IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кой искате да се разкара от Юве?, играч?
Hristo
коментар 21 Mar 2007, 20:56
Коментар #41

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(Rumbeti @ Mar 21 2007, 08:49 PM) *
Бумсонг, Джаникеда и Сала !

Салайета защо да се маха?Аз си го харесвам него,много пъти съм го коментирал и защитавал тук.Лошото е,че е постоянно резрева и не играе често.Лошо,разбира се за него.От тази гледна точка е добре да си намери друг отбор,но ако не му пречи сегашното положение,в което много се съмнявам,нека да си остане и отново да ни радва с решаващи и истирически голове като тези срещу реал и Барса преди години.

Иначе към другите двама бих добавил Ковач и особено Легроталие,когото докато не го видя вън от отбора,няма да се успокоя.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 21:00
Коментар #42

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Сала се е изчерпал затова искам да се махне , не че ме дразни иначе. Кефи ме , но такива резерви не ни трябват. Ще ми се по-класен нападател да имаме за резерва ! smile.gif За легро и Ковач , и те може ама много станаха ! Трябва да купуваме много защитници при това положение smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Hristo
коментар 21 Mar 2007, 21:06
Коментар #43

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(Rumbeti @ Mar 21 2007, 09:00 PM) *
За легро и Ковач , и те може ама много станаха ! Трябва да купуваме много защитници при това положение smile.gif

Аз Легроталие не го броя за защитник.Той си е направо противников нападател,саботьор.Ковач по-може да остане,най-малкото има опит и е на сериозна възраст вече,което е идеално за дълбока резерва.Освен това вече имаме Григера и Крисчито,евентуално и мечтата ми в защитата Бардзали...доста по-респектиращо ще изглеждаме.Ако и Зебина остане + Киелини и Балцарети - перфектно!А и Хасан може да играе като десен бек в краен случай.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 21:11
Коментар #44

ЛУД

Е ТЕ ТУКА ВЕЧЕ съм НАПЪЛНО СЪГЛАСЕН С ТЕБЕ ! smile.gif Аз го харесвам Бардзали , но чак мечта не ми е. Мечта ми е да купим някой като Тюрам . Няма такава машина ! Пуйол например !

--------------------

+Quote Post
Bianco^Nero
коментар 21 Mar 2007, 21:32
Коментар #45

God Fuck The Queen

Коментари: 2 422
Регистриран: 23-July 06
Град: Благоевград
Потребител No.: 161

От защитниците почти всички трябва да се махнат ! С малки изключения smile.gif
ВЪН БОКЛУЦИ !!!

Ковач-не е за отбор като Юве,некадърник,бездарник,пенсионер !
Легроталие-заслужава ли коментар тоя !
Бумсонг-супер нападател за противниковите отбори-да се връща в Англия в тва селско първенство тоя клошар!
Тудор-уважавам го,но щом не игра цял сезон в Серия Б значи няма какво повече да даде на отбора !

Киелини трябва да остане и да е титуляр отляво,а Дзебина и Балдзарети най-много за резерви да ги оставим заедно с Бириндели !

Джаникеда-даде каквото можа за два сезона,но е време да отстъпи мястото на някой по-млад,на години е !

Салайета-ще остане в сърцето ми с решаващите голове в мачовете с Реал и Барса,но е изчерпан за Юве,вече 10 години е твърда резерва.Нямам нищо против да остане,но си мисля,че вече му е време да иде в отбор,в който ще играе по-често wink.gif
Гузман-вече е на 25 години,ако не се лъжа,явно няма да се наложи никога в такава конкуренция,същото като и за Салайета.

На първо време са това !

--------------------
ДЕЛ ПИЕРО ДОЖИВОТ В ЮВЕ! БЕЗ ПРАВО НА ОБЖАЛВАНЕ!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 21:43
Коментар #46

ЛУД

Доста точно и изчерпателно си го описал ! smile.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 22 Mar 2007, 10:37
Коментар #47

Juventus champion

Коментари: 7 691
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

на Салайета явно не му пречи да си стои резерва така че не виждам що да се маха... такъв нападател да ни е пети в отбора какво по-добре от това.. по-добър от него не можем да си намерим за тая роля smile.gif а и головете му с/у Барса Реал Арсенал и т.н. не са малко smile.gif за другите...Легро... от сезон 03-04 съм казал че това нещо не е футболист... Ковач е стабилен по-добре е да остане за резерва... Бумсонг.. още като дойде казах че само с глава може да играе но в краката е по-спънат и от мен...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 22 Mar 2007, 11:26
Коментар #48

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

Божо е първия който отлита заедно с Ковач и Сала, това са сигурните до тоя момент, за другите незнам!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 22 Mar 2007, 11:48
Коментар #49

Juventus champion

за сега нищо не е сигурно.. освен ако не поддържаш лична кореспонденция с Дешан и не ти е казал кой ще маха лятото smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
hri100
коментар 22 Mar 2007, 15:17
Коментар #50

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Bianco^Nero @ Mar 21 2007, 09:32 PM) *
От защитниците почти всички трябва да се махнат ! С малки изключения smile.gif
ВЪН БОКЛУЦИ !!!

Ковач-не е за отбор като Юве,некадърник,бездарник,пенсионер !
Легроталие-заслужава ли коментар тоя !
Бумсонг-супер нападател за противниковите отбори-да се връща в Англия в тва селско първенство тоя клошар!
Тудор-уважавам го,но щом не игра цял сезон в Серия Б значи няма какво повече да даде на отбора !

Киелини трябва да остане и да е титуляр отляво,а Дзебина и Балдзарети най-много за резерви да ги оставим заедно с Бириндели !

Джаникеда-даде каквото можа за два сезона,но е време да отстъпи мястото на някой по-млад,на години е !

Салайета-ще остане в сърцето ми с решаващите голове в мачовете с Реал и Барса,но е изчерпан за Юве,вече 10 години е твърда резерва.Нямам нищо против да остане,но си мисля,че вече му е време да иде в отбор,в който ще играе по-често wink.gif
Гузман-вече е на 25 години,ако не се лъжа,явно няма да се наложи никога в такава конкуренция,същото като и за Салайета.

На първо време са това !

Нямам какво да добавя!!! Още един кандидат за темата "ШИЗОФРЕНИЦИ". tooth.gif
Цитат(NUCLEO1985 @ Mar 22 2007, 11:48 AM) *
за сега нищо не е сигурно.. освен ако не поддържаш лична кореспонденция с Дешан и не ти е казал кой ще маха лятото smile.gif

Мен ако питате, той и Дешан още незнае. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 22 Mar 2007, 19:58
Коментар #51

Juventus champion

ми дано му се изясни поне малко от малко преди края на сезона... а не лятото тепърва да почва да се чуди кой да маха и кой да взема..

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
forca_juve
коментар 16 Jan 2008, 22:31
Коментар #52

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Беларди,Алмирон,Зебина,Занети,Молинаро...

+Quote Post
snitch
коментар 16 Jan 2008, 22:42
Коментар #53

Juventus champion

Коментари: 8 979
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Цитат(forca_juve @ Jan 16 2008, 11:31 PM) *
Беларди,Алмирон,Зебина,Занети,Молинаро...

А , Тиаго по заслужил да остане от Дзанети ...

пп още преди да се зареди страницата бях сигурен , че ще видя измежди списъка ти Зебина и Занети post-294-1158668614.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 16 Jan 2008, 23:21
Коментар #54

ЛУД

Предубеността на ФорцаІЮве всички я знаем и не би трябвало вече никой да учудва. Така като гледам и теб не те е учудила. Всеки си има разбирания и ние трябва да уважаваме разбиранията на съфорумците си , колкото и странни да са те smile.gif

Аз лично не мога да си представя как някой може да иска да се махнат Дзебина и Молинаро. Дзебина си е перфектен а Молинаро като резерва съшо е повече от приличен. И освен това да искаш в отбора да останат бездарници като Тиаго, Крисчито и Бумсонг ??? post-294-1159107607.gif За мен това си е направо ...... не мога да намеря дума , с която да го нарека.

Моят списък ще го напиша направо по ред на номерата smile.gif

1) Алмирон (Много слаб и сега е момента да го продадем , че иначе ще трябва да даваме пари да го вземат)
2) Тиаго (Да му взимаме стабилни пари и да го махаме)
3) Бумсонг (Той започна да се представя не лошо в началото , но е ясно,ч е няма да играе и трябва а си ходи)
4) Крисчито (млад и същевременно безобразно слаб, а се дават добри пари и за него)
5) Беларди (Миранте е с много класи над него и Беларди няма място в тима)

--------------------

+Quote Post
Mpire
коментар 16 Jan 2008, 23:42
Коментар #55

Juventus regular

Коментари: 1 301
Регистриран: 12-November 07
Потребител No.: 735

Алмирон и Тиаго и за двамата адски много пари се дадоха пък се оказаха пълен провал

--------------------

+Quote Post
superniki
коментар 17 Jan 2008, 12:57
Коментар #56

Juventus star

Коментари: 4 738
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Мога да добавя и Молинаро който не се представя на ниво много пъти.Обаче най-много да отиде под наем ако тръгнем да го махаме.

--------------------

+Quote Post
milcho14
коментар 17 Jan 2008, 13:51
Коментар #57

Scouted
*

Коментари: 60
Регистриран: 10-January 08
Град: Jambol
Потребител No.: 834

Абе аз по принцип не съм от тези които искат да се маха някой,но като че ли бих дал един глас за Алмирон.Тиаго все още не искам да го гоня защото него го знам че може въпреки че направо ме изумява с т ohmy.gif ова което прави и ми къса нервите когато е на терена.Ако скоро обаче не направи някво чудо и да ме зарадва и него бих номинирал с един sms ohmy.gif

--------------------
С десния подавам, с десния вкарвам, даже зъбите си мия с десния!!!

+Quote Post
masterhp
коментар 17 Jan 2008, 18:57
Коментар #58

Juventus hero

Коментари: 11 077
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(milcho14 @ Jan 17 2008, 01:51 PM) *
Абе аз по принцип не съм от тези които искат да се маха някой,но като че ли бих дал един глас за Алмирон.Тиаго все още не искам да го гоня защото него го знам че може въпреки че направо ме изумява с т ohmy.gif ова което прави и ми къса нервите когато е на терена.Ако скоро обаче не направи някво чудо и да ме зарадва и него бих номинирал с един sms ohmy.gif

И аз съм на същото мнение. Алмирон да се маха, а на Тиаго да му се даде шанс до края на сезона после ще е ясно какво да се прави, ако си заслужи мястото в отбора добре, ако не да се маха!!!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
Juv3n7us
коментар 18 Jan 2008, 00:09
Коментар #59

Juventus regular

Коментари: 1 362
Регистриран: 29-December 06
Град: Свищов
Потребител No.: 298

Искам Тиаго да се маха веднага че вече като го гледам и ще счупа телевизора от яд.Вече колко шанса му дадоха post-294-1159107607.gif вижда се че не става и твае.Следващият е Беларди добре че Буфон за сега няма проблеми с контузии че немога да си представя този да ни варди.И последният който искам да си ходи е Бумсонг,просто не му е мястото в Юве.
На Алмирон трябва да му се даде още някои шанс.На Тиаго колко шанса му дадоха пък на Алмирон нищо.Лично на мене Алмирон от началото на сезона ми направи добро впечатление.Трябва да го пусне още някои мач да се види имали място при нас,ако не и той може да си заминава.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 18 Jan 2008, 02:41
Коментар #60

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(Krasimir @ Jan 18 2008, 12:09 AM) *
Искам Тиаго да се маха веднага че вече като го гледам и ще счупа телевизора от яд.Вече колко шанса му дадоха post-294-1159107607.gif вижда се че не става и твае.Следващият е Беларди добре че Буфон за сега няма проблеми с контузии че немога да си представя този да ни варди.И последният който искам да си ходи е Бумсонг,просто не му е мястото в Юве.
На Алмирон трябва да му се даде още някои шанс.На Тиаго колко шанса му дадоха пък на Алмирон нищо.Лично на мене Алмирон от началото на сезона ми направи добро впечатление.Трябва да го пусне още някои мач да се види имали място при нас,ако не и той може да си заминава.

Смени само местата на Тиаго и Алмирон и мнението ти ще стане близко до моето. wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post

7 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 13:36ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team