IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Марко Сторари, 2010-2015: 64 мача, 21 чисти мрежи, 1 спасена дузпа, 5 трофея
lqlqlq
коментар 22 Jun 2010, 17:23
Коментар #1

Guests

Марко Сторари

Роден на 7 Януари, 1977 година. Кариерата му започва в преминалият за кратко в Серия "А" Анкона. След добри изяви преминава в някогашният гранд Наполи. След това преминава в Месина, където оставя най-сериозна диря. Записва над 140 мача за отбора като играе с него в Серия "А". Купен е на пожар в Милан през 2007ма. В периода 2007-2010 докато е собственост на Милан играе под наем в различни отбори като Леванте, Фиорентина, Сампдория и Каляри. Закупен е като човекът, който трябва да замести легендата Буфон, който ще отсъства дълго време заради сериозна контузия.

Цитат

"I am not scared of replacing Gianluigi Buffon. At Milan I covered for Cristian Abbiati and Dida."
Go to the top of the page

+Quote Post
lqlqlq
коментар 22 Jun 2010, 17:28
Коментар #2

Guests

що не излезна целият цитат "I am not scared of replacing Gianluigi Buffon. At Milan I covered for Cristian Abbiati and Dida." отдолу, а само до "I am not scared of replacing Gianluigi Buffon. At Milan I covered..."...

култово изказване, трябва да го има!

+Quote Post
masterhp
коментар 23 Jun 2010, 10:21
Коментар #3

Juventus hero

Група: Фенове
Коментари: 10 436
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Според мен е доста посредствен вратар, от това което съм виждал като негови изяви. А и от визитката му си личи същото. Едно е да заместваш Дида, друго е Буфон. Да не говорим, че според мен Манингер е класа над Сторари. По добре Манингер да го замества, а Кирев да е втори, а не да даваме почти 5 милиона за тоя 33 годишен вратар.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 23 Jun 2010, 10:26
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Еее стига де. И на мен въобще не ми е симпатичен, но изобщо не е лош вратар. А и много добре си ги даваме тия пари, защото представете си, че Манингер също се контузи или пък бъде наказан!? Какво правим тогава? Всичките ми уважения и симпатии към Кирев, но е далеееч, дале от нивото да бъде титулярн вратар на Ювентус все още. Същото се отнася и за Пинсольо, Ноки и другите там юношки.

Според мен по-правилния ход беше да го вземем под наем, но може Милан да не са се навили.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Тhe_Star
коментар 23 Jun 2010, 10:31
Коментар #5

Primavera player
**

Коментари: 348
Регистриран: 27-March 10
Град: София
Потребител No.: 3 666

Вратар за отбор от класата на Киево,Бари,Фиорентина и т.н но за резерва става предпочитам го пред Манингер.

--------------------

Цитат
"Алекс е истински пример за по-младите. Той винаги дава всичко от себе си в тренировъчния процес и въпреки напредналата си възраст, той не спира да се усъвършенства. Винаги съм имал нужда от футболисти, които обичат да националния отбор и Дел Пиеро е един от тях,винаги съм искал футболисти .... да ... поне така си мисля "

+Quote Post
Garrett
коментар 23 Jun 2010, 22:34
Коментар #6

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

За какво киево и бари говорим, като масовото мнение за Сторари е, че е бил най-добрия вратар в серия А за 09/10?

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
MartineZz
коментар 24 Jun 2010, 10:09
Коментар #7

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Аз си го спомням като играеше в Месина. Гледах му няколко мача, в които буквално заключваше вратата в мачове, в които беше подложен на жестока канонада, включително и срещу тогава големия Юве. Бях изключително впечатлен от него.

Тази година не съм го гледал в нито един мач, но щом веднага измести Кастелаци в Сампдория и щом толкова го хвалят значи е показал поне част от онази игра, която си спомням.

В общи линии смятам, че ще бъде полезна покупка за отбора. Трудно ми е да го сравнявам с Манингер, но от няколкото мача, в които съм го гледал ме е впечатлил повече от австриеца.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Sep 2010, 03:32
Коментар #8

Juventus champion

Цитат
Сторари: Ювентус носи победата в своето ДНК

Вратарят на Ювентус Марко Сторари заяви в навечерието на двубоя с бившия му отбор Сампдория, че за него сблъсъкът ще е с емоционален заряд.

"Когато Сампдория спечели правото да играе в Шампионската лига, аз бях на терена, Дел Нери - на пейката, а Марота - зад бюрото".

"Клубът влезе в живота ми почти случайно. Галиани искаше трима вратари в Милан, за мен се появи възможността да замина за Генуа и не исках да пропусна. И така се озовах в една среда, в която всичко работи перфектно.

Това беше най-добрия опит в живота ми, който никога няма да забравя", спомня си стражът пред клубната телевизия на "бианконерите".

"Ювентус е успех за моята кариера, не е просто награда за последните шест месеца работа. Лично мога да потвърдя, че съм обгърнат от огромен ентусиазъм. Във всяко кътче в страната, дори и от по-далеч, дори и в най-забравените селца, където има фенове на Юве - всички очакват новия сезон с надежда. Такава подкрепа не се среща често".

"Този екип тежи. Не с теглото си, а с отговорността, която носи. Отговорност към привържениците, към традициите, към аристократизма ако щете".

"В момента характерната черта на "бианконерите" е смирение. Този отбор носи победата в своето ДНК и има нещо незаличимо - желанието да се бори. Ювентус ще ви удиви. Новите попълнения са критикувани, но съм сигурен, че този отбор може да се върне на пътя на победата".

Хубаво изказване. Лъха на интелект, което ми харесва smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Sep 2010, 15:31
Коментар #9

Juventus hero

Коментари: 10 436
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Добро изказван, дано да покаже това което казва и на терена с изявите си. Определено Сторари ми става все по симпатичен и според мен има нужният опит и умения за този Ювентус. smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Sep 2010, 15:56
Коментар #10

Juventus champion

Цитат(masterhp @ Sep 12 2010, 16:31ч.) *
Добро изказван, дано да покаже това което казва и на терена с изявите си.

Показа го днес. Това положение на Поци много малко вратари могат да го спасят.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 28 Oct 2010, 14:08
Коментар #11

Juventus champion

Марко Сторари стана баща!

Тази нощ в болницата "Сант`Анна се е родил Томас Сторари! Честито на татко Марко и съпругата му Вероника feest.gif " post-294-1159096668.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
juveteam
коментар 28 Oct 2010, 16:49
Коментар #12

Juventus bench

Коментари: 839
Регистриран: 5-October 10
Град: Враца/София
Потребител No.: 6 288

Айде да е жив и здрав малкия.... faccina21so3.gif faccina21so3.gif faccina21so3.gif post-294-1159096668.gif post-294-1159096668.gif post-294-1159096668.gif

--------------------
---> Най-хубавия Български мениджър...Регнете се няма да съжалявате ;)

+Quote Post
Тhe_Star
коментар 28 Oct 2010, 17:50
Коментар #13

Primavera player
**

Коментари: 348
Регистриран: 27-March 10
Потребител No.: 3 666

Жив и здрав да е малкия както и цялто семейство на Марко smile.gif

--------------------

Цитат
"Алекс е истински пример за по-младите. Той винаги дава всичко от себе си в тренировъчния процес и въпреки напредналата си възраст, той не спира да се усъвършенства. Винаги съм имал нужда от футболисти, които обичат да националния отбор и Дел Пиеро е един от тях,винаги съм искал футболисти .... да ... поне така си мисля "

+Quote Post
enchev.97
коментар 14 Dec 2010, 12:21
Коментар #14

Scouted
*

Коментари: 92
Регистриран: 4-December 10
Град: Добрич
Потребител No.: 9 203

Сторари иска да е титуляр, но не за сметка на Буфон

Вратарят на Ювентус Марко Сторари заяви, че иска да играе постоянно, но никога няма да застане срещу Джанлуиджи Буфон.

"Искам да играя, дойдох в един велик отбор, но не съм срещу Буфон", заяви Сторари преди тренировки в базата във Виново. "Джиджи е най-великият и дори да съм му резерва за мен ще е чест. Няма толкова честен и предан играч, като Джиджи и аз му се възхищавам".

Треньорът на Ювентус Делнери добави пред журналистите:

"Аз съм изумен от ехото на вчерашните ми думи. Направо е за учудване как са преиначени и какво излезе накрая", негодува наставникът.

"Буфон и изключително ценен за нас. Аз държа на отбора и той е част от отбора като всички останали. Чакаме го с отворени обятия, но никой не трябва да има привилегии".

--------------------

S o l o G r a n d e !

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 14 Dec 2010, 14:14
Коментар #15

Juventus champion

Браво на Сторари! Ето това е правилното отношение към съотборници, клуб и т.н. smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
juveteam
коментар 14 Dec 2010, 15:01
Коментар #16

Juventus bench

Цитат(bianconero27 @ Dec 14 2010, 14:14ч.) *
Браво на Сторари! Ето това е правилното отношение към съотборници, клуб и т.н. smile.gif

Да, така е, но да не е го казал само ей така колкото да мине....Все пак ако Сторари си остане резерва на Буфон и неговорто време ще дойде когато да е титуляр и това е ... smile.gif

--------------------

+Quote Post
Black&White
коментар 14 Dec 2010, 18:39
Коментар #17

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Сторари се отнася с голямо уважение към Юве и в частност към Буфон.

Пристигна с ясното съзнание,че ще дойде ден в който ще е резерва,но засега се представя прекрасно.Заслужава и в националния за играе.

В лицето на Сторари и на Буфон най-вече,може да се каже че притежаваме най-доброто на вратарския пост в Европа.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 07 Jan 2011, 02:29
Коментар #18

Juventus champion

Честит рожден ден на Сторари!

Не беше приет особено радушно трансферът му при нас, но той се представя много силно и май не останаха фенове, които да са против него. Малко кофти за него, че ще седне на пейката скоро, но дано не е против и да остане, за да сме напълно спокойни за вратарския пост.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
juveteam
коментар 08 Jan 2011, 17:13
Коментар #19

Juventus bench

Да е жив и здрав Сторари...Направи добри мачове за Юве и се надявам да прави и за напред ако се налага... smile.gif
Дано да состане като резерва на Буфи wink.gif

===

Сторари под въпрос за гостуването в Неапол

Вратарят на Ювентус премина тестове, има деформация в гръдния мускул
Сторари под въпрос за гостуването в Неапол

Вратарят на Ювентус Марко Сторари е под въпрос за гостуването на "бианконерите" на Наполи в 19-ия кръг на Серия "А".

Въз основа на направените тази сутрин клинични тестове медицинския щаб на "Старата госпожа" установи лека деформация на гръдния мускул.

Това означава, че стражът почти сигурно няма да вземе участие в двубоя, защото медиците няма да го пуснат, дори ако проблемът не се задълбочи. В такъв случай треньорът на торинци Джиджи Делнери ще остави на вратата австрийския страж Алекс Манингер, защото наставникът планира титуляра Джиджи Буфон да се завърне на вратата следващия четвъртък в мач за Купата на Италия.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 28 Jan 2011, 09:48
Коментар #20

Juventus champion

Цитат
"With Gigi, I have a very good relationship," Storari told Sportal after the side's match against Roma in the Coppa Italia. "I will look to train hard to regain my spot, even if I know that there are certain rules I need to respect.'

Ей тва исках да го постна в отговор на глупостите по медийте. Изказването е от след мача с Рома снощи (т.е. прясно, прясно) .

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th July 2019 - 20:51ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team