IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

71 страници V  « < 69 70 71  
Reply to this topicStart new topic
> Български национален отбор, И всичко включващо играчи и класиране
The Drunken Mast...
коментар 08 Feb 2021, 15:16
Коментар #1401

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 671
Регистриран: 22-March 18
Град: Русе
Потребител No.: 25 272

Защо трябва чичо Митко, да е работил някъде, за да ни бъде най-великият откривател на таланти за всички времена ? А сега ще обясня, защо е толкова голям. Ами защото на "Вечното дерби" с Левски, когато Гонзо вкара "кървавия гол" и изгубихме титлата, Бербатов се превърна в най-мразената личност за Сектор Г, понеже на два пъти пропусна да прониже мрежата на Иванков, спъвайки се в топката. Помня, че около седмица след злополучния мач, майка му имаше среща с Дучето, Главата и т.н. Абсолютно целия сектор го обяви за "ку*ва", "продажник", "г*ведо" и т.н. Какво направи Пената? На пук на половин България, в следващите месеци, не спря да пуска Берба по 60-70 минути, понеже искрено вярваше в качествата на благоевградчанина. Я ми кажи, колко от треньорите в днешно време ще го направят ?
Любо, Емо и Ицо вече са апетитна хапка за много европейски грандове. Добри Джуров отива при чичо Митко и му казва, че за благото на България е изключено тези трите талантливи момчета да се продават. Чичо Митко, обаче успява да го баламоса (както бай Тошо Хрушчов, че ще им ставаме 16-та република), че ЦСКА ще играят по нова схема и Любчо вече е излишен, понеже не се връзвал на новия стил на игра. Та, по такъв хитър начин чичо Митко уреди племенникът си в Испания.
Е, феновете на Левски постоянно ни обясняват, колко глупав бил Пената, но той и Ицо след 4-ката стана "кюрд", така че е разбираемо.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 08 Feb 2021, 15:29
Коментар #1402

God Fuck The Queen

Коментари: 2 503
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

Не знам доколко си ходил на мачове и не знам въобще дали си наясно с тия неща, които пишеш или някой ти ги е казал.
Нямах въобще това предвид. Но не си запознат с фактите. Във въпросния мач, за който говориш треньор на ЦСКА беше Сашо Станков, който изкара сезона, а след него назначиха италианеца Катуци.
Пишеш свободни съчинения - нито Чичо Митко е бил треньор на червените във въпросния мач, нито е бил и след това докато продадоха Бербатов в Леверкузен, където треньор беше Берти Фогтс, който го е нямал за жив и го беше пратил във втория отбор. Човекът, който повярва в Бербатов и който наистина има огромна заслуга за това самият той да стигне дотам, се казва Клаус Топмьолер. Това самият Бербатов го казва.

Толкова от мен. Не ми се влиза в теми за бг футбол в тоя форум.

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 08 Feb 2021, 15:45
Коментар #1403

Juventus bench

Топмьолер бил човека, който повярвал в Берба. Смятай... А кой го откри за големият футбол? Да не би да е бил юноша на Леверкузен, че да не съм разбрал? И не знам, какви интервюта си чел на Берба, той чистосърдечно си признава, че Пената е направил най-много за него. Предполагам, че трябва да вярваме на неговите думи, а не на твоите, нали ? Компренде ?

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 08 Feb 2021, 15:50
Коментар #1404

God Fuck The Queen

Дебил, кажи кой беше треньор в мача, който си цитирал. Пената ли беше? Той ли го е пускал в месеците след това при положение, че той не е бил треньор на ЦСКА, факти които не ти изнасят.
С комунист мизерник с дядо партизанин, крал кокошки и сирене е безсмислено да спориш.

--------------------

+Quote Post
The Drunken Mast...
коментар 08 Feb 2021, 15:51
Коментар #1405

Juventus bench

Освен да обиждаш, друго можеш, ли? Искаш ли да ти постна цитати, за да видим, какво говори Бербатов за Димитър Пенев ?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 08 Feb 2021, 16:02
Коментар #1406

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 9 156
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Айде да не постваш и да приключиш темата, че и без това вече няколко пъти засягаш темата за клубен български футбол, която е забранена в този форум неслучайно.

А какво е казал Бербатов за Пенев не изключва това, което ти беше казано - Топмьолер е с основна заслуга за развитието на Бербатов. Да не говорим за това, че Пенев няма нищо общо с цитирания от теб мач и мачовете след него. Пенев беше изгонен два месеца преди въпросния мач.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Feb 2021, 16:31
Коментар #1407

Juventus star

Коментари: 2 727
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

На мен ми стана интересно за Пенев, който не е тренер как пуска Бербагол biggrin.gif

Иначе за Леверкузен, когато отиде, директно го пратиха в Б отбора не защото е салб, а за да натрупа малко физика, игрова практика и тренировки, тъй като иначе щеше да седи на пейкат като Ругани 2 години преди да се откаже Улф Кирстен - несменяем и легенда. Митко си наби огловете в Б групата, влезе като резерва няколко мача и следващия сезон, когато вече наистина бе Топмьолер ги разпра и оттам вс е ясно.

Бербатов, да е ясно, завинаги ще се помни с това, че се пазеше за Манчестър, вместо да се раздава за национала. МНого добър играч без капка хъс. Виж Камата... тонове хъс и 2 кофи талант smile.gif

Дрънкена викам да го банираме, понеже е нетърпим. Ако някой има против да каже сега или да замълчи завинаги.

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 08 Feb 2021, 18:22
Коментар #1408

God Fuck The Queen

Бе не е като от първия сезон при топмьолер да ги е разбивал с 24 мача и 6 гола, но в никакъв случай не е зле за тепърва прохождащ в сериозния футбол играч. Вече следващите години се утвърди като един от най-силните нападатели в Бундеслигата и кариерата му тръгна стремглаво нагоре.
Та толкова го е подготвил чичо Митко... за Б отбора на Леверкузен. Добре, че Берти Фогтс не остана тогава, че по-консервативен треньор трудно можеше да има. Най-много да беше взел някой 30-годишен немец тип Циклер например и Бербатов да си цъка в Б отбора. Ама важното е, че чичо Митко го е направил футболист.😃 същия, който след националния отбор толкова много го искаха всякакви отбори, че пое... Спартак Варна. 😍

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 08 Feb 2021, 21:38
Коментар #1409

Juventus star

Коментари: 2 727
Регистриран: 17-January 10
Град: София
Потребител No.: 3 242

Хахах добре де, може би смесих малко първия и втория при топмьолер, щото ми се въртяха 15на гола, но видях, че са 6+6 асиста. АБе бях му фен, въпреки че не съм чорбар, но като се отказала от национала вс съврши. smile.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 09 Feb 2021, 21:15
Коментар #1410

Juventus hero

Коментари: 13 581
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Пак голяма забава е имало biggrin.gif Поздрави и не се карайте толкова wink.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post

71 страници V  « < 69 70 71
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 27th February 2021 - 18:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2021. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team