедно с Mediaset) и това лесно може да се види.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Feb 2014, 15:58
Коментар #51

Juventus champion

Не ми се спори, но феновете на Юве в Италия бяха пропищели от "Скай" преди около година заради скандалните им коментари на наши мачове. Дори имаше кампания сред феновете да прекратят договорите си със "Скай". Не знам в момента какво е положението, но след мача с Торино четох, че от медията пак са се проявили в техен стил. Ако не греша, един от коментаторите им е Джузепе Бергоми.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Feb 2014, 16:14
Коментар #52

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Бяха пропищели срещу Бергоми след Ювентус-Интер (1:3), заради скандалните му коментари по време на мача. Тогава много фенове изразиха мнение, че ще се откачат от Sky, докато той е pundit там. Т.е. негодуванието им бе насочено не толкова срещу медията, а срещу едно лице от нея. Виж, с RAI вече е друго нещо. Там анти-Юве кампанията си е съвсем системна и неведнъж е имало протести срещу това.

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hristo
коментар 27 Feb 2014, 17:23
Коментар #53

Juventus champion

Аз бях останал с впечатлението, че не беше само срещу Бергоми и конкретния мач, а като цяло, но не претендирам да съм прав. Дали е Скай, Рай, Гадзета или Кориере, няма толкова голямо значение. Факт е, че каквото и да става, Ювентус винаги ще бъде атакуван и от медии, и от противникови фенове за това, че е "съдийски отбор". Ако подобна трагикомична дузпа като тази на Ел Кадури се случи в мач на който и да е друг отбор в Италия, дори няма да се отчете. Но щом се случи в наш мач, цяла Италия скача и пропагандата започва с пълна сила. Когато пък нас ни режат - "Е, веднъж да свирят и срещу Ювентус". Изобщо, не виждам излизане от този омагьосан кръг, така че вече спрях да обръщам внимание на подобни злобни статии, коментари и подмятания.

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 27 Feb 2014, 18:02
Коментар #54

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Няма измъкване от тая работа след като ни направиха изкупителна жертва и ни наказаха само нас.

+Quote Post
europefan
коментар 27 Feb 2014, 18:15
Коментар #55

Juventus star

Коментари: 2 868
Регистриран: 13-September 08
Град: Добрич
Потребител No.: 1 333

Всъщност нас наказаха най-строго, но наказания отнесоха още Лацио и Милан (за Фиоре нещо съм забравил, ама май не) и то за същото. Но някак си това все се пропуска и нещата се представят така сякаш цялото Фарсополи е било само за нас. Мен ей това най-много ме учудва - защо забравят наказанията на Лацио и Милан за същото "прегрешение" и сега тия отбори се изкарват света вода ненапита.

--------------------

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 27 Feb 2014, 18:20
Коментар #56

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Потребител No.: 24 637

Цитат(europefan @ 27 Feb 2014, 18:15) *
Всъщност нас наказаха най-строго, но наказания отнесоха още Лацио и Милан (за Фиоре нещо съм забравил, ама май не) и то за същото. Но някак си това все се пропуска и нещата се представят така сякаш цялото Фарсополи е било само за нас. Мен ей това най-много ме учудва - защо забравят наказанията на Лацио и Милан за същото "прегрешение" и сега тия отбори се изкарват света вода ненапита.

Не,това не са наказания това беше отбелязване на дейност за момента.А иначе света вода ненапита изкарват шибаните кашони,които хич не са такива.

+Quote Post
JIZAH
коментар 18 Mar 2014, 20:23
Коментар #57

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 707
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

На този ден преди 4 години се случи това - http://www.footytube.com/video/Fulham-vs-Juventus-37198

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 18 Mar 2014, 20:53
Коментар #58

Juventus champion

Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Цитат(JIZAH @ 18 Mar 2014, 20:23) *
На този ден преди 4 години се случи това - http://www.footytube.com/video/Fulham-vs-Juventus-37198

Тази епоха е потресаваща, изобщо не искам да си спомням.. Което ме кара да се замисля че трябва да съм повече от доволен от това което прави Конте. Поне при мен е така.

+Quote Post
Hristo
коментар 19 Mar 2014, 08:37
Коментар #59

Juventus champion

Цитат(JIZAH @ 18 Mar 2014, 21:23) *

А четири дни по-рано се случи това.

О, времена, какъв атрактивен отбор бяхме само... А сега... Конте, Конте post-294-1158668126.gif Оставка! Вън!

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 19 Mar 2014, 08:44
Коментар #60

ювентинец

Коментари: 5 205
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Направо настръхвам. Толкова бяхме трагични, че мислих Сисоко за футболист.

--------------------

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 22:08ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team