IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Reply to this topicStart new topic
> Доменико Тедеско, немският италианец, който не е играл футбол
vench
коментар 18 Apr 2018, 14:07
Коментар #1

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 5 062
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Изключително любопитно име във футбола, поради което си позволявам да му отворя една отделна тема. 32-годишен италианец, който на практика е прекарал живота си в Германия. Никога не е бил професионален футболист. Учил е за търговец, има бакалавърска и магистърска степен за различни икономически специалности.

Авантюрата му във футбола започва в Щутгарт през 2008 година, където е бил помощник треньор на юношите и младежите. Първият отбор, който води е Ерцебирге Ауе миналата година, когато е бил още по-млад - на 31 години. От този сезон поема Шалке, които понастоящем са стори с 4 точки преднина пред Левркузен. Шалке пък логично искат да го обвържат с нов договор, откъдето се сетих и да отворя темата за него.

Със сигурност е един от треньорите, чието развитие ще следя с интерес. По принцип съм си пожелал следващият треньор на Ювентус да бъде чужденец, но италианец, прекарал целия си съзнателен живот в Германия, също се брои.
Go to the top of the page

+Quote Post
mrd
коментар 19 Apr 2018, 08:56
Коментар #2

Juventus regular

Коментари: 1 794
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Нека се учи с Шалке още 1-2 сезона, после ше го видиме. Аз лично нямам грам наблюдения, но щом на 32 води Шалке, които не са Локо ГО все пак, със сигурност има качества. Все пак доколкото знам предпочита схема с 3ма централни, което на мен лично не ми допада. Просто тая схема работи само с абсурдни футболисти на всеки пост, всичко друго е компромис.

Този коментар е бил редактиран от mrd на 19 Apr 2018, 08:57

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 19 Apr 2018, 12:25
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(mrd @ 19 Apr 2018, 08:56) *
щом на 32 води Шалке, които не са Локо ГО все пак, със сигурност има качества.

И не само ги води, а се представят доста, доста силно. Особено като се има предвид, че миналия сезон са завършили на 10-то място, само 6 точки над изпадащите.

И е избран за Треньор на годината. Не е като да има и зверска конкуренция в Бундеслигата, но говори, че наистина не е случаен.

Интересен случай е, заслужава внимание наистина.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2019 - 16:53ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team