IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

Closed TopicStart new topic
> Капело, в.к. 7 дни спорт
Juventus
коментар 21 Feb 2006, 13:51
Коментар #1

Juventus
*

Група: Admin
Коментари: 84
Регистриран: 21-February 06
Град: Кърджали
Потребител No.: 14

Капело: Смешни сме

Треньорът на Ювентус Фабио Капело дръпна конско на защитниците след равенството 2:2 срещу Месина. - Бесен съм. Първо Фабио Канаваро си изработи червен картон, а после пуснахме левашки изравнителен гол. Това е смешно, когато става въпрос за такива професионалисти, които получават толкова пари - ядосваше се Капело. В тима от Торино явно започва криза. Никому неизвестният Серджо Флокари от Месина вкара два гола във вратата на най-скъпия вратар в света - Джиджи Буфон. Генералният мениджър на клуба Лучано Моджи не се притесни от равенството, но не пропусна да коментира обвиненията в подкупи на бившия шеф на Перуджа Лучано Гаучи. "Този господинчо вече ме изнервя. Много е лесно да си седи в Санто Доминго и да обвиненява. А всъщност самия него искат да го арестуват. Ако има смелост, да дойде и да ми каже тези неща в очите", заяви Моджи.

--------------------

Forza Magico Juventus Grande Europeo Campione
Go to the top of the page

+Quote Post
Aston_
коментар 21 Feb 2006, 15:42
Коментар #2

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 178
Регистриран: 21-February 06
Град: Пловдив
Потребител No.: 16

аз съм съгласен с Капело рано или късно трябваше да го направи..според мен в последните кръгове играем доста под възможностите и пропускаме доста положения хубавото поне е че Ибрахимович се отпуши и вече няколко мача подред бележи решителни голове smile.gif дано следващите кръгове се стегнат и да не губим точки от по слаби противници smile.gif

FORZA JUVE !!!

--------------------
user posted image

user posted image

+Quote Post
Ювентинец
коментар 21 Feb 2006, 15:51
Коментар #3

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 207
Регистриран: 13-February 06
Град: Sofia
Потребител No.: 4

Нормално е да има спад във формата след такова силно начало.Дано мача с месина е бил последният от серията слаби мачове. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
CrishtiaN
коментар 22 Feb 2006, 09:58
Коментар #4

Администратор

Група: Admin
Коментари: 549
Регистриран: 12-February 06
Град: Earth
Потребител No.: 2

Точно затова и не съм сигурен за победата с/у Вердер и по скоро си мисля, че от Германия с Х ще си тръгнем, което не е също лошо

--------------------

"If everything seems to be going well, you have obviously overlooked something."

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th October 2019 - 01:26ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team