IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

6 страници V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Ювентус втори отбор, Juventus U23
vench
коментар 01 Dec 2018, 10:27
Коментар #101

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 417
Регистриран: 3-March 12
Град: Бургас
Потребител No.: 24 644

Бях спрял известно време да следя, но знаех че отборът е в поредица от загуби. Сега виждам, че сме на предпоследно място в класирането, което вече си е зле. Вярно, че играем с млади момчета, но все трябва да могат да бият отбори от трета дивизия, за да могат поне до средата на класирането да додрапат.

Всъщност отбора е в серия от 5 поредни загуби и общо 6 мача без победа. Във въпросните 6 мача сме вкарали 5 гола. В цели 3 мача не сме намерили пътя към вратата, казано на коментаторски език.

Ако ще се гледа сериозно на този проект, то трябва да се вземат мерки. На първо място смяна на треньора, който и без това беше доста съмнителен и на второ място да се търси свежа кръв. Надявам се само негативните резултати да не убият самата идея, която продължавам да твърдя, че е прекрасна. Другите отбори така и не успяха да си направят проектите, така че като нищо сега да се откажат, а ние да се закрием. За мен класирането само по себе си не е проблем, но трябва да се работи, за да се оправят нещата.

Утре има гостуване на Пистойезе, които са на 17 място в класирането и е добър повод да си прекъснем негативната серия от загуби с една победа.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 01 Dec 2018, 19:19
Коментар #102

Juventus champion

Коментари: 6 527
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Венч, изобщо съм учуден, че си следял тази пародия, която съществува само за да се впишем и ние сред стандартите.

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 02 Dec 2018, 21:21
Коментар #103

Juventus star

Идеята е добра, изпълнението очевидно е лошо. Някъде по задните страници обяснявах, как Ювентус поддържа близо 50 човека на договор, после ги изпраща в отбори, в които дори не играят. Във втория отбор имаме възможност да ги наблюдаваме от близо и така да се каже - да останат в семейството. Ако наистина има потенциал, то отборът може да играе добре. И да доживеем най-накрая да видим наш юноша, който да бъде дръпнат в първия отбор. Аз ощ не съм се отказал от идеята, но ще трябва да се работи повече.

Иначе сме били Пистойезе с 0:1.. с два точни удара към вратата. Те имат общо 18...

Йееей...

Този коментар е бил редактиран от vench на 02 Dec 2018, 21:22

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 20 Dec 2018, 10:08
Коментар #104

Juventus champion

Коментари: 5 780
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Юве Б иска да привлече синът на Алесандро Бириндели Самуеле, които в момента играе в Пиза. Момчето е на 19 и е защитник като баща си.

--------------------

+Quote Post
Kirilov
коментар 29 Dec 2018, 09:50
Коментар #105

Juventus champion

Коментари: 5 780
Регистриран: 28-April 14
Град: София
Потребител No.: 24 823

Федерико Черубини ще бъде новият генерален директор на всички гарнитури от u17 до u23. Също така помага и за трансферите при мъжете и е е смятан за дясната ръка на Паратичи. Филипо Фуско път става спортен директор.

Този коментар е бил редактиран от Kirilov на 29 Dec 2018, 09:51

--------------------

+Quote Post
vench
коментар 11 Feb 2019, 11:16
Коментар #106

Juventus star

Разглеждам втория отбор и гледам, че сме взели някаквъв 29 годишен (?!?) нападател - Бенджамин Мокуло, който последните 3 години е ритал по долните дивизии на Италия.

Може ли някой да ми даде смислено обяснение за такъв трансер? Чак толкова пък да не разбирам от футбол...

Реално каква може да бъде мотивация да вземеш 29-годишен посредствен нападател, който да играе в отбор U23? За да помогне за по-предно класиране? За да научи младите на нещо? За да го дръпнеш в първия отбор?

Наистина италианците понякога правят супер нелогични неща. Първо държим 50 души на щат и ги даваме под наем навсякъде, после взимаме под наем някакъв никакъв. Ако някой разбира, нека да ми обясни.

Иначе отборът се е закрепил на 11 място от 20 отбора, което за първи сезон си е добре. Аз все още вярвам в проекта, но трябва да се управлява по-мъдро.

--------------------

+Quote Post

6 страници V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 19th February 2019 - 23:16ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team