IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

37 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Валери Божинов, 2006-2007: 21 мача, 7 гола, 1 трофей
eagle
коментар 22 Jul 2006, 22:08
Коментар #21

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 118
Регистриран: 22-July 06
Потребител No.: 160

Тъкъв съм на 100%!!!Не се притеснявай!!!
В трудни моменти като този - всички трябва да се подкрепяме, защото вярваме в една и съща религия - Ювентус!!!

--------------------
[B]FORZA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 23 Jul 2006, 12:43
Коментар #22

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 466
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Президентът на Ювентус Джовани Коболи: Божинов е роден шампион!

23 юли 2006 | 12:16 | Агенция "Фокус"

Алесандрия. Президентът на Ювентус Джовани Коболи Джили се изказа много ласкаво за българския национал Валери Божинов, след снощната контрола на тима срещу Алесандрия спечелена с 8:0. “Казаха ми, че Божинов се справя великолепно. Той има изключителен потенциал и е роден шампион!”, сподели Коболи. Той заедно със спортния директор Алесио Секо изгледаха от трибуните на стадиона в Алесандрия първата предсезонна контрола на “бианконерите”. След мача президентът на Ювентус отдели внимание на представителите на медиите. Коболи засегна няколко теми, но над всичко се открои призивът му към феновете на тима да не изоставят отбора в този тежък момент, а да продължат с всеотдайната си подкрепа така, както го правеха досега: “В момента са настанали тежки времена за клуба и се нуждаем от вашата страст и ентусиазъм повече от всякога. Вярваме в това, което правим. Решенията ни са продиктувани от ситуацията, в която сме поставени, но винаги помнете, че това, което искаме и това, за което се борим е Ювентус да побеждава. Играчите, които напуснаха, го направиха по собствено желание, но ние имаме заместник на всеки, като Дел Пиеро, Недвед и Буфон, които обявиха публично, че ще останат при нас, и новопривлечените играчи като Божинов, за който получавам информация, че се справя великолепно. Той има изключителен потенциал и е роден шампион. Ако напуснат други футболисти, веднага на тяхно място ще бъдат привлечени други. Истината е, че ако трябва да играем през следващия сезон в Серия “Б” това несъмнено ще се отрази на финансовото ни състояние. Ето защо сме принудени да продаваме футболистите, които искат да напуснат”, сподели президентът на Ювентус.

дано да купуваме нови футболисти както казва а не само да продаваме... а че божинов бил роден шампион... много хляб има да изяде докато стане истински шампион ...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 24 Jul 2006, 18:07
Коментар #23

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 914
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Валери Божинов: Засега съм титуляр, но не се знае

В събота Валери Божинов изигра първия си мач с екипа на новия си тим Ювентус. Българинът игра отлично в контролата срещу Алесандрия, завършила 8:0 за "Старата госпожа". "Не мога да опиша как се чувствах. Изпитах голямо удоволствие от дебюта ми в Ювентус и то с фланелката с номер 10, която носи капитана Дел Пиеро" excl.gif excl.gif excl.gif , сподели Божинов пред радио "Гонг". "Радостен съм. Получих много похвали от треньора, президента, съотборниците. Надявам се това да е едно добро начало. Постоянно разговаряме с Дешан, засега ме слага титуляр, но е рано да се говори за това дали ще съм сред стартовите 11 по време на сезона. Важно да работя в тренировките, да се старая, да показвам уважение. Това е работата ми. Не ме интересува какво ще е наказанието на клуба. Дошъл съм в Ювентус, за да израстна като футболист. Говорих с Ибрахимович и той каза: "Искам да остана в Юве, по нагоре няма, трябва да разбереш това". Попита ме с кой номер ще играя, а аз му отговорих: "чакам да те продадат, за да вземя девятката". Разбирам, че вече съм бил идол на феновете, надявам се да ги радвам с изявите си. Още не мога да оценя в какъв отбор съм дошъл. Може би след време ще осъзная", сподели още Валери за впечатленията си от първите дни в Ювентус.

+Quote Post
bianconero
коментар 24 Jul 2006, 19:29
Коментар #24

Juventus star

Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Цитат
Говорих с Ибрахимович и той каза: "Искам да остана в Юве, по нагоре няма, трябва да разбереш това". Попита ме с кой номер ще играя, а аз му отговорих: "чакам да те продадат, за да вземя девятката".
blink.gif blink.gif blink.gif

Добре го дава Валери. Голям респект за него.
Засега играе с номера на Дел Пиеро ама като продадат Златко ще вземе неговия.
Сега остава и номера на Трезеге да поиска.

А догодина може да накара и Буфон да си сменят номерата. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 24 Jul 2006, 21:19
Коментар #25

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

ибрата няма да се маха не разбрахте ли?

--------------------

+Quote Post
Dreamer
коментар 24 Jul 2006, 21:31
Коментар #26

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Цитат(Angel Pantchev @ Jul 24 2006, 07:19 PM)
ибрата няма да се маха не разбрахте ли?
*

хм по-скоро не иска да се махна...След като днес слушах интервюто на Божинов по "Гонг" направо ми стана много кофти,че говорих и писах толкова лоши работи за Златан...Вярно хич не ми харесва стилът му на игра и тази надутост,но думите " от Юве по-високо няма,затова не искам да се махам" наистина ме карат да го уважавам и да си остана с добри чувства ,дори и ако се махне........

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 24 Jul 2006, 22:11
Коментар #27

Buffon_fan1978

mm MNOGO SI PRAV

Аз лично ще се радвам да остане!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 24 Jul 2006, 22:33
Коментар #28

Juventus champion

Цитат(Dreamer @ Jul 24 2006, 09:31 PM)
хм по-скоро не иска да се махна...След като днес слушах интервюто на Божинов по "Гонг" направо ми стана много кофти,че говорих и писах толкова лоши работи за Златан...Вярно хич не ми харесва стилът му на игра и тази надутост,но думите " от Юве по-високо няма,затова не искам да се махам" наистина ме карат да го уважавам и да си остана с добри чувства ,дори и ако се махне........
*

Това не го ли казва божинов бе huh.gif
Валери Божинов : Това е Ювентус и по- нагоре от това няма

24 юли 2006 | 19:58 | Агенция "Фокус"

София. Българският национал Валери Божинов направи мечтания си дебют с фланелката на Ювентус при победата с 8:0 над сборен отбор на Алесандрия. Голажията не успя да отбележи, но остана изключително доволен от представянето си. “Усещането не може да се каже, а трябва да се изпита. Изпитах голямо удоволствие, което никога до сега не съм усещал. Дебютирах с фланелка с номер 10. Радвам се, щастлив съм, има и много похвали от треньора, от президента, от моите съотборници. Мисля, че още е рано да се говори за титулярно място. Мисля само за футбол. Това е Ювентус и по - нагоре от това няма. Човек, който пробие тук става шампион.” каза нападателят на Ювентус Валери Божинов пред радио “Гонг”.

+Quote Post
Dreamer
коментар 24 Jul 2006, 22:35
Коментар #29

млад ентусиаст

Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Потребител No.: 146

Цитат(snitch @ Jul 24 2006, 08:33 PM)
Това не го ли казва божинов бе  huh.gif
*

Тва го казва Божинов, като споделя какво му е говорил Златан ...демек това са думи на Ибрахимович.........

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 24 Jul 2006, 22:40
Коментар #30

Buffon_fan1978

точно така и аз се пулих blink.gif половин час докато ратълкувам защото не мислех че Боснио tongue.gif ще каже подобна четка за Юве но наиситна Златио го е казал това! smile.gif

а тея от фокус толкова и разбират! wink.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 24 Jul 2006, 22:40
Коментар #31

Juventus champion

Златко няма да остане в Юве при окончателно решение на съда в наша вреда .. това трябва да ни е ясно smile.gif а иначе ако са верни тея негови думи поне ми печели уважението за разлика от някой други хора които ми падат в очите ...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 24 Jul 2006, 22:43
Коментар #32

God Fuck The Queen

Коментари: 2 412
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

ibrahimovi4 e mnogo nadut i nadmenen pomisli se edva li ne za nai golqmata zvezda igrala v juve nqkoga.no vu preki tova dano ostane za6toto s nego bufon nedved aleks valeri i kamo(ako ostane)vednaga 6te se vurnem v seria A

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 24 Jul 2006, 22:44
Коментар #33

Buffon_fan1978

шанса да остане е доста голям! Защото знае че е длъжник на отбора и ще яде тревата ако трябва аама ще играе както трябва!

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 24 Jul 2006, 23:27
Коментар #34

Juventus champion

Цитат(Angel Pantchev @ Jul 24 2006, 10:40 PM)
точно така и аз се пулих blink.gif  половин час докато ратълкувам защото не мислех че Боснио tongue.gif  ще каже подобна четка за Юве но наиситна Златио го е казал това! smile.gif

а тея от фокус толкова и разбират! wink.gif
*

е не ми се вярва Златьо да каже такова нещо , вьпреки всичко. Виж Бойинов по може ,той си пада по лизач на дупита .....

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 25 Jul 2006, 00:04
Коментар #35

Buffon_fan1978

хххахах мисля че не е божинов щото в целия текст не намирам смисал за да го е казал Божинов! А и трябва да отбележим че Боснио има мотив да го каже това , защот както казах е длъцжник и иска да се докаже!

--------------------

+Quote Post
eagle
коментар 25 Jul 2006, 08:23
Коментар #36

Primavera player
**

Коментари: 118
Регистриран: 22-July 06
Потребител No.: 160

Не мога да разбера защо всички нападете Божинов!ПО точно защо продължавате да му слагате етикети!Сега бил "Лизач на дупета"!!!???
Нямам думи!Но това сме ние българите никога не се подкрепяме!!! angry.gif angry.gif angry.gif

--------------------
[B]FORZA JUVE!!!

+Quote Post
snitch
коментар 25 Jul 2006, 09:44
Коментар #37

Juventus champion

Цитат(eagle @ Jul 25 2006, 08:23 AM)
Не мога да разбера защо всички нападете Божинов!ПО точно защо продължавате да му слагате етикети!Сега бил "Лизач на дупета"!!!???
Нямам думи!Но това сме ние българите никога не се подкрепяме!!! angry.gif  angry.gif  angry.gif
*

Главно защото сьс приказки нищо не се доказва. От това , което сьм чел и сьм гледал досега Божинов се изкарваше ту фен на Рома , ту на Барса. Спомняш ли си зимата когато щеше да се маха от Фиоре каза , че иска да отиде в Интер , защото е техен фен и ги подкрепя .Така че засега ми е трудно да приема думите му насериозно.
"Нямам думи!Но това сме ние българите никога не се подкрепяме!!! " -, никьде не сьм казал , че е лош или слаб футболист, напротив той е млад и талантлив нападател, но трябва да докаже на какво е способен за да заслужи признанието ми.

+Quote Post
PhoEniX_
коментар 25 Jul 2006, 11:45
Коментар #38

Primavera player
**

Коментари: 241
Град: Благоевград
Потребител No.: 22

Думите са на Златан , лично Божо го каза по НОВА ТВ вчера ... аман от тъпи журналисти , един път да завърша и ще ги спукам

--------------------
-

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Jul 2006, 13:05
Коментар #39

Juventus champion

Божинов се изказва така за всеки клуб който го иска... първо Рома бяха най-велики след това Интер след това Байерн.. да не говорим пък за Фиорентина.. само за Лече не е казвал колко са добри и т.н. smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Jul 2006, 13:10
Коментар #40

Juventus champion

Цитат(eagle @ Jul 25 2006, 08:23 AM)
Нямам думи!Но това сме ние българите никога не се подкрепяме!!! angry.gif  angry.gif  angry.gif
*

а и между другото всеки си има право на мнение smile.gif не ни се карай ама аз Божинов няма да почна да го възприемам като наш играч още дълго време smile.gif и недей прави заключения кви сме българите щото не е така както ти си мислиш... ще го подкрепям като покаже игра и желание.. а не само като говори из медиите ... за 2 седмици имам материал вече за 1 книга само с негови интервюта... и изказвания от рода на: Разбирам че съм вече идол на феновете... smile.gif нали се сещаш че са леко дразнещи... Божинов е просто едно ново попълнение и с нищо не е повече от Маркиони и т.н... има още много време да стане идол.. пожелавам му го но няма да е скоро smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

37 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 24th July 2019 - 04:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team