IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

57 страници V  « < 10 11 12 13 14 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Антонио Конте, Отново у дома
Underground Mind
коментар 09 Mar 2012, 15:36
Коментар #221

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Цитат(JuventiKnow @ Mar 9 2012, 14:21ч.) *

Чакай сега - мисля че следя достатъчно форума и съм останал с впечатление, че няма някой, който абсолютно на 100% да е съгласен с всичко, правено от Конте excl.gif (и Таки е на точно същата позиция - "подкрепям Конте, харесвам го, но не разбирам някои от неговите решения"). Не съм видял някой да адмирира пускането на Бориело вместо Матри, прекалената вяра във Вучинич, дори когато не е във форма, малкото игрово време на Куаля, АДП и Елия, многото такова на Бонучи...Има хора, които се опитваме просто да намерим някакъв резон, да си обясним защо го прави, но нямам спомен някой да е поощрявал тези негови решения.

Ясно е, че Антонио прави грешки и има доста неща да доизглажда. Все пак е в самото начало на своята треньорска кариера. Та кой е почнал перфектно? Треньорите, които са се превърнали в цяла ера от историята на даден клуб, да не би да са дебютирали с фантастична игра и дубъл веднага? Не сме в детската градина, за да си обясняваме, че нещата не стават с щракване на пръсти или потъркване на лампата...Доверието в Конте, одобрението му, позитивизма спрямо него е породен от това, че доста хора виждаме работа в правилната посока и като цяло развитие на нещата без да издребняваме и да отдаваме такова огромно значение на детайли като защо пуснал сега този, защо направил смените еди си кога и вкарал еди си кой...Това са неща, които никой няма да помни, ако (ДАНО!) работата на Конте продължи възходящо и се постигнат сериозни резултати.

Нямаше по-подходящо човек от Антонио, който да застане начело на отбора в момента и продължава да няма такъв. Задължително е да му се даде още време, защото се вижда, че човека е почнал нещо сериозно и иска да стигне далеч. Това ме подсеща и за едно скорошно интервю на големия Ювентинец Клаудио Дзулияни -
Конте заслужава договор за 10 години! И извадка на двата въпроса за Конте:
П.С. JIZAH, post-294-1159107574.gif

Е, при положение, че доскоро тук беше популярен ''затапващият'' аргумент ''ти си никой във футбола, за да критикуваш Конте и решенията му'', то редно е да се посочи и мнение на човек, който е тясно свързан с футболната професия и споделя някои от същите тези разсъждения, идващи от форумните мрънкалници. Конкретно за смените и изборът на титулярен състав става въпрос, понеже и преди споровете бяха точно по тази тема.

Нататък. И аз харесвам Конте, поне засега смятам, че е правилният човек, който да ръководи отборът, но все пак ще изчакам до края на сезона и няма да прибързвам с оценките. Засега плюсовете от работата му си личат главно в мотивацията на играчите. Способностите му да изтисква максимума от посредствени футболисти наистина са похвални. Все пак къде бяхме миналата година по това време, къде сме сега... В същото време обаче няма как да се прикрият слабостите и грешките му, които се откроиха леко в началото на кампанията, но започнаха да лъсват съвсем напоследък. И в допълнение - за мен лично изтъкването на грешките при избора на стартова 11-ка и и/или сбърканите и ненавременни смени не е признак на издребняване, това са досадни, тъпи и дразнещи неща, които в повечето случаи могат да костват точки на отбора.

А иначе, ми Липи например е дебютирал с дубъл, да. smile.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''
Go to the top of the page

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 09 Mar 2012, 17:20
Коментар #222

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Underground Mind @ Mar 9 2012, 15:36ч.) *
И в допълнение - за мен лично изтъкването на грешките при избора на стартова 11-ка и и/или сбърканите и ненавременни смени не е признак на издребняване, това са досадни, тъпи и дразнещи неща

И най-вече лично мнение, виждане на нещата wink.gif И аз не съм въодушевен от някои решения на Конте относно това, но сме тооолкова назад с информацията от 'кухнята', че аз лично предпочитам да не превръщам това в толкова основна тема и да се хвърлям толкова уверено да говоря кое е правилно и кое не.
Пък и...Анчелоти с къде, къде по-абсурдни смени печелеше ШЛ...скоро писах - футболът е прекалено комплексен, не е математика и става въпрос за вероятности, а не за сигурни неща wink.gif

Цитат
А иначе, ми Липи например е дебютирал с дубъл, да. smile.gif

Дон Марчело е един! Такива личности я се срещнат 1-2 пъти за век, я не smile.gif

Целта пред Конте беше да вкара отбора в Шампионската лига и тя очевидно ще бъде постигната (въпреки драмите на някои хора, които поставят това под съмнение..). Друга тема е, че с оглед на значително по-доброто представяне от очакванията, се зародиха и желания за титла, че дори и за дубъл. Дубъл би било нещо извънземно, огрооомно; купа и 2 място би било отлично; титла би било отлично; класиране в ШЛ би било прилично. Явно че най-сетне вкарахме на предна предавка, след като стабилно набирахме на задна последните 2 сезона, така че сега остава само да почнем да вдигаме предавките wink.gif

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 09 Mar 2012, 17:20

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 09 Mar 2012, 18:29
Коментар #223

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Аз си мисля, как Конте извлича максимума от играчи като Пепе, Джакерини, Матри, а с по-класни визирам Елия и Красич не става. Също си мисля, че нападатели като Тони,Амаури и Якуинта ще освобождават много повече пространства от един Бориело примерно... Не визирам, че са класа, но не мога да разбера защо се опитва да постигне чудо с дърводелци? Пациенца съм сигурен, че щеше да свърши повече работа от Падоин, но пак нещо не се разбраха. Сега на моменти ни трябва рушач като него, ама няма...

Доволен съм от това, което постига отбора под негово ръководство, но са ми странни дадени решения. Надявам се да класира отбора за ШЛ и да вземем купата, а след това лятото да се вземат няколко класни попълнения, с които Конте да може да задвижи потенциала на отбора wink.gif

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 13 Mar 2012, 11:58
Коментар #224

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Тъй като мача с Дженоа ми беше най-вероятно последният който гледам , предвид че вдругиден заминавам на работа , ще си кажа мнението до сега сезона как го оценявам и как мисля че ще завърши.

След кошмарни 2 поредни сезона в които отборът потъна от картата на Европа ,а в Италия се беше превърнал в донор на точки за всякакви отбори благодарение на треньори със спорни качества , беше дошъл момента на промяна. Чакахме кормилото да го поеме доказан специалист и така наречения "класен" трансфер да е именно треньор. Обаче греда Марота реши отново да си прави експерименти и след като Недвед му отказа се насочи към Конте. Той поне имаше някакъв опит на горещият стол , било то и със Сиена и Аталанта. Беше посрещнат от смесени чувства , аз включително не бях готов да чакам да стане ефекта Гуардиола , е не се получава чак със такъв успех ,но поне отборът има някакъв облик ,а това е стъпка напред. Обявяването обаче на цел зона ШЛ не беше добър ход от "силният" ни човек сред и без това не многото му привърженици , защото Ювентус се бори за титла дори и да играе с младежите.

Още като дойде със "неговото" 4-2-4 беше ясно че нямаме играчи за такава схема. Още повече предвид привличането на впоследствие единственото ни класно име Пирло и тука си пролича мисълта на мениджър. Схемата беше обърната в 4-3-3 и отборът се пригоди спрямо това с което разполага. Един Раниери тука би ги подредил 4-4-2 пък който както иска да играе. Още след първите тренировки Конте имаше вече идеи кой му трябва и кой не , за мое съжаление Мело беше един от играчите в черният списък въпреки сезона който направи. Въпреки това се видя че почва работа в отборът от човек на който явно ще му пука за емблемата Ювентус.

Последва и най-горещото лято откъм трансфери в нашият отбор. Марота беше афиширал че ще се взимат звезди и феновете затаихме дъх кои пък ще дойдат в отбор който не играе в Европа. Започна много обещаващо - Пирло свободен трансфер. Играч с много опит , отличия , игра която би намерила място дори и в отборът на Барселона. Но от тук нататък нещата явно не бяха предвидени и сметнати добре. Необходимостта от десен защитник беше заета от Лихтщайнер , един от силните играчи в Италия , Мело беше заменен от Видал и бяха откупени Матри и Куалярела. За Матри беше ясно предвид доброто представяне за периода под наем , но Куалярела (който аз харесвам) след такава травма за тези пари си беше първа голяма грешка. От там последва Циглер ,който се оказа ненужен и изведнъж останахме без ляв бек за цял полусезон. Взеха се доста спорни играчи които явно целяха да са за плънка ама бройката стана доста голяма - Джакерини , Естигарибия , Пациенца , Мота , Елия че даже и Пепе. От излишният баласт не се отърваха нацяло и парите за заплати почнаха да натежават. Цяло лято се говореше за Агуеро и след като арабите ни го "откраднаха" , компромиса щеше да е Джузепе Роси ,но и тука нашето гуру се примири със ситуацията и взе Вучинич ,колкото да ни залъже че може да доведе друг класен играч освен Пирло. След края на прозореца равносметката беше че отборът ни има играчи за по-добро класиране от 7-мо ,но някъде около тройката нищо повече.

Още първият кръг , пред новият стадион , нов отбор , нов треньор обаче показаха страхотен футбол , 4 гола , много положения и хъс довел и до червен картон. Оттам нататък мачовете обаче резултатността падна ,но хъса и добрият футбол останаха. Паметен обрат на негостоприемен стадион (Неапол) беше може би най-красивият мач от Сериа А тази година. Конте показа че е мотиватор и отборът играе до последна секунда , нещо недопустимо при предни спецове. Почти всичките титуляри се държаха във върхова форма , извличаше се максимума , щом един играч като Пепе който незнам какво прави в отборът успя да ме изненада приятно значи определено се работеше в отборът. Лошо впечетление обаче правише че играта не върви срещу сгъстена отбрана ,а основно ни се получава на бързи контри , проблем който се задълбочи след нова година. Ето тук някой трябваше да го забележи преди зимният трансферен прозорец , особенно след като станахме зимен шампион.

Зимата обаче никой не си направи труда да засили отборът , че даже май и го отслабиха с размяната Пациенца - Падоин. Взе се най-сетне ляв бек , въпреки че тамън Де Челие почна да играе както трябва , но да една от летните грешки беше оправена. Почна да се разкарва баласта още един положителен ход , но входящите не заредиха дори и с оптимизъм. Сменихме 2 дърва в атака с друго и въпреки че както миналата година скочиха феновете за Флоро Флорес така и тази за Бориело , Марота реши този пък да не се вслуша в тях/нас. Ход който лятото може и да му струва главата ако не доведе вече звезди. Конте застана зад него ,но Бориело до сега показва на какво е способен и само показва кой е бил по-прав. За Падоин вече казах , друг компромисен вариант , цяла зима Наинголан и накрая като видя че няма да вземе никой взе него. Марота продължи със трансфери за едната бройка.

След нова година формата почна да пада на отборът , головете секнаха , всичките ни нападатели се оказаха с качества за отбори на чертата не за марката Юве. Феноменалната игра на Пепе и Маркизо изчезна и докато за Клаудио е оправдано донякъде преди раждането на детето му , то за Симоне една травма ако го поваля така игрови значи е за статус резерва. Видал въпреки отличните му игри в защита и при изнасяне , до сега няма и помен от играта в Леверкузен в предни позиции , нещото за което беше взет като надграждане на Мело. В защита единствено всичко е наред и това е нещото което най ми хареса в облика на Конте , стегна невралгичната зона от миналата година. На места ми изглежда че малко мишкува и предпочита равният особено при 1-0 за нас , рядко продължава с масирана преса по скоро почва дебнене на контра. Капеловото 1-0 обаче е твърде голям залък за младия ни треньор на този етап. 13 победи и 14 равни трябва да му покаже че се иска промяна и повече да се наблегне в атака , колкото и да държим в защита не винаги се получава да вземем 3 точки които са най-важни.

Отборът се намира в дупка сега и може да не падаме като предните години ама и не бием. Статута непобедими според мен тежи и може би трябва повече ротации в отборът със все още не прегорелите играчи и с повече опит в такива моменти. Отборът не е готов за титла колкото и да ми се иска , с тези наличните футболисти даже и второ място ми се струва много , но Конте го държи за сега. Прогнозата ми е че ще я запазим до края , но лятото ще се реши дали проекта който е заложен в момента има бъдеще , дали се работи правилно и дали ще сме най сетне конкурентни за титлата в местното първенство и едно добро представяне в ШЛ (1/4 финал). За сега това което се получава за мен е максимума че даже и малко отгоре smile.gif Аз ще наглеждам когато мога форума и ако имам възможност пак ще пиша но нищо не се знае , юли месец като се върна ще направя и обзора си за сезона wink.gif FORZA JUVE !

Този коментар е бил редактиран от eXpLoSive на 13 Mar 2012, 11:59

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 13 Mar 2012, 12:51
Коментар #225

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Аз само му се чудя на Конте каква беше тази смяна в 89-тата минута на мача с Дженоа. И преди го е правил това и умът ми не ми го побира. Резултата ли пази ? Какво ли ? Вкарва тоя некадърник Бориело и то в 89-тата минута. Мисли си, че може да обърне мача за 4 мин. ли , какво ли ? То нормален нападател му трябват поне 10-тина минути да "влезне" в мача, както се казва, а на Борилео му трябват пълни 90 минути и то поне 10-тина мача подред докато вкара 1 гол. Или поне така изглежда в момента.

Предишният коментар е доста точен. Спазен е положителният тон, което е похвално, защото нещата са казани доста точно. С тези състезатели - толкова. Успех ще е да задържим мястото в лигата (дори и 3-ти да свършим) и да купим стабилни нападатели и градвини играчи в центъра, защото формата на Пирло няма да става по-силна с времето.

Това, което трябва да му се признае на Конте до тук и няма как да се оспори е, че подобри видимо защитата. По крилата също имаме повече от прилични играчи. Сега обаче остава проблемът в атака, който именно Конте създаде със закупуването и намите на играчи като Вучинич, Матри и Бориело. Вторият е супер резерва, но слаб титуляр за отбор като нашия. Останалите двама спокойно можем да си ги пратим в друг отбор и да се надяваме на сериозни покупки лятото. 2-ма нападатели от висока класа ще е супер. Остава и Конте да вижда нещата като повечето от нас тук във форума.

Дано малко пооправи уменията си в смените и нападателната фаза на играта и можем да му предложим доживотен договор. Но точно в момента има много какво да подобри, за да заслужи такава чест.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 13 Mar 2012, 13:44
Коментар #226

Juventus champion

Цитат(eXpLoSive @ Mar 13 2012, 11:58ч.) *
Обявяването обаче на цел зона ШЛ не беше добър ход от "силният" ни човек сред и без това не многото му привърженици , защото Ювентус се бори за титла дори и да играе с младежите.

Тук Марота или Конте имаш предвид? Защото Конте си каза, че Ювентус за второ място не се бори и той не е дошъл в клуба с малки цели wink.gif

Цитат
Взе се най-сетне ляв бек , въпреки че тамън Де Челие почна да играе както трябва , но да една от летните грешки беше оправена.
Какъв ляв бек сме взели пък? huh.gif Взехме Касерес, който може да играе на тази позиция, но нито е типична за него, нито пък досега се е подвизавал там, така че нямаме нищо ново на левия бек wink.gif

Цитат
Видал въпреки отличните му игри в защита и при изнасяне , до сега няма и помен от играта в Леверкузен в предни позиции , нещото за което беше взет като надграждане на Мело.

Факт, е че ефективността на Видал е значително по-малко, отколкото беше в Байер миналия сезон, но сравнен с Мело - бразилеца за 78 мача при нас има 4 гола и 0 асистенции; Видал за 23 мача е с 2 гола и 2 асистенции (мислех, че са повече, но както и да е). А и съществената разлика не е в това кой вкарва или асистира повече, а че Видал помага много и в двете фази на играта, докато Мело искаше да е само рушач и когато се изискваше от него да поема и градивни функции - мрънкаше. Артуро участва много повече в изнасянета на топката и оказва преса на много по-голям периметър. Да не забравяме и един детайл - чилиецът прави първия си сезон в Италия, тепърва се нагажда, докато Мело вече беше минал адаптивния период с Фиорентина wink.gif Да не подхващаме пък темата с трансферните суми..

Румба, не си много точен с това, че на нападателите им трябвали поне 10 минути да влязат в мача - безброй са случаите, когато някой нападател (или играч изобщо) влиза и бележи с първото си докосване или само 2-3-5 минути след появяването си. Просто има едни такива дни, когато ти връзва smile.gif А 4-5 минути хич не са толкова малко време, колкото излиза от начина по който го каза.. smile.gif

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 13 Mar 2012, 14:12
Коментар #227

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Цитат(JuventiKnow @ Mar 13 2012, 13:44ч.) *
Тук Марота или Конте имаш предвид? Защото Конте си каза, че Ювентус за второ място не се бори и той не е дошъл в клуба с малки цели wink.gif

Какъв ляв бек сме взели пък? huh.gif Взехме Касерес, който може да играе на тази позиция, но нито е типична за него, нито пък досега се е подвизавал там, така че нямаме нищо ново на левия бек wink.gif

В Италия все още силният човек се води техническия директор , той води треньори играчи и т.н. На други места им викат мениджър и той коли и беси wink.gif

Е да де ама пак поне се сетиха че играч там нямаме и се взе нещо , само да не стане като предния му престой и да се окаже хронично контузен.

Този коментар е бил редактиран от eXpLoSive на 13 Mar 2012, 14:13

--------------------

+Quote Post
Dek0
коментар 16 Mar 2012, 18:16
Коментар #228

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Конте: Алегри говори много
16.03.2012 15:48
"Може би ще трябва да взима разрешение от Марота преди да се изказва", заяви треньорът на Юве.

Задочната война между Милан и Ювентус в медиите продължава. Двата тима се срещат идната седмица в полуфинал реванш от Купата на Италия. Треньорите Алегри и Конте не спират да се заяждат по медиите.

Онзи ден Алегри заяви, че от Юве правят списъци кога съдиите са ги ощетили, но не се оплакват от мачовете, когато получават подкрепа (визирайки отменения гол на Мунтари). Сега бе ред на Антонио Конте да отвърне.

"Алегри ни казва, да си мълчим. И ние всички си взехме бележка (б.р. спряха изказванията от Ювентус пред медиите). Но Алегри не спира да говори", заяви Конте.

"Като гледам, че Алегри всеки път говори за Ювентус мисля да го оторизираме да се изказва той вместо нас. Само че ще трябва всеки път да взима разрешение от Марота".

Конте коментира и назначението на съдията Бергонци, който бе назначен за мача с Фиорентина.

"Според мен съдията Бергонци е добър рефер. Неизбежно е да се обърне внимание върху избора, след това, което се случи преди няколко дни. Освен това мача е важен. Ще видим как ще завърши всичко", допълни Конте.

GOL.BG

+Quote Post
venko_90_
коментар 17 Mar 2012, 10:00
Коментар #229

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Треньорът на Ювентус Антонио Конте не смята, че отборът му страда от липса на нападателна мощ. Статистиката обаче показва, че "старата госпожа" има проблеми в предни позиции, като тимът отбеляза едва шест гола в последните си седем мача, като шест от тези срещи завършиха наравно. Наставникът пък все по-често прави ротации в нападение, но и това не се оказва от голяма полза.

"Не може ротацията в състава да оказва влияние на психиката на играчите. Това може да се случи в някой провинциален отбор, а не в клуб от ранга на Ювентус. Нямам първи избор за нападател, а преценявам на кого да заложа в зависимост от представянето в тренировките през седмицата. Нямаме си Ибрахимович, но това е друга дискусия. В състава разполагаме с много нападатели, които обаче играят по крилата. Имам своите стрели, пускам ги на терена и се надявам те да донесат желания резултат. Никое от равенствата до момента не дойде след слаба игра, но това са изпуснати победи. Ние винаги търсим победата, но не стреляме достатъчно често. Можем да се научим да бележим повече, като играем на "Плейстейшън", иронично заяви Конте.

Sportal.bg

Искрено се надявам Конте да прави такива изказвания, само за да свали напрежението от отбора и да вдъхне малко увереност на играчите, защото и за Стиви Уондър е видно, че нападението ни е ялово като скопен коч

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 17 Mar 2012, 11:05
Коментар #230

Juventus champion

Цитат(venko_90_ @ Mar 17 2012, 10:00ч.) *
Искрено се надявам Конте да прави такива изказвания, само за да свали напрежението от отбора и да вдъхне малко увереност на играчите, защото и за Стиви Уондър е видно, че нападението ни е ялово като скопен коч

Точно така трябва да се държи пред медиите! Всякакви критики, забележки и тем подобни - да си остават между тях, в съблекалнята, не да излизат навън. Конте е бил вече и от двете страни (играч и треньор, под голямо медийно внимание) и му е ясно, че мъничко да подадеш на журналята и ще те унищожат. Хубавото е, че има характера да парира всякакви провокации от медии, противникови треньори, шефове и т.н. Точно както каза Дзулиани - Конте защитава Юве от всичко и всички!

А и един простичък пример - един добър родител никога няма да каже на някое от децата си - "пф, рисунката ти е отвратителна, некадърник такъв" или нещо такова.. wink.gif

И като цяло...този сезон най-сетне отново се държим като голям отбор, не да мишкуваме и да удряме ебати дипломацията, отиваща на свиркаджийство...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
venko_90_
коментар 17 Mar 2012, 13:46
Коментар #231

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

Аз точно на това се радвам от началото на сезона-отново сме фактор и всички са против нас и се опитват да ни спънат по всякакъв начин, а когато някой ни се заяде нашите също не си поплюват и сипват яко....Споделям радостта ти на 100%

+Quote Post
Rumbeti
коментар 18 Mar 2012, 16:04
Коментар #232

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Цитат(venko_90_ @ Mar 17 2012, 13:46ч.) *
Аз точно на това се радвам от началото на сезона-отново сме фактор и всички са против нас и се опитват да ни спънат по всякакъв начин, а когато някой ни се заяде нашите също не си поплюват и сипват яко....Споделям радостта ти на 100%

+1
clap.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Dek0
коментар 22 Mar 2012, 19:23
Коментар #233

Juventus regular

Коментари: 2 355
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Конте: Ювентус все още не е постигнал нищо
22 март 2012 | 16:30

Треньорът на Ювентус Антонио Конте призова играчите си да не се отпускат след достигането на финала за Купата на Италия, защото все още не са спечелили нищо. Торинският клуб е изпълнен с увереност, като нападателят Мирко Вучинич заяви, че отборът иска дубъл този сезон. Конте обаче призова към спокойствие до края на сезона, защото титлите идват след неговия край: "Не искам да виждам усмивки по лицата на играчите, искам да виждам концентрация. Все още не сме постигнали нищо, затова трябва да продължим да работим здраво. Всичко, което има значение, е да видим усмивки по лицата си след края на сезона", каза той пред "Тутоспорт".

Ювентус изостава на 4 точки във временното класиране от лидера в Серия "А" Милан.

SPORTAL.BG

+Quote Post
the_parasite
коментар 23 Mar 2012, 10:35
Коментар #234

Juventus regular

Коментари: 2 230
Регистриран: 10-December 09
Потребител No.: 3 058

Конте е хитрец... wink.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 27 Mar 2012, 04:36
Коментар #235

Juventus champion

Конте счупи рекорда на Капело от 28 поредни мача в първенството без загуба! cool.gif Да видим дали ще имаме АК-47 (Антонио Конте - 47 поредни мача без загуба biggrin.gif tongue.gif )

П.С. сълзите на Антонио след мача с интер са били заради наскоро починалата му леля, която, както казва самият той, му е била като втора майка.. mellow.gif И, разбира се, огромното желание у него и играчите да дадат на феновете този момент на удовлетворение в Дербито на Италия..
juveti3.gif

Този коментар е бил редактиран от JuventiKnow на 27 Mar 2012, 04:55

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Underground Mind
коментар 27 Mar 2012, 12:25
Коментар #236

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Sky Sport - Il Tottenham vuole soffiare Conte alla Juve

От Sky Sport твърдят, че Тотнъм искали Конте да наследи Хари Реднап, който пък щял да поеме националният отбор на Англия. laugh.gif

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
stefoto
коментар 27 Mar 2012, 12:33
Коментар #237

Juventus star

Група: Ветерани
Коментари: 3 510
Регистриран: 30-April 07
Потребител No.: 482

Цитат(Underground Mind @ Mar 27 2012, 13:25ч.) *

От Sky Sport твърдят, че Тотнъм искали Конте да наследи Хари Реднап, който пък щял да поеме националният отбор на Англия. laugh.gif

Пропуснали са, че и аз го искам да наследи бако Иван като мениджър на отбора на Захарна Фабрика... biggrin.gif

Адмирации за Конте за начина, по който води Юве в мача със Съдебните, въпреки личната трагедия.Радвам се, че футболистите му донесоха победата!

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 27 Mar 2012, 14:05
Коментар #238

Juventus star

Коментари: 3 590
Регистриран: 19-February 12
Град: Пловдив
Потребител No.: 24 637

Цитат(Underground Mind @ Mar 27 2012, 13:25ч.) *

От Скай Спортс могат да хванат Конте там където го е хванал Морати! post-294-1158668614.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 27 Mar 2012, 14:13
Коментар #239

Juventus champion

Коментари: 9 437
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Toтнъм като няма да получат Конте, може да му дадат на него някой и друг футболист... Модрич, Бейл.. едва ли ще ги откаже smile.gif

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 29 Mar 2012, 11:43
Коментар #240

Juventus champion

АК също би трябвало да сложи подписа си под нов договор до края на този сезон. Сегашният му контракт е до 2013, а очакванията са да бъде удължен до 2015.

Хубавото е, че вчера мернах изказване на Джо Джордан (помощника на Хари Реднап в Тотнъм), че не е отправяна оферта към Конте.
Е, не че би признал, ако беше...

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post

57 страници V  « < 10 11 12 13 14 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th November 2018 - 11:35ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team