IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

47 страници V  « < 11 12 13 14 15 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Тенис
marto_juve
коментар 29 Nov 2007, 10:07
Коментар #241

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(Didier Deschamps @ Nov 29 2007, 01:49 AM) *
Абе Марто не разбрали Федерер ме дразни също толкова много колкото Шумахер мразя хората,които постоянно бият такива правят спорта безинтересен.Мнението си ми е обосновано.Няма да говоря за смешното ти изказване сори,че го наричам така ама да кажеш,че който не харесва играта му значи не харесва тениса е bduh.gif Все едно някой да каже,че който не харесва играта на някой футболен отбор значи не харесва футбола.
Ти ся кво, нямал си ко да прайш и си решил да се заядеш нещо с мен ли? Нали уж това е мое "задължение"!? Казах, че дотолкова доколкото мотива ти е че доминацията му прави безинтересен тениса го приемам. Но ако заедно с това не харесваш и самата му игра...ми сори ама значи наистина не харесваш тениса. И да, точно същото е да не харесваш примерно стила на игра на Барса и Арсенал в момента, че дори и на Ман. Юн. (колкото и неприятно да ми е за тях), а в същото време да кажеш че харесваш футбола wink.gif

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

Go to the top of the page

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 29 Nov 2007, 11:07
Коментар #242

Juventus champion

Група: Фенове
Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Абе каквото искате не мога да разбера казах,че него харесвам и толкова.Харесвам Надал,защото играе много приятно и има нещо различно във всеки негов мач,а при Федерер казвам според мен няма.

+Quote Post
Torricelli
коментар 29 Nov 2007, 16:11
Коментар #243

Juventus regular

Коментари: 1 174
Регистриран: 17-April 07
Град: София
Потребител No.: 472

Това,че харсваш надал си е лично мнение.Но че играе приятно-това не е така.

Не става дума за мое мнение.Всеки човек,който поне малко разбира от тенис ще каже,че испанеца е чиста проба връщач и хамалин.Той живее само от грешките на другите,сам не може да сътвори нещо.

Федерер,освен че е може би най-великия за всички времена(по моето скромно мнение е),е олицетворе ние на всичко красиво в тениса.Той е явление-такова,каквото например е Зизу или Ромарио,или (ако щете ми се смейте) Матей Казийски.

При Федерер има и още нещо-когато пада,сам се бие.От 2002 насам го гледам постоянно.И не съм видял играч,който да го надиграе за цял мач,да му "скрие топката",ако мога да се изразя така.А това е може би най-големия пример за чутовната разлика между него и всички останали.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

He is about to become Serie A topscorer at the age of 33.

----------
Цитат(meo @ Jul 2 2008, 02:36 PM) *
Агент КЕФЯ_СЕ_НА_КАКИ_30+.

+Quote Post
Hristo
коментар 29 Nov 2007, 16:37
Коментар #244

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Цитат(marto_juve @ Nov 29 2007, 10:07 AM) *
Ти ся кво, нямал си ко да прайш и си решил да се заядеш нещо с мен ли? Нали уж това е мое "задължение"!? Казах, че дотолкова доколкото мотива ти е че доминацията му прави безинтересен тениса го приемам. Но ако заедно с това не харесваш и самата му игра...ми сори ама значи наистина не харесваш тениса. И да, точно същото е да не харесваш примерно стила на игра на Барса и Арсенал в момента, че дори и на Ман. Юн. (колкото и неприятно да ми е за тях), а в същото време да кажеш че харесваш футбола wink.gif

Марто, стига пак си раздавал правосъдие wink.gif Човекът си има мнение, не го харесва и толкова. Дали харесва тениса или не, си е негова работа и не си ти човекът, който да му каже дали и какво харесва. По същата логика мога да кажа, че който не харесва Шумахер, не харесва Формула 1.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
marto_juve
коментар 29 Nov 2007, 16:55
Коментар #245

Juventus star

Цитат(icaka @ Nov 29 2007, 04:37 PM) *
Марто, стига пак си раздавал правосъдие wink.gif Човекът си има мнение, не го харесва и толкова. Дали харесва тениса или не, си е негова работа и не си ти човекът, който да му каже дали и какво харесва. По същата логика мога да кажа, че който не харесва Шумахер, не харесва Формула 1.
По същата логика ще си напълно прав. А по неговата и Сампрас не играеше тенис. И аз не харесвам Надал, ама немога да му отрека че на клей няма равен и че като цяло няма как да не харесвам играта му. Не харесвах и Агаси, ама ще си остане един от най-добрите тенесисти нали? Кво точно неприятно има в играта на Фед щото убий ме и да искам да си го измисля пак няма да мога!?

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 29 Nov 2007, 17:32
Коментар #246

Juventus champion

Цитат(marto_juve @ Nov 29 2007, 04:55 PM) *
По същата логика ще си напълно прав. А по неговата и Сампрас не играеше тенис. И аз не харесвам Надал, ама немога да му отрека че на клей няма равен и че като цяло няма как да не харесвам играта му. Не харесвах и Агаси, ама ще си остане един от най-добрите тенесисти нали? Кво точно неприятно има в играта на Фед щото убий ме и да искам да си го измисля пак няма да мога!?

Сега, ако искам да се заяждам пак (че май ми липсват тези времена tooth.gif ), ще ти кажа, че стила на Сампрас е доста различен от този на Федерер wink.gif Но това е друга тема, разбрах основната ти идея wink.gif

И аз преди години не харесвах Сампрас. И какво от това? Гледах много тенис, тренирах и то поедно време доста сериозно. Айде убеди ме, че не разбирам от тенис и не харесвам спорта wink.gif Дидието ти го е казал много ясно - не харесва доминиращите спортисти. Какво има да се заяждаш, не мога да разбера huh.gif

А това за формулата го казах на майтап, но ти явно си вярваш wink.gif Айде няма да задълбавам повече smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
snitch
коментар 29 Nov 2007, 17:57
Коментар #247

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 855
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Според работата не е до харесването , а до отричането на стореното , на постигнатото .
пп Аз също не харесвах Сампрас , но никога не съм отричал величието му , същото е и с Шумахер , който искренно .. мразя , но никога не съм твурдял ,че не е най великия пилот от Ф1 .

+Quote Post
marto_juve
коментар 29 Nov 2007, 18:03
Коментар #248

Juventus star

Естествено в типично мой стил няма да ти остана длъжен. Нещо искаше ли да кажеш по темата или просто ей така щот си много интересен пак реши да се намесиш. Защо аз като изкажа някво несъгласие с нечие мнение е "заяждане", а на другите си е просто изказване на различното мнение. Защо не репликираш Снич и Торичели!? И защо постоянно се явяваш някъв съдник на всеки спор който съм почнал да водя!? Аз също съм го казал много ясно - разбирам да не харесваш някой, дотолкова доколкото убива интригата в спорта, но той не харесва и самата игра на Федерер. Кое точно може да не харесаш на играта на човек, който в последните 5-6 години олицетворява красотата на играта Тенис!? Изобщо нямам намерение да му казвам какво да харесва и какво не, просто изразих недоумението си. Тъй че...да ви имам критериите за заяждане. post-294-1159107607.gif

--------------------

+Quote Post
Garrett
коментар 29 Nov 2007, 18:18
Коментар #249

fino alla fine

Коментари: 2 346
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

Цитат(marto_juve @ Nov 29 2007, 06:03 PM) *
Естествено в типично мой стил няма да ти остана длъжен. Нещо искаше ли да кажеш по темата или просто ей така щот си много интересен пак реши да се намесиш. Защо аз като изкажа някво несъгласие с нечие мнение е "заяждане", а на другите си е просто изказване на различното мнение. Защо не репликираш Снич и Торичели!? И защо постоянно се явяваш някъв съдник на всеки спор който съм почнал да водя!? Аз също съм го казал много ясно - разбирам да не харесваш някой, дотолкова доколкото убива интригата в спорта, но той не харесва и самата игра на Федерер. Кое точно може да не харесаш на играта на човек, който в последните 5-6 години олицетворява красотата на играта Тенис!? Изобщо нямам намерение да му казвам какво да харесва и какво не, просто изразих недоумението си. Тъй че...да ви имам критериите за заяждане. post-294-1159107607.gif

Много просто - защото когато другите не се съгласят го правят, защото просто имат различно мнение, а когато ти не се съгласиш вярното мнение е само едно - твоето.
Оттам нататък се почва със заядливия тон, язвителните подмятания и тн.

За теб играта тенис може да се олицетворява в едно, за други в друго. За тези, които не-знам-си-колко години са тренирали също може да е различно, за специалистите които пък цял живот се занимават с това - четвърто. Какво сложно има в това? Нужно ли е човек да тренира 20 години тенис, през останалото време да го гледа, да се консултира с всички специалисти, да изчете всички материали и тн за да има мнение?

"Специалист е човек, който знае все повече за все по-малко, докато накрая знае всичко за нищо."

За мен пък Сампрас олицетворяваше играта "Тенис". Федерер не ми харесва като спортист.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
Hristo
коментар 29 Nov 2007, 18:52
Коментар #250

Juventus champion

Защо аз като изкажа някво несъгласие с нечие мнение е "заяждане", а на другите си е просто изказване на различното мнение.

Може би защото правя разлика между несъгласие и заяждане wink.gif И в случая съм преценил, че твоето е заяждане. В началото беше несъгласие (затова и не те "репликирах" тогава), което в един момент прерастна в заяждане и затова те "репликирах" сега. Поне в моите очи изглежда така.

Защо не репликираш Снич и Торичели!?

Защото те не се заяждат и не определят кой какво харесва и не харесва wink.gif Или най-малкото - в постовете им няма изречения от рода на "...ми сори ама значи наистина не харесваш тениса...".

И защо постоянно се явяваш някъв съдник на всеки спор който съм почнал да водя!?

Не се явявам ничий съдник. Има доста начини да водиш един спор и специално твоя не ми допада. Заяждане и постоянно определяне на кой какъв е, кой за какво става, кой какво разбира и не разбира...май верно не аз съм съдникът wink.gif Има изрази като "сопред мен", "моето мнение е, че", "без да ангажирам никого"...използвай ги по-често и може споровете ни драстично да намалеят wink.gif

Кое точно може да не харесаш на играта на човек, който в последните 5-6 години олицетворява красотата на играта Тенис!?

Точно това, че "в последните 5-6 години олицетворява красотата на играта Тенис". Точно както между 2000 и 2004 Шумахер олицетворяваше красотата на Формула 1, в резултат на което зрителския интерес падна доста и което доведе до някои промени в правилата wink.gif Аналогия huh.gif

ПП: Що не си направим една специална темичка за спорове g.gif

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 29 Nov 2007, 19:10
Коментар #251

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Еми просто мога само да благодаря на Icaka и Garrett,които са ме разбрали и подкрепили post-294-1159107520.gif

Да завърша по темата искам да кажа,че аз не отричам това,което са спечелили и това,което са постигнали,но просто не ги харесвам и това е.Всеки човек има неща,които не харесва.

+Quote Post
snitch
коментар 30 Nov 2007, 10:55
Коментар #252

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 855
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Тежка травма заплашва кариерата на Надал

Испанецът със сериозни проблеми със стъпалото
Номер 2 в мъжкия тенис Рафаел Надал (Испания) има сериозен проблем със стъпалото на крака, който може да повлияе на бъдещата му кариера, съобщи неговият чичо и личен треньор Тони Надал.

"Рафа има този проблем от 2005 година. Той се научи да живее и да се справя с него в последните две години", заяви Тони Надал. Той обаче не пожела да коментира дали травмата може да застраши професионалната кариера на Рафаел Надал.

"Предпочитам да не говоря за това. Положението е много сериозно. Нека лекарите дадат отговор на този въпрос. Мога да кажа само, че той взима много предпазни мерки преди всеки свой мач", заяви Тони Надал.

21-годишният Рафаел Надал спечели шест турнира през 2007 година, включително за трети пореден път Откритото първенство на Франция. "Доволни сме от сезона. Играта на Рафа се подобри. Успяхме да намалим времетраенето на срещите му, които вече не са така интензивни", каза Тони Надал.

-------------------------------------------------------

Надал е изненадан от коментарите за тежката му контузия

Историята, която беше разпространена е истинска лъжа, каза Рафа
Испанският тенисист Рафаел Надал, номер 2 в световната ранглиста, е изненадан от коментарите на своя вуйчо и треньор Тони Надал, който е нарекъл неговата контузия "много сериозна".

"Рафа е изненадан", каза за ДПА говорителят на тенисистка Бенито Перес Барбадильо. Изненадата на Надал бе провокирана от интервю на неговия треньор за испански всекидневник в Майорка, че той има сериозен проблем със стъпалото на крака, който може да повлияе на бъдещата му кариера.

"Историята, която беше разпространена е истинска лъжа", каза Рафаел Надал пред испанската телевизия. Той обаче не уточни дали лъжата идва от неговия вуйчо, от медията, или от двете.

"Рафа има този проблем от 2005 година. Той се научи да живее и да се справя с него в последните две години", заяви Тони Надал. "Всичко, което е написано е истина и е документирано", каза за ДПА Рикард Кабо, която е взел интервюто от Тони Надал.

21-годишният Рафаел Надал спечели шест турнира през 2007 година, включително за трети пореден път Откритото първенство на Франция.

"Една контузия не може да ме спре", добави Рафаел Надал. 2008 година се очертава доста тежка за него, тъй като освен турнирите от АТП и Големия Шлем, той ще участва в олимпийските игри в Пекин и в турнира за Купа Дейвис.

+Quote Post
marto_juve
коментар 30 Nov 2007, 10:56
Коментар #253

Juventus star

Цитат(Garrett @ Nov 29 2007, 06:18 PM) *
Много просто - защото когато другите не се съгласят го правят, защото просто имат различно мнение, а когато ти не се съгласиш вярното мнение е само едно - твоето.

Цитат(icaka @ Nov 29 2007, 06:52 PM) *
Може би защото правя разлика между несъгласие и заяждане wink.gif И в случая съм преценил, че твоето е заяждане. Защото те не се заяждат и не определят кой какво харесва и не харесва wink.gifИма доста начини да водиш един спор и специално твоя не ми допада. Заяждане и постоянно определяне на кой какъв е, кой за какво става, кой какво разбира и не разбира...май верно не аз съм съдникът wink.gif Има изрази като "сопред мен", "моето мнение е, че", "без да ангажирам никого"...използвай ги по-често и може споровете ни драстично да намалеят wink.gif

Абе пичове, вие нещо си прайте ташак с мен. По вашата логика изказванията на Снич:
Цитат(snitch @ Nov 17 2007, 04:36 PM) *
Боклук и велик стоят пред неподходящите имена Дидие , едитни си мнението.

Цитат(snitch @ Nov 17 2007, 10:31 PM) *
Знаеш ли на това му се вика необосновано лично мнение , защото не можеш да изнесеш факти и да докажеш думите си . Ясно , че не го харесваш , но да твърдиш неверни неща , цъ цъ , със същия успех мога да кажа , че Дел Пиеро е леке и нещастник.
и на Торичели:
Цитат(Torricelli @ Nov 29 2007, 04:11 PM) *
Това,че харсваш надал си е лично мнение.Но че играе приятно-това не е така.Не става дума за мое мнение.Всеки човек,който поне малко разбира от тенис ще каже,че испанеца е чиста проба връщач и хамалин.Той живее само от грешките на другите,сам не може да сътвори нещо.
трябва да са си заяждане и определяне кой какво да харесва и какво не. Ама нали сте си наумили че аз се заяждам и... huh.gif

Аз също съм убеден, че има достатъчно хора които са ме разбрали и не ми е нужна няква публична подкрепа че да съм спокоен. Просто аз съм импулсивен и си казвам всичко, а то като се говорят небивалици май е по-добре да си замълчиш за да не си неудобен.
Цитат(icaka @ Nov 29 2007, 06:52 PM) *
Точно това, че "в последните 5-6 години олицетворява красотата на играта Тенис". Точно както между 2000 и 2004 Шумахер олицетворяваше красотата на Формула 1, в резултат на което зрителския интерес падна доста и което доведе до някои промени в правилата wink.gif Аналогия huh.gif
Сигурно отново това го казваш на майтап, но понеже съм достатъчно тъп и отново ще си повярвам. Когато с доминацията си убиваш зрителския интерес то не е защото си "боклук, който има късмет", а е защото си най-великия и никой няма право да ти го отрече.

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 30 Nov 2007, 19:49
Коментар #254

Juventus champion

Коментари: 7 048
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Федерер е най-великия тенисист, колкото Алонсо е най-великият пилот в момента... айде сега нова серия от компетентни коментари... някои хора трябва да осъзнаят че и други могат да имат мнения по някои въпроси и че тяхното мнение МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧАВА... и да не се опитват да си налагат личната гледна точка wink.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
Torricelli
коментар 30 Nov 2007, 21:51
Коментар #255

Juventus regular

Цитат(NUCLEO1985 @ Nov 30 2007, 05:49 PM) *
Федерер е най-великия тенисист, колкото Алонсо е най-великият пилот в момента... айде сега нова серия от компетентни коментари... някои хора трябва да осъзнаят че и други могат да имат мнения по някои въпроси и че тяхното мнение МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧАВА... и да не се опитват да си налагат личната гледна точка wink.gif

Не се опитвам да налагам гледната си точка.....а сравнението с Алонсо е най-малкото несериозно.

Само го погледни какво е спечелил и как доминира в този спорт вече четвърта година...рекорд след рекорд падат пред него.

А това дали ти допада играта му-това е вече лично предпочитание.Но не отричайте красотата в играта му,защото тя е твърде очеизвадна.

--------------------
"He has been written off so many times... after the injury in the late 90's... after Euro 2000 final... during the 2004-2005 campaign... before the World Cup in Germany... when going to Serie B... and still this season."

"He has lost his edge... his stamina... his pace... his finish... he is unable to cope with the powerfull football today..."

----------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 30 Nov 2007, 21:57
Коментар #256

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Значи много изчетох и ако трябва да коментирам всичко ще стане голям роман, затова ще се спра на по-интересното.

1) Пише се, че някой живеел от грешките на другите. Еми ако всички други са толкова тъпи, че само да грешат и да му бутат победите в ръцете той какво да направи ??? ДА спре да играе тенис ли ??? smile.gif Иначе и аз никак не го харесвам, но просто довода в случая не е правилен.

2) Това, че някой е хегемон винаги се е тълкувало по грешен начин. Човекът е най-добрия и трябва да му се признае. За съжаление(както стана и с формулата) от това някои хора губят пари и то огромни и астрономически суми и се търси промяна. Точно и това счита за един от най--големите гафове в спорта. Забраната на определени неща, които носеха предимството на Ферари. В тениса обаче не е толкова лесно и не могат да забранят се Федерер да играе с две ръце или да тича с два крака например. Когато има хегемон хората трявба да се радват на неговите победи и да ТЛАСКАТ ДРУГИТЕ КЪМ НАПРЕДЪК , А НЕ ДА ВРЪЩАТ ПЪРВИТЕ НАЗАД , защото ЕТО ОТ ТОВА ВЕЧЕ ГУБИ СПОРТА !

3) Видях и едно сравнение с Дел Пиеро - както той е гордост за Италия и ще остане такъв за дълго, така и Федерер е гордост за Швейцария и така ще остане за дълго. Няма и как да бъде иначе. ВЕЛИКИТЕ СЕ ПОМНЯТ , дори и да има хора, които се опитват да опорочат имиджа и постиженията им.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Torricelli
коментар 30 Nov 2007, 22:07
Коментар #257

Juventus regular

Румба,казвайки,че живее от грешките на другите(лел колко запетаи...),казвам,че той е такъв тип играч-връща,връща и пак връща.Хюит беше нещо подобно 2001-02.Това е и смисъла на играта му.Друг просто няма.Той не е градивен като Федерер.

Единственото изключение са минаващите му удари,които всеки латинос ги може.

--------------------

----------

+Quote Post
Hristo
коментар 01 Dec 2007, 00:13
Коментар #258

Juventus champion

Като сме почнали с цитатите...

Цитат(marto_juve @ Nov 20 2007, 11:19 AM) *
Щото да не харесваш играта на Фед е все едно да не харесваш тениса post-294-1159107520.gif

Цитат(marto_juve @ Nov 29 2007, 10:07 AM) *
ми сори ама значи наистина не харесваш тениса.

но той не харесва и самата игра на Федерер. Кое точно може да не харесаш на играта на човек, който в последните 5-6 години олицетворява красотата на играта Тенис!?

Айде направи пак сравнение между твоите думи (за по-сигурно, да не стане някакво "объркване" пак, съм ти ги подчертал) и цитатите, които иначе старателно си подбрал от snitch и Torricelli. За пореден път казвам, че едното е откровено налагане на собствено мнение и заяждане (защото, видиш ли, к'ъв е тоя, че да не харесва Федерер, е**ти смешника и неразбиращ от тенис е) и съвсем друго е да изкажеш несъгласие. Ако тълкуваш думи като "...необосновано лично мнение , защото не можеш да изнесеш факти и да докажеш думите си..." като заяждане, си е лично твой проблем wink.gif

Цитат(marto_juve @ Nov 20 2007, 03:20 PM) *
За играта на Федерер 2 мнения неможе да има. Както неможе да има 2 мнения за Шумахер, за Рони Осъливан, за Бьорндален, за Алекс, за ... Иначе да ти е антипатичен и да не го харесваш щото убива всяква интрига разбирам. Затова казах ясно - надявам се че не харесва него самия, а не играта му. Щото "боклук, който имал късмет" как да го тълкувам!?

2 мнения може да има за всичко, дори за Рони, за Джордан, за Бьорндален и най-вече за Шумахер, това го знаеш много добре, недей да излизаш с такива клишета wink.gif

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 04 Dec 2007, 18:10
Коментар #259

Juventus star

Цитат(Torricelli @ Nov 30 2007, 09:51 PM) *
Не се опитвам да налагам гледната си точка.....а сравнението с Алонсо е най-малкото несериозно.
Мисля че това беше спрямо мен, не спрямо теб smile.gif А може би е иза 2-мата. Нуклео, няма лошо в различието на мнението, но ако е обосновано. В конкретния случай не виждам обосновка. Особено пък за това, че бил надут пуяк. Аз мога да кажа, че това по-скоро важи за Надал. И конкретно в случая не налагам собствената си гледна точка, а гледната точка на милиони любители на тениса wink.gif

А относно сравнението с Алонсо направо си е смешно. Или признаваш, че Алонсо е най-великия пилот в момента или...или това не го казвай на хора, които дори само са чували за Федерер wink.gif

Цитат(icaka @ Dec 1 2007, 12:13 AM) *
2 мнения може да има за всичко, дори за Рони, за Джордан, за Бьорндален и най-вече за Шумахер, това го знаеш много добре, недей да излизаш с такива клишета wink.gif
Точно пък за Шумахер и точно пък ти, недей да ми говориш че има 2 мнения. Едва ли някой ако ти каже, че Шумахер биеше с късмет най-големите си противници щеше да се сдържиш и да не му се изсмееш wink.gif Айде, че е надут пуяк не споря tooth.gif

--------------------

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 04 Dec 2007, 19:27
Коментар #260

Juventus champion

Коментари: 7 048
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

Цитат(marto_juve @ Dec 4 2007, 06:10 PM) *
Мисля че това беше спрямо мен, не спрямо теб smile.gif А може би е иза 2-мата. Нуклео, няма лошо в различието на мнението, но ако е обосновано. В конкретния случай не виждам обосновка. Особено пък за това, че бил надут пуяк. Аз мога да кажа, че това по-скоро важи за Надал. И конкретно в случая не налагам собствената си гледна точка, а гледната точка на милиони любители на тениса wink.gif
А относно сравнението с Алонсо направо си е смешно. Или признаваш, че Алонсо е най-великия пилот в момента или...или това не го казвай на хора, които дори само са чували за Федерер wink.gif

Г-н Научен Капацитет, може първо да почетете малко, след това да поосмислите мненията и чак след това да отговаряте. Сравних Алонсо с Федерер, не защото двамата имат нещо общо, а защото предишния малоумен спор, който води беше именно на тема Алонсо. Аз също не виждам реална обосновка в твоите мнения и за това им се дразня. Знам много добре какво, къде, как и на кого да казвам, така че може да си спестиш съветите. Относно Федерер нито аз, нито ти, нито пък който и да е в този форум го познаваме и знаем как се държи (виж за Алонсо може да поспорим, защото там със сигурност съм по-запознат от повечето хора тук).
Стига с изречения от рода: "Ми значи наистина не харесваш тениса, щом не те кефи Федерер". Къде, по дяволите, пише, кое трябва да е еталон в тениса? Защото аз едно време харесвах Агаси, който беше откровено по-слаб от Сампрас. А Пийт си ме дразнеше и това е. И наистина смятах, че Агаси бие с игра, а Сампрас и той не знае как успява да бие. Сега е същото с Надал и Федерер.
Мен лично не ми пука нито за единия, нито за другия. Пука ми за това, че продължаваш да поучаваш всичко живо във форума. Разбирам да си някой, но не си. Просто си един от всички... така че спри моля те с поучителните мнения. Повечето завършихме училище вече, нямаме нужда от уроци на каквато и да е тема.

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post

47 страници V  « < 11 12 13 14 15 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th March 2019 - 18:43ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team