IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

111 страници V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2019/20
pinkfloyd39
коментар 09 Jun 2019, 22:36
Коментар #101

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 398
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Говорейки за Демирал/Ромеро - не че не писах назад, но да погледнем местата, на които играят. Единият е в Сасуоло, другият в Дженоа. Това са два от отборите с най-слаба отбрана през този сезон. Два от отборите, които по-скоро и през следващата кампания ще бъдат боксови круши. Отново ще се борят в долната част от таблицата, отново ще бъдат газени и отново смисълът на съществуването ще бъде оставане в Калчото (със зъби и нокти).

И двамата обсъждани са доста млади - хем за бранители, а и по принцип. Ще изиграят 95 % от следващата кампания на по 21. Това, по което си приличат, е че сега са започнали - това им е първата кампания, в която са титуляри. Ромеро е бил част от някакъв аржентински отбор, Демирал е играл във втория отбор на Спортинг, преди да се върне в Турция, да започне, а зимата да дойде тук. По някакъв начин и двамата бързо се налагат като титуляри в Италия, въпреки че нямат опит и че туко що са пристигнали. Насетне обаче се чудя по въпроса, до какво точно ще доведе в тяхното развитие, ако направят втора кампания на село? Един футболист трябва да играе редовно, да трупа практика и да се развива. Не се превръщаш в най-добрата си версия туко така, но какво точно, освен едни голи минути, ще получиш, когато ти дерат каската всяка неделя в нещо, което дори не можеш да наречеш средняци? Не че съм скаут, не че съм гледал достатъчно от тези юначета. Би било полезно, ако пристигаха тук с малко повечко зад гърба си - да имаха и един сезон, в който са излезнали и на европейска сцена. Но това няма да се случи в Дженоа/Сасуоло. Евентуално можем да кажем, че една различна среда - примерно Самп - ще е по-ползотворна. Ще ги има минутите, но какво друго? Пак познатата средняшка история - отбор, който няма да завърши на 12 позиция, а на 10.

Колкото и да го мисля, не виждам място за двамата. Нито знам кой е правилният. Но по-скоро трябва риск - взимаш го толкова зелен и се опитваш да видиш растеж в тази среда. Няма нужда от някакво безсмислено чакане на голямо развитие в Сасуоло - ще дойде не на 21, на 23, ще е играл три сезона, първите две години ще е културен шок и го пишеш бЕгал. Може пък да има някакъв реален талант - ако е така, постепенно не само, че ще бъдат дадени минути, но и ще бъдат извоювани. Не всеки път младок, показал качество и израстване, е готов за подобен скок. Понякога обаче е. Вярно, липсва опит, но по-добре да си дойде и да започне срещата с реалността. При нас и ситуацията се попроменя постепенно, така че би трябвало да има минутки за някой млад юнак. Няма да са толкова, колкото в Сасуоло, ама тук има какво да се учи. Ясно е, че топ проспекти тук няма да има, дано поне има такива с голям потенциал, който макар и да отнеме време, да може да даде нещо на Ювентус. От друга страна, при едно такова 'бързо' пристигане поне ще спестим и фантасмагориите - как някой си пристига като толкова завършен продукт и бил готов за чудеса, бил следващият голям.

И аз, като вас, нямам кой знае какви наблюдения над някакви младенци от селията. Демирал на няколко пъти - все пак едва дали смисълът е да гледаш Сасуоло - хвана окото. Абсолютно безполезното упражение ака да гледаш клипчета обаче влезе в действие. И те са доста глупави като цяло, каквото и да гледаш, ебати, няма да видиш нищо, но имаше един коментар:

He seems more like a raw version of Giorgio Chiellini to me.Unlike Bonucci he doesn't keep running backwards and conceding space until someone bends the ball around him. Merih is a stopper..not a defender for cover..he proactively goes for the ball and is fast..Bonucci panics a lot under pressure and is utterly slow and reactive. This guy chased Martens down. He is not afraid of actually slide tackling even though its risky and can go horribly wrong if mistimed. This shows his speed and confidence.Good scouting by Juve. Hope we get him and De Light and sell Bonucci (it was a big mistake getting him back, coz of relationship and not merit, he is not a true defender,he's a Guardiola type ball playing defender which works in a 3 man system flanked by true defenders so that he can play ball or a system where the midfield keeps the ball a lot and defence becomes part of keeping the ball).

Иначе е вярно, че макар че изглежда като дърво, топката я пипа бая. Не знам дали е изнасилен процес, ама му възлагат доста в краката.
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Jun 2019, 07:20
Коментар #102

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 691
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Според "Кориере дело Спорт" Демирал ще бъде взет и ще остане в Ювентус. Juve obtained an option on Demiral for €15m and have decided to exercise it already. A 5-year contract is ready for the player. Not only is he destined to stay at Continassa, to grow alongside Chiellini & Bonucci, he overtook Romero in terms of standing for Juve. [CorSport]

По-интересното е, че снощи Де Лихт е казал, че Роналдо го е поканил директно в Ювентус. "Ronaldo asked me to come to Juventus", De Ligt told NOS. "I was a little shocked by that question, that’s why I laughed. I didn’t understand him at first." Паратичи вярно ще трябва да си даде част от заплатата на Кристиано. tooth.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Kirilov
коментар 10 Jun 2019, 07:21
Коментар #103

Juventus champion

Коментари: 7 889
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Цитат
De Ligt: “Ronaldo asked me to come to Juventus. I was a little shocked by that question, that’s why I laughed. I didn’t understand him at first.”

Демирал бил done deal, чакаме да видим дали ще дойде или ще бъде пратен под наем.
Много близо сме до Хамад Траоре за сума около 15 милиона, който почти сигурно ще бъде пратен под наем.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jun 2019, 09:34
Коментар #104

Juventus star

Коментари: 3 882
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

За жалост ние не можем да си позволим Де Лихт, а дори и да можехме - нямаше да извадим подобна сума, когато просто си вземаш Ромеро или Демирал за по 15-20 камъка. Грешките на разтежа не подминават и него но има чудовищен потенциал, освен харизма, физика и интелект. Дано направи правилен избор, макар че ще подсили зверски пряк конкурент, който и да е той, стига да не е в Испания, където ще го разкостят. И ми става лошо като си го представя в Байерн или Ливърпул.

Добре че не отговарям за бюджета на клуба, защото щях хазартно да играя ол ин за него.

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 10 Jun 2019, 09:40
Коментар #105

Juventus star

Коментари: 4 996
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Цитат(odyssey7 @ 10 Jun 2019, 10:34) *
Добре че не отговарям за бюджета на клуба, защото щях хазартно да играя ол ин за него.

И аз - 80/90 млн. ги хвърлях за него, дори да не останат кой знае какви средства (без продажбите) за още покупки biggrin.gif
Иначе последно ще ходи в Париж, 15млн. заплата която ние нямам как да предложим.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 10 Jun 2019, 09:43
Коментар #106

Juventus champion

Цитат(J.T.Ultras @ 10 Jun 2019, 09:40) *
Иначе последно ще ходи в Париж, 15млн. заплата която ние нямам как да предложим.

Но пък предлагаме увеличение на Бентанкур до главозамайващите 2.5 милиона на сезон.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 10 Jun 2019, 09:53
Коментар #107

Juventus regular

Група: Ветерани
Коментари: 2 228
Регистриран: 17-January 10
Потребител No.: 3 242

Не съм сигурен, че не можем да конкурираме заплатите на ПСЖ с новите данъчни закони в Италия.

При Де Лихт има доста голяма доза риск - все пак прави грешки и то не рядко.

Аз лично го искам много, но няма как да хвърлим 80 млн. евро ей така, за да видим какво ще стане. Подобна цена може да структурираме с бонуси и постигнати резултати - неща, които ПСЖ не ги притесняват. Та истината е в цената най-вече, а не в заплатата според мен.

+Quote Post
vench
коментар 10 Jun 2019, 09:54
Коментар #108

Juventus star

Коментари: 4 881
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Жалко, ако отиде в ПСЖ. Съгласен съм с Одисей, за харизмата, физиката и интелекта. Бих добавил опит и самочувствие. Въобще - изглежда като голям и завършен футбол, а на практика още е тийнейджър. На правилното място би имал голямо бъдеще, но дали ПСЖ е правилното място...

Аз предпочтитах да отиде в Барселина, ама те там имат вече пет централни защитника сигурно и не знам какво ще ги правят. Юмтити нямало никъде да ходи последно. В Ливърпул щях да му се радвам - с Ван Дайк ще изглеждат супер.

И разбира се, бих се съгласил да платим голяма сума за него, но тая заплата... наистина няма как да стане. Иначе допреди няколко месеца ми изглеждаше по-скоро хайпнат, но сега бих заложил на него като на един от големите централни защитници през следващите десетина и повече години. Дори не става дума толкова за играта му, а начин по-който се държи на терена. На мен ми изглежда като лидер.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 10 Jun 2019, 10:03
Коментар #109

Juventus regular

Просто да видите разликите - в италия ако получаваш 15 млн. ще получаваш чисто след данъци около 11. Във Франция - 7.6 млн. Добавяме и доходите от рекламни договори, които са с чуждестранен източник (не италиански) - таван на данъците 200 000 евро. Във франция - близо 50% от дохода. Та... ще става все по-сладко в Италия за играчите smile.gif

P.p. извинявам се, че не го дабовям към предния ми коментар, но не мога да се логна като хората, за да редактирам.

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 10 Jun 2019, 10:08
Коментар #110

Juventus champion

Коментари: 7 398
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Пак тези проблеми с логина, ебати дървения форум.

Иначе и аз мисля, че проблемът е цената, не заплатата. Обаче за Демирал днес на места пише, че може и да иде под наем, на други - че пристига веднага. Дано не направим грешка да го обиграваме в някой малоумен отбор.

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jun 2019, 10:09
Коментар #111

Juventus star

Заплатата не бих се учудил да е бруто, както е в общия случай, когато се споменава. 15млн. бруто е платима без проблеми. Както спомена Джийза - трансферната сума ще е казуса.

Мен грешките му не ме притесняват. Дори не ми се рови да видя къде е бил Ван Дайк на неговата възраст; отделно Варан, Рамос и другите добри защитници, да не споменавам Киелини, имат толкова комично-нелепи случки с действителността, че...Идеалното време за грешки.

+Quote Post
Kirilov
коментар 10 Jun 2019, 10:16
Коментар #112

Juventus champion

То и Ван Дайк, които се смята за най-добрият защитник в момента направи 2,3 грешки вчера срещу Португалия и именно Де Лихт го покри. Да, гола на мореплавателите дойде през неговата зона, но пък то кой ли не греши.

--------------------

+Quote Post
JIZAH
коментар 10 Jun 2019, 10:17
Коментар #113

Juventus regular

Да бе, тоя демирал ми пълни душата. Още като го загледах ми заприлича на Киело и се радвам, че и други хора го мислят.

Пичът е смел ( за разика от Руга), мята шпагати, играе с физиката си, но има и акъл някакъв. Обира високи топки - ето ти един проект на добър защитник. Той като боклука да стигне ниво (от 2та му добри сезона) - ще е супер.

Дано, само това си повтарям, дано тренерът ни омже да работи с играчи, а не да изисква от тях без да дава.

Иначе одисей - прав си за грешките - ама при нас нещо нямаш право на грешки. 2 пъти обръкаш ли - сядаш на пейката (особено защитник) и повече няма да помиришеш терен. Мен това ме притеснява - че може да смачкаме чуден играч и да го пратим към Касъмпаша (образно казано).

+Quote Post
vench
коментар 10 Jun 2019, 10:27
Коментар #114

Juventus star

Цитат(pinkfloyd39 @ 10 Jun 2019, 11:08) *
Дано не направим грешка да го обиграваме в някой малоумен отбор.

И както много често става - дори не е сигурно, че ще е титуляр. На мен иначе също ми допада този трансфер, макар че аз почти никакви наблюдения нямам. Струва ми се обаче един премерен риск. Не знам как ще изглежда защитата ни през следващия сезон, но в сегашната конфигурация със сигурност може да изиграе доста мачове. Ние на практика останахме с трима защитника за две места.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jun 2019, 10:48
Коментар #115

Juventus star

Ами просто е - вариант 1: връщаме мароканския тигър и пращаме някъде Демирал/ Ромеро = нещата не са ок и т.н. / вариант 2: това с Бенатия е партенка - Демирал/ Ромеро остават в отбора и се борят за минути = някаква надежда, че можем да си изкараме главата от задника, колкото и да е трудно.

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 10 Jun 2019, 10:48

+Quote Post
masterhp
коментар 10 Jun 2019, 10:51
Коментар #116

Juventus hero

Коментари: 11 082
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Де Лихт според мен ще отиде в Пуул. Перфектно ще си паснат с Ван Дайк в защитата. Виждам го доста нарисуван този трансфер, но няма да се изненадам, ако тръгне след парите тинейджъра.
Евала на Роналдо, че е отишъл да говори лично с него след мача, ако по някакво чудо се озове при нас, Роналдо трябва да получи солиден процент.
Демирал и Ромеро са супер за 3-4 избор на защитата ни.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
vench
коментар 10 Jun 2019, 10:53
Коментар #117

Juventus star

Цитат(odyssey7 @ 10 Jun 2019, 11:48) *
Ами просто е - вариант 1: връщаме мароканския тигър и пращаме някъде Демирал/ Ромеро = нещата не са ок и т.н. / вариант 2: това с Бенатия е партенка - Демирал/ Ромеро остават в отбора и се борят за минути = някаква надежда, че можем да си изкараме главата от задника, колкото и да е трудно.

Почти съм сигурен ,че това с Бенатия е партенка, но мисля, че има и вариант 3 - взимаме някой по-класен защитник и мястото на Демирал/Ромеро увисва. Или това на Ругани? Което вече си е вариант 4 biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
mrd
коментар 10 Jun 2019, 11:33
Коментар #118

Juventus regular

Коментари: 1 785
Регистриран: 17-July 12
Град: Sofia
Потребител No.: 24 704

Бенатия няма да се върне със сигурност. След нещата които заговори за Алегри, няма шанс просто. Ръководството може да се е разделило с Макс, но такива коментари не толерира и не забравя.

+Quote Post
Kirilov
коментар 10 Jun 2019, 12:05
Коментар #119

Juventus champion

Ромеро и/или Спинацола можело да бъдат включени в сделката за Савич. 100 милиона ще са лудост за сърбина, нещо от сорта 60+Ромеро би било приемливо.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 10 Jun 2019, 12:05
Коментар #120

Juventus star

QUOTE(mrd @ 10 Jun 2019, 13:33) *
Ръководството може да се е разделило с Макс, но такива коментари не толерира и не забравя.

И не трябва. Адски дразнещи са ми подобни утрепки ала Дани Алвеш, които дрискат навсякъде, където са яли. Професионализъм до дупка или просто да си мълчат, като са им слаби нервите. Едно е аз да изпуша, ама съм никой, друго е публична личност с цщл екип от пр-и и прочие.

+Quote Post

111 страници V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th October 2019 - 07:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team