IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

255 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Трансферни слухове, 2014 - 2016
yanko
коментар 04 May 2014, 17:03
Коментар #1

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 5 180
Регистриран: 31-May 08
Град: Пловдив
Потребител No.: 1 134
Любим футболист: 8 Marchisio
Фен клуб: 705/289

Трансферни слухове - сезон 2014/2015

Припомням че в темата може да се коментират и постват само трансферни слухове за играчи свързани с Ювентус, за останалите има други теми.

Цитат(eXpLoSive @ 04 May 2014, 14:55) *
За Исла към момента остана само Лацио потенциален кандидат. Всички останали отбори са били отбой от него , ако се стигне до трансфер на Лулич при нас , чилиеца може да отиде в Рим да го замести.

Перейра все повече се е харесал на ръководството. Говори се че лично Конте се е заел с преговорите.

Според Тутоспорт , Конте е поискал един измежду Кавани , Суарес или Манджукич biggrin.gif

Куадрадо почти се е договорил с Барселона , което отваря възможността за Санчес при нас

Отново Тутоспорт , Нани е началото на революцията в Ювентус. С него трябва да започне похода към 4-3-3

ПСЖ е сменил приоритета си , след мини скандала по оста Моуриньо-Азар , сега парижани са се насочили към белгиеца вместо Погба като перла за селекцията им

Ювентус е предложил нов договор на Погба при 5 милиона заплата , но Райола за сега не бърза да го приема.

Продължава да се твърди че Палета е първа опция за защитата ни. Другите кандидати са Алекс от ПСЖ и Ранокия от Интер

Ювентус може да се пробва за Евра и да изпревари Интер за него.

Сити са предложили 40 милиона + Джеко за Погба , за сега нищо не се е предприело. Марота е казал че не иска да го продава

Ювентус е силно заинтересован да касира 50те си процента от Имобиле , говори се за конкретна оферта от Дортмунд на стойност 19 милиона ,но се изчаква дали Атлетико Мадрид и Волфсбург няма да се намесят

Ново име за защитата , Едгар Баланта от Ривър Плейт се е появило в листата ни. Галатасарай и Порто се говори че са по напред в преговорите за него ,цена около 8 милиона

Дзампарини пусна фитила че голям отбор от Италия е поискал Абел Ернандез , говори се че Наполи се опитват да го вземат ,но не ставало дума за тях. Естествено медиите в Италия веднага писаха че сме ние biggrin.gif

Леонардо Суарез е казал че "Ювентус е неговият любим отбор". Плеймейкър от Бока Хунуорс , 96ти набор , играе с левачката , също така се предложил и на Интер ,защото имало много аржентинци там

Това беше последният коментар от другата тема.. Иначе се говори че цел №1 ще е крило, запазване на основните играчи + завръщането на Габиадини, Заза, Берарди и Имобиле. Има също слух че човекът който може да се "жертва" няма да е Погба, а Имобиле.
Go to the top of the page

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 04 May 2014, 17:07
Коментар #2

Juventus star

Група: Фенове
Коментари: 3 588
Регистриран: 19-February 12
Потребител No.: 24 637

Нека всичко започне наново! tooth.gif

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 May 2014, 00:33
Коментар #3

Juventus champion

Коментари: 6 164
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

Още преди коментирах, че от сделка Куалиарела за Лулич не губим нищо, дори напротив - доста добър ход за нас, тъй като даваме напълно ненужен в бъдещите планове на отбора играч и получаваме атакуващ ляв полузащитник с прилични качества, но сега щом се прокрадва и името на Исла, силно стискам палци по Маротски да заковем една отлична сделка и да пратим двете водоноски към Лацио (заедно с някаква скромна сума) за Лулич и Кандрева. Сделка по учебник, ще надградим атакуващият вал на отбора на никаква цена с двама добри футболисти. Не вярвам някой да каже "не" на подобен сценарии, защото определено Ювентус ще спечели от него.

Морев, кажи ми има ли защита на тази планета, която може да опази дуото Нани и Освалдо?

--------------------

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 May 2014, 01:02
Коментар #4

Juventus champion

Коментари: 8 602
Регистриран: 26-March 07
Град: Дряново
Потребител No.: 430

Цитат(pinkfloyd39 @ 05 May 2014, 00:33) *
Още преди коментирах, че от сделка Куалиарела за Лулич не губим нищо, дори напротив - доста добър ход за нас, тъй като даваме напълно ненужен в бъдещите планове на отбора играч и получаваме атакуващ ляв полузащитник с прилични качества, но сега щом се прокрадва и името на Исла, силно стискам палци по Маротски да заковем една отлична сделка и да пратим двете водоноски към Лацио (заедно с някаква скромна сума) за Лулич и Кандрева. Сделка по учебник, ще надградим атакуващият вал на отбора на никаква цена с двама добри футболисти. Не вярвам някой да каже "не" на подобен сценарии, защото определено Ювентус ще спечели от него.

Съгласен. Любимец ми е Куалярела, даде доста на отбора, но вече наистина е време да се разделим. Почти не се разчита вече на него, на 31 г. е и ще е по-добре и за клуба, и за него, ако пътищата им се разделят.

Исла - посрещнах го с голям ентусиазъм, дълго време запазих вярата си, че все пак ще се разиграе, но явно няма да се получат нещата. Било заради контузията, съвсем различния стил на игра или нещо друго. Поне е млад още, твърд титуляр за Чили, така че може и да си вдигне цената с едно добро Световно. Задължително трябва да изчакаме то да мине и тогава да го пазарим него.

Лулич - прилична опция наистина, но не бих го приел особено радушно. Няма съмнение - много по-добър вариант от Пелузо, но далеч от нивото, което ми се иска да има титулярният ни избор на левия бек/халф/халф-бек. Плюс това е на 28 години. Ако успеем да домъкнем нещо по-добро и Лулич да е само за широчина - твърдо ЗА.

Кандрева - не е свръх класа, но има много качества, изключително отборен играч е, който веднага ще се впише в колектива и ще даде толкова необходимата вариативност. Още при предишния си престой при нас се представи много добре, въпреки безкрайно тежката ситуация на отбора, а вече е значително по-опитен. Трудно бихме се добрали до нещо по-добро от него, така че съм 100% ЗА, стига да не е за някаква прекалено тлъста сума.

Не бих отказал и Балде Кейта, след като сме обърнали поглед към Лацио.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
pinkfloyd39
коментар 05 May 2014, 01:25
Коментар #5

Juventus champion

Коментари: 6 164
Регистриран: 6-March 12
Потребител No.: 24 649

А какво е мнението ти за Перейра и Фернандес от Удинезе, за които доста често от известно време насам се пише, че са сред целите на ръководството? Останал съм с впечатление, че наблюдаваш редовно Серия "А" и вероятно има какво да кажеш по темата. На този етап не можем да знаем дали всичко това са само слухове или не, но при Удинезе се работи успешно с млади футболисти, развиват се качествено. От друга страна, вече изградихме солидни връзки с тях и сме сядали на масата за преговори изминалите лета. Сведенията са, че ръководствата на двата отбора работят с разбирателство и бързо постигат договорки.

Без да имам кой знае какви наблюдения над тях, не мога да отрека, че ми харесва едно нещо в профилите им: млади са. Клубът наистина крещящо се нуждае от утвърдена класа и елитни играчи, но би ми се искало съставът да е сплав между двете. Така и така имаме едно обиграно ядро с доста срещи и опит зад гърба си. Перейра е само на 23 навършени, а Фернандес ще навърши 20 точно в навечерието на започването на сезон 2014/2015 в Калчото. Аз лично съм останал с приятн впечатление от докосването и погледа на Фернандес, въпреки крехката му възраст. Личи си, че в него има потенциал бързо да израсне и да играе в качествен отбор с претенции. Перейра пък го сравняват с Алексис, понеже е бърз, има арсенал от финтове и умее да центрира. Разбирателството с Удинезе определено ме навежда на мисълта, че те още веднъж ще бъдат отбор, от който ще пазаруваме. Стига да искаме. А е факт, че Ювентус следи внимателно отборите в Серия "А" и обича да пазарува от вътрешния пазар. Удинезе имат още какво да предложат - Скуфе, който е страхотен за възрастта си вратар, бековете Силва и Видмер, които до година- две ще играят в грандовете на италианския футбол, Баду би бил страхотен дефанзивен халф, но позицията ни е претрупана с играчи и Муриел... но не вярвам да изкупим половината им отбор, затова се връщаме към Фернандес и Перейра. Някъде се споменаваше, че Симоне Заза е хванал окото на Удинезе. Лично за мен момчето има качества, но вероятно бъдещето му е далеч от Ювентус... и ако е така, отваря се перфектна възможност да го използваме, заедно със сума, която няма да е 4-5 милиона, но ще е намалена заради него, като разменна монета. А Фернандес и Перейра, макар далеч от нивото на суперзвезди, определено обещават развитие, което да се наблюдава внимателно, защото поне аз смятам, че ще струват доста парички, ако продължат в този темп.

Може и да ги надценявам де, но кажи, ако имаш впечатления, защото, както споделих, смело прогнозирам, че отново ще има движение от Удинезе към Ювентус.

--------------------

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 05 May 2014, 12:39
Коментар #6

Juventus bench

Коментари: 863
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Дано някой осъзнае каква грешка ще е да се отървем от Куалярела smile.gif

+Quote Post
Spark11
коментар 05 May 2014, 13:25
Коментар #7

Juventus star

Коментари: 2 917
Регистриран: 22-March 10
Град: Варна
Потребител No.: 3 634

Цитат(Gianni-Agnelli @ 05 May 2014, 13:39) *
Дано някой осъзнае каква грешка ще е да се отървем от Куалярела smile.gif

Абсолютно никаква, предвид, че е изиграл около 350 минути този сезон и е вкарал 1 гол. И, хей - справихме се и без него.

И аз харесвам Mr. Dream Goal, но очевидно просто не се вписва в плановете на отбора за следващите сезони и няма смисъл да стои и само да взема заплата. (Вече имаме достатъчно такива.) Можехме и да го използваме по по-добър начин, но след като Конте и ко са си преценили, няма какво друго да се направи.

Мен повече ме притеснява почти сигурното пристигане на Освалдо в отбора, за което ще замине все някаква сума, а не смятам, че се нуждаем от още водоноски.

--------------------
Paulo Dybala: “They’ve been complaining about Juventus for six years. Perhaps they should try another method.”

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 May 2014, 13:47
Коментар #8

Juventus champion

Цитат(Spark11 @ 05 May 2014, 13:25) *
Абсолютно никаква, предвид, че е изиграл около 350 минути този сезон и е вкарал 1 гол. И, хей - справихме се и без него.

Струва ми се редно да не гледаме само Серия А. В Шампионската лига Фабио отново бе от важните ни играчи, този път с два гола, при това все решителни, а не за бройката. Един и за Купата. С огромен принос и за онзи гол на Погба (не знам дали са му го писали като асистенция). Мисълта ми е, че Куаля отново има принос към отбора, въпреки доста ограниченото игрово време. И това е още един повод да се разделим сега, а не да стане като с Якуинта.

pinkfloyd39, малко ми бягат Удинезе този сезон. Но доколкото имам впечатления - нямам големи очаквания за Перейра. Може и да стане приличен играч, нещо тип Пепе, но не виждам огромен потенциал. Положението с Бруно Фернандеш обаче е друго. Писах за него в края на миналия сезон, след като беше приковал вниманието с екипа на Новара в Серия Б. Честно казано - не очаквах, че така бързо ще се наложи в Удинезе. Мислех си, че ще го поразмотават в Примаверата, в Гранада или Уотфорд, та чак след това, евентуално, ще му дадат шанс. За щастие не се получи така, а с напредването на сезона става все по-важен за Гуидолин. Писах преди 2-3 месеца отново за него, че има супер качества (особено погледа му върху играта, извеждащите пасове), но е задължително да позаякне, защото на високо ниво ще го газят много с тази крехка физика. Няма спор, че би бил много добра инвестиция. Само да не жертваме Ругани в някаква такава сделка, защото това момче е огромен талант и много ми се иска да се реализира при нас. След него се задава и Филипо Романя, но на него тепърва му предстои да заиграе мъжки футбол и да видим как ще мине прехода.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
venko_90_
коментар 05 May 2014, 14:15
Коментар #9

Juventus regular

Коментари: 1 302
Регистриран: 8-January 12
Потребител No.: 24 620

И аз съм съгласен с pinkfloyd-иска ми се състава да е сплав от опитни бойци и млади играчи. Най-вече е нападение където имаме много опции сред младоците в Италия.
Иначе помня, че преди имаше слухове за капитана на Севиля. Някой има ли информация дали има някакво развитие по въпроса? smile.gif

+Quote Post
Underground Mind
коментар 05 May 2014, 14:27
Коментар #10

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Гуруто е казало, че няма да вършим никакви лудости на трансферния пазар (т.е. да се изхвърляме с някакво диво харчене), но със сигурност ще 'вдигнем летвата' за следващия сезон в ШЛ. Каквото и да значи това...

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Gianni-Agnelli
коментар 05 May 2014, 14:32
Коментар #11

Juventus bench

Коментари: 863
Регистриран: 24-January 10
Град: Sofia
Потребител No.: 3 280

Куалярела има повече принос от Вучинич и категорично има с какво да помогне на отбора. Дано остане и догодина да получава повече шансове. Мисля, че Освалдо и Вучинич нямат място, а Мравката може да се вмести на крилото при евентуално 4-3-3 или зад нападателя при 4-2-3-1. И на мен ми искат Менез, Санчез, Верати и Коларов, но реалноста е друга. Дори Имобиле не можем да откупим smile.gif

+Quote Post
JuventiKnow
коментар 05 May 2014, 14:59
Коментар #12

Juventus champion

Цитат(Underground Mind @ 05 May 2014, 14:27) *
Гуруто е казало, че няма да вършим никакви лудости на трансферния пазар (т.е. да се изхвърляме с някакво диво харчене), но със сигурност ще 'вдигнем летвата' за следващия сезон в ШЛ. Каквото и да значи това...

Аниели няколкократно каза, че по-сериозни финансови възможности ще имаме едва от 2015, когато влязат новите договори. Дотогава ще продължим да се мъчим да правим много с малко.

--------------------
JUVENDETTA...

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 05 May 2014, 16:00
Коментар #13

Juventus star

Цитат(JuventiKnow @ 05 May 2014, 15:59) *
Аниели няколкократно каза, че по-сериозни финансови възможности ще имаме едва от 2015, когато влязат новите договори. Дотогава ще продължим да се мъчим да правим много с малко.

Само да не решат да компенсират тези 16 млн по малко приходи от Европа с продажба на Чиро,че тогава ще сътворят огромна глупост.

+Quote Post
Milenrec
коментар 05 May 2014, 16:18
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

Цитат(ForzaJuve29 @ 05 May 2014, 17:00) *
Само да не решат да компенсират тези 16 млн по малко приходи от Европа с продажба на Чиро,че тогава ще сътворят огромна глупост.

Това ше направят ,само Габиадини има шанс да се върне другите пак под наем ,требват кинти !

Аз ще съм доволен на Санчес,Куадрадо и Мората ,за защитата оня от Базел съм харесал ,а за дефанзивните вече имаме един нов и то голям Асамоа!

За левия бек тоя Коларов май ше е или оня Силва от Удинезе!

+Quote Post
Boris Morev
коментар 05 May 2014, 20:03
Коментар #15

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Цитат(pinkfloyd39 @ 05 May 2014, 01:33) *
Морев, кажи ми има ли защита на тази планета, която може да опази дуото Нани и Освалдо?

Бог Освалдо ще му счупи зъбите на втория мач post-294-1159107923.gif

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
ForzaJuve29
коментар 06 May 2014, 14:34
Коментар #16

Juventus star

Специален поздрав за Морев.

https://www.youtube.com/watch?v=FnB7-VWBflU

+Quote Post
Boris Morev
коментар 06 May 2014, 14:51
Коментар #17

Juventus regular

Коментари: 2 428
Регистриран: 18-June 13
Потребител No.: 24 776

Нани би бил супер трансфер, но ако бяхме 2010 или 2011 година. В момента сме 2014 и този циганин не струва 1 лев честно казано. Уверих се на 100% в събота срещу Съндърланд, когато игра един от малкото си мачове като титуляр през последните 2 сезона и беше не трагичен, ами мега трагичен. Неслучайно Гигс го изкара в 52 минути, просто мъките бяха неземни. А за пародията срещу Евертън няма нужда от коментар. Иначе казано ще направим мега услуга на Юнайтед, ако платим нещо за Нани. Не виждам как може да се възроди неговата кариера особено пък в Италия, където за едно крило е необходимо поне сезон аклиматизация и силно се надявам Ван Гаал да го задържи.

Далеч по-адекватен ход би бил да атакуваме перспективни цели, но това сме го дъвкали месеци наред. За мен лично атакуващата ни мощ трябва да е сплав от младост, опит, физика и класа. Черноработник като Кандрева, талант като Итурбе, класа като Тевез и мощ като Йоренте, а зад тях зверовете Видал и Погба. Опции като Асамоа и Маркизио в центъра, а Габиадини, Менез, Джовинко и Имобиле в атака, биха били един напълно реален вариант, защото аз нито се надявам на Ди Мария, нито на Санчез, нито на Куадрадо, нито Недвед да слезе да им покаже как става. Дори не се надявам спецът да играе така, но всичко изглежда толкова просто и логично...

Този коментар е бил редактиран от Boris Morev на 06 May 2014, 14:52

--------------------
Аз съм наказанието Божие. Ако нямахте грехове, Бог не би ме изпратил, за да ви накажа

+Quote Post
Underground Mind
коментар 06 May 2014, 16:32
Коментар #18

Juventus star

Коментари: 4 030
Регистриран: 13-June 07
Град: Plastic City
Потребител No.: 551

Моджи за втори път (в рамките на 2 седмици) заявява, че първото ни ново попълнение ще е Алексис Санчес. Да поясня - не че ще се опитаме да го вземем или че може да го вземем, а че вече се го взели едва ли не. Надявам се източниците му са достоверни. Ди Марцио пък твърди, че сме получили позитивен отговор от чилиецът (с чийто антураж сме били разговаряли напоследък), който бил развълнуван от възможността да се завърне в Италия и да заиграе (конкретно) в Ювентус. Дори наизлязоха report-и, че вече сме се споразумели за личните му условия и остава само да постигнем съсгласие с Барселона.

Не смея...

--------------------
''Qui bisogna lottare sempre e quando sembra che tutto sia perduto, crederci ancora, la Juve non si arrende mai.''

+Quote Post
Hennessy
коментар 06 May 2014, 17:15
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 3 120
Регистриран: 28-February 10
Град: Добрич/Пловдив
Потребител No.: 3 499

Цитат(Underground Mind @ 06 May 2014, 17:32) *
Моджи за втори път (в рамките на 2 седмици) заявява, че първото ни ново попълнение ще е Алексис Санчес. Да поясня - не че ще се опитаме да го вземем или че може да го вземем, а че вече се го взели едва ли не. Надявам се източниците му са достоверни. Ди Марцио пък твърди, че сме получили позитивен отговор от чилиецът (с чийто антураж сме били разговаряли напоследък), който бил развълнуван от възможността да се завърне в Италия и да заиграе (конкретно) в Ювентус. Дори наизлязоха report-и, че вече сме се споразумели за личните му условия и остава само да постигнем съсгласие с Барселона.

Не смея...
Всички по църквите! Да палим свещи и да се молим...разни там магии, молебени, анатемосвания и т.н. biggrin.gif Нани и Алекси, а резерви Менез и Габиадини ммм good shit biggrin.gif post-294-1158668522.gif

--------------------

+Quote Post
eXpLoSive
коментар 06 May 2014, 17:21
Коментар #20

Juventus regular

Коментари: 2 289
Регистриран: 1-October 06
Град: Varna
Потребител No.: 210

Да засиля малко еуфорията за Санчес biggrin.gif От Испания , пристигнаха слухове ,че Юве използва добрите си отношения с Удинезе да забави преговорите по трансфера на Куадрадо в Барса. Целта е да си издейства по-добри условия (цена) за Алексис ,който вече е дал принципното си съгласие за трансфер wink.gif

Друго ново е че Огбона може и да бъде жертван за набавяне на средства ,а на негово място да си дойде Ранокия. Конте продължавал да го иска като трансфер.

Този коментар е бил редактиран от eXpLoSive на 06 May 2014, 17:25

--------------------

+Quote Post

255 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th October 2018 - 16:18ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team