IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Меди Бенатия, 2016-2019: 60 мача, 5 гола, 4 трофея
ventsii
коментар 29 Jan 2019, 10:20
Коментар #101

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 291
Регистриран: 18-September 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 343

Колкото и да е недолюбван тук Бенатия, трябва да признаем, че имаше много стабилни игри и за кратко време дори беше най-добрият ни защитник. Със сигурност е много над Касерес, но пък явно не иска да е резерва нонстоп и за това се маха. Успех в новия му клуб.
Go to the top of the page

+Quote Post
outbreak
коментар 29 Jan 2019, 11:41
Коментар #102

Juventus regular

Коментари: 2 274
Регистриран: 4-July 06
Град: Плевен
Потребител No.: 143

Само не знам, не можехме ли да изцоцаме малко повечко пари?
Тези 8+2 милиона ми се струват твърде малко за защитник с такъв опит.

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 29 Jan 2019, 11:55
Коментар #103

Juventus champion

Коментари: 7 417
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Цитат(outbreak @ 29 Jan 2019, 11:41) *
Само не знам, не можехме ли да изцоцаме малко повечко пари?
Тези 8+2 милиона ми се струват твърде малко за защитник с такъв опит.

Сигурно защото е на почти 32 години, има един половин сезон като титуляр в последните шест (!!!) сезона... и защото изглежда е имало една конкретна оферта, а на нея Бенатия е казал твърдо да, имайки и предвид, че ще взима бая пари. Просто отборът е изпълнил желанието на Бенатия - да напълни джоба. В такъв случай какво може да се направи? Бенатия настоява да бъде продаден, има една оферта, а ние не сме в позиция да вдигаме парите. На два пъти изпуснахме момента да го продадем, а сега 10 милиона.

+Quote Post
masterhp
коментар 02 Feb 2019, 18:37
Коментар #104

Juventus hero

Коментари: 11 292
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(ventsii @ 29 Jan 2019, 11:20) *
Колкото и да е недолюбван тук Бенатия, трябва да признаем, че имаше много стабилни игри и за кратко време дори беше най-добрият ни защитник. Със сигурност е много над Касерес, но пък явно не иска да е резерва нонстоп и за това се маха. Успех в новия му клуб.

Дори този сезон след Киело, най-добрият ни защитник. Бонучката е в трагична форма и прави нелепи грешки всеки мч и ако не Джоржо да го покрива не ми се мисли. Дано сега Ругани да играе повече. Голям фен съм на Касерес и е добра дълбочина, все пак може да играе на всеки пост в защитата. Парите са водещи във футбола вече. Иначе колкото и да е резерва, можеше да изчака лятото, все пак имаше шанс да е носител на ШЛ.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
snitch
коментар 01 Sep 2019, 17:54
Коментар #105

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 994
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Меди Бенатия, Radio Bianconera: "Да, в началото на лятото Паратичи ме помоли да бъда готов да нося отново фланелката на Юве, ако преговорите с де Лихт не успеят. Никога не съм затръшвал врати зад себе си, в Юве винаги са се отнасяли много добре към мен, поддържах добри отношения в съблекалнята, оставих много приятели, имам само добри спомени и съм тифо на отбора, годините обаче отлитат за всеки, вече съм на 32.

Старите ми другари казват, че Сари има ясна представа за играта и настоява много за преса и притежание, опитва да изгради това, което бе направил с Наполи, но този път разполагайки с класните шампиони на Юве, защото красивата игра печели мачове, но когато имаш играчи като CR7, Мире, Блез, Пауло, Пипита, Дъглас и всички останали - които са сред най-силните в Европа - идеята е да печелиш турнири.

Спомням си как преди 2 години на Сан Паоло само 2 пъти успяхме да излезем от половината си и при едното Дибала проби и сервира на Пипита, който вкара за победата с 1:0. Помня, разбира се, и загубата с 0:1 у дома, когато изпуснах големия Кули, който отбеляза, но помните ли, че притиснати, спасих 4-5 голови ситуации? Това бе един от най-добрите ми мачове като бианконеро.

Разберете, Юве никога не играе за 0:0, винаги играе за победа. За съжаление загубихме Киело и да продължиш без капитана си не е лесно, плюс, че винаги е решаващ за отбраната, когато е на терена, винаги в състояние да наклони везните в наша полза.

Юве има много страхотни играчи в състава, но най-вече огромен шампион на име Кристиано Роналдо - живях 6 месеца с него и мога да го нарека приятел, мога да свидетелствам, че с него отборът започва от 1:0, тогава имаш Игуаин, Дибала и останалите.

След Кардиф четох за проблеми между нас в почивката, нещо абсолютно невярно, което категорично отричам. Нищо не се е случило с никого в съблекалнята. Не можеш да си мислиш, че отбор като Ювентус, който преследва победата в Шампионската от толкова години, ще се изпокара просто така. Не играх, но изживях онази нощ, боли ме, но те бяха по-силни.

Гледал съм де Лихт много пъти в Аякс. Със сигурност нивото в Холандия не е като в Италия, но знам как работи Юве: щом са решили да инвестират толкова, то означава, че е страхотен играч, така че от него зависи да докаже, че Юве не е сгрешил, но ако не изиграе 40/50 мача на тази възраст, не е катастрофа. Нужно му е да се адаптира и съм убеден, че ще се справи отлично.

Мире започна в Лион като полукрило. Той е халф, който има голов пас в репертоара си и е много добър в стрелбата. С годините стана реджиста. Фактите казват, че когато е във форма, Юве се възползва - да си спомним отново онзи реванш в Мадрид, с Мире бяхме дисквалифицирани в първия и със сигурност не моето отсъствие тежеше. На Юве липсваше онези геометрия и плавност на играта, които само Пянич е в състояние да зададе."

+Quote Post

6 страници V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 13th November 2019 - 17:38ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team