IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

60 страници V  « < 58 59 60  
Reply to this topicStart new topic
> "Калчополи", "Фарсополи" a.k.a. "Циркополи"
ZEBRA.
коментар 06 May 2019, 20:09
Коментар #1181

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 106
Регистриран: 21-February 06
Град: гр. София
Потребител No.: 18

Официално днес потвърдиха така наречената титла на кашоните от 2006г?! Това е последна инстанция която за мен потвърждава падението на спорта.
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 06 May 2019, 20:14
Коментар #1182

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 656
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

И пак с обяснението, че вече е минала давността, нищо, че има очевидни доказателства, че съдебните са правили същото.

New wiretaps were discovered many years later that had Inter involved in not dissimilar behaviour to Juventus, but the statute of limitations had already passed and action could not be taken.

Освен да им пожелая националният им отбор да не види успех още поне 30 години и чак тогава да мине давността на глупостта им. Нещастници.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Vess
коментар 06 May 2019, 22:42
Коментар #1183

Scouted
*

Коментари: 88
Регистриран: 30-January 19
Потребител No.: 25 353

....... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

+Quote Post
masterhp
коментар 07 May 2019, 19:42
Коментар #1184

Juventus hero

Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(NUCLEO1985 @ 06 May 2019, 21:14) *
И пак с обяснението, че вече е минала давността, нищо, че има очевидни доказателства, че съдебните са правили същото.

New wiretaps were discovered many years later that had Inter involved in not dissimilar behaviour to Juventus, but the statute of limitations had already passed and action could not be taken.

Освен да им пожелая националният им отбор да не види успех още поне 30 години и чак тогава да мине давността на глупостта им. Нещастници.

То и да не им го пожелаваме, така или иначе няма да се случи нещо различно. Зверски клошари, не си заслужава да си тровя здравето с техните простотии, титлата си е наша, пак ще си сложим 4тата звезда когато трябва, друго не ме интересува. Малко е грозно като се гледа статистиката на спечелене титли от наши играчи и от други отбори, но ние си знаем, няма да бъде забравено никога от феновете на Ювентус, без значение какво пише в книгите.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Vess
коментар 07 May 2019, 21:14
Коментар #1185

Scouted
*

Коментари: 88
Регистриран: 30-January 19
Потребител No.: 25 353

dry.gif

Този коментар е бил редактиран от Vess на 07 May 2019, 22:45

+Quote Post
<John_Wick_88...
коментар 08 May 2019, 00:02
Коментар #1186

Primavera player
**

Коментари: 127
Регистриран: 28-May 17
Потребител No.: 25 137

Мен не ме интересува какво са решили некви корумпирани педали някъде в някаква съдебна зала.
Аз си знам колко са титлите на Ювентус и на Интер. Разбира се броя тези спечелени на терена. SUL CAMPO
Бих разбрал донякъде Интер да са останали втори на 1-2 точки зад Ювентус през 05-06 и затова феновете им да се радват на служебното скудето но те бяха на 3-то място на доста точки разлика, два пъти паднаха от Ювентус през сезона и въпреки това били шампиони.

Не е приятно обаче, че повече фенове на други отбори от други първенства знаят, че имало там някакъв скандал около Ювентус и ги наказали. Не знаят, че процеса беше набързо организиран и проведен, не знаят че разгледаха малка част от всички записи - по спомен 10 % от 100 000, не знаят че и срещу Милан и Интер е имало достатъчно улики да ги накажат. Не знаят и прокурорчето и Морати какви добри отношения са имали.
Чуят ли Ювентус - знаят само жабари, мафия, дузпентус, катеначо, аптекари и корупционен скандал 2006.

Още през 2011 след като изтече 5-годишната давност, стана ясно че дори Интер да са купили 38 от 38 мача през сезон 05-06, нищо не може да се направи и скудетото си е тяхно.
Така че виновни са малоумниците които тогава ни бяха ръководители, които не посмяха да започнат съдебни разправии от страх да не накажат всички италиански клубове за евротурнирите и старта на първенството да се отложи или целия сезон да пропадне. А трябваше да действат твърдо още тогава а не години по-късно да се оплакват от несправедливи процеси. След като ще играеш в Серия Б и пропускаш ШЛ какво ти пука дали ще има сезон в Серия А и дали ще извадят всички италиански клубове от евротурнирите.
Айде да кажем че 2006 лятото всичко стана много бързо и не са имали време да се организират за съдебна битка. Можеха да направят нещо през 2007, 2008, 2009, 2010. Единственото което направиха обаче беше реконструкция на "Деле Алпи". Както и да късат нервите на феновете като се опитват да намерят по-некадърни играчи и треньори спрямо предния сезон.

+Quote Post
Kirilov
коментар 08 May 2019, 07:29
Коментар #1187

Juventus champion

Коментари: 7 693
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Още 30г. да не се класират на световно, тъпаците малоумни. post-294-1158668510.gif Навсякъде схемите са едни и същи, едни ринат трофей и се къпят в пари, другите сочат с пръст и се съдят.

--------------------

+Quote Post
masterhp
коментар 08 May 2019, 10:57
Коментар #1188

Juventus hero

Коментари: 10 909
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(<John_Wick_88> @ 08 May 2019, 01:02) *
Мен не ме интересува какво са решили некви корумпирани педали някъде в някаква съдебна зала.
Аз си знам колко са титлите на Ювентус и на Интер. Разбира се броя тези спечелени на терена. SUL CAMPO
Бих разбрал донякъде Интер да са останали втори на 1-2 точки зад Ювентус през 05-06 и затова феновете им да се радват на служебното скудето но те бяха на 3-то място на доста точки разлика, два пъти паднаха от Ювентус през сезона и въпреки това били шампиони.

Не е приятно обаче, че повече фенове на други отбори от други първенства знаят, че имало там някакъв скандал около Ювентус и ги наказали. Не знаят, че процеса беше набързо организиран и проведен, не знаят че разгледаха малка част от всички записи - по спомен 10 % от 100 000, не знаят че и срещу Милан и Интер е имало достатъчно улики да ги накажат. Не знаят и прокурорчето и Морати какви добри отношения са имали.
Чуят ли Ювентус - знаят само жабари, мафия, дузпентус, катеначо, аптекари и корупционен скандал 2006.

Още през 2011 след като изтече 5-годишната давност, стана ясно че дори Интер да са купили 38 от 38 мача през сезон 05-06, нищо не може да се направи и скудетото си е тяхно.
Така че виновни са малоумниците които тогава ни бяха ръководители, които не посмяха да започнат съдебни разправии от страх да не накажат всички италиански клубове за евротурнирите и старта на първенството да се отложи или целия сезон да пропадне. А трябваше да действат твърдо още тогава а не години по-късно да се оплакват от несправедливи процеси. След като ще играеш в Серия Б и пропускаш ШЛ какво ти пука дали ще има сезон в Серия А и дали ще извадят всички италиански клубове от евротурнирите.
Айде да кажем че 2006 лятото всичко стана много бързо и не са имали време да се организират за съдебна битка. Можеха да направят нещо през 2007, 2008, 2009, 2010. Единственото което направиха обаче беше реконструкция на "Деле Алпи". Както и да късат нервите на феновете като се опитват да намерят по-некадърни играчи и треньори спрямо предния сезон.

Напълно си прав, най-тежкото което ми е трудно да приеме е именно това, което си изложил. Накрая всички неутрални ще помнят и ще знаят, че ние сме мафия, купуваме мачове и така печелим титлите си. Историята и всички факти около фарсополи ще потънат в историята.

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Kirilov
коментар 05 Aug 2019, 16:51
Коментар #1189

Juventus champion

Коментари: 7 693
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Ако калчополи беше днес, кой от сегашния състав би останал да рита в Серия Б според вас ?

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 05 Aug 2019, 17:00
Коментар #1190

Juventus star

Коментари: 3 835
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Kirilov @ 05 Aug 2019, 16:51) *
Ако калчополи беше днес, кой от сегашния състав би останал да рита в Серия Б според вас ?

италианците плюс, евентуално, някои измежду непродаваемите ветерани - чужденци

Този коментар е бил редактиран от odyssey7 на 05 Aug 2019, 17:01

+Quote Post
Hennessy
коментар 05 Aug 2019, 18:30
Коментар #1191

Juventus star

Коментари: 3 499
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Буфон и Киелини 100%. Евентуално Бонучи, Берна, Гонзало, Манджо и имам съмнения и за Кристиано.

--------------------

+Quote Post
odyssey7
коментар 05 Aug 2019, 18:50
Коментар #1192

Juventus star

Коментари: 3 835
Регистриран: 6-January 09
Град: Добрич/София
Потребител No.: 1 612

QUOTE(Hennessy @ 05 Aug 2019, 18:30) *
Буфон и Киелини 100%. Евентуално Бонучи, Берна, Гонзало, Манджо и имам съмнения и за Кристиано.

Кристиано в Сериа Б? post-294-1158668614.gif

+Quote Post
Hennessy
коментар 05 Aug 2019, 19:14
Коментар #1193

Juventus star

Коментари: 3 499
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(odyssey7 @ 05 Aug 2019, 18:50) *
Кристиано в Сериа Б? post-294-1158668614.gif

Нали го знаеш, че е странен и обича всякакви такива щуротии. И да прави неща, които друг не е правил, за тва си мисля, че може да му скимне, но не е сигурно и дано да не разбираме. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 06 Aug 2019, 08:09
Коментар #1194

Juventus champion

Коментари: 7 376
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Бая футболисти, поне според мен - Буфон, Киелини и бонучи. Де Шильо и Бернардески. Подозирам, че ветераните, ако зависеше от тях, не биха напуснали Торино в близките 5 години - Кедира и Манджукич. На този етап от кариерата си по-скоро и Игуаин не би ръгнал да бяга. Ругани не изглежда като играч, който да има желание да напуска, но най-вероятно щяхме да го продадем. Роналдо е интересен за размисъл, Дибала също. Но биха останали футболисти със сигурност.

+Quote Post
dunav-ruse
коментар 06 Aug 2019, 10:45
Коментар #1195

Primavera player
**

Коментари: 215
Регистриран: 1-May 14
Потребител No.: 24 824

Пинк, вчера и аз се замислих именно над същата тема - Манджукич и Кедира ми изглеждат като футбилисти които на 100% ще останат. Тук не бих си позволил дори да дискутирам Буфон и Киелини.

Има и нещо друго - кои футболисти биха се върнали да запълнят дупките от напусналите "звезди"?
Маркизио
Падоин
Гонзало ми изглежда като сигурен оставащ, дори с намалена заплата.

От оставащите има няколко въпросителни:
Бонучката колкото и спорен да е има две опции - или остава и затвърждава това че е Ювентино или бива продаден за да запълни дупките в бюджета.
Матюиди е странна птица, хем има малко футбол останало в него, хем не е отдавна в отбора, хем не може и да се пласира в голям отбор - той може и да бъде продаден за сметка връщането на Маркизио.
Интересна е и ситуацията с Бентанкур - млад, преспективен, не е леке за разлика от 90% от латиносите, ние сме му първият отбор в Европа вече има два сезона при нас като последният изигра 40 мача. Мисля си че ще бъде продаден все пак за сериозна валута.
Шилето и в серия Б ще продължи да ни ядосва.

Ще има и нонсенс трансфери подобно на предният път (тип Божинов):
Папу Гомес който ще дойде или когато сме в серия Б или със завръщането в Серия А.
Ще си вземем Асамоа обратно - Същото като Папу
Вземаме и Матри

Има една съществена разлика в ситуацията сега и през 2006-та. Тогава Милан и Интер бяха отбори - сега са кочина. Играчите знаят, че и да отидат там са обречени - не отиват в отбор който да се бори за нещо в Европа, че и в Италия.

+Quote Post

60 страници V  « < 58 59 60
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st September 2019 - 04:28ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team