IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

51 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ювемания - въпроси и коментари
bianconero
коментар 01 Sep 2006, 21:08
Коментар #41

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 2 834
Регистриран: 20-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 9

Темата за Дел Пиеро мога да я възстановя за 3 минути. smile.gif Сериозно.
Всъщност основната част беше около 30 мнения така че въпроса тук е колко бързо мога да пусна 30 мнения - ако се постарая може да успея и за 2 минути.

Ювентус 04-05 - малко повече време ще ми трябва да я възтановя.
Ювемания 1 също мога да я възтановя цялата.

Но от последния сезон - за Ювентус 05-06 ще ми трябва доста време а Ювемания 2 май никъде не съм я сейфнал. mad.gif

Първата тема за Юве беше по-ценна защото имаше доста инфо в нея.
Имам и доста от снимките на ZEBRA. които е пускал в разните теми.

Абе мога да възтановя доста неща, но ще стане бавно.

Италиански футбол беше истинска енциклопедия - няколко дни нямаше да ти стигнат ако искаш да прочетеш всичко или да разгледаш.
Това си престъпление - да затриеш толкова инфо. А като сметнеш колко време е трябвало да се направи всичко...

А, и мен нещо са ми прецакали акаунта - не ми приема паролата, не ми праща нова и такива ми ти работи. Чудя се дали изобщо да пиша пак там - ако все пак ме пуснат.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Garrett
коментар 01 Sep 2006, 21:16
Коментар #42

fino alla fine

Група: Admin
Коментари: 2 346
Регистриран: 26-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 30
Любим футболист: Pavel Nedvěd

И при моят акаут положението е същото. А уж жертвали архива заради личните съобщения blink.gif. Сега трябва да се регистрирам за трети път, чудя се какъв юзърнейм да си измислям вече.. Наистина, както казваш - престъпление. Добре, че пазиш темата за Дел Пиеро и някой от другите неща.

--------------------
This is our celebration, earned by the sweat of our brows.
It’s the celebration of all those who have always believed.
It’s the celebration of all you Juventus supporters, who instead of abandoning us made your voices even louder.
It’s the celebration of all those who roared for a Serie B goal the same way they did for the one that brought us the Scudetto.

+Quote Post
hri100
коментар 02 Sep 2006, 10:03
Коментар #43

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Искам темата на Дел Пиероооооооооо!:)))
А що се отнася до спора дали да се дадът 20-те точки или не на bianconero....Аз мисля, че той си ги е заслужил напълно и нека който мисли противоположното да пише.Ако няма такива, не виждам пречка да се дадът точките.А инече, bianconero , в крайна сметка ти правиш класирането, така че ти имаш последната дума в/у точките smile.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 02 Sep 2006, 10:08
Коментар #44

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 7 775
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

заслужава си точките smile.gif иначе Джон Чарлз и аз го мернах ама до там... ще дръпне напред в класирането дано да го стигнем smile.gif аз както нямам компютър малко ще се озоря да играя всеки кръг но се надявам че ще мога все пак smile.gif за сега се справям сравнително добре но то тея мачове не бяха кой знай колко сложни... видя се че при първия по-труден мач нещата не са толкова лесни smile.gif

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
juve_tifos
коментар 02 Sep 2006, 11:26
Коментар #45

Fido alla Juve

Коментари: 3 344
Регистриран: 6-March 06
Потребител No.: 53

Цитат(Garrett @ Sep 1 2006, 07:16 PM)
И при моят акаут положението е същото. А уж жертвали ахива заради личните съобщения  blink.gif. Сега трябва да се регистрирам за трети път, чудя се какъв юзърнейм да си измислям вече.. Наистина, както казваш - престъпление. Добре, че пазиш темата за Дел Пиеро и някой от другите неща.
*

Аз с моя акаунт проблеми нямам и си влизам безпроблемно,обаче...тва си е жива подигравка.В тоя форум на бгплей нямам намерение да влизам повече,нищо свястно не е останало от него.

--------------------
FORZA JUVE DAI DAI DAI
NON MOLLARE MAI MAI MAI
SEMPRE CUI CON TE
FORZA JUVE ALEEEEEEEEE

+Quote Post
bianconero
коментар 02 Sep 2006, 11:27
Коментар #46

Juventus star

За точките се разбрахме вече - никой не е отговорил правилно. smile.gif

Трябва да дам шанс и на останалите че както съм почнал някой може да се откаже. Мача с Наполи до последно се чудих дали да го дам 2:2 и накрая май писах 1:2.

Цитат(hri100)
Искам темата на Дел Пиероооооооооо!:)))
На ти темата за Дел Пиеро - във форум играчи е. smile.gif

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 02 Sep 2006, 11:36
Коментар #47

Juventus star

Цитат(juve_tifos @ Sep 2 2006, 12:26 PM)
Аз с моя акаунт проблеми нямам и си влизам безпроблемно,обаче...тва си е жива подигравка.В тоя форум на бгплей нямам намерение да влизам повече,нищо свястно не е останало от него.
*
Ами и аз се чудя дали да почвам да пиша пак там.
Все се надявам че по някаква случайност може да са спасили нещо от форумите.
" Подобренията " и те са зле ама ще го преживея ако върнат някои теми.
Ама засега като гледам първо трябва да ми признае паролата, а да не говорим че няколко пъти ми изписа че няма потребител bianconero. blink.gif

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 02 Sep 2006, 13:42
Коментар #48

I LOVE JU

biggrin.gif На ти темата за Дел Пиеро - във форум играчи е. smile.gif
*

[/quote]
Благодаря ти искренно, сега ще я прегледам

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 08 Sep 2006, 11:07
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Ами да питам какво стана с онези допълнителни точки,ама не въпроса на зебра,ами за гомайстор и т.н.т. tongue.gif

+Quote Post
hri100
коментар 08 Sep 2006, 12:09
Коментар #50

I LOVE JU

Цитат(Didier Deshamp @ Sep 8 2006, 12:07 PM)
Ами да питам какво стана с онези допълнителни точки,ама не въпроса на зебра,ами за гомайстор и т.н.т. tongue.gif
*

Ами има си краен срок.До края на месеца,май, трябва да изпратиш ЛС с отговорите на bianconero, ако не се лъжа.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 08 Sep 2006, 13:00
Коментар #51

Juventus champion

hri100 ами какво точно да му изпратя че незнам беше споменато нещо ама незнам затова питам?

+Quote Post
hri100
коментар 08 Sep 2006, 13:37
Коментар #52

I LOVE JU

Цитат(Didier Deshamp @ Sep 8 2006, 02:00 PM)
hri100 ами какво точно да му изпратя че незнам беше споменато нещо ама незнам затова питам?
*

Значи крайният срок е 1 октомври.Трябва да се отговори на т.н. "Допълнителни въпроси". които можеш да видиш в темата за прогнозите(1-во съобщение).Така-не съм сигурен дали трябва да е лс или като прогноза, както си даваме за всеки мач, затова ще помоля bianconero да ни отговори.Има и още нещо:bianconero ни съветва да не бързаме с отговорите, тъй като може да има някакви промени във въпросите или нещо такова.В тази връзка искам да попитам дали въпроса:"До каде ще стигне Юве за купата" отпада или да пращаме безмислените отговори wink.gif .bianconero, моля ти се, разясни.....

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 08 Sep 2006, 16:07
Коментар #53

Juventus star

Цитат(hri100 @ Sep 8 2006, 02:37 PM)
Значи крайният срок е 1 октомври.Трябва да се отговори на т.н. "Допълнителни въпроси". които можеш да видиш в темата за прогнозите(1-во съобщение).Така-не съм сигурен дали трябва да е лс или като прогноза, както си даваме за всеки мач, затова ще помоля bianconero да ни отговори.Има и още нещо:bianconero ни съветва да не бързаме с отговорите, тъй като може да има някакви промени във въпросите или нещо такова.В тази връзка искам да попитам дали въпроса:"До каде ще стигне Юве за купата" отпада или да пращаме безмислените отговори wink.gif .bianconero, моля ти се, разясни.....
*

Засега крайния срок е 1 октомври но може да се удължи с 1 - 2 седмици.
Изчакайте още няколко дни и ще пусна примерна прогноза.
Можехте да видите прогнозите от миналата година в Ювемания 2 но вече няма спортбг и който видял - видял, който не ги е видял - сори.

Отговорите на тези допълнителни въпроси се пращат на мен чрез ЛС и след като изтече крайния срок за даването на прогнозите ще пусна всички прогнози в темата за да ги видят всички.

За промените - ами много ясно че въпроса за купата на Италия - до къде ще стигне Юве, отпада. Почти сигурно ще отпаднат и въпросите за най-високите средни оценки - за целия сезон и за Серия Б.

Пак казвам - изчакайте да направя класирането след този кръг и ще пусна примерна прогноза.

--------------------

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 08 Sep 2006, 17:30
Коментар #54

Juventus champion

ok biggrin.gif

+Quote Post
bianconero
коментар 10 Sep 2006, 10:39
Коментар #55

Juventus star

Класирането за 4-ти кръг е готово.
Чакам ZEBRA. да каже кой е отговорил правилно на въпроса му за да прибавя и тези точки в генералното класиране.

Тук не е място за публикуване на класиранията но ето класирането за кръга в което не са включени точките от въпроса на ZEBRA.

1. snitch - 18т
2. Drago, Didier Deshamp, juvefan1897, nikentus, bianconero, Riddler, Garrett, ZEBRA. - 11т
3. Bianco^Nero - 10т
4. hri100, Bianco_Nero, juve_tifos - 8т
5. NUCLEO1985 - 7т

Победител за кръга е snitch без значение кой е отговорил правилно на снимковия въпрос.

От къде идват точките :

snitch - 8 титуляри, гол на Паро - 18т
hri100 - 8 титуляри - 8т
Drago - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
Didier Deshamp - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
NUCLEO1985 - 7 титуляри - 7т
juvefan1897 - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
nikentus - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
Bianco_Nero - 8 титуляри - 8т
Bianco^Nero - 8 титуляри, 1 резерва - 10т
bianconero - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
Riddler - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
Garrett - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
ZEBRA. - 9 титуляри, 1 резерва - 11т
juve_tifos- 8 титуляри - 8т

--------------------

+Quote Post
snitch
коментар 10 Sep 2006, 11:48
Коментар #56

Juventus champion

Коментари: 8 997
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Хм, бианконеро май си обьркал темата .

+Quote Post
bianconero
коментар 10 Sep 2006, 12:20
Коментар #57

Juventus star

Цитат(snitch @ Sep 10 2006, 12:48 PM)
Хм, бианконеро май си обьркал темата .
*
Не съм объркал темата. То оставаше и след като толкова пъти съм писал коя тема за какво е, да се объркам.

Това е неофициално класиране затова съм го сложил тук - ако някой иска да види как се е справил.

Обикновенно правя класиранията до 12 часа след мача но в случая има и допълнителен въпрос на който не е ясно кой е отговорил.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 14 Sep 2006, 07:13
Коментар #58

Juventus star

Ето и някои обяснения относно допълнителните въпроси.
Отговорите се изпращат чрез лично съобщение на мен като крайния срок е 15-ти октомври или по-точно до 24:00 на 15.10.2006
Понеже като пуснеш прогнозата с ЛС не можеш да я редактираш, ако някой се е объркал може да пусне ново ЛС.

Това са допълнителните въпроси и точкуването.

1. - кой ще е голмайстор на отбора за сезона във всички турнири / под всички турнири се разбира - Серия Б, купата на Италия и евентуалните баражи - 2 или 4 мача /
2. - кой ще е голмайстор на отбора в Серия Б
3. - кой ще е изиграл най-много минути за отбора във всички турнири
4. - кой ще има най-много жълти картони общо за сезона - във всички турнири
5. - кой ще има най-много червени картони общо за сезона - във всички турнири

Въпроси 1-5. За познато име се дават по 20 точки. Ако някой иска може да се пробва да познае и точния брой голове, минути и жълти картони. За познати точни числа се дават по 50 точки а ако никой не познае точните числа, този който е най-близо получава 30 точки.

6. - за Серия Б
6.1 - на кое място в Серия Б ще се класира Юве
6.2 - колко точки ще има отбора - уточнете дали включвате в тези точки и отнетите 17 преди началото на сезона, или за да няма недоразумения напишете колко биха били точките ако няма наказание и колко биха били с наказанието от -17т
6.3 - колко победи
6.4 - колко равни
6.5 - колко загуби
6.6 - колко вкарани гола
6.7 - колко допуснати гола

7. - общо за целия сезон
7.1. - колко победи
7.2. - колко равни
7.3. - колко загуби
7.4. - колко вкарани гола
7.5. - колко допуснати гола

Въпроси 6 и 7. За познат отговор се дават 50т, ако няма познали - този който е най-близо получава 30т.

Ако двама участника са познали някой отговор всеки от тях получава точките предвидени за отговор на въпроса.

От предварително определните въпроси в началото на играта отпадат въпросите за най-висока средна оценка в Серия Б и за целия сезон а също и въпроса за купата на Италия - до къде ще стигне Юве.
За няколкото въпроса отнасящи се за целия сезон си помислих дали да останат защото сезона на практика се изчерпва със мачовете от Серия Б. Трите мача за купата на Италия вече са изиграни и всички прогнози за Серия Б или за целия сезон ще са на практика еднакви - примерно колко победи ще има Юве за целия сезон и колко в Серия Б - ако за Серия Б прогнозата е 25 победи, то за целия сезон трябва да се прибавят 2 победи в турнира за купата.
Но все пак възможността да се играят баражи е доста голяма и затова реших тези въпроси за целия сезон да останат. От тях точки ще вземат по-внимателните участници които няма да напишат набързо някаква прогноза.

През миналия сезон допълнителните въпроси бяха по-интересни защото когато трябваше да се отговаря на тях, Юве все още играеше за купата на Италия и в ШЛ - доста повече неща имаше за познаване.

Примерна прогноза :

1. - кой ще е голмайстор на отбора за сезона във всички турнири / под всички турнири се разбира - Серия Б, купата на Италия и евентуалните баражи - 2 или 4 мача / - Дел Пиеро 26
2. - кой ще е голмайстор на отбора в Серия Б - Дел Пиеро 23
3. - кой ще е изиграл най-много минути за отбора във всички турнири - Буфон 3658
4. - кой ще има най-много жълти картони общо за сезона - във всички турнири - Киелини 9
5. - кой ще има най-много червени картони общо за сезона - във всички турнири Джаникеда 3

6. - за Серия Б
6.1 - на кое място в Серия Б ще се класира Юве - шампион
6.2 - колко точки ще има отбора - 80т - уточнете дали включвате в тези точки и отнетите 17 преди началото на сезона
6.3 - колко победи - 30
6.4 - колко равни - 6
6.5 - колко загуби - 6
6.6 - колко вкарани гола - 88
6.7 - колко допуснати гола - 29

7. - общо за целия сезон
7.1. - колко победи - 32
7.2. - колко равни - 7
7.3. - колко загуби - 6
7.4. - колко вкарани гола - 97
7.5. - колко допуснати гола- 33

Мислих да напиша какви са най-вероятните точни прогнози за брой вкарани голове или изиграни минути / примерно за голмайстор за сезона без значение кой е, вкараните голове е най-вероятно да са около 25 или в диапазона 20 - 30 / но това според мен е лесно да се предвиди.
Писал съм такива обяснения в темата за прогнози и класиране - още в първото мнение.

Понеже вече не може да се видят предишните Ювемании, май само в темата за Дел Пиеро може да видите какви са класациите по вкарани голове, изиграни минути и други за последните десетина сезона.
Аз ще трябва поне на 2-3 седмици да пускам класациите по получени картони, вкарани голове, изиграни минути а също и за броя победи, равни, загуби, вкарани и допуснати голове.

Според мен през този сезон както и през миналия, допълнителните въпроси няма да решават кой ще е победител а само ще разместят няколко участника е класирането и то от 3-то или 4-то място надолу.

Все пак помислете малко повече върху тях защото кой знае - може накрая и една точка да не стигне на някой за по-добро класиране.

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 17 Sep 2006, 08:35
Коментар #59

Juventus star

Има нещо за което май съм забравил да предупредя. smile.gif
Става въпрос за мачовете през седмицата и по-точно за тези във вторник.
Има доста случаи когато някои хора не знаят кога точно е следващия мач и са спокойни че имат време да измислят прогнозите си. После обаче са учудени че са закъснели.
Някои дори искаха да им напомням с ЛС да си пускат прогнозите навреме. biggrin.gif

За следващия мач - с Кротоне, вече имате по-малко от 2 дни / 48 часа / за да си пуснете прогнозата.

Добрата новина е че поне в следващите 2 месеца / 8 - 10 седмици / няма да има междинни кръгове.

Напомням че трябва да отговаряте и на допълнителните въпроси - ако искате.
За въпроса за точките в Серия Б - ами понеже е възможно да намалят наказанието, на този въпрос може да се отговори едва когато стане ясно крайното решение.

Този коментар е бил редактиран от bianconero на 17 Sep 2006, 11:23

--------------------

+Quote Post
bianconero
коментар 25 Sep 2006, 09:31
Коментар #60

Juventus star

Цитат
Класиране след 7-ми кръг на Ювемания :
/ в скоби са точките преди кръга /

1. Garrett - 219т (168т)
2. bianconero - 218т (192т)
3. snitch - 209т (160т)
4. Didier Deshamp - 200т (174т) 
5. NUCLEO1985 - 198т (173т) 
6. juvefan1897 - 189т (153т)
7. Riddler - 183т (132т)
8. ZEBRA. - 154т (117т)
9. hri100 - 153т (121т) 
10. juve_tifos - 135т (101т)
11. Drago - 133т (97т)
12. nikentus - 114т (73т)
13. Bianco^Nero - 89т (65т)
14. Bianco_Nero - 87т (87т) 
15. icaka - 59т (59т) 
16. PhoEniX_ - 21т (21т) 
17. Dreamer - 15т (15т)

Класиране за кръга :

1. Riddler, Garrett - 51т
2. snitch - 49т
3. nikentus - 41т
4. ZEBRA. - 37т
5. juvefan1897, Drago - 36т
6. juve_tifos - 34т
7. hri100 - 32т
8. bianconero, Didier Deshamp - 26т
9. NUCLEO1985 - 25т
10. Bianco^Nero - 24т

Никой не позна титулярния състав - най-доброто постижение беше 9 титуляри.
Никой не улучи трите резерви - Drago успя да познае 2 от 3.
Всички познаха знака,но никой не улучи резултата.
Всички познаха че Трезеге ще вкара гол а 5 от 13 участника за кръга познаха че ще вкара 2 гола.
snitch, hri100, juvefan1897 и juve_tifos познаха че Недвед ще вкара гол, а гола на Дел Пиеро беше прогнозиран от Riddler, Drago и Garrett.

Кой какво позна :

NUCLEO1985 - 8 титуляри, 1 резерва, знак, гол на Трезеге - 25т
Riddler - 9 титуляри, 1 резерва, знак, 2 гола на Трезеге, гол на Дел Пиеро - 51т
snitch - 7 титуляри, 1 резерва, знак, 2 гола на Трезеге, гол на Недвед - 49т
hri100 - 7 титуляри, знак, гол на Трезеге, гол на Недвед - 32т
Bianco^Nero - 7 титуляри, 1 резерва, знак, гол на Трезеге - 24т
Drago - 7 титуляри, 2 резерви, знак, гол на Трезеге, гол на Дел Пиеро - 36т
nikentus - 9 титуляри, 1 резерва, знак, 2 гола на Трезеге - 41т
juvefan1897 - 9 титуляри, 1 резерва, знак, гол на Трезеге, гол на Недвед - 36т
bianconero - 9 титуляри, 1 резерва, знак, гол на Трезеге - 26т
Didier Deshamp - 9 титуляри, 1 резерва, знак, гол на Трезеге - 26т
juve_tifos - 7 титуляри, 1 резерва, знак, гол на Трезеге, гол на Недвед - 34т
Garrett - 9 титуляри, 1 резерва, знак, 2 гола на Трезеге, гол на Дел Пиеро - 51т
ZEBRA. - 7 титуляри, знак, 2 гола на Трезеге - 37т

Най-забележимото събитие е че вече има нов лидер във временното класиране. Garrett успя само за един кръг да се изкачи от 4-то на 1-во място с една доста резултатна прогноза.

Друго за кръга - ами доста хора смениха местата си в класирането но това е нормално като се има предвид резултатността - може би това е най-резултатния кръг в Ювемания.

Като гледам първите 5 в класирането имат съвсем реални шансове да спечелят - разликата от 1-во до 5-то място е 21т.
Мисля че всички които имат над 100т имат шанс да спечелят - засега първите 12 в класирането имат над 100т.
Ще видим.

--------------------

+Quote Post

51 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 7th December 2019 - 11:38ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team