IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

209 страници V  « < 63 64 65 66 67 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, Сезон 2012/2013
Мартин Стоичков
коментар 11 Aug 2012, 10:18
Коментар #1281

Juventus regular

Група: Фенове
Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Град: София
Потребител No.: 465

Днес излезе състава на Италия за мачовете с Англия и виждаме, че в състава са повикани и Поли и Габиадини. Аз лично се надявам да го привлечем Андреа Поли просто защото е момче с потенциал.

А да попитам някои знае ли какво точно се случи със "сигурния" Маноло Габиадини ?

Този коментар е бил редактиран от Мартин Стоичков на 11 Aug 2012, 10:19

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Black&White
коментар 11 Aug 2012, 11:21
Коментар #1282

Juventus regular

Коментари: 1 347
Регистриран: 22-June 09
Град: sofia
Потребител No.: 2 462

Цитат(JuventiKnow @ Aug 11 2012, 00:03ч.) *
Екдал е симпатяга, броях го като вариант за широчина на състава, но....

П.С. Поли се явява нещо като резервен план на Верати..

НЕ миисля,че се нуждаем толкова спешно от Поли,освен ако не го включим в някоя сделка като с Йоветич например.

Освен ''МВП'' си разполагаме с Асамоа,Погба и Мароне,като добавим Буи и Апелт (които ще отлетят някаде под наем),имаме предостатъчно играчи в тази зона.От последните 4ма (Погба,Мароне,Буи и Апелт),един читав полузащитник да излезе,пак сме на далавара,понеже горе долу не сме платили и стотинка за 4мата.

Специално за французина,чувам мн суперлативи от едни фенчета на Мана,които ми го хвалят като бог.Даже един ми казва: "Взехте ни най-добрия халф"!!!

Аз лично мн вярвам в качествата на Мароне и очаквам именно той да се превърне в естествения наследник на Пирло.Ако разбира се не му хареса мн играта в отбрана и не изяде хляба на батко си Киелини например.

Обръщам се точно към ТЕБ,понеже следиш изкъсо представянето на младите футболисти на Юве,а не забелязах този Джоел Унтрезе да са му дали номер.Какво стана с това момче???Според мен задължително трябваше да е в състава.

--------------------
Juve Need Quality

„В Юве победа не е най-важното. Това е единственото, което има значение.” -Джампиеро Бониперти

+Quote Post
Achille
коментар 11 Aug 2012, 11:30
Коментар #1283

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Потребител No.: 24 710

Цитат(Мартин Стоичков @ Aug 11 2012, 10:18ч.) *
Днес излезе състава на Италия за мачовете с Англия и виждаме, че в състава са повикани и Поли и Габиадини. Аз лично се надявам да го привлечем Андреа Поли просто защото е момче с потенциал.

А да попитам някои знае ли какво точно се случи със "сигурния" Маноло Габиадини ?

Мисля,че го дадохме в Болоня ама хич не съм сигурен

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
J.T.Ultras
коментар 11 Aug 2012, 11:51
Коментар #1284

Juventus champion

Коментари: 6 111
Регистриран: 2-March 12
Потребител No.: 24 643

Oчертава се супер динамичен край на меркатото като гледам и в края на месеца очаквам доста сделки да се осъществят като цяло в Европа. Всичко е стратегическа игра на нерви и се изчаква последния момент! За Габиадини доколкото знам е уреден (неофициално), просто първо трябва да пратим в Аталанта негов заместник в лицето на Джеймс Троизи , който игра в Кайзериспор.
Милан имат интерес към наш Матри, другата опция им била Бориело! Следят даже и Куалярела, така че е възможно всякакво развитие тука.
Марота е отправил предложение за Йоренте на стойност 16 млн. , испанците търсят 22 млн. ! Тук конкуренти са и Реал М. които искат да го вземат гратис, предвид т'ва , че договора му изтича 2013г. В тази връзка от Билбао предпочитат да го продават и това може реално да е нашия човек.
За Пацини всички специалисти се изказват, че ще акостира точно в края на Август, ако не и на 31!
Общо взето ще става каша накрая и нападател ще има 100% , а и ляв халф - бек е задължителен , но трудно ще ракараме Циглер, Пациенца и особенно Якуинта и Мартинес. Към излишните за мен даже са Падоин и Джакерини , ама те по-скоро остават. cool.gif

http://www.youtube.com/watch?v=pTvei8zTAJ0

Този коментар е бил редактиран от J.T.Ultras на 11 Aug 2012, 12:11

--------------------
Gaetano Scirea: "La Juve è qualcosa di più di una squadra, non so dire cosa, ma sono orgoglioso di farne parte."

+Quote Post
Мартин Стоичков
коментар 11 Aug 2012, 13:18
Коментар #1285

Juventus regular

Коментари: 2 022
Регистриран: 13-April 07
Потребител No.: 465

Не знам за вас, но аз лично вече трудно издържам всички тези спекулации за привличането на нападател. Толкова много искам да намерим и да привлечем ТОП футболист, че няма накъде повече. Всички тези слухове за фантастични стрелци като Йоренте, Джеко, РВП ... Дано цялото това четене и чакане си струва.

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 11 Aug 2012, 13:41
Коментар #1286

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(Black&White @ Aug 11 2012, 12:21ч.) *
От последните 4ма (Погба,Мароне,Буи и Апелт),един читав полузащитник да излезе,пак сме на далавара,понеже горе долу не сме платили и стотинка за 4мата.

Обръщам се точно към ТЕБ,понеже следиш изкъсо представянето на младите футболисти на Юве,а не забелязах този Джоел Унтрезе да са му дали номер.Какво стана с това момче???Според мен задължително трябваше да е в състава.

1. Това не е особено вярно - за Погба имаше компенсация + тлъста комисионна на агента; за Буи също имаше компенсация, а би трябвало и там да е имало сериозна комисионна (не съм попадал на такова инфо, но такава е практиката); за Апелт дадохме малко над 1 млн.
Специално в случая с Поли - вероятно се възползваме от това, че не е много актуален на пазара в момента и съответно цената му е по-ниска, за да се сдобием с част от правата, надявайки се да направи сега добър сезон и да сме на печалба или пък да го откупим, ако имаме нужда и покаже някакво много високо ниво.

2. Унтерзее е `94 набор, така че ще може да си играе за Примаверата, което означава, че по всяко време ще е на разположение и на първия отбор. На този пост обаче имаме Лихт, Исла, Касерес, дори Падоин, така че слабо вероятно да се прибегне до услугите му. След 2-3-4 години може, дано се развие добре, но сега не. Видя се обаче, че явно и Конте го харесва, защото почти всяка контрола го пускаше.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
Dek0
коментар 11 Aug 2012, 20:01
Коментар #1287

Juventus regular

Коментари: 2 368
Регистриран: 12-June 07
Град: Plovdiv
Потребител No.: 549

Юве извади 16 млн. евро за Йоренте

От Топспорт.бг
Таранът обаче иска и сериозна заплата

Шефовете на Ювентус са предложили 16 милиона евро за нападателя на Атлетик (Билбао) Фернандо Йоренте. "Старата госпожа" търси нападател, като треньорът Антонио Конте се е спрял именно на баския таран.

Засега не се знае, дали ръководството на Атлетик ще приеме офертата. Ясно е само, че от Билбао са далеч по-склонни да продадат Йоренте на клуб извън Испания.

Дори и да получат съгласието нас Атлетик обаче, "бианконерите" тепърва ще трябва да се договорят за личните условия на играча. Йоренте иска годишна заплата от 5 милиона евро годишно, сума, която спортният шеф на юве Бепе Марота иска значително да редуцира.

+Quote Post
minkov
коментар 11 Aug 2012, 21:12
Коментар #1288

Juventus regular

Коментари: 1 543
Регистриран: 11-September 06
Потребител No.: 200

Малко съм скептичен за Йоренте. Испанец в Италия някакси не ми се връзва. Вярно, че е типичния голмайстор, който търсим, но не мисля, че е точния човек за нас. А и тези 5 милиона заплата годишно nono.gif

П.С. Всички говорим, че Де Лаурентис е алчен г*з да иска 70млн за Кавани, но като гледам как се дават 45млн за 19-годищен недоказан бразилски футболист, почва да ми се струва нормално bduh.gif Накъде отива футбола???

+Quote Post
Бялото Перо
коментар 11 Aug 2012, 21:30
Коментар #1289

Juventus regular

Коментари: 1 447
Регистриран: 15-March 11
Потребител No.: 24 519

аз след като гледах мача с наполи съм скептичен към почти всички спрягани играчи... Нападателя в нашият състав трябва да има доста специфични качества за да успее да се изяви. Като гледам имената най-подходящ (може би и единствен правилен избор) е Йоветич. Такива тежки тарани тип Йоренте просто не ги виждам в схемите на Конте. Колкото Матри играе толкова ще играят и другите тарани понеже просто така е построен отбора

--------------------
Формата е временна, докато класата вечна

+Quote Post
Ицака
коментар 12 Aug 2012, 00:42
Коментар #1290

Primavera player
**

Коментари: 484
Регистриран: 18-October 08
Потребител No.: 1 380

Цитат(Бялото Перо @ Aug 11 2012, 22:30ч.) *
аз след като гледах мача с наполи съм скептичен към почти всички спрягани играчи... Нападателя в нашият състав трябва да има доста специфични качества за да успее да се изяви. Като гледам имената най-подходящ (може би и единствен правилен избор) е Йоветич. Такива тежки тарани тип Йоренте просто не ги виждам в схемите на Конте. Колкото Матри играе толкова ще играят и другите тарани понеже просто така е построен отбора

+1

Напълно съгласен съм, точно за това, след този мач, възлагам много големи надежди на Джовинко. Според мен, ако Конте работи с него и му се дава игрово време, ще мачка много жестоко.

--------------------

+Quote Post
petszata
коментар 12 Aug 2012, 11:38
Коментар #1291

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Това което се очакваше стана : Билбао отзака 16 М за Йоренте .Да видим какво ще става сега, няма суперкупи остава меркатото на 1-во място!

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Aug 2012, 12:15
Коментар #1292

Juventus champion

Марота е казал на Милан 16 млн за Матри, те дават 12. Може да има консенсусна сделка.

Ферара казва, че едва ли Поли ще напусне Самп, тъй като той иска Андреа в състава си, играчът също има желание да играе в отбора.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
petszata
коментар 12 Aug 2012, 12:47
Коментар #1293

Juventus regular

Коментари: 1 574
Регистриран: 23-May 12
Потребител No.: 24 689

Нямам думи искаме 16 за Матри , и със същите пари чакаме Йоренте да вземем .Йоренте може да не е Фалкао или Агуеро ама да струва колкото Матри е смешно.Има и друго първо опипваме почвата сега ще качим до 18 и после до 20 и трябва да клекнат.За Поли сделка има обаче остава в Самп и е 50/50 така че да му се радва Чиро 1 сезон пък да видим другото лято.

+Quote Post
Laudrup
коментар 12 Aug 2012, 13:02
Коментар #1294

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Милан са предложили 12 милиона за Матри. Ние искаме 16. Дай боже да си стиснеме ръцете на около 14 и ариведерчи Матри bye1.gif

--------------------

+Quote Post
Laudrup
коментар 12 Aug 2012, 13:54
Коментар #1295

Juventus regular

Коментари: 1 507
Регистриран: 20-September 09
Град: Montana
Потребител No.: 2 769
Любим футболист:Trezeguet

Абе представяте ли си... От Матри финансираме трансфера на Йоренте. Правиме размяна Ку-Пацини. И остават пари за Йоветич... happy.gif Колкото и да имате съмнения за Йоренте и Пацини, просто Матри и Ку трябва да се махнат. И двамата дадоха много на отбора, особено през сезон 2010/2011, но в онзи Ювентус на Делнери имаха място... Сега няма как да караме с тях. А аз нямам съмнения, че Йоренте е по-добър от Матри и Пацини е по-добър от Ку. Пак и двамата не са world class, но ние щом със Матри, Бориело и Ку станахме шампиони - няма да ни е проблем и с Йоренте и Пацини

--------------------

+Quote Post
Achille
коментар 12 Aug 2012, 14:11
Коментар #1296

Promising youngster
*

Коментари: 30
Регистриран: 6-August 12
Потребител No.: 24 710

За Йоренте ок но никои не може да ме убеди,че Пацини е по-класен от Ку и Матри !Пацини залеч не е за отбор от ранга на Юве(не,че горните двама са но..)та той неможе да се наложи при сфинктерите ние взехме да го превъзнасяме.Предпочитам да задържим Матри и Ку отколкото да взимаме Пацо.

--------------------
АНТОНИО,НИЕ СМЕ С ТЕБ !

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Aug 2012, 14:25
Коментар #1297

Juventus champion

Цитат(Achille @ Aug 12 2012, 15:11ч.) *
та той неможе да се наложи при сфинктерите

Той и Канаваро имаше проблеми там, но знаем каква сделка направихме, какви мачове изигра при нас wink.gif служебните не са мерило за който и да е играч, закопали са много кадърни футболисти.

Пацини и Матри имат доста сходства. Кариерите им обаче се развиха противоположно - Пацини навлезе като голям талант, имаше обичайните трудности обаче, в Сомп вече позатвърди ниво, но сега зацикли; Матри пък без шумотевици, бавно и славно се изкачваше стъпало по стъпало и стигна до нас, почна много добре, но и той зацикли, изпадна в някаква дупка. Смяна на обстановката е възможно да помогне и на двамата да се отпушат, но няма никакви гаранции. Ще е по-скоро приятна изненада, ако вземем Пацини и почне да ниже редовно за нас. И то продължително време, а не както почнаха Матри и Ку, а после забуксуваха..

Всеки от тримата си има различни плюсове: Пацини е голяма хиена, има нюх, има докосване и може да е голям жокер от пейката; Матри е много сериозен, върши много работа, но, както споменах, изпадна в някаква дупка откъм голове; Ку е изключително нестандартен футболист, който може да ти внесе страхотно разнообразие, да ти вкара гол от всякакво положение и да вършее навсякъде от центъра до противниковата врата; за съжаление и на тримата им се губят тези силни страни в момента. Дано направим правилния ход - да оставим Ку и/или Матри, да влязат във форма и да покажат най-доброто от себе си или пък да го/ги махнем, да вземем Пацини и той да избухне пък при нас.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
masterhp
коментар 12 Aug 2012, 14:32
Коментар #1298

Juventus hero

Коментари: 13 232
Регистриран: 22-December 07
Град: Pripyat
Потребител No.: 802

Цитат(JuventiKnow @ Aug 12 2012, 15:25ч.) *
Той и Канаваро имаше проблеми там, но знаем каква сделка направихме, какви мачове изигра при нас wink.gif служебните не са мерило за който и да е играч, закопали са много кадърни футболисти.

Пацини и Матри имат доста сходства. Кариерите им обаче се развиха противоположно - Пацини навлезе като голям талант, имаше обичайните трудности обаче, в Сомп вече позатвърди ниво, но сега зацикли; Матри пък без шумотевици, бавно и славно се изкачваше стъпало по стъпало и стигна до нас, почна много добре, но и той зацикли, изпадна в някаква дупка. Смяна на обстановката е възможно да помогне и на двамата да се отпушат, но няма никакви гаранции. Ще е по-скоро приятна изненада, ако вземем Пацини и почне да ниже редовно за нас. И то продължително време, а не както почнаха Матри и Ку, а после забуксуваха..

Всеки от тримата си има различни плюсове: Пацини е голяма хиена, има нюх, има докосване и може да е голям жокер от пейката; Матри е много сериозен, върши много работа, но, както споменах, изпадна в някаква дупка откъм голове; Ку е изключително нестандартен футболист, който може да ти внесе страхотно разнообразие, да ти вкара гол от всякакво положение и да вършее навсякъде от центъра до противниковата врата; за съжаление и на тримата им се губят тези силни страни в момента. Дано направим правилния ход - да оставим Ку и/или Матри, да влязат във форма и да покажат най-доброто от себе си или пък да го/ги махнем, да вземем Пацини и той да избухне пък при нас.

Всички точно и ясно, но аз съм твърдо за Пацини пред Ку/Матри. Причинате е, че Пацо е къде къде по млад от двамата, а ако не ги разкараме този сезон, това меркато, минават 30така и после няма да можем да им вземем повече пари от 6-7-8 милки макс. Та с оглед на това бих се радвал да се разделим с един от двамата. Матри за 15 милки да го прададем и бартер на Ку за Пацо, привличане на Х нападателя и нещата, ще са по-добре.

Йоренте не е за нас, нито за големият футбол!

--------------------
"синьо-черното не ми отива!"

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 12 Aug 2012, 14:40
Коментар #1299

Juventus champion

Цитат(masterhp @ Aug 12 2012, 15:32ч.) *
Всички точно и ясно, но аз съм твърдо за Пацини пред Ку/Матри. Причинате е, че Пацо е къде къде по млад от двамата

blink.gif Тука здраво си се объркал, Павка. Матри и Пацини са набори (родени 1984 г.), а Ку е година по-голям от тях wink.gif В случая годините не са превес за някого.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 12 Aug 2012, 14:47
Коментар #1300

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Вече само се спекулира с трансфер на нападател biggrin.gif Интересното е че Ман Сити са ни отказали 20 млн за Джеко , а ние даваме 16 за Йоренте при искани 22. Ако можем да вярваме на слуховете поне частично излиза че имаме криво ляво почти 20 милиона + евентуално продажба на Матри за 12-16.
Да видим за 30 милиона какво ще направи нашето гуру. FORZA JUVE !

--------------------

+Quote Post

209 страници V  « < 63 64 65 66 67 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 15th January 2021 - 17:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team