IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

5 страници V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус втори отбор, Juventus U23
vench
коментар 21 Aug 2018, 22:07
Коментар #81

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 630
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

45 'Juventus U20 1 - 0 Cuneo
L. Zanimacchia 28'

Не мога обаче да намеря стартови състави

Намерих:

Juventus (3-5-2): Del Favero; Parodi, Alcibiade, Zanandrea; Morelli (12'st Di Pardo), Kastanos, Muratore (12'st Fernandes), Matheus Pereira (12'st Olivieri), Beruatto; Zanimacchia (26'st Toure), Mavididi (26'st Pozzebon). A disp. Nocchi, Busti, Zappa, Di Pardo, Coccolo, Delli Carri, Toure, Fernandes, Olivieri, Pozzebon, Andersson. All. Zironelli

Този коментар е бил редактиран от vench на 21 Aug 2018, 22:16

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
vench
коментар 24 Aug 2018, 10:27
Коментар #82

Juventus star

Историческа първа снимка на отбора преди мача с Кунео

Най-накрая излее съставът на страница в Уикипедия. Имаме 8 чужденци, а средната възраст е около 20 години. Като цяло съставът не ми се струва зле, като за пъва година. Поне не е запълнен с разни реджекти на по 26-27. Единствено изпитвам големи съмнения към треньора. Все още мисля, че отборът трябваше да наеме някой бивш кадър или поне малко по-известно име. Вярно, че в Серия Ц няма да се навие кой знае какъв треньор, но все пак става дума за Ювентус и можеше да е някой, който поне да сме чували. И да бъде млад, за да може да ни изненада с нещо. Тоя Зиронели е на 48 години, сменил е 4 отбора за 6 години... Изобщо изглежда ми типичния италиански стопаджия, но нямам нищо против да ме опровергае.

Този коментар е бил редактиран от vench на 24 Aug 2018, 10:39

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 24 Aug 2018, 14:55
Коментар #83

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 418
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(vench @ 24 Aug 2018, 11:27) *
Единствено изпитвам големи съмнения към треньора. Все още мисля, че отборът трябваше да наеме някой бивш кадър или поне малко по-известно име. Вярно, че в Серия Ц няма да се навие кой знае какъв треньор, но все пак става дума за Ювентус и можеше да е някой, който поне да сме чували.

Споменатият няколко пъти в темата Такинарди е треньор в Серия D. Може би се съмняват, че може да се справи като треньор, знам ли. Другите са на по-високо ниво, но и според мен все щеше да се намери някой, който да води втория отбор на Ювентус и да сме го чували. Но явно са си харесали този, макар че на хартия не виждам защо точно.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 24 Aug 2018, 20:58
Коментар #84

Juventus star

Прав си. Аз и друг пък съм коментирал тая тема, когато става въпрос за играчи и треньори. Ние "скаутваме" с уикипедия, а все пак зад тези решения уж има хора с по-голям опит от нас, които имат доста по-обективни данни. Може пък да са видели нещо в него, което да го прави подходящ. За нас е просто X, който не е постигнал нищо, но... може пък да ни изненада.

Иначе както казах аз имаше три варианта за мен:

Варианта 1: Млад треньор под 40 години, който няма успехи, но тепърва може да направи нещо голямо. Както един футболист няма с какво да те изненада след 26, така и един треньор няма с какво да те изненада след 40. Това си е мое мнение, макар да има изключение.

Вариант 2: Взимаме треньор, който е минал през Ювентус. Може да е треньор в Серия Д, но има предимство пред треньор в серия Ц, който е водил Албинолефе, Тревизо и Про Верчели. Примерно.

Вариант 3: Взимаме треньор, който има някакъв опит в Серия А. Може да е с Кивео и Каляри, но поне да е работил с професионалисти и да работи с модерни методи.

Ние обаче избрахме вариант с неизвестен треньор, който не е много млад, който не е свързан с клуба и който няма опит с големи клубове. Това ме притеснява малко мен.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 25 Aug 2018, 21:57
Коментар #85

Juventus star

Утре от 21:30 е мачът срещу Албисола на техен терен. Този мач, както и този с Кунео, са в груповата фаза за купата на Серия Ц.

Отборът на Албисола е създаден през 2010 година. В градчето живеят около 5000 жители и е близо до Генуа. В отбора им все пак ма словенец, аржентинец, швейцарец и румънец. Имат и много млади играчи около 20-те години.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 26 Aug 2018, 22:35
Коментар #86

Juventus star

Албисола и Ювентус играят продължения след 2;2 в редовното време. Никъде не мога да намеря голмайсторите този път.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 26 Aug 2018, 22:51
Коментар #87

Juventus star

Коментари: 4 343
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Мавидиди и Оливиери за Ювентус, Кайс и Балистеро за Албисола.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 27 Aug 2018, 09:43
Коментар #88

Juventus star

Нямало е продължение май, в лайвскор нещо са се ошашавили просто biggrin.gif

Иначе английски гол за Ювентус си е екзотика, дори като става дума за втория отбор. На Мавидиди са му дали 9 номер, явно той ще води атаката.

Този коментар е бил редактиран от vench на 27 Aug 2018, 09:44

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 27 Aug 2018, 15:21
Коментар #89

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 418
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

"Тутоспорт" пише, че Ювентус може да строи нов стадион за втория отбор и за жените, който ще е близо до главния стадион.

Juventus are reportedly keen to build a second stadium with 5-6,000 seats, to host the B team and the women’s team.

The Bianconeri are one of the few clubs in Italy to own their own stadium, with the state-of-the-art Juventus Stadium - now Allianz Stadium - opening its doors in 2011.

The land around the stadium has been redeveloped since, with a museum, a medical facility and the new Continassa headquarters all built around the stadium.

Now Tuttosport is reporting that Juve are keen to continue developing, with plans to build a new 5-6,000-seater stadium adjacent to the Allianz Stadium.

The land that has been identified is currently home to the Palatorino, a former indoor sports arena which has fallen into disrepair since being closed in 2011.

The area is adjacent to the Continassa development, but is currently owned by the local council, with whom an agreement would have to be struck.

Barcelona and Manchester City have already completed similar projects, and the idea is to have the B team and the women’s team play matches at the smaller stadium.

The B squad are currently based at Alessandria’s stadium, while the women play in Novara.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
vench
коментар 27 Aug 2018, 15:54
Коментар #90

Juventus star

Еее, това е доста яко. Значи определено се мисли в дългосрочен план и за двата проекта. Мен за жените лично не ми пука. Винаги съм се чудил защо жените се пънат толкова много в мъжки спортове, след като никой не ги гледа, но няма да тръгна да им ограничавам правата.

За втория отбор обаче подкрепям идеята с две ръце. Хубаво е да си имат свой дом и той да бъде максимално близо до Ювентус Стейдиъм. Идеята е да се чувстват като част от отбора, а не в някакъв сателит или отбор, в който са пратени под наем. Мисля, че резултати няма да има още на първата година, но постепенно се надявам да станат нещата.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 17 Sep 2018, 11:21
Коментар #91

Juventus star

Първа загуба за Ювентус U23 от Алесандрия с 1:2. Това всъщност е и първи мач за първенството мисля.

Стартовият състав е изглеждал така:

1 M. Del Favero
2 M. Andersson
24 L. Coccolo
20 P. Beruatto
7 S. Emmanuello
8 G. Kastanos
5 S. Muratore
21 L. Fernandes
9 C. Bunino
11 S. Mavididi
17 L. Zanimacchia

Coach: M. Zironelli

--------------------

+Quote Post

5 страници V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 20th September 2018 - 13:12ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team