IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

7 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Кой искате да се разкара от Юве?, играч?
Hristo
коментар 15 Jul 2006, 12:34
Коментар #21

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Освен тях искам и Легроталие да се махне.По-некадърен защитник от него не съм виждал.Пълен бездарник.Вън!!! mad.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti
Go to the top of the page

+Quote Post
Dreamer
коментар 15 Jul 2006, 13:16
Коментар #22

млад ентусиаст

Група: Фенове
Коментари: 594
Регистриран: 5-July 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 146

Цитат(icaka @ Jul 15 2006, 10:34 AM)
Освен тях искам и Легроталие да се махне.По-некадърен защитник от него не съм виждал.Пълен бездарник.Вън!!! mad.gif
*

Да ама той сега се завърна ,братле !!! И по-добре според мен ,щото без Тюрам и Канаваро имаме нужда от опит,а той не е чак толкова зле..............

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 15 Jul 2006, 14:27
Коментар #23

Buffon_fan1978

Коментари: 1 624
Регистриран: 22-April 06
Град: Пазарджик
Потребител No.: 107

и аз ги видях и смея да кажа че отборът дори в този му вид за серия б е доста добър

--------------------

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 15 Jul 2006, 14:50
Коментар #24

Buffon_fan1978

,щото без Тюрам и Канаваро имаме нужда от опит,а той не е чак толкова зле..............

......а много ЗЛЕ!!!

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 15 Jul 2006, 16:19
Коментар #25

Juventus champion

Коментари: 7 690
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Tюрам и Канаваро не са тръгнали никъде за сеа smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Dreamer
коментар 15 Jul 2006, 16:33
Коментар #26

млад ентусиаст

Цитат(NUCLEO1985 @ Jul 15 2006, 02:19 PM)
Tюрам и Канаваро не са тръгнали никъде за сеа  smile.gif
*

Еми щом казваш ,но не съм оптимист за тяхното оставане....дано поне Тюрам..щото за Канаваро знам , че вече бил обещал на Крапело да ходи в Реал

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 15 Jul 2006, 20:41
Коментар #27

Juventus champion

ми не знам кво е обещал ама преди месец обеща на феновете на Юве да не ходи никъде... дано обещанието дадено към милиони хора да е по-стойностно за него от обещание към великия дон......

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
bordjiq
коментар 15 Jul 2006, 21:48
Коментар #28

Juventus bench

Коментари: 558
Регистриран: 27-February 06
Потребител No.: 38

Eмерсон доста го понаебава за Ювентус - доста отбори прескочи за да получава по-малко пари в Ювентус.

--------------------

+Quote Post
AleRt
коментар 16 Jul 2006, 00:51
Коментар #29

Promising youngster
*

Коментари: 10
Регистриран: 16-July 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 153

Салайета ми е най-противния от тук smile.gif Той по-скоро би бил по-вървежен за бодигард отколкото за футболист... адското дърво smile.gif

--------------------
I am no blast from the past, because I'm dead and I'm everlast.I'm the future breed, evil and mean, a fucking killing machine! No-one will stay alive and see, they all will die and join me...

user posted image

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 16 Jul 2006, 11:42
Коментар #30

Juventus champion

Салайета може да е всякакъв ама си вкарва...така че мене не ме бърка да остане smile.gif и се надявам даже ...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
ELMANIFICO
коментар 16 Jul 2006, 13:39
Коментар #31

Juventus star

Коментари: 3 335
Регистриран: 13-March 06
Потребител No.: 68

да се махат виейра,златан,каморан и всички ,които искат,за да останат играчи с голямо сърце,играчи способни на актив от 108 точки wink.gif

--------------------
Вълшебнико Ювентус , погледни към небето ! Над теб са само звездите !

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 16 Jul 2006, 14:21
Коментар #32

Buffon_fan1978

току - що разбрах от ТВ ЕВРОПА че Салайета и Недвед 100% остават , като прибавиме Джаникеда, Дзанети и Маркиони с Божинов , отборът наистина изглежда добре , като се надяваме и други важни фигури да останат в отбора!

дадоха и кадри от първата тренировка на Юве , имаше доста фенове и настроение , скандираха и пееха песни за отбора , знаете ли мисля си че сега в серия б ще имаме доста добра посещаемост на мачовете , защото феновете усещат че сега е момента да подкрепят любимия си отбор!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Ювентинец
коментар 16 Jul 2006, 14:27
Коментар #33

Primavera player
**

Коментари: 207
Регистриран: 13-February 06
Град: Sofia
Потребител No.: 4

Определено за феновете е така.Сега е момента да се види коя е най-великата публика в Италия.И не само там excl.gif

--------------------

+Quote Post
nikentus
коментар 16 Jul 2006, 15:25
Коментар #34

ювентинец

Група: Ветерани
Коментари: 6 031
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Реално погледнато не е възможно всички звезди или по-скоро футболисти с високи заплати да останат , смятам че ако на всеки пост запазим по един ключов играч ще е най-добре . В защитата Канаваро ,в халфовата линия Недвед , в атака Дел Пиеро . Ще е добре да имаме таран ,тъй че оставането на Салайета много ме радва ,иначе за вратарския пост имам чувството ,че Буфон може да остане там, иначе евентуална размяна с Абиати от Мулян не е чак толкова лоша идея . Не съм особенно сигурен за Лукарели ,но има качества само че е на 30 години . huh.gif

+Quote Post
Angel Pantchev
коментар 16 Jul 2006, 16:38
Коментар #35

Buffon_fan1978

. Не съм особенно сигурен за Лукарели ,но има качества само че е на 30 години .

Като погледнеш годините на целия отбор на Юве щре разбереш че Лукарели на тия години в Юве направо си е ЮНОША!! smile.gif smile.gif

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 17 Jul 2006, 11:20
Коментар #36

Juventus champion

Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Цитат(AleRt @ Jul 16 2006, 01:51 AM)
Салайета ми е най-противния от тук smile.gif Той по-скоро би бил по-вървежен за бодигард отколкото за футболист... адското дърво smile.gif
*

Нямам нищо против теб (даже те съжалявам,че си фен на този отбор),но поне не обиждай нашите играчи.Защото Салайета може и да е резерва,но е с класи над вашите прехвалени звезди.Само да не изброявам футболистите,минали през Интер,които ги обявиха за безперспективни,а сега са измежду най-добрите в света.Или пък тези,които дойдоха със статут на звезди,и не успяха да се реализират.Дори Великия Марчело Липи не постигна нищо.Всяка година правите умопомрачителни трансфери,тръгвате с голямата кошница и още в средата на сезона отписвате титлата и хвърляте всички усилия за Купата.Извинявай,ама да разполагаш с Мартинс и Адриано в нападение и да изглеждаш толкова безнадеждно,не е нормално.Да не говорим за Солари,Фиго и Камбиасо.Друг е въпроса,че отбора ви е съставен почти изцяло от южноамериканци и добре че се водите Интер МИЛАНО,че да не се заблудим от коя държава сте.Сега след като Юве е в Серия Б,а Милан тръгва с 15 точки пасив,единственият ви опонент сякаш остава Рома.И ако и сега не спечелите титлата,вече не знам кога.Това ви е единствения и последен шанс.Другия сезон Милан си започва нормално,вероятно и Юве ще е в Серия А и мъките за вас пак започват.Така че прайте една сериозна селекция за атака на титлата и успех.Другия вариант е да се молите за титлата от последния сезон.То като го слушам Морати как се жалва всеки ден,чак ми се къса сърцето.Накрая ше му я подарят тая титла,че то срамота.За 17 години 2 купи на Италия и една на УЕФА.А да и онези трофейчета Бира Морети,Берлускони и тем подобни дето са преди сезона.Айде пич със здраве wink.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
Dreamer
коментар 17 Jul 2006, 14:32
Коментар #37

млад ентусиаст

Дам точно така , няма друг такъв плачко като Морати...Мачовете били уредени, еми като Интер изостава 3 точки примерно да си вземе прекия двубой срещу отбора,който урежда и да покаже ,че е по достоен......обаче кво става?? Миналата година 2 загуби от Юве .....какво повече да говорим..........

--------------------
NEW ERA!

+Quote Post
Revolver
коментар 17 Jul 2006, 14:37
Коментар #38

Scouted
*

Коментари: 73
Регистриран: 27-April 06
Град: Стара Загора
Потребител No.: 111

Рома станат ли шампиони и ще ги разследват заради трансферите и проблемите около дълговете им.

--------------------

<span style='color:red'><span style='font-size:8pt;line-height:100%'>If u change the rules on what controls You, You will change the rules on what u can control.</span></span>

+Quote Post
eagle
коментар 22 Jul 2006, 22:28
Коментар #39

Primavera player
**

Коментари: 118
Регистриран: 22-July 06
Потребител No.: 160

Естесвено - Златан!!!Мсля, че не трябва да има спор по този въпрос!!!Не му пука за Ювентус т.е. няма място в този отбор!Божинов и Алекс са достатъчни!
Той е играч индивидуалист и на всичкото отгоре е доста инат-вместо с изпълненията си на зеления терен и по известен с чепатия си характер!!!
За доброто на Юве - Златан вън!!!

--------------------
[B]FORZA JUVE!!!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 21 Mar 2007, 20:49
Коментар #40

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Доста уместна тема за наближаващия трансферен прозорец ! Бумсонг, Джаникеда и Сала ! Всички други искам да останат ! Дори и Божинов ! smile.gif post-294-1159108009.gif post-294-1158668510.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post

7 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 16th October 2019 - 06:59ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team