IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Копа Америка 2019, Бразилия
A_D_P_10
коментар 30 Jun 2019, 18:19
Коментар #21

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 650
Регистриран: 23-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 109

Цитат(A_D_P_10 @ 08 Jun 2019, 13:23) *
Догодина пак ще има и вече ще е през четири години. Ще се играе по едно и също време с Европейското.

Като допълнение:

- ще се проведе в Аржентина и Колумбия
- финалът ще е в Богота̀
- групите ще бъдат две, с шест отбора във всяка
- поканените ще са: Катар (отново) и Австралия

--------------------
42
Go to the top of the page

+Quote Post
Kirilov
коментар 03 Jul 2019, 07:40
Коментар #22

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 695
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Коментирайте поредният трофей на Меси с Аржентина.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 03 Jul 2019, 09:53
Коментар #23

Juventus champion

Коментари: 7 376
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Копа Америка не я гледам. Заедно с Купата на африканските нации, поне за мен, това са доста скучни надпревари, даже откровено биещи към противни. Целият хайп за южноамериканския футбол не ме впечатлява. Сигурно вината е в мен, но от години не ми допада. Обаче погледнах състава на Аржентина, който съм коментирал (с цялото поколение) много пъти още докато гледахме Световното. Съставът е чутовно безумен, даже те кара да се замислиш дали ако вкараш Роналдо и Канте ще има особен прогрес. Само хвърлям поглед на отбраната - Фойт, който в кариерата си има 25 мача, втора година продава сандвичи на Уембли, абсолютен нон-фактор в изборите на Почетино. Саравиа - ще съм тесногръд, но това е поредният абняр, представян за футболист, понеже играе във вътрешното първенство. Пецела играе в боксовата круша Фиорентина - отбор, който едвам се спаси. Отаменди, който се явява лидер, е абсолютна водоноска в Сити, отишъл на този форум с 15 мача за сезона. Фунес Мори е основният бранител на Виляреал, които кажи-речи направиха сезона на Фиорентина, не че някога е играл в сериозен отбор. Лично според мен е един от най-скандалните леваци днес. В средата виждаш съмнителни типове, играещи в плажното първенство на Мексико - Пизаро и Родригез. Паредес така и не израсна особено, пропиля много време в Русия, а след това се оказа твърда резерва в Париж. До тях е Де Пол - поредната местна звезда, която обаче не цъка в Сан Лоренцо, а в някакъв ботушарски средняк (Удинезе). Най-читавият им играч в момента, освен Меси и другите няколко истински футбалери, е Ло Челсо, който направи брутален сезон за Бетис и е доста скилнат, не знам какво прави на село. За сметка на това, Перейра се мъчат да го правят звезда, въпреки че е най-кекавият типаж, а до тях е Акуня, който миналото лято струваше 100 милиона, въпреки че центрира като Де Челие. Ди Мария имам чувство, че е на 40, но с всичките забележки, пак поне е сериозен играч, за разлика от Акуня и тип като Перейра, чиито максимум е резерва №5. Вярно, напред имаш Меси и Агуеро, направили поредните си огромни сезони, но Дибала не е основен футболист за Аржентина, пък и по-слаб не е изглеждал никога. Мартинез за Аржентина блести, ама дотам. Отиваш на форум с няколко човека, които идват след силни сезони, без да броя Акуня и Де Пол, които са някакви звезди, ама в отбори като Лудогорец и Нюрнберг. Малко е несериозно. Не споменах Талиафико, който е от малкото адекватни там.

После поглеждаш Бразилия, виждаш че Алисон може да спечели всеки турнир сам, а нататък продължаваш с футболисти от най-добрите отбори в света. Някои може и да не са направили най-добрите си сезони, да вземем Каземиро, ама не е спрял да е уникален просто защото Реал бяха мъртви. За мен дискусия дори не може да съществува, бразилците просто имат изключително класен отбор, в който личат ветерани, които се забавляват, талантливи младежи и доказани в прайма си играчи, които дори да не са направили нещо кой знае какво скоро, пак си остават изключителни, особено на национално ниво. Нека футболистите да нямат значение, ама дори една Холандия, която години наред беше умряла, напоследък тръгва нагоре, защото Вайналдум най-накрая стана футболист, зад него са Ван Дайк и Де Лихт, имаш Де Йонг. Аржентинците са доволно скучни, стискам палци Меси да се откаже, за да вземат да спечелят нещо най-сетне. С тези звезди, които са събрали, са жив зян.

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 03 Jul 2019, 10:19
Коментар #24

Primavera player
**

Коментари: 215
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Отворих статистиката от мача и виждам 6 имена, които не са познати за мен, са стартитали за Аржентина. И въпреки това явно са водили мача, доста удари са имали, Меси и греда е уцелил. Като цяло очаквана загуба от фаворита за трофея тази година. Верно Меската да вземе да се откаже, нали все той им е проблема. Отдавна не сме гледали световно без Аржентина.

+Quote Post
masterhp
коментар 03 Jul 2019, 16:15
Коментар #25

Juventus hero

Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Меси само с Барца smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
A_D_P_10
коментар 04 Jul 2019, 05:31
Коментар #26

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 650
Регистриран: 23-April 06
Потребител No.: 109

В крайна сметка ще има мач #3 между Чили и Аржентина.
Браво на перуанците.

--------------------
42

+Quote Post
Kirilov
коментар 04 Jul 2019, 05:42
Коментар #27

Juventus champion

Приключи период от 1460 дни, в които Чили са шамоион на Южна Америка.

--------------------

+Quote Post
Affazel
коментар 06 Jul 2019, 21:48
Коментар #28

Primavera player
**

Коментари: 183
Регистриран: 2-July 16
Град: Раковски
Потребител No.: 25 026

Дибала с гол,Меси с червен картон...Коментирайте post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 06 Jul 2019, 22:05
Коментар #29

Juventus champion

Могло значи да играят с Меси.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 07 Jul 2019, 13:16
Коментар #30

Juventus champion

Меси не се е появил на награждаването.

--------------------

+Quote Post
lyubaka
коментар 07 Jul 2019, 14:51
Коментар #31

Juventus bench

Коментари: 997
Регистриран: 1-April 16
Потребител No.: 24 990

Цитат(Kirilov @ 07 Jul 2019, 13:16) *
Меси не се е появил на награждаването.

Много е ядосан, това му било първи червен картон в кариерата, като според мен си беше доста пресилен

+Quote Post
masterhp
коментар 08 Jul 2019, 12:25
Коментар #32

Juventus hero

Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(lyubaka @ 07 Jul 2019, 15:51) *
Много е ядосан, това му било първи червен картон в кариерата, като според мен си беше доста пресилен

Страшен боклук. Не е за първи път да му спестяват, червената картъчка, радвам се че му я дадоха. Сега и две години за псувните и глупостите дето говори и спокойно, това е краят на кариерата му за Аржентина.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 08 Jul 2019, 12:30
Коментар #33

Juventus champion

Втори червен в е в кариерата на Меси. Иначе се обсъжда какво ще е наказанието му и най-суровото е да не играе 2г. за Аржентина.

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2019 - 14:58ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team