IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

36 страници V  « < 34 35 36  
Reply to this topicStart new topic
> Маурицио Сари
NUCLEO1985
коментар 30 Jul 2020, 07:54
Коментар #701

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 8 276
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Като цяло напоследък зачестяват личните нападки, както и нападките на nameless към целия форум, който нищо не разбира, копае дъното и т.н. Може би причината е невероятния футбол, който играе Ювентус и колко добре се отразява това на нервите. Молбата ми е да намалите нападките. Вече не си играя да трия всеки пост и да следя правилата стриктно, но ако го правех, в последните две седмици щяха да заминат доста постове, а няма много смисъл в това, не сте и деца. А ако много ви влече да се храните един друг, има лични съобщения.

Да се върнем към Сари. Гледам, че след мача е говорил за умората и е казал: "The problem is that that we are the only team in Europe who will have to play five times in 12 days." Само ние сме в цяла Европа, другите в Италия играят по друг график може би. Погледнах програмата само на Аталанта и съдебните, същите 5 мача за 12 дни. А и все пак е първенство, всички отбори имат по 5 мача за 12 или 13 дни. Не му е за първи път, но продължава да ме изненадва как казва откровени лъжи, без изобщо да се притеснява.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 30 Jul 2020, 08:02
Коментар #702

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 507
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Възможно ли е Сари да му изпраща кеш инжекцион от Торино...? laugh.gif

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 30 Jul 2020, 10:25
Коментар #703

Juventus star

Коментари: 2 633
Регистриран: 20-March 07
Град: Sofia
Потребител No.: 417

Цитат(nikentus @ 30 Jul 2020, 07:11) *
Нека направя анализ на това изречение.

Моята теза е, че Сари има тенденцията да не ротира състава, забелязана от времената му в Наполи. И ми се отговаря с това изречение:

"Говориш си наизуст - в Наполи не ротирал, за това и при нас така"...

Ок, значи може да съм в грешка и Сари да не е бил с тенденцията да не ротира. Прието. Но той продължава така:

"не че в Наполи имат 13 футболиста, които горе-долу знаят от коя страна се рита топката"

Аха, значи тук обяснява защо Наполи не ротирали играчите, което означава, че Сари наистина не е ротирал състава, което пък означава, че първата част от изречението му не е вярна.

Как се води дискусия с човек казващ две противоположности в едно изречение? Каква му е целта? Само да се заяде ли? Затова ли посочва две тези?

Гледам му акаунта на този, регнат 2007, а първо мнение чак 2012 г. По всичко изглежда е двоен акаунт на някой стар форумен познайник.

Дрън-дрън та пляс...Ето ти мнението от вчера:

Цитат(nikentus @ 29 Jul 2020, 21:47) *
Това е тенденция още от сезоните му в Наполи. При нас досега контузиите му попречиха да низвергне я де Лихт, я Игуаин, я Демирал, я Данило, я Бернардески. Но виждаме как в напълно безсмислен мач срещу Каляри пуска Куадрадо, Сандро и бентанкур, които имат крещяща нужда от почивка.

Анализираш ли си становището? В първото изречение пускаш нещо, което уж трябва да е всенародно известен факт, а във второто вече преминаваме в някакво предположение.

Та последно Сари ротира ли състава или не?

В третото си изречение вече изразяваш и негодувание, че в безмислен мач играем само с 1 'юноша', а не с още поне 3. Та въпросът ми беше къде някога, някъде си видял отбор шампион да излезе с 4+ юноши (нещо, което все пак Сари направи в хода на мача)?

Иначе благодаря за проучването на профила ми laugh.gif направо местете в OFFTOPIC и мненията за Държавна Сигурност biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 30 Jul 2020, 10:34
Коментар #704

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 620
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(nameless @ 30 Jul 2020, 10:25) *
Дрън-дрън та пляс...Ето ти мнението от вчера:
Анализираш ли си становището? В първото изречение пускаш нещо, което уж трябва да е всенародно известен факт, а във второто вече преминаваме в някакво предположение.

Та последно Сари ротира ли състава или не?

В третото си изречение вече изразяваш и негодувание, че в безмислен мач играем само с 1 'юноша', а не с още поне 3. Та въпросът ми беше къде някога, някъде си видял отбор шампион да излезе с 4+ юноши (нещо, което все пак Сари направи в хода на мача)?

Иначе благодаря за проучването на профила ми laugh.gif направо местете в OFFTOPIC и мненията за Държавна Сигурност biggrin.gif

Кратко и ясно съм обяснил. Сари е принуден от контузиите да пуска различни футболисти.

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 30 Jul 2020, 10:45
Коментар #705

Juventus bench

Коментари: 507
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Неймче, що сме толкова докачливи ? laugh.gif

--------------------

+Quote Post
nameless
коментар 30 Jul 2020, 10:50
Коментар #706

Juventus star

Цитат(NUCLEO1985 @ 30 Jul 2020, 07:54) *
Като цяло напоследък зачестяват личните нападки, както и нападките на nameless към целия форум, който нищо не разбира, копае дъното и т.н. Може би причината е невероятния футбол, който играе Ювентус и колко добре се отразява това на нервите. Молбата ми е да намалите нападките. Вече не си играя да трия всеки пост и да следя правилата стриктно, но ако го правех, в последните две седмици щяха да заминат доста постове, а няма много смисъл в това, не сте и деца. А ако много ви влече да се храните един друг, има лични съобщения.

Да се върнем към Сари. Гледам, че след мача е говорил за умората и е казал: "The problem is that that we are the only team in Europe who will have to play five times in 12 days." Само ние сме в цяла Европа, другите в Италия играят по друг график може би. Погледнах програмата само на Аталанта и съдебните, същите 5 мача за 12 дни. А и все пак е първенство, всички отбори имат по 5 мача за 12 или 13 дни. Не му е за първи път, но продължава да ме изненадва как казва откровени лъжи, без изобщо да се притеснява.

Какви точно нападки съм имал към 'целия' форум? Това, че не съм съгласен с дадено мнение, цитирам го и излагам собствена теза е нападка, така ли? Или имаш предвид коментарите ми към едноредовите 'много сме зле, оставка' и 'тоя калтак за нищо не става'?

Иначе за нивото на форума няма какво да коментирам чак толкова, има няколко човека, които изнасят интересни факти, истории и статистика и няколко, които влизат в тип 'Спортал', да ни обогатят с едноредова мозъчна пръдня. Ама като започнат да ме заплашват с физическа саморазправа post-294-1159107520.gif и да ме пращат на майната ми ...е колко да е високо? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 30 Jul 2020, 10:57
Коментар #707

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 620
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Аз не съм съгласен с над 90% от мненията ти, но досега не съм търсил дискусия с теб. Нито ми дреме да ти променям мнението, нито пък искам ти да ми отговаряш на моето. Пиши си каквото искаш, сложи ме в игнор листата, и не ми се заяждай с упреци, че пиша наизуст срещу Сари. Просто ме игнорирай, както аз те игнорирам по принцип. Жив и здрав

+Quote Post
nameless
коментар 30 Jul 2020, 12:46
Коментар #708

Juventus star

Цитат(nikentus @ 30 Jul 2020, 10:57) *
Аз не съм съгласен с над 90% от мненията ти, но досега не съм търсил дискусия с теб. Нито ми дреме да ти променям мнението, нито пък искам ти да ми отговаряш на моето. Пиши си каквото искаш, сложи ме в игнор листата, и не ми се заяждай с упреци, че пиша наизуст срещу Сари. Просто ме игнорирай, както аз те игнорирам по принцип. Жив и здрав

Цитат(nikentus @ 15 Jul 2020, 22:37) *
Цитат(nameless @ 15 Jul 2020, 20:27) *

По-атакуващ Ювентус надали ще видиш някога

Жална ни майка тогава.

Цитат(nikentus @ 15 Jul 2020, 22:59) *
Само дано не разкараме Сари, че по-атакуващ футбол няма да видим sad.gif

huh.gif

Айде със здраве.

--------------------

+Quote Post

36 страници V  « < 34 35 36
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 4th August 2020 - 09:25ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team