IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

35 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Джорджо Киелини, 3
Ivan Delchev
коментар 26 Jul 2007, 21:47
Коментар #41

Primavera player
**

Група: Фенове
Коментари: 274
Регистриран: 20-April 07
Град: Асеновград
Потребител No.: 473

Цитат(Rumbeti @ Jul 26 2007, 07:44 PM) *
Киелини определено направи и помогна много на клуба, особенно като бяхме в серия Б. Бори се смело всеки мач и допусна съвсем приемливо количество грешки. Със сигурност бих избрал да остане. 15 млн. е супер цена, но ако с тях ще се взимат играчи като Бардзали или Запата хич няма смисъл и да ги взимаме тия пари. Направо да го подариме и това е smile.gif Такива фигуранти тип Бумсонг не ни трябват. ДАже Бумсонг играе от време на време. Като се сетя колко харесвах Бардзата в началото и кокло ми беше смешен в края на сезона и съвсем смешно ми става. Запата ........ нищо особенно. НЕ съм го наблюдавал, но така смятам. ДА не говорим , че името му не често споменавано и следоваетлно не може да струва 15 млн. Те Абидал го купиха БарЦа за толкова smile.gif

Дано Киелини да остане и да се разберат с треньора ! Това ще е най-добрият вариант.

Много точно.
Go to the top of the page

+Quote Post
MartineZz
коментар 27 Jul 2007, 08:04
Коментар #42

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Град: София
Потребител No.: 367

Goal.com: Ювентус иска да продаде Киелини! Ман Сити изглежда ще удовлетворят нашите искания за 14 милиона евро. Смята се, че ръководството иска да направи следния сценарий - продава Киелини за 14 млн., купува Хайнце за 7 и с остатъка привлича един от тримата млади защитници - Гарай, Запата или Да Коста/ПСВ/.

Много съм раздвоен! Изобщо не искам да продаваме Киелини, но от друга страна винаги съм смятал Хайнце за страхотен защитник и бих се радвал да го видя в Юве. Ако за тези 14 мл. вземем него и някой млад играч, като споменатите, това може да не е толкова лоша сделка.

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 27 Jul 2007, 08:20
Коментар #43

Juventus regular

Цитат(Ivan Delchev @ Jul 26 2007, 04:52 PM) *
А колкото за младите играчи не съм много сигурен в това така наречено преотстъпване, защото смятам че, е много по добре да бъдат в отбора до тези звезди за да се учат на занаят. Имам предвид лекомислено изпуснати играчи от калибъра на Анри , Мареска , Индзаги и дори един магьосник като Р.Баджо / спокойно слагам и Д.Баджо в това число/.

Човек се учи на "занаят" с практика! От пейката няма да научат нищо! От споменатите от теб лекомислено изпуснати играчи се съгласявам единствено за Анри и за Роби Баджо, макар че за Баджо, въпреки че смятам продажбата му за грешка, не мога да кажа че е лекомислена. Не може ей така лекомислено да се разделиш са най-голямата си звезда, със символа на тима от последните 5 години. Доста са го умували шефовете това, убеден съм. А и тогава тъкмо беше изгрял Алекс, който играеше на позицията на Баджо и тогава всички смятаха, че ще го надмине по класа, което според мен така и не се случи. Мареска сме го обсъждали - пейка в Севиля. Индзаги - лекомислено си прибрахме 40 млн. евро. Само че в нито един от случаите със споменатите от теб играчи не става въпрос за преотстъпване на юноши, абсолютно неизвестни на света, а за продажба на вече утвърдени имена и то за много пари. Аналогията ти е погрешна.

--------------------

+Quote Post
marto_juve
коментар 27 Jul 2007, 09:05
Коментар #44

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(MartineZz @ Jul 27 2007, 09:04 AM) *
Goal.com: Ювентус иска да продаде Киелини! Ман Сити изглежда ще удовлетворят нашите искания за 14 милиона евро. Смята се, че ръководството иска да направи следния сценарий - продава Киелини за 14 млн., купува Хайнце за 7 и с остатъка привлича един от тримата млади защитници - Гарай, Запата или Да Коста/ПСВ/.

Много съм раздвоен! Изобщо не искам да продаваме Киелини, но от друга страна винаги съм смятал Хайнце за страхотен защитник и бих се радвал да го видя в Юве. Ако за тези 14 мл. вземем него и някой млад играч, като споменатите, това може да не е толкова лоша сделка.
Аз съм навитак. Хайнце напоследък е в доста добра форма. По едно време беше трагичен и когато преди няколко месеца се заговори за наш интерес към него бях твърдо против. Сега на Копа Америка обаче ми направи много добро впечатление. Иначе от тия 3-мата си нямам понятие.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
forca_juve
коментар 27 Jul 2007, 12:21
Коментар #45

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Цитат(marto_juve @ Jul 27 2007, 10:05 AM) *
Иначе от тия 3-мата си нямам понятие.

Гарай и Запата не ги знам кво представляват,ама имам много добри наблюдения от играта на Да Коста(ПСВ).
Играе централен защитник,много завидна физика притежава и е добър при високи топки,мисля че не е на повече от 25.
Според мен си заслужава да го вземем,направи много силни мачове в ШЛ тая година,справя се отлично когато играе един на един.Мауринъо му е голям фен искаше го в Челси ама нещо се отказа,понеже взе колегата му Алекс(който по принцип си е собственост на Челси) и Бен Хайм(Болтън).Ще се впише отлично в Юве,има нужните качества и талант juveti3.gif

+Quote Post
snitch
коментар 27 Jul 2007, 12:32
Коментар #46

Juventus champion

Група: Ветерани
Коментари: 8 793
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

Преди няколко месеца май само аз бях ЗА привличането на Хайнце ..сега.... нямам нищо против , ще дигне нивото на защитата , няма да струва толкова скъпо , НО , но не си струва да продаваме Киелини ,най малкото защото заслужава да му се даде шанс . Ще бъде добре , ако Раниери премести Киелини да играе в центьра , тогава Хайнце е добре дошъл.

+Quote Post
MartineZz
коментар 27 Jul 2007, 12:54
Коментар #47

Juventus regular

Цитат(snitch @ Jul 27 2007, 10:32 AM) *
Преди няколко месеца май само аз бях ЗА привличането на Хайнце

Не си бил само ти smile.gif, но е вярно че всички го плюеха, защото беше направил 1 слаб мач срещу Милан и то като централен защитник.

--------------------

+Quote Post
Milenrec
коментар 27 Jul 2007, 14:08
Коментар #48

Juventus star

Коментари: 2 713
Регистриран: 30-May 07
Град: Рудозем
Потребител No.: 531

И аз мисля че Хайнце е добър играч и ще се радвам ако го купим. Обаче не съм съгласен да разменяме Паладино за Роси каквито слухове има.

+Quote Post
Аntonio Conte
коментар 27 Jul 2007, 14:18
Коментар #49

Juventus champion

Коментари: 7 530
Регистриран: 31-July 06
Град: Русе
Потребител No.: 171

Колкото и да харесвам Джорджо мисля,че офертата е много примамлива,а пък и ще вземем добри футболисти за тези пари.

+Quote Post
pavelnel
коментар 27 Jul 2007, 15:29
Коментар #50

Дремещ

Коментари: 1 859
Регистриран: 2-June 06
Град: Fuckland islands
Потребител No.: 132

Пръц- Киелини за Хайнце -нема да го бъде .Напълнихме се с чуждестранни футболисти ,което по никакъв начин не може да ме убеди ,че е само за добро .Италианската автентичност на Юве трябва да бъде запазена,а това няма да стане като продаваме и най-големите си таланти .Аз бих гласувал с двете си ръце за оставането на Киелини пред привличането на Хайнце .Първият не само ,че е по-млад ,но и с далеч по-голям потенциал .Джорджо е почти завършен защитник и се доближава до най-добрите образци в областта .Имам добри впечатления от Хайнце ,но общо взето мнението ми за него е на кантар .Противоречиво се представи и на Копата ,заедно с цялата аржентинска защита .Не беше чак такъв боклук като Милито ,но в сравнение с него всеки по-стойностен защитник е великан в професията .Така също ,Хайнце беше просто пародия срещу Милан . Не искам да ставам свидетел на подобна гледка отново и то в състава на Юве .Тва е .

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 27 Jul 2007, 15:39
Коментар #51

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Цитат(pavelnel @ Jul 27 2007, 04:29 PM) *
Пръц- Киелини за Хайнце -нема да го бъде .Напълнихме се с чуждестранни футболисти ,което по никакъв начин не може да ме убеди ,че е само за добро .Италианската автентичност на Юве трябва да бъде запазена,а това няма да стане като продаваме и най-големите си таланти .Аз бих гласувал с двете си ръце за оставането на Киелини пред привличането на Хайнце .Първият не само ,че е по-млад ,но и с далеч по-голям потенциал .Джорджо е почти завършен защитник и се доближава до най-добрите образци в областта .Имам добри впечатления от Хайнце ,но общо взето мнението ми за него е на кантар .Противоречиво се представи и на Копата ,заедно с цялата аржентинска защита .Не беше чак такъв боклук като Милито ,но в сравнение с него всеки по-стойностен защитник е великан в професията .Така също ,Хайнце беше просто пародия срещу Милан . Не искам да ставам свидетел на подобна гледка отново и то в състава на Юве .Тва е .

и аз искам в юве да си играят поне 4-5 италианци - иначе става много смешно и ще ми е гадно. определено. та ние сме италиански отбор, да не сме камбоджанско-индонезийско-катарски например.... post-294-1159107923.gif

+Quote Post
hri100
коментар 27 Jul 2007, 15:51
Коментар #52

I LOVE JU

Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(pavelnel @ Jul 27 2007, 04:29 PM) *

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 27 Jul 2007, 16:01
Коментар #53

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Хайнце е добър играч, но да дойде в отбора не за сметка на Киелини, а за сметка на Бумсонг. Тогава смятам, че конкуренцита в защита е е много голяма и ще се вдигне неимоверно качеството и. Хейнце и Киелини могат да играят и като централни защитници и като бекове.

С тези защитници ставаме много добре отзад:

Gabriel Heinze
Jorge Manuel Almeida Gomes Andrade
Alessandro Birindelli
Giorgio Chiellini
Domenico Criscito
Zdenek Grygera
Cristian Molinaro
Jonathan Zebina

От ляво : Киелини, Хайнце, Молинаро
Централни: Киелини, Хайнце, Григера, Андраде, Дзебина, Крисчито
От дясно: Дзебина, Григера, Бириндели

Защитата може да изглежда по следния начин:

Дзебина(Бириндели) Григера(Хейнце) Андраде(Крисчито) Киелини (Молинаро)

На всеки пост си имаме по 2ма минимум играча. Може да добавим само Гарай или някой млад, но ние си имаме Киелини и Крисчито.

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 Jul 2007, 17:00
Коментар #54

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Абе как мислиш, че ще купим Хайнце без да продадем Киелини ??? Ясно е , че ако дойде на мястото на Бумсонг ще е супер, ама няма да стане това. Киелини се маха и това е ясно още от както се скара с треньора. Колкото и да се надяваме не вярвам да се оправят нещата и остава въпроса - КОЙ ще го замести ???

За Баджо - за мен Алекс го задмина много отдавна, въпреки, че е малко неуместно да се сравняват като се има предвид колко се промени футбола. За мен Алекс е поне с половин класа над Баджо. Само като видя какви голове е вкарал и колко са на брой и сми става ясно, та не знам как го видя това, че не го бил задминал , но всеки с мнението си smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 27 Jul 2007, 17:56
Коментар #55

Primavera player
**

Много искам всички фенове на този симпатяга Хайнце да ми посочат поне два мача от световно ниво/щото нали све пак Юве е номер 1 в света/. Токолко шефовете на Юве са преценили това онова да даден играч не ми е много ясно като гледам какви ги надробиха в последствие макар според мене Юве да отнесе този калай благодарение на мишоци като Морати и други комуняги защото този скандал бе до голяма степен и политически. Искам да припомня че, преди време подобни проблеми имаше и Алекс и работата беше на косъм да изпуснем този наш символ в последните 15 години. Колкото за занаята поне да бъдат преодстъпени на по класни състави защото Емполи определено не е от тях. Пък и ако вземен някой и друг чужденец ще заприличаме да онези идиоти интер, а през годините винаги съм твърдял че, Юве е най италиянскиат отбор. И в заключение не съм убиден че, младоците трябва да ги преодстъпваме да вземем за пример рома с Акуилани и фиорентина Пацини биват точно и методично налагани и не след дълго време ще се превърнат в звезди от световна класа. А след Алекс и Буфон някой млад и переспективен виждате ли които ще ги замества. Пак казвам да не дава Господ да зап риличаме на на онези капути интер.

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Jul 2007, 18:24
Коментар #56

ювентинец

Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Относно трансфера на Киелини, мисля че се прави огромна грешка. Продаваме един от най-преспективните си млади играчи, един от малкото за които се знае, че ще излезе нещо от него. Не мисля, че Юве е отбор, който за 7 млн. англ. лири да продава такива футболисти и то на Манчестър Сити. Пълен абсурд ми се струва цялата ситуация, а относно Хайнце- не ми харесва, пък и с годинките е доста зад Киелини sad.gif . Това ще бъде кошмарен ход от страна на ръководството, предпочитам Киелини пред Раниери, ако трябва да избирам дее*а.

--------------------

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 27 Jul 2007, 18:30
Коментар #57

Primavera player
**

Цитат(nikentus @ Jul 27 2007, 04:24 PM) *
Относно трансфера на Киелини, мисля че се прави огромна грешка. Продаваме един от най-преспективните си млади играчи, един от малкото за които се знае, че ще излезе нещо от него. Не мисля, че Юве е отбор, който за 7 млн. англ. лири да продава такива футболисти и то на Манчестър Сити. Пълен абсурд ми се струва цялата ситуация, а относно Хайнце- не ми харесва, пък и с годинките е доста зад Киелини sad.gif . Това ще бъде кошмарен ход от страна на ръководството, предпочитам Киелини пред Раниери, ако трябва да избирам дее*а.

Страшно много си прав. Абсолютно съм съгласен с теб.

+Quote Post
delpi4a
коментар 27 Jul 2007, 18:49
Коментар #58

Juventus regular

Коментари: 1 381
Регистриран: 14-June 07
Град: pleven
Потребител No.: 552

Лично аз мисля че офертата от 15мил.ако се постигне такава цена е доста добра и ще си заслужава,но сам против привличането на Хайнце определено не ни трябват повече чужденци и без това имаме достатачно все пак едва ли някой от нас иска Ювентус да заприлича на Интер(ОПАЗИ БОЖЕ!!!)да,ако продадем Киелини(което е по-добар варянт ако има проблем с Раниери и трябва да стой на пейката)ще имаме нужда от защитник и аз гласувам с две ръце за Бардзали още повече че около него одавна се шуми и беше спряган за Ювентус още около сагата Микули(която слява бого че приклиучи и той беше продаден).Сега обаче се замислям защо Киелини да не баде даден под наем подобно на Марчизо и ежентуално догодина да се варне(тук вече зависи от формата и от мачовете които ще изиграе този сезон),мисля си че това не е лош варянт и че трябва да се помисли за него.Що се отнася до слуховете за Паладино искрено много се надявам да са долни инсинуации и лажи защото раководството ще направи голяма грешка,за която после незнам как ще се извини на феновете.

--------------------

ЛУЧАНО ЛИПСВАШ НА СВОЯТА ДАМА

+Quote Post
Rumbeti
коментар 27 Jul 2007, 18:56
Коментар #59

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Потребител No.: 218

Абе Ники - това са 15 милиона бе БИРИЧЕД smile.gif И аз не сикам да го даваме , ама да го предпочитам пред Раниери ...... надали поне на този етап. Ако знам , че ще дойде я Липи , я Капело да го предпочитам, ама като няма кой чий К*Р да сложат ако остават Киелини , пък махнат Раниери. Да не говорим, че Киелини не е Роналдиньо, че заради това пишлеме да махат треньора ! Като много говори да се маха. вярно добър е , ама футболист с такава уста не е оферта да имаш в тима.

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
nikentus
коментар 27 Jul 2007, 19:00
Коментар #60

ювентинец

Коментари: 5 197
Регистриран: 28-February 06
Потребител No.: 42

Цитат(Rumbeti @ Jul 27 2007, 07:56 PM) *
Абе Ники - това са 15 милиона бе БИРИЧЕД smile.gif И аз не сикам да го даваме , ама да го предпочитам пред Раниери ...... надали поне на този етап. Ако знам , че ще дойде я Липи , я Капело да го предпочитам, ама като няма кой чий К*Р да сложат ако остават Киелини , пък махнат Раниери. Да не говорим, че Киелини не е Роналдиньо, че заради това пишлеме да махат треньора ! Като много говори да се маха. вярно добър е , ама футболист с такава уста не е оферта да имаш в тима.

Кажи ми с тея футболисти имаме ли по-добър ляв бек от него. Плюс факта, че за 15 милиона не можем да вземем нито един класен защитник, а Хайнце с нищо не е доказал,че струва чак 15 милиона, а ме съмнява манчестър Ютд. да ни го дадат на евтинийка, щото сме си дали малд и преспективен играч на градския им съперник. Колкто до Раниери - за мен е недоказал се треньор все още въпреки дългогодишната си кариера, докато устата на Киелини може и да е била права...

--------------------

+Quote Post

35 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 14th November 2018 - 03:15ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team