IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V  « < 6 7 8 9 10 >  
Reply to this topicStart new topic
> Известни фенове на Юве
meo
коментар 31 Jul 2008, 00:50
Коментар #141

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 1 776
Регистриран: 2-March 06
Град: София
Потребител No.: 46

Цитат(Mpire @ Jul 8 2008, 05:27 PM) *
брат Снуп
с фланелка на Барса
http://www.dailymotion.com/video/x2igdl_sn...rry-henry_music
wacko.gif

Очаквам на концерта в София да излезе с тениска на Бербатов post-294-1158668614.gif

--------------------

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!
Go to the top of the page

+Quote Post
Riddler
коментар 29 Oct 2008, 19:12
Коментар #142

Цар и Господар

Група: Admin
Коментари: 566
Регистриран: 23-February 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28

http://gong.bg/view_article.php?article_id=60129
Болт е фен на Ювентус.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 29 Oct 2008, 19:36
Коментар #143

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Хм, доста любопитно. smile.gif Току-що си промених мнението за това момче. Ама само колко съм лесен, а? tooth.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 29 Oct 2008, 19:50
Коментар #144

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Много харесвам Болт като лекоатлет ама за този случай моля,моля.Харесвал Реал,Джиджи,Алекс,Тоти и последно за кой бил glare.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 30 Oct 2008, 00:07
Коментар #145

Juventus champion

Коментари: 9 405
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(Didier Deschamps @ Oct 29 2008, 07:50 PM) *
Много харесвам Болт като лекоатлет ама за този случай моля,моля.Харесвал Реал,Джиджи,Алекс,Тоти и последно за кой бил glare.gif

За националният на Италия smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
juve_tifos
коментар 08 Nov 2008, 23:19
Коментар #146

Fido alla Juve

Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Човекът, с когото ще пусна интервю не е от най-известните, поне за нас в България. Става дума за италианския министър на транспорта и инфраструктурата Алтеро Матеоли, славещ се на Апенините като ревностен привърженик на Ювентус. За мене поне доста интересно четиво и доста интересен поглед върху събитията, които се случиха в клуба през последните месеци.

Г-н Матеоли премина ли еуфорията от Бернабеу ?

"Още не...Беше и си остава една голяма емоция. Изпитах подобни чувства и в Торино по време на пърия мач, но да спечелиш на Бернабеу наистина е нещо невероятно.Това е Ювентус, който искам да гледам. Най-накрая..."

А преди това не беше ли ?

"Ювентус днес играе по начин, който няма нищо общо с показаното в началото на сезона, когато Раниери направи многобройни грешки. Първата и най-сериозна от тях е, че си помисли, че ще се справи без Дел Пиеро. Той си мислеше, че ще може да използва Дел Пиеро, така както едно време в игра влизаше Алтафини, но това сега е немислимо: Дел Пиеро не е играч за последните 20 минути. Освен това допусна още 4 грешки: 2 от психологически характер и 2 тактически".

Да започнем с психологическите...

"Когато каза, че Дел Пиеро е като всички останали създаде очевидно напрежение в съблекалнята. Иначе подкрепям напълно максимата "който е във форма, той ще е на терена". Но точно в този случай, казано по такъв начин, не ми звучи издържано. Някои неща просто се вършат, а не се говорят. Дори само защото Дел Пиеро е лидер на цялата съблекалня и неговото лидерство по никакъв начин не бива да бъде принизявано. Същото нещо се случи след шегата на Раниери за Бониперти, която намирам за необмислена".

Тактическите и технически грешки ?

"Смяната Дел Пиеро - Де Челие в Неапол беше скандална. Да ви кажа директно изгасих телевизора си от гняв. Малко по-късно ми се обяди президентът на "Финамеканика" Гуаргалини- друг черно-бял фен , който ми разкри, че са ни били с 2-1. Така се ядосах още повече, защото спрях да гледам при 1-1. Тази смяна не само, че не ни помогна да спечелим, а заради нея дори загубихме. Не знам дали не съм краен като повечето тосканци, но аз видях в тази смяна провокация и начин да се каже: "тук командвам аз". Дано греша."

Втората грешка ?

"Трансферната политика. Поулсен не ми се вижда докрай желан избор за Юве, до момента не изпъква. По мое мнение Шаби Алонсо щеше да бъде доста по-полезен за тима, както пишете и вие в Тутоспорт и често съм споделял това си виждане с президента Коболи. Ако един Тиаго не стига, за да имаме креативност в центъра, това значи, че трябва да се вземе друг разиграващ халф, а не отново по-дефанзивен".

Но се вижда, че нещата потръгват: в петте поредни победи не може да се отрече и приноса на треньора ?

"Разбира се, че е така: браво Раниери, това е Ювентус, който искам да виждам и според мене може да спечели скудетото. Но казвам и друго: не забравяй грешките, които направи, за да не ги повтаряш повече".

Значи този Ювентус може да печели с Раниери на пейката ?

"Разбира се. Всеки ювентинец трябва да вярва в това след мача на Бернабеу. И ако продължава в този дух Раниери може да постигне сериозни успехи. И отново повтарям - да ме се стига до същите грешки".

Кой беше ключа, за да се стигне до тази положителна промяна ?

"Мисля, че проведените разговори, в които се изясниха позициите между всички основни фигури. Раниери послуша големите имена в отбора, а и в този случай одобрявам поведението на ръководството, което в лицето на Блан и Коболи успя да удържи лодката по време на сериозната буря".

А на терена кои бяха главните подобрения ?

"Раниери разбра, че състав се гради заради играчите, а не против тях. И сега мисля, че бере плодовете от това, че успя да ги накара да дават повече от себе си за отбора. И искам да поздравя всички, които заместиха контузените ни класни играчи и по-специално Манингер: никак не е лесно да си алтернатива на играч като Буфон".

Според вас нужна ли е активна намеса на Ювентус по време на януарския трансферен прозорец с оглед повишаване на качеството ?

"Зависи от контузиите, защото живо се интересувам кога ще се завърнат в игра Каморанези, Дзанети и Дзебина, който аз считам за доста важен и президента Коболи ми гарантира, че скоро се връща на терена. При всички случаи: ако се привличат нови футболисти през януари е задължително наистина да притежават класа - като един Шаби Алонсо, ако трябва да използвам пример".

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
snitch
коментар 09 Nov 2008, 00:04
Коментар #147

Juventus champion

Коментари: 8 658
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Много интересно интервю на един човек, на един фен , който явно има добър поглед върху нещата в Ювентус .
Точно такива хора могат да влеят малко разум в главата на Троянския кон в Юве .

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 09 Nov 2008, 00:36
Коментар #148

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Наистина много добро интервю на човека clap.gif Казал е много верни неща.За Але, Поулсен, грешките на Раниери и тва да не ги забравя, изобщо много добро виждане на нещата smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 09 Nov 2008, 00:52
Коментар #149

I LOVE JU

Тоя все едно е писал в нашия форум. biggrin.gif И после, само ние българите сме мислели така... Приятно съм изненадан - човека чатка от футбол, а не е някой повърхностен сухар, какъвто се очаква да бъде в качестовотo си на политик, коментиращ спорт. Мислех, че "шегичката" на Мишо с Бониперти е било медийно преувеличена, но явно... post-294-1159107873.gif

--------------------

+Quote Post
Borko_10
коментар 09 Nov 2008, 15:25
Коментар #150

Juventus star

Коментари: 3 550
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Много добро интервю. Човекът е казал нещата точно по начина по който аз ги мисля, а и според мен повечето фенове на Юве. Явно само ръководството не го вижда това..

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
marto_juve
коментар 09 Nov 2008, 18:31
Коментар #151

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(hri100 @ Nov 9 2008, 12:52 AM) *
Приятно съм изненадан - човека чатка от футбол
Да бе, чатка. Изчерпания футболист Шаби Алонсо притежавал класа и Зебина бил важен за отбора, да беееее post-294-1158668614.gif

А иначе сериозно...определено човека е в час със футбола wink.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
hri100
коментар 09 Nov 2008, 18:39
Коментар #152

I LOVE JU

Цитат(marto_juve @ Nov 9 2008, 06:31 PM) *
Да бе, чатка. Изчерпания футболист Шаби Алонсо притежавал класа и Зебина бил важен за отбора, да беееее post-294-1158668614.gif

Е к'во искаш, политик е все пак... ap.gif

--------------------

+Quote Post
juve_tifos
коментар 10 Nov 2008, 09:33
Коментар #153

Fido alla Juve

Коментари: 3 343
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

КРАЛЯТ е подарил фланелката си от мача с Реал на Бернабеу на братята Галахър от "Оейзис", с които са големи приятели от 1996г., когато Юве побеждава на Олд Трафорд, а както се знае те са фенове на "гражданите". Ноел се е пошегувал в разговор с Але по телефона в италианско забавно предаване: "Истина ли е, че това е оригиналната фланелка, Алекс ? Тогава веднага я пускам в E Bay, ако знаеш само колко пари ще паднат..."

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
Rumbeti
коментар 10 Nov 2008, 11:46
Коментар #154

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Не срещнах никъде в темата Капироси, който също е фен на тима ! smile.gif Има го и в темата за Алекс доказателството , а и преди това съм го виждал с фланелка на Юве ! smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 01 Feb 2009, 15:26
Коментар #155

Juventus champion

Бивша Мис Италия призна, че е фенка на Ювентус
Кристина Чиабото ще води едно от най-популярните предавания за футбол в Италия

22-годишната красавица Кристина Чиабото, която е новото лице на едно от най-известните предавания за италиански футбол на Апенините - "Контрокампо" по телевизия Рете 4 призна, че любимият и отбор е Ювентус. Красавицата, която преди 3 години триумфира с титлата "Мис Италия" е родена в Мочалиери. "Да, наистина симпатизирам на Ювентус. Това е любимият ми отбор още от малка", коментира хубавицита.

От Топспорт.бг

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
ceko0o
коментар 02 Mar 2009, 20:07
Коментар #156

Primavera player
**

Коментари: 374
Регистриран: 13-June 07
Потребител No.: 550

Илиян Стоянов - Коловати е фен на Юве..

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 03 Mar 2009, 12:43
Коментар #157

ЛУД

Цитат(bianconero27 @ Feb 1 2009, 03:26 PM) *
Бивша Мис Италия призна, че е фенка на Ювентус
Кристина Чиабото ще води едно от най-популярните предавания за футбол в Италия

22-годишната красавица Кристина Чиабото, която е новото лице на едно от най-известните предавания за италиански футбол на Апенините - "Контрокампо" по телевизия Рете 4 призна, че любимият и отбор е Ювентус. Красавицата, която преди 3 години триумфира с титлата "Мис Италия" е родена в Мочалиери. "Да, наистина симпатизирам на Ювентус. Това е любимият ми отбор още от малка", коментира хубавицита.

От Топспорт.бг

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy post-294-1158668474.gif post-294-1158668474.gif post-294-1158668474.gif post-294-1158668474.gif

Само такива фенки да имаме !

Снуп го има и с фланелка на Юве. По-нагоре го видях с фланелка на БарЦа, но и Анри е до него. Няма как да е с фланелка на Реал например smile.gif

Стоянов отдавна е заявил, че е фен на Юве и даже имаше вариант да играе там, ама не стана работата.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 08 Apr 2009, 22:49
Коментар #158

Juventus champion

Грандът Ювентус с нова красива фенка

Нашумяла италианска актриса Лаура Чиати разкри пред италианското издание "Кориере Дело спорт", че е фенка на Ювентус.

Очарователната блондинка радва своите почитатели в някой от най-гледаните филми на Апенините и се надява в най-скоро време нейните любими "бианконери" да я зарадват с някой спечелен трофей.

"Обичат спорта и с удоволствие седя пред телевизора по време на Олимпиада. Футболът също много ме привлича, тъй като баща ми е много запален и още от малка се интересувам от този спорт. Естествено, всички в семейството ми сме тифози на Ювентус. В последните години нашите момчета не са в най-добрата си форма, но се надявам догодина да спечелят някой трофей", откровеничи Чиати.

"Никога не съм разбирала напълно правилото за засада, но явно и съдиите, които свирят мачовете на Интер, също не са особено големи познавачи", допълва с дяволита усмивка чаровната хубавица.

http://www.winner.bg/lifestyle/read6394.html

Ахахахаха изказването и за засадата ме разби post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668510.gif post-294-1158668614.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
hri100
коментар 29 Jul 2009, 19:55
Коментар #159

I LOVE JU

Цитат
Пелегрини счупи собствения си световен рекорд на 400 м свободен стил

Италианката Федерика Пелегрини спечели финала на световното първенство по плуване в дисциплината 400 метра свободен стил за жени с нов световен рекорд - 3:59.15 минути. Федерика Пелегрини подобри собствения си световен рекорд - 4:00.41 минути, поставен на 27 юни 2009 година в Пескара, Италия.

Цитат
Федерика Пелегрини със световен рекорд на 200 метра свободен стил

Федерика Пелегрини (Италия) постави нов световен рекорд на 200 метра свободен стил за жени по време на полуфиналните серии в тази дисциплина на Световното първенство по плувни спортове в Рим. Пелегрини спря хронометрите на 1:53,67 минути, подобрявайки с 80 стотни досегашното върхово постижение на планетата - 1:54,47 минути, поставено от самата нея на 8 март тази година в Ричоне.

Цитат
Пелегрини с нов световен рекорд на 200 метра свободен стил

Федерика Пелегрини (Италия) постави нов световен рекорд на 200 метра свободен стил за жени на финала на Световното първенство по плувни спортове в Рим. Пелегрини спря хронометрите на 1:52.98 минути, подобрявайки собственото си постижение от вчерашните полуфинали от 1:53,67 минути.

Това ми е любимата плувкиня и един от най-симпатичните ми спортисти въобще, но едва вчера разбрах, че е фенка на Юве, при това сериозна. Сега вече ще ми е още по-любима, след като освен като на красива жена и симпатичен спортист, ще гледам на нея и като фенка на Юве. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 30 Jul 2009, 11:57
Коментар #160

ЛУД

И аз не знаех, че е фенка на Юве. евала. тя е една от най-добрите плувкини в света все пак smile.gif БРАВО !

--------------------

+Quote Post

10 страници V  « < 6 7 8 9 10 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th July 2018 - 05:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team