IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

10 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Милош Красич, 2010-2012: 50 мача, 10 гола, 1 трофей
snitch
коментар 26 Aug 2010, 00:25
Коментар #21

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 994
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(Spark11 @ Aug 26 2010, 01:20ч.) *
Брей, ще се изненадате какво е сторил Милош преди няколко дена. Историята е следната:

В неделя Красич си стяга багажа и заминава за Белград. В понеделник обаче италианското правителство затваря врати и Красич не получава нужните документи за Италия, така че пропуска ангажирания му полет от Ювентус, който се очаква да пристигне в 14:00 в Италия. Вместо това новият полет ще го закара в Италия в 19:00 и със сигурност ще пропусне автобуса на отбора, който да го закара за тренировката. И какво прави Красич тогава? Ангажира частен самолет от Белград то Торино, който да го закара навреме за първата му тренировка. Джетът му струва 10 000 евро, които той плаща от собствените си пари. Пристига на летището, откъдето агентът му го закарва за тренировка. Сърбинът пристига навреме.

Мисля, че тази случка, в комбинация с изявеното желание на Красич да играе за нас през лятото, отхвърля всякакви съмнения относно липсата на мотивация у футболиста. Форца Красич, ще чакаме изявите ти на терена с голямо нетърпение.

Източник?
Иначе, точно по този начин се печелят сърцата на феновете........ е, и с изявите на "зеления килими" biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Spark11
коментар 26 Aug 2010, 00:29
Коментар #22

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 096
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(snitch @ Aug 26 2010, 01:25ч.) *
Източник?
Иначе, точно по този начин се печелят сърцата на феновете........ е, и с изявите на "зеления килими" biggrin.gif

http://juventus.theoffside.com/players/kra...los-krasic.html

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
masterhp
коментар 26 Aug 2010, 23:52
Коментар #23

Juventus hero

Коментари: 11 308
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Едно голямо ЕВАЛА!!! Като се има предвид, че без проблем е можел да пропусне тренировката и да не дава излишни пари от своя джоб. Браво наистина smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Джиджи
коментар 27 Aug 2010, 09:15
Коментар #24

Promising youngster
*

Коментари: 29
Регистриран: 18-December 08
Потребител No.: 1 518

Добър е,но единственият му недостатък е,че не подава достатъчно.

+Quote Post
DeLiriuM
коментар 27 Aug 2010, 09:58
Коментар #25

Juventus regular

Коментари: 1 749
Регистриран: 21-April 07
Град: Somewhere in the middle of nowhere
Потребител No.: 475

И малко тромав ми изглежда biggrin.gif

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 27 Aug 2010, 11:28
Коментар #26

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 193

Цитат(DeLiriuM @ Aug 27 2010, 10:58ч.) *
И малко тромав ми изглежда biggrin.gif

Ооо да ти кажа хич не е тромав wink.gif Даже според мен едно от най-добрите му качества е скоростта smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ицака
коментар 27 Aug 2010, 15:18
Коментар #27

Primavera player
**

Коментари: 478
Регистриран: 18-October 08
Град: София
Потребител No.: 1 380

Перфектно, това е може би единственият трансфер това лято в Юве на които се зарадвах истински. Не броя Акуилани, който за мен е един наемник дошъл да си изпълни краткия договор и евентуално да се върне към най-добрата си форма. Не ме разбирайте погрешно, голям фен съм на Алберто и се надявах да дойде от Рома, а не да си пропилява таланта в онова първенство в което освен да се ритат и да чупат крака друго не знаят. Все пак се надявам Акуилани да ме опровегае да си извоюва место в отбора и съответно лятото да го откупят. Та, за мен Красич е човекът който ще пасне доста добре от дясно, борбен, бърз, може да центрира, и съшо така доста добре се справя и с отбелязването на голове... Е, успех милош и бърза адаптация към Серия А.

--------------------

+Quote Post
tsekov
коментар 01 Sep 2010, 17:14
Коментар #28

Scouted
*

Коментари: 86
Регистриран: 7-June 10
Потребител No.: 4 218

Красич: С всеки ден ми е по-ясно колко велик клуб е Юве

Нападателят на Ювентус Милош Красич, който в петък ще играе срещу Фарьорските острови с националния отбор на Сърбия, заяви пред местни репортери, че е щастлив да играе в такъв велик клуб като торинския.

"Аз съм наистина щастлив. С всеки изимнал ден съм все по-наясно за това колко важен клуб е Ювентус. Нищо не се оставя на случайността и това е положително".

"Опитвам се да се постигна напредък с езика и вече мога да се разбирам достатъчно със своите съотборници и с треньора. Ювентус е наистина един от най-великите отбори в света и аз съм на седмото небе, че съм там. Съжалявам, че загубихме първия си мач срещу Бари, но съм убеден, че ще оправим нещата в мача срещу Сампдория".

Капитанът на националния отбор на Сърбия и играч на Интер Деян Станкович подкрепи сънародника си и каза, че това е сериозна оценка за възможностите на Красич.

"Поздравих го веднага след подписването му с Ювентус. За него да го искат толкова от такъв клуб направо е комплимент. Ние сме в различни клубове, но между нас няма съперничество, а взаимно уважение и приятелство".

"Щастлив съм, че Милош пристигна в Италия. Щеше да е хубаво да бъде в Интер, но съм доволен, че ще може да играе в италианската лига: тук ще се види неговият голям талант и той самият ще направи скок в развитието си", допълни халфът на "плавите"

Изглежда отговорно момче, дано го покаже и на терена.

--------------------
Николо Макиавели:"Съдбата е като жена и ако искаш да я владееш трябва да я малтретираш"

+Quote Post
lqlqlq
коментар 20 Sep 2010, 00:14
Коментар #29

Guests

Цитат(Репликант @ Sep 19 2010, 20:25ч.) *
И аз ще гласувам за Красич, много е ефективен - има 5 асистенции за 3 мача!

Можеш ли да ми дадеш някой сайт, официална информация... не че не ти вярвам, и аз от мачовете видях, че беше в основата на 4-5 гола, но искам да го видя написано някъде.

Ако си спомням правилно, Зизу на сезон правеше по 6-7 асистенции.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 20 Sep 2010, 01:30
Коментар #30

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(lqlqlq @ Sep 20 2010, 01:14ч.) *
Можеш ли да ми дадеш някой сайт, официална информация...

4 мача, 301 минути, 0 гола, 3 асистенции - източник

На този сайт можеш да вярваш повече, отколкото на собствените си очи дори wink.gif

Днешните две + свалянето с глава към Маркизио срещу Самп. Иначе имаше основня роля и при още 2-3 гола.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
MartineZz
коментар 20 Sep 2010, 07:48
Коментар #31

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Чисто статистически са 3, обаче при гола на Пепе срещу Сампдория за мен си е чиста асистенция на Красич, нищо че Куалярела не я уцели.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 20 Sep 2010, 19:58
Коментар #32

Juventus hero

Чакам Красич да запише първият си гол за Юве. Според мен, ще му помогне за самочувствието и ще му се отрази повече от добре, един евентуален гол. Добри първи мачове за Красич. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Spark11
коментар 20 Sep 2010, 21:37
Коментар #33

Juventus star

Коментари: 3 096
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Ако има такъв вид залози, веднага слагам 10 лв за Красич да завърши сезона с най-много асистенции. Браво, Милош, само така.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
masterhp
коментар 21 Sep 2010, 00:43
Коментар #34

Juventus hero

След като Трезеге не е част от отбора, а се надявам и Салиха да не е, номерата 7 и 17 са свободни. Интересно ми е дали Красич няма да вземе някой по адекватен номер и това кога може да се случи. Чак след края на сезона или може и по рано. Ако има някой запознат как стоят тези неща, нека да сподели.
Една 7-ца или дори 17-ка биха ми отивали много повече smile.gif

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 Sep 2010, 00:50
Коментар #35

Juventus champion

Цитат(masterhp @ Sep 21 2010, 01:43ч.) *
След като Трезеге не е част от отбора, а се надявам и Салиха да не е, номерата 7 и 17 са свободни. Интересно ми е дали Красич няма да вземе някой по адекватен номер и това кога може да се случи. Чак след края на сезона или може и по рано. Ако има някой запознат как стоят тези неща, нека да сподели.
Една 7-ца или дори 17-ка биха ми отивали много повече smile.gif

Може да си го смени и час преди мача. Важното е в тимовия лист с какъв номер ще го запишат. Не знам там с фен артикули, фателки по магазините и т.н. как стоят нещата, но ако реши да си го сменя, то едва ли ще има някакъв проблем.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
PAVEL 11 NEDVED
коментар 21 Sep 2010, 09:06
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 982
Регистриран: 9-September 06
Потребител No.: 193

Да но ако не се лъжа Траоре е взел номера на Трез,така че евентуално когато Салихата се махне ще може вземе 7-цата.

--------------------

+Quote Post
yanko
коментар 21 Sep 2010, 19:43
Коментар #37

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Според мен това, което наблюдаваме като качества и отигравания в играта на Красич до момента са само половината от това, което реално може да постигне. Милош Красич има голям потенциал и възможност за израстване. Същото важеше и за един друг играч, който уж някои потребители бързо са забравили. Дано в крайна сметка Марота да не го изгони след само 1 сезон в Торино, както впрочем стана и със същия този друг играч.

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 21 Sep 2010, 20:03
Коментар #38

Juventus champion

Цитат(yanko @ Sep 21 2010, 20:43ч.) *
Според мен това, което наблюдаваме като качества и отигравания в играта на Красич до момента са само половината от това, което реално може да постигне. Милош Красич има голям потенциал и възможност за израстване. Същото важеше и за един друг играч, който уж някои потребители бързо са забравили. Дано в крайна сметка Марота да не го изгони след само 1 сезон в Торино, както впрочем стана и със същия този друг играч.

Самият Красич си каза, че е на около 70% от възможностите си в момента.
А колкото до гоненето. Не вярвам да се повтори случаят "Диего" по простата причина, че Милош бе доведен именно от Марота и Дел Нери. Все едно Хари Реднап да изгони Крауч tooth.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
tsekov
коментар 22 Sep 2010, 09:40
Коментар #39

Scouted
*

Коментари: 86
Регистриран: 7-June 10
Потребител No.: 4 218

Не можах да се сдържа и да ви постна следното от 7 дни спорт. Превели са го от Гадзетата:

Русите ювентинци срещу индианците от Милан

Луиджи Гарландо
"Гадзета дело Спорт"

"На 26 август 2001 Павел Недвед изигра първия си мач с фланелката на Ювентус. И тогава получи оценка 7 по десетобалната система от "Гадзета дело Спорт". "Той зарежда батериите си от първата минута и ги изключва в 90-ата", написа вестникът. Тогава Юве, воден от Марчело Липи, вкара 4 на Венеция на Прандели.
В неделя Ювентус игра с друг тим от Североизточна Италия - Удинезе, и отново вкара 4 гола. А публиката на Юве отново е влюбена в един светлокос по крилото на тима - Милош Красич. Но и преди тях руси мъже са били в основата на успехите на торинския тим. Казват, че блондините се забелязват по-лесно на терена и затова изглежда, че тичат повече от останалите. В случая на Бонини и Недвед обаче не изглеждаше - те просто тичаха повече от останалите. Сега феновете на Юве се надяват тази традиция да продължи и Милош Красич да наследи русите гении.
На обратния полюс е Милан. През годините техните футболисти се прочуха с ластици и диадеми по косите. Вече отказалият се капитан Паоло Малдини, Неста, Индзаги, Антонини... всички са с прави, дълги и черни коси, вързани отпред с ластик или прибрани с диадема. Или червено-черните индианци срещу племето на русите ювентинци. "

Супер странна и забавна статия. Най-ми хареса - "Казват, че блондините се забелязват по-лесно на терена и затова изглежда, че тичат повече от останалите." sofunny1vv2.gif

--------------------
Николо Макиавели:"Съдбата е като жена и ако искаш да я владееш трябва да я малтретираш"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 02 Oct 2010, 14:11
Коментар #40

Juventus champion

Цитат
"Ювентус е много по-велик клуб от Интер, затова отказах на "нерадзурите" и подписах с "бианконерите"

Милош Красич отново даде повод на привържениците на Ювентус да го смятат за своя нов идол, след като разкри, че по време на Мондиал 2010 от Интер са му се обадили и са го питали дали има желание да премине при тях, но той е отклонил това предложение, тъй като вече е имал оферта от по-велик отбор.

"Да, вярно е, дори Деян Станкович ме убеждаваше, че ако се съглася, това ще е най-доброто нещо, което мога да направя", отговаря Красич дали в слуховете за оферта на Интер към него има истина.

"Естествено, отказах, тъй като няколко дни преди това, Бепе Марота вече бе разговарял с моя агент и аз бях на седмото небе, защото Ювентус ме искаше в редиците си. Както и да го погледнеш, Юве е по-велик клуб от Интер. Това е най-високо ниво на кариерата на един футболист", допълва сърбинът пред "Газета Дело Спорт".

"Предстоящото дерби с Интер е най-големият мач, който се играе в Серия А. Неслучайно му викат "Дербито на Италия". Като важност мога само да го сравнявам с финала за Купата на УЕФА, който играх с ЦСКА Москва и спечелих. Нямам търпение да изляза на терена и да дам всичко от себе си, за да помогна на Юве да спечели трите точки", казва още Красич, който е сравняван с легендата Павел Недвед от тифозите на "Старата госпожа".

http://www.winner.bg/european-football/read31636.html

Амин! clap.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

10 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th November 2019 - 21:03ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team