IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

11 страници V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Бойни спортове
NUCLEO1985
коментар 04 May 2015, 06:49
Коментар #101

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 790
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Мейуедър не му даде никакъв шанс, това беше урок по бокс. Първо - Мани не успя да играе, както по принцип го прави. Нито имаше агресията, нито бързината, нищо. Второ - треньорът на Пакиао Фреди Роуч (един от най-добрите в света въобще) обясняваше, че 5 години изучава Мейуедър. Не се видя. Трето - боксовите специалисти обясняваха, че Пакиао може да напада от различни ъгли и така ще бие Мейуедър. Нападаше само напред, никакво разнообразие и лошото е, че виждаха, че губят мача и не промениха нищо. Да не говорим, че се очакваше да хвърли поне 600 удара, за да може да спечели, а той даже е опитал по-малко удари от "бягащия" Мейуедър. Колкото до разклащането - Пакиао го разклати точно веднъж - в четвъртия рунд. И ако това беше онзи Мани, който спечели титли в 8 различни категории, можеше да се опита да го приключи тогава. Но той върна назад. Обясненията за контузията в рамото след мача няма да ги коментирам. "Аз не искам да се оправдавам", а след това 15 пъти казаха, че е бил контузен.

Ако този мач се гледа внимателно се вижда едно - Пакиао тръгва, опитва няколко удара, които отиват или директно във въздуха, или в ръкавиците, а след това получава 2-3 чисти от Мейуедър в главата или тялото.

Боксът на Мейуедър е далеч по-добър от бокса на Кличко. Мейуедър не държи всеки мач, сега наистина го направи на отделни моменти. Но защитата му е толкова добра, че поне за мен е удоволствие да гледам как съперниците му се мъчат и голяма част от ударите им отиват някъде покрай него, но не и в него. Някой беше казал: "Когато хвърляш много удари, но те отиват във въздуха, те хваща отчаяние. И Мейуедър е изпипал до съвършенство умението да отчайва съперниците си." Като техника няма по-добър боксьор от него в последните години.

А за това кой ще остане в историята като любимец и кой не - все пак е субективно мнение. За някои Али не е нищо пред Форман или Фрейзър например. За други голям шампион като Ленъкс Люис не е нищо. Има хора, които твърдят, че Мейуедър е голям, а Пакиао не става. Зависи какво ти харесва. Ако ти харесва меле и размяна на удари без защита, Мейуедър няма как да ти хареса. Но хорското мнение е много субективен фактор. В спорта са важни резултатите, а Мейуедър вече е 48:0 след победи над всички възможни големи съперници в последните 10 г.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Boris Morev
коментар 04 May 2015, 07:21
Коментар #102

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Да, ама в бокса не резултатите те правят велик.

Мейуедър е един палячо и абсолютен клоун, какъвто е и боксът във всички категории в момента. Това не беше нито мачът на века, нито даже мачът на деня. Евала на Пакиао, че се опита да играе, но за съжаление беше единствен. Да не говорим за съдии и т.н., защото и там колко е мътна историята.
Заслужени освирквания, един от най-слабите мачове в историята на бокса.

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 May 2015, 11:06
Коментар #103

Juventus champion

Мачът далеч не беше като мачовете от миналото. Парите ебават майката на всеки спорт. Няма как един с 600 млн. и друг с 500 млн. да излязат и да се бият, както беше в миналото. За съжаление, в бокса отдавна ги няма онези битки от 80-те, 90-те, да не говорим за ерата на Али преди това. Аз не очаквах нещо атрактивно в този мач. Мейуедър така си играе от години, той си игра неговата игра. Лично мен ме разочарова Пакиао, защото очаквах много повече от него, а той не го направи. Вървеше напред, опитваше, но не беше онзи Пакиао, който преби като куче Де ла Оя и Кото преди години. Както и да е, прекалено много внимание им обърнах.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Capitan_Puyol
коментар 04 May 2015, 12:17
Коментар #104

Promising youngster
*

Коментари: 12
Регистриран: 25-April 15
Потребител No.: 24 868

Цитат(Аntonio Conte @ 03 May 2015, 23:13) *
И аз харесвам повече Пакио, но в този мач беше тотално неутрализиран и победен тактически. Аз съм фен на Майдана, той беше най-близко до побеждаването на Флойд.

Майдана си го би в първия им сблъсък точно преди година (гледал съм го на повторение мача няколко пъти), но явно съдиите му пазят рекордчето като писано яйце, случайно да не му се опетни "непобедимата" репутация.
През 2007г. Де ла Ойя също го победи и даже единия от съдиите от немай къде реши да запази съвестта си чиста и даде победата на мексиканеца, но другите двама явно бяха гледали мача със селективни избирателни очи и с 2 на 1 гласа отново спечели Мейуедър. Оставям настрана какъв човек е извън терена, аз коментирам само стила му на боксиране - все едно гледам боксовото Челси на Ди Матео въплътено в един боксьор...

+Quote Post
Garrett
коментар 04 May 2015, 20:29
Коментар #105

fino alla fine

Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Цитат(NUCLEO1985 @ 04 May 2015, 07:49) *
Мейуедър не му даде никакъв шанс, това беше урок по бокс. Първо - Мани не успя да играе, както по принцип го прави. Нито имаше агресията, нито бързината, нищо. Второ - треньорът на Пакиао Фреди Роуч (един от най-добрите в света въобще) обясняваше, че 5 години изучава Мейуедър. Не се видя. Трето - боксовите специалисти обясняваха, че Пакиао може да напада от различни ъгли и така ще бие Мейуедър. Нападаше само напред, никакво разнообразие и лошото е, че виждаха, че губят мача и не промениха нищо. Да не говорим, че се очакваше да хвърли поне 600 удара, за да може да спечели, а той даже е опитал по-малко удари от "бягащия" Мейуедър. Колкото до разклащането - Пакиао го разклати точно веднъж - в четвъртия рунд. И ако това беше онзи Мани, който спечели титли в 8 различни категории, можеше да се опита да го приключи тогава. Но той върна назад. Обясненията за контузията в рамото след мача няма да ги коментирам. "Аз не искам да се оправдавам", а след това 15 пъти казаха, че е бил контузен.

Ако този мач се гледа внимателно се вижда едно - Пакиао тръгва, опитва няколко удара, които отиват или директно във въздуха, или в ръкавиците, а след това получава 2-3 чисти от Мейуедър в главата или тялото.

Боксът на Мейуедър е далеч по-добър от бокса на Кличко. Мейуедър не държи всеки мач, сега наистина го направи на отделни моменти. Но защитата му е толкова добра, че поне за мен е удоволствие да гледам как съперниците му се мъчат и голяма част от ударите им отиват някъде покрай него, но не и в него. Някой беше казал: "Когато хвърляш много удари, но те отиват във въздуха, те хваща отчаяние. И Мейуедър е изпипал до съвършенство умението да отчайва съперниците си." Като техника няма по-добър боксьор от него в последните години.

Изцяло съм съгласен, въпреки че Мани ми е 10 пъти по-симпатичен от Мейуедър.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Hennessy
коментар 05 May 2015, 08:50
Коментар #106

Juventus star

Коментари: 3 552
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Capitan_Puyol @ 04 May 2015, 13:17) *
Майдана си го би в първия им сблъсък точно преди година (гледал съм го на повторение мача няколко пъти), но явно съдиите му пазят рекордчето като писано яйце, случайно да не му се опетни "непобедимата" репутация.
През 2007г. Де ла Ойя също го победи и даже единия от съдиите от немай къде реши да запази съвестта си чиста и даде победата на мексиканеца, но другите двама явно бяха гледали мача със селективни избирателни очи и с 2 на 1 гласа отново спечели Мейуедър. Оставям настрана какъв човек е извън терена, аз коментирам само стила му на боксиране - все едно гледам боксовото Челси на Ди Матео въплътено в един боксьор...
Да не говорим и по какъв долен, подъл и не знам си какъв начин победи Ортиз....

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 03 Dec 2015, 21:53
Коментар #107

fino alla fine

Цитат(Garrett @ 25 Nov 2014, 22:04) *
Гледах един мач на Фюри, прави шоу, много открит и атакуващ стил има, поема доста удари, но има и техника. Все пак ще яде сериозен бой от Кличко ми се струва. Със сигурност няма да е 'тактически двубой' като с Поветкин, примерно.

Гросмайсторска прогноза съм направил. smile.gif

Мачът беше... не особено интересен, добър план и тактика за Фюри, както и много добра защита и движение на главата. Dr. Steelhammer нямаше идея, а сякаш и желание да направи нещо. Оттук нататък Фюри не го виждам трезвен няколко месеца, а реваншът догодина ще е доста интересен.

--------------------
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Dec 2015, 16:57
Коментар #108

Juventus champion

Навикът, навикът... Той е основното. Когато 10 г. си правил едно и също и не си имал проблеми, няма как да се промениш за 36 минути. Нищо не направи Кличко, въпреки че се виждаше, че губи. Фюри го изгаври жестоко на няколко пъти. Това с ръцете зад гърба, с подвикванията, веднъж май го тупна и по задника. Наистина го накара да изглежда смешен. Но Кличко сам си е виновен.

А Фюри сега е на върхът на славата. В последните дни му преведох 100 изказвания и мисля, че тепърва загрява. Какво ли не каза - че Владимир бил с токчета, че тормозел Виталий в съблекалнята, че хората на Владимир са щели да го дрогират. Уникален е. Само един пример: цък Има още няколко подобни. Поне ще има раздвижване в тежка категория, най-после.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Hennessy
коментар 04 Dec 2015, 17:32
Коментар #109

Juventus star

Коментари: 3 552
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Жалко, че за тези мачове се чака по една година хаха smile.gif Иска ми се да са повече и по-често. Гледа ми се Уайлдър-Фюри или Уайлдър-Кличко. Ще е доста интересно.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 09 Dec 2015, 13:34
Коментар #110

Juventus champion

Няма и две седмици след победата на Фюри и една от световните федерациите показа точно какъв чадър е имало над Кличко в последните години. IBF взе титлата на Фюри, защото е казал, че първо ще се бие с Кличко в реванш, а след това ще излезе срещу задължителния им претендент Вячеслав Глазков. Точно същото нещо направи Кличко с Кобрата през 2014 - първо се би с Леапай, а след това с Кобрата. Ако IBF си спазваха същия правилник, трябваше да вземат титлата на Кличко и да я направят вакантна, както правят с Фюри сега. Но - за Владимир всичко е позволено, а за Фюри явно не е. Въобще схемите в световния бокс са прекрасни.

И още нещо - понеже Фюри говори за номерата на Кличко, както го правеше и Пулев - за ринга, ръкавиците и т.н., един от треньорите на Владимир Джеймс Али Башир призна, че има такива работи:

Цитат

Треньор на Кличко: Не е незаконно да сложим ринг по наш вкус

Един от треньорите на Владимир Кличко – Джеймс Али Башир, призна, че от щаба на украинеца наистина са опитали да сложат по-мек ринг в мача срещу Тайсън Фюри с цел да дадат предимство на шампиона и да забавят претендента. От лагера на британеца се оплакаха и заплашиха, че мач няма да има, ако настилката не бъде сменена. В последствие рингът бе оправен, а Фюри не даде шанс на Кличко.
- Легално е да опитаме. Те се оплакаха, но иначе това не е против закона. Правиш всичко възможно, за да спечелиш мача. Владимир няма нищо общо с това, то дойде от щаба. Колкото до оплакванията за това, че сме навили бинтовете без тях - съгласихме се за определено време, в което човек от техния отбор трябва да дойде и да гледа как Владимир си слага бинтовете. Но никой не се появи и започнахме да ги слагаме. Решихме да не ги чакаме. Започнаха да се оплакват. Казах на Владимир да махне бинтовете и да ги сложи отново, за да няма съмнения, че е сложил нещо нелегално – каза Башир пред интернет канала „Боксинг Бийтс“.
Той призна, че не е шокиран от загубата на Владимир.
- Не съм шокиран, но съм разочарован. Тайсън е младо момче, на 28. Има боксови умения, макар че не ги показа особено в мача. Мисля, че е по-добър боксьор от това, което показа. Знам, че и Владимир е по-добър боксьор. Реваншът ще е интересен. Владимир трябва да излезе в реванша, да се бие, историята няма да му прости, ако напусне така. Иначе мачът между двамата беше много грозен. Фюри направи това, което му е нужно, за да се чувства удобно на ринга. И точно това казвах преди мача: „Не позволявай на младо момче да си намери ритъма.“ Единственият шанс да спреш ритъма е, ако тръгнеш срещу него и се биеш. Не може просто да обикаляш, защото ще загубиш.
Башир призна, че не знае какви са проблемите на Кличко, но планира лично да го пита.
- Не знам дали има някакъв проблем при Владимир. Не живея с него, не знам какво се случва в живота му. Но ще го питам какво, по дяволите, се случи. Аз съм помощник-треньор, трябва да знам какво стана. Имаше нещо емоционално при Владимир, който беше объркано. Не искам да се оправдавам. Но имаше емоционален проблем – не знам дали е личен, или нещо от Тайсън.
Башир критикува и главният треньор на Джонтан Банкс. 33-годишният американец, който все още е действащ боксьор, води подготовката на Владимир от 2012, когато предишният наставник на Кличко Еманюел Стюард почина.
- Джонатан е един от редките случаи, когато човек на 30 години е треньор на световния шампион в тежка категория. Джонатан беше добър боксьор. Но да си добър боксьор, не те прави добър треньор. Първият боксьор, когото той тренира, е световният шампион. Това е голяма отговорност. Знам, че Владимир уважава Джонатан. Но е много трудно за някой, който е толкова млад, да привлече вниманието на такъв шампион. Факт е обаче, че в други спортове, когато нямаш резултат, те махат. Владимир избра Джонатан, защото той се е учил от Стюард. Ако аз бях поел подготовката му, щеше да е различно. Но не може да виним само Банкс. Защото Владимир наистина имаше проблеми. Той беше готов да дръпне спусъка, но не го направи и то няколко пъти в мача – каза още Башир.

То че не е незаконно, не е, ама все пак нали си най-добрият боксьор, шампион от 150 години. Браво на Фюри не само за мача, но и за това че им парираха всички номерца и ги заплашиха, че няма да излязат в мача, ако не е по правилата.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 09 Dec 2015, 15:02
Коментар #111

Juventus star

Коментари: 3 636
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Тоя спорт изобщо не го следя и не го разбирам.Но Кобрата май сам си го наби след като не беше подписал договор със Зауерланд и ставаше нещо като свободен агент след мача и нормално те да не направят всичко за него.Фюри пък ако не греша май си се състезава със собствена компания понеже като говориха за щабът му основните хора бяха все някви чичовци и роднини и се оказва,че те 3-4 пъти са заплашили да няма мач след като , ринга,ръкавиците и това,че Кличко си е сложил бинтовете без да има техен човек при него, не е им е изнасяло.Докато при Кубрат това не се случи нито веднъж и всичко беше прието както е направено,все едно няма право на избор,но явно,че има начини да се справиш с мръсните номера и Фюри го показа.Дали заради договора или пък от това,че не са се сетили Пулев изпусна шанса си,който не вярвам,че ще получи отново,понеже не е сериозно да говориш как ще ставаш световен шампион и да си уреждаш 8 рундови мачове с хора с по 20 загуби,които не ти посягат.

Жалко,защото ако беше издържал 7 рунда срещу Кличко след това имаше своите шансове и според мен си бяха доста прилични,но той просто не можа да издържи до частта на мача където можеше да победи.

+Quote Post
Garrett
коментар 09 Dec 2015, 23:14
Коментар #112

fino alla fine

От едно време помня, че тук има доста MMA фенове. Ронда Раузи - мнения за този КО?
Манията за величие ли я погуби, стремежа да побеждава в стойка, боксирайки се, или просто не успя да 'доближи' Холмс, въпреки че се опитваше?

Нуклео, следиш ли ги тия?

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 10 Dec 2015, 00:22
Коментар #113

Juventus champion

Не ги следя много, но този мач го гледах. Холи Холм все пак беше боксьорка, световна шампионка (даже мисля в няколко категории). Помня, че я бяха избрали за №1 за 2012. Срещу боксьорка трудно ще стане бой в стойка. Имаше един момент, който ми се наби в очите повече от самия нокаут. Раузи тръгва, Холм тактично избягва удара й и Ронда даже залита.

А иначе около Раузи надуха такъв балон американците, че беше нормално да загуби представа за реалния свят. Все пак големи американски медии по едно време започнаха да пишат, че тя може да се бие с мъже и щяла да ги бие. Даже имаше предложения да направи мач с Мейуедър, защото нещо се бяха сдърпали. И като й казват всеки ден, че ще бие мъжете, сигурно е започнала да мисли, че с жените няма да има проблем. Е, имаше. Онзи ден каза, че ще й трябват от 3 до 6 месеца, за да може да яде ябълка отново.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Dec 2015, 20:40
Коментар #114

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз следя ММА с интерес от около 2 години. Голям фен съм на Конър МакГрегър и очаквам с нетърпение мача с Алдо. Много хора казват, че е мъжкия вариант на Ронда, но не мога да се съглася. Тук говорим за много здрави тренировки и дисциплина. Като изключим приказките, Конър е много подготвен и се надявам да го докаже в събота срещу неделя.

За Ронда какво да кажа, въздух под налягане. Трябваше да направят мач с Мейуедър да и набие 2 тупалки и да поспи. Холи Холм ми стана любимка именно след този мач. Не, защото спечели, а защото е адски дисциплинирана, земна като човек и приятна като излъчване. Да не говорим, че е фенка на Денвър Бронкос, което още повече ме радва. За конкретния мач се видя кой се е готвил и кой не. Ронда има сега да си събира зъбите и да чака някой нова комедия, в която да участва. Джери Ферара май вече няма да я иска за приятелка :Д

Този коментар е бил редактиран от Аntonio Conte на 10 Dec 2015, 21:46

+Quote Post
Garrett
коментар 10 Dec 2015, 21:37
Коментар #115

fino alla fine

Свилка, ти нали харесваше К1 повече, какво стана :-)

Иначе според мен много се вързвате на приказките на Ронда за Мейуедър - то е ясно, че всичко е маркетинг в тия спортове. Той Фюри от години разправя, че е по-велик от Мохамед Али, нали... smile.gif Малко или много след такива победи за мен е нормално човек да полети в облаците, но определено и ПР истерията е помогнала. В същото интервю четох, че е нямала търпение мача да свърши, да се наяде с junk food и да се прибира на почивка в USA. Еми..
Но въздух под налягане не е. Има мега добър граплинг.
https://www.youtube.com/watch?v=0awWQ1K-nw4
Тази реакция на в първата секунда ако е въздух под налягане...

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 10 Dec 2015, 21:50
Коментар #116

Juventus champion

Цитат(Garrett @ 10 Dec 2015, 21:37) *
Свилка, ти нали харесваше К1 повече, какво стана :-)

Иначе според мен много се вързвате на приказките на Ронда за Мейуедър - то е ясно, че всичко е маркетинг в тия спортове. Той Фюри от години разправя, че е по-велик от Мохамед Али, нали... smile.gif Малко или много след такива победи за мен е нормално човек да полети в облаците, но определено и ПР истерията е помогнала. В същото интервю четох, че е нямала търпение мача да свърши, да се наяде с junk food и да се прибира на почивка в USA. Еми..
Но въздух под налягане не е. Има мега добър граплинг.
https://www.youtube.com/watch?v=0awWQ1K-nw4
Тази реакция на в първата секунда ако е въздух под налягане...

Гарет няма я вече кралската категория на World Max и не са ми интересни. Много рядко ги засичам и гледам. Има едно румънче Богдан Стойка, той ме кефи, но нали ти казвам на 3 месеца гледам 1 път.

Ронда за мен няма сериозни съпернички, появи се една такава и айде сдаде бързо бързо багажа.

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 11 Dec 2015, 08:25
Коментар #117

Juventus champion

Не, аз далеч не съм с идеята, че Раузи е въздух под налягане. Просто си намери майстора... Рано или късно всеки си го намира. Само Мейуедър не е от големите звезди. Мен това, което ме издразни в случая с Раузи, са американските медии, не толкова тя самата. Вярно, че в днешния свят се търси сензация, ама чак да се пише, че ще бие мъже, е несериозно. Но те не за първи път го правят това - Линдзи Вон щеше да се състезава и тя с мъже преди години, защото американците го пишеха. Още по-рано Серина и Винъс и те бяха равни на мъжете в тениса според медиите.

Иначе утре изненадващо за мен Диема Спорт 2 ще дава галата в Лондон, където ще се боксира Антъни Джошуа. Според мен той наистина е бъдещ шампион в тежка категория, а това, което съм му гледал до момента, изглежда далеч по-впечатляващо от представянето на Деонте Уайлдър например. Ще бъде интересно да се види утре какво ще направи Джошуа срещу Уайт. И двамата са без загуби, освен това се карат още от времената си в националния отбор.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Garrett
коментар 11 Dec 2015, 21:26
Коментар #118

fino alla fine

Цитат(NUCLEO1985 @ 11 Dec 2015, 08:25) *
Иначе утре изненадващо за мен Диема Спорт 2 ще дава галата в Лондон, където ще се боксира Антъни Джошуа. Според мен той наистина е бъдещ шампион в тежка категория, а това, което съм му гледал до момента, изглежда далеч по-впечатляващо от представянето на Деонте Уайлдър например. Ще бъде интересно да се види утре какво ще направи Джошуа срещу Уайт. И двамата са без загуби, освен това се карат още от времената си в националния отбор.

Не знаех, мерси. Ще взема да си го пусна тоя канал само заради бокса.

Цитат(Аntonio Conte @ 10 Dec 2015, 20:40) *
Голям фен съм на Конър МакГрегър и очаквам с нетърпение мача с Алдо. Много хора казват, че е мъжкия вариант на Ронда, но не мога да се съглася. Тук говорим за много здрави тренировки и дисциплина. Като изключим приказките, Конър е много подготвен и се надявам да го докаже в събота срещу неделя.

Къде ще го гледаш?

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 12 Dec 2015, 14:22
Коментар #119

Juventus champion

Няма да си развалям съня, мисля да се наспя и като стана да изтегля мача от някой руски тракер и да си го пусна на плазмата като пич smile.gif

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 13 Dec 2015, 01:45
Коментар #120

Juventus champion

Емо, благодаря ти много за информация. Антъни ми напълни душата, просто невероятен. Нужни са му още 3-4 мача да натрупа опит и съвсем спокойно може да се пробва за титлата smile.gif

+Quote Post

11 страници V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th December 2019 - 17:11ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team