IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

35 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Джорджо Киелини, 3
hri100
коментар 25 Jul 2007, 14:14
Коментар #21

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Едно уточнение само - Киелини може да играе в центъра и дълго време се подвизаваше именно на тази позиция, т.е. някой може да го смятат за централен защитник. Друг е въпроса, че сравнението м/у него и Сандерос верно е като на кон с кокошка...

А и не подценявайте толкова Ман. Сити. Не че могат да се сравняват с Юве, но все пак Сони Ериксон им е треньор и догодина май ще играят по-решаваща роля във "тъпата лига", т.е. имат големи амбиции да градят силен отбор. Официално са взели Роландо Бианки, Джовани и Гелсон Фернандеш, а неофициално се спрягат още доста сериозни имена, начело с Мартин Петров, който уж бил сигурен. Пак казвам, няма място за сравнения с нас, но просто тези техни амбиций ме притесняват конкретно за Киелини. sad.gif Дано наистина да става въпрос за стария трик за увеличаване на заплатата......

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...
Go to the top of the page

+Quote Post
NUCLEO1985
коментар 25 Jul 2007, 16:11
Коментар #22

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 628
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

когато прочетох новината за Киелини в Ливърпул ме напуши на смях че въобще може да се мисли за напускането му... сега явно интереса на Сити е сериозен и явно Раниери и шефовете са идиоти защото Киелини е един от най-класните защитници по мое мнение... и с играта си при нас, и с тази във Фиорентина се е доказал достатъчно... а 10 млн. за него са пародия... за кретен като Милито даваха по 30 млн. за Киелини 10... пълна подигравка си е това... дано да не стане защото сега не сме цвете в защита а ако махнем и Джорджо нещата ще станат трагични...

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!

+Quote Post
forca_juve
коментар 25 Jul 2007, 16:15
Коментар #23

Juventus bench

Група: Фенове
Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Киелини е един от основните играчи,не мисля че ръководството ще го продаде.Той е един "модерен" защитник,може да играе като централен и ляв бег,това е един голям плюс за него,също така е италианец,което ме навежда на мисълта че трудно ще го продадат,което е добре.Раниери в момента разполага с необходимите защитници,като количество и не мисля че ще прибегне до закупуването на Сендерос,също така качествата на защитниците ни са много универсални и дават възможност на "Гай Юли Цезар"(Раниери) да експериментира в контролите за да може да изгради защитата по най добрия начин,с най добрите изпълнители.

2.Бириндели-десен бег
3.Киелини-ляв бег,централен
5.Зебина-десен бег,централен
14.Андраде-централен
18.Бумсонг-централен
19.Кришито-ляв бег,централен
21.Григера-десен бег,централен
28.Молинаро-ляв бег

АВЕ ЦЕЗАРЕ!!!!!!!!!! juveti3.gif

+Quote Post
Rumbeti
коментар 25 Jul 2007, 16:42
Коментар #24

ЛУД

Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

Ако найстина е имало такъв скандал с треньора няма как да не бъде продаден, защото надали Раниери ще пуска редовно играч, който мму се опъва и се налага сам като титуляр. Човек няма право на избор. Само треньора има smile.gif Ако треньора каже, че си резерва ще седиш и ще търкаш пейкаа и няма да се обясняваш как нямало да седиш резерва и нямало това или онова да правиш. Найстина Киелини е супер и никак не ми се иска да го продаваме , но ако има такъв проблем това би бил единственият избор. А и не мисля, че точният израз е кон за кокошка. И аз смятам, че Киелини е по перспективен, но чак така не бих го нарекъл smile.gif
Иначе найстина Киелини е основен играч и няма да е никак хубаво да го продадем. Ако може да се изгладят различията или всичко това да е медиина измислица ще бъде повече от перфектно и няма да имаме нужда от никой. Можем все пак да продадем Бумсонг и да купим някой по-приличен smile.gif

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
marto_juve
коментар 25 Jul 2007, 18:48
Коментар #25

Juventus star

Група: Banned
Коментари: 3 701
Регистриран: 15-May 07
Град: Варна
Потребител No.: 503

Цитат(VIOLATOR @ Jul 25 2007, 01:28 PM) *
E че то какво общо имат Киелини и Сандерос??!?!!? huh.gif Единия ляв бек другия централен защитник. Това че Венгер е експериментирал някой път е отделен въпрос. Швейцареца е изключено да играе като краен защитник - прекалено бавен и тромав е. От изявите му които съм гледал в Арсенал доста често "увисва" в напечени ситуации. Иначе има физически данни и ако се работи с него може да излезе нещо, макар че аз съм леко резервиран. Да не говорим че Венгер едва ли ще се навие да го пусне за 3-4 млн. паунда...
post-294-1159107574.gif Даже перфектен коментар. И аз мисля че има доста хляб в него. С тая физика и височина ще е идеален централен защитник, стига да не е толкова тромав. Иначе относно Киелини да си кажа право никога не ме е кефил като защитник, дори напротив. Някак ми е антипатичен, а и не мисля че е чак толкова добър колкото виждам че го изкарвате. Затова лично аз няма да съжалявам при евентуална негова продажба. Въпроса е обаче кой ще играе вляво тогава, не ми се ще титуляр да е Молинаро или Кришито. Не им знам играта, но не мисля че имат място в титулярния състав. Дано греша де.

--------------------
Не винаги съм прав, но никога не греша

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 25 Jul 2007, 21:04
Коментар #26

Primavera player
**

Коментари: 274
Регистриран: 20-April 07
Град: Асеновград
Потребител No.: 473

Цитат(marto_juve @ Jul 25 2007, 04:48 PM) *
post-294-1159107574.gif Даже перфектен коментар. И аз мисля че има доста хляб в него. С тая физика и височина ще е идеален централен защитник, стига да не е толкова тромав. Иначе относно Киелини да си кажа право никога не ме е кефил като защитник, дори напротив. Някак ми е антипатичен, а и не мисля че е чак толкова добър колкото виждам че го изкарвате. Затова лично аз няма да съжалявам при евентуална негова продажба. Въпроса е обаче кой ще играе вляво тогава, не ми се ще титуляр да е Молинаро или Кришито. Не им знам играта, но не мисля че имат място в титулярния състав. Дано греша де.

И какво му е перфекното. Стига да не бил толкова тромав извинявай но тук говорим за футбол, щото е по добре да вземем тогава Катоошу поне жив човек няма да мине.А каква била връзката м/у Сендерос и Киелини, предполага се / дано да не е вярно/ че, искат да продадат Джорджо за да закупят някое дърво като Сендерос или жалкия Милито на които последният сезон в Сарагоса беше истинско крушение както се видя и на Копа Америка където с такива "стълбове" на защитата като Милито и Аяла , Бразилия можеше да ги бие и 5 състав. Напротив Киелини е бърз ,здрав, борбен , прави никак лоши пробиви и не на последно място е млад и е италианец Нямам спомен с изключение на Киву сега и преди години Тюрам , Кафу и Монтеро чуждестранни защитници да играят успешно в серия А . В заключение дано това да са номера единствено и само заради заплатата . Не съм сигурен че,в ман сити би взимал по голяма заплата , просто няма логика да е така в отборче с доста голям дефицит.

+Quote Post
marto_juve
коментар 25 Jul 2007, 21:36
Коментар #27

Juventus star

Цитат(Ivan Delchev @ Jul 25 2007, 10:04 PM) *
И какво му е перфекното. Стига да не бил толкова тромав извинявай но тук говорим за футбол, щото е по добре да вземем тогава Катоошу поне жив човек няма да мине.А каква била връзката м/у Сендерос и Киелини, предполага се / дано да не е вярно/ че, искат да продадат Джорджо за да закупят някое дърво като Сендерос или жалкия Милито на които последният сезон в Сарагоса беше истинско крушение както се видя и на Копа Америка където с такива "стълбове" на защитата като Милито и Аяла , Бразилия можеше да ги бие и 5 състав. Напротив Киелини е бърз ,здрав, борбен , прави никак лоши пробиви и не на последно място е млад и е италианец Нямам спомен с изключение на Киву сега и преди години Тюрам , Кафу и Монтеро чуждестранни защитници да играят успешно в серия А.
Никъде не съм казал че искам да го вземем. Нито той. Казвам само че има много добра физика и отличен ръст за централен защитник и ако не беше толкова тромав щеше да е перфектен. Връзка според мен също няма, аз Сендерос ляв защитник не го виждам. И за Киелини не виждам да съм казал че е слаб. Просто ми е антипатичен и не мисля че е чак толкова добър колкото повечето явно мислите. Пък и с тия изказвания напоследък ми стана още по анти. Затова и няма да ми е жал за него ако напусне. Тъй че като цяло си ме разбрал погрешно. post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 26 Jul 2007, 08:15
Коментар #28

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Цитат(forca_juve @ Jul 25 2007, 02:15 PM) *
2.Бириндели-десен бег
3.Киелини-ляв бег,централен
5.Зебина-десен бег,централен
14.Андраде-централен
18.Бумсонг-централен
19.Кришито-ляв бег,централен
21.Григера-десен бег,централен
28.Молинаро-ляв бег

АВЕ ЦЕЗАРЕ!!!!!!!!!! juveti3.gif

Абе, братче, защо пишеш бек с "Г" накрая? Винаги съм си мислел, че думата идва от англ. "back". Чете се "Бек". Ти да не мислиш, че бег идва от това, че бяга по тъча? post-294-1159107520.gif

--------------------

+Quote Post
forca_juve
коментар 26 Jul 2007, 11:44
Коментар #29

Juventus bench

Коментари: 971
Регистриран: 14-May 07
Град: ПАЗАРДЖИ/софия
Потребител No.: 500

Цитат(MartineZz @ Jul 26 2007, 09:15 AM) *
Абе, братче, защо пишеш бек с "Г" накрая? Винаги съм си мислел, че думата идва от англ. "back". Чете се "Бек". Ти да не мислиш, че бег идва от това, че бяга по тъча? post-294-1159107520.gif

Еби го,нещо сам се объркал,мисля че като цяло се разбира за кво стаа въпрос juveti3.gif

+Quote Post
MartineZz
коментар 26 Jul 2007, 12:01
Коментар #30

Juventus regular

Цитат(forca_juve @ Jul 26 2007, 09:44 AM) *
Еби го,нещо сам се объркал,мисля че като цяло се разбира за кво стаа въпрос juveti3.gif

Разбира се, че се разбира smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 26 Jul 2007, 12:46
Коментар #31

Primavera player
**

Цитат(marto_juve @ Jul 25 2007, 07:36 PM) *
Никъде не съм казал че искам да го вземем. Нито той. Казвам само че има много добра физика и отличен ръст за централен защитник и ако не беше толкова тромав щеше да е перфектен. Връзка според мен също няма, аз Сендерос ляв защитник не го виждам. И за Киелини не виждам да съм казал че е слаб. Просто ми е антипатичен и не мисля че е чак толкова добър колкото повечето явно мислите. Пък и с тия изказвания напоследък ми стана още по анти. Затова и няма да ми е жал за него ако напусне. Тъй че като цяло си ме разбрал погрешно. post-294-1159107520.gif

И Слава Богу че , не желаеш да го взимаме. А относно физиката неслучайно предложих Катаошу. Като цяло съм те разбрал но е голямо нежеланието ми да се разделяме така лекомислено с млади играчи както го прави ръководството на Юве за да купуват играчи със съмнително качество , а пък ако са и свободни просто на шефовете задника им се отваря. Изказванията които е направил в тях няма нищо лошо все пак е млад и му се играе.

+Quote Post
MartineZz
коментар 26 Jul 2007, 13:04
Коментар #32

Juventus regular

Цитат(Ivan Delchev @ Jul 26 2007, 10:46 AM) *
Като цяло съм те разбрал но е голямо нежеланието ми да се разделяме така лекомислено с млади играчи както го прави ръководството на Юве за да купуват играчи със съмнително качество , а пък ако са и свободни просто на шефовете задника им се отваря.

Има фундаментална разлика между играчи като Джовинко, Маркизио, Волпато, Пиколо и играч като Киелини. За момента това е факт, защото Киелини игра в серия А при Капело. Всъщност дори Капело го отмъкна от Рома още с идването си, защото го смяташе за адски обещаващ. После беше преотстъпен на Фиорентина и тогава незнам дали някой е съжалявал за това преотстъпване. Там игра постоянно, натрупа много ценен опит и логично си го върнахме. На следващия сезон често се включваше в игра и се справяше доста добре. Мисълта ми е, че Киелини е много важен играч за тима в момента и не бива да се поставя под един знаменател с младоците, които отдадохме под наем. Абсолютно против съм да го продаваме, също като теб.
И пак искам да кажа - не съжалявайте, че Джовинко и Маркизио са преотстъпени на Емполи! Както стана с Киелини във Фиоре, това може да е изключително изгодно. Дори ние трябва да плащаме на малките отборчета, че ни обиграват и изграждат състезателите. Това е единствения начин тези футболисти да пробият в големия футбол/в Италия поне е така/. Всички са доволни - Емполи ще имат талантливи играчи за сезона, играчите - ще играят постоянно, Юве - евентуално ще си прибере едни доста по шлифовани играчи след един два сезона. Така че временните раздели с млади играчи не са никак лекомислени, а доста добре премислени и са нещо, което Юве винаги е правил!
Изказвания в този смисъл съм правил доста, и почва да ми писва да обяснявам. Не виждам как някой тук може да не се съгласи.

Цитат(Rumbeti @ Jul 25 2007, 02:42 PM) *
Ако найстина е имало такъв скандал ...

Румба, не че искам влизам в ролята на филолог маниак, но винаги ми е било любопитно нарочно ли пишеш думата "наистина" с това "Й" - наЙстина, или не знаеш как се пише? Не се заяждам, ама от адски много време те гледам, че така я пишеш и викам чакай да те питам.
Днес май за втори път правя забележка за правопис... нещо ми става.

--------------------

+Quote Post
Hristo
коментар 26 Jul 2007, 14:23
Коментар #33

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Потребител No.: 110

Цитат(MartineZz @ Jul 26 2007, 02:04 PM) *
Така че временните раздели с млади играчи не са никак лекомислени, а доста добре премислени и са нещо, което Юве винаги е правил!

Ами дано да са временни тези раздели,а не за постоянно,защото при нас специално са малко случаите като този с Киелини wink.gif Иначе съм съгласен като цяло с теб,въпреки че много ми се искаше най-вече Марчизио и Джовинко да останат и да се наложат при нас.Ако им се гласува доверие,ако им се даде шанс,мисля,че ще се възползват и затова най-много ме е яд.Миналия сезон при Дешан направиха страхотни мачове,особено Марчизио,който игра повече,а и Джовинко за 2 мача показа невероятен потенциал.Ясно е,че не може всички младежи да успеят,но точно тези двамата имат голямо бъдеще според мен и трябва да им се гласува доверие,та дори и само в контролите и ако там вече не се справят,чак тогава да се дават под наем,да се продават и т.н.

Аз отново не мога да заема категорично една от двете позиции и по-скоро запазвам неутралитет smile.gif

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
hri100
коментар 26 Jul 2007, 14:31
Коментар #34

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Цитат(PAVEL 11 NEDVED @ Jul 26 2007, 03:11 PM) *
Очаква се 30-годишният Легроталие да подпише тригодишен договор със заплата 1,6 милиона евро на сезон, а в касата на Ювентус да влязат 2,2 милиона евро.

.......от продажбата на Киелини за да ги изпрати директно на Бешикташ, в знак на благодарност за предоставеното пространство за смет. tooth.gif tongue.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
marto_juve
коментар 26 Jul 2007, 16:39
Коментар #35

Juventus star

Цитат(Ivan Delchev @ Jul 26 2007, 01:46 PM) *
...но е голямо нежеланието ми да се разделяме така лекомислено с млади играчи както го прави ръководството на Юве за да купуват играчи със съмнително качество. Изказванията които е направил в тях няма нищо лошо все пак е млад и му се играе.
Засега не сме продали перспективен млад играч, а само преотсъпихме. Както каза адаша временните раздели с млади играчи не са никак лекомислени, а доста добре премислени. Тъй че не виждам място за тревога, дори напротив. А кого имаш предвид като си казал "купуват играчи със съмнително качество"!? Верно, не купихме някакви супер звезди (всъщност очаквам Тиаго при нас да се превърне в такава), но пък чак играчи със съмнително качество...А що се отнася до изказването на Киелини...ами Алекс е кажи речи вече на 33, но му се играе сигурно дори повече и от на Киелини, но той не само че не мрънка ами се изказа съвсем нормално. А той е институция в отбора, докато Киелини ако остане тепърва ще има да доказва че заслужава да е титуляр в ЮВЕ, и едва след това може да си позволи да има някакви претенции.

--------------------

+Quote Post
sleepless
коментар 26 Jul 2007, 16:50
Коментар #36

Juventus regular

Коментари: 1 042
Регистриран: 10-May 07
Град: пловдив
Потребител No.: 495

Цитат(marto_juve @ Jul 26 2007, 05:39 PM) *
Засега не сме продали перспективен млад играч, а само преотсъпихме. Както каза адаша временните раздели с млади играчи не са никак лекомислени, а доста добре премислени. Тъй че не виждам място за тревога, дори напротив. А кого имаш предвид като си казал "купуват играчи със съмнително качество"!? Верно, не купихме някакви супер звезди (всъщност очаквам Тиаго при нас да се превърне в такава), но пък чак играчи със съмнително качество...А що се отнася до изказването на Киелини...ами Алекс е кажи речи вече на 33, но му се играе сигурно дори повече и от на Киелини, но той не само че не мрънка ами се изказа съвсем нормално. А той е институция в отбора, докато Киелини ако остане тепърва ще има да доказва че заслужава да е титуляр в ЮВЕ, и едва след това може да си позволи да има някакви претенции.

абсолютно правилно!!! post-294-1159107574.gif clap.gif
освен това, киелини е много малък още, почти нищо не е направил за юве, за да може да си позволи такива приказки, та макар и с цел увеличаване на заплатата!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Jul 2007, 17:17
Коментар #37

ЛУД

Цитат(marto_juve @ Jul 26 2007, 04:39 PM) *

И аз съм съгласен, а и няма как иначе да е, но може да се добавят някои неща smile.gif
Алекс е на светлинни години от Киелини. Дори и сега, когато Киелини е някаква надежда и определено има светло бъдеще, Алекс на 19 години вече може да се каже, че беше станал СУПЕР ЗВЕЗДА smile.gif
За играчите със съмнително качество - това може да се каже за Молинаро например, но той е млад и съм сигурен, че ще оправдае гласуваното му доверие. ЗА Тиаго,Алмирон и Андраде не знам как може да се каже, че са със съмнителни качество, но найстина има шанс да не се наложат в тима. То и Роналдиньо да дойде и той може да не се наложи. Това надали някой може да го знае.

ЗА Легро - това имах предвид - при нас нищо не направи , а в началото поне се траеше, трудно , но се траеше. А сега - направо е плачевен. Сигурно някой бабка от Перник ще се справи по-добре от него smile.gif В Киево обаче (за там говорех и преди това) беше супер играч. Но какво да се прави - рисковете на професията smile.gif

--------------------

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 26 Jul 2007, 18:52
Коментар #38

Primavera player
**

Определено Алекс е и ще си остане институчия в Юве . Но да се каже че , Киелини не е направил "почти " нищо е меко казано несериозно. Като се има предвид че , бил капитан на Италия до 21 г. и това че, най вероятно е имало предложения към него той все пак остана да играе в серия Б с Ювентус. Въпреки това че, не съм следил всички мачове на Юве през миналият сезон това което видях от неговата игра е едно много добро представяне за разлика от някои които продължават да стоят не знам поради какви причини в отбора/ за радост един параход си отива/. А колкото за младите играчи не съм много сигурен в това така наречено преотстъпване, защото смятам че, е много по добре да бъдат в отбора до тези звезди за да се учат на занаят. Имам предвид лекомислено изпуснати играчи от калибъра на Анри , Мареска , Индзаги и дори един магьосник като Р.Баджо / спокойно слагам и Д.Баджо в това число/.

+Quote Post
marto_juve
коментар 26 Jul 2007, 19:06
Коментар #39

Juventus star

7/24/2007 6:32 AM goal.com

Juve Considering City's 10 Million Offer For Chiellini

The Manchester based team have overtaken Liverpool in the race for the young Italian full-back after also signing Blasi from the Italian club.

Manchester City wants to become an Italian colony. After holding on to Bernardo Corradi and signing Rolando Bianchi and just recently Manuele Blasi, Sven Goran Eriksson is after another Italian player: Giorgio Chiellini.

Това го пускам не щото не се знае, а щото тука пише че вече сме им продали Блази. Някой знае ли нещо по въпроса!?

А сега прочитам и това: JUVENTUS, 15 millions for Chiellini

Posted 26.07 10.28

After chairman Cobolli Gigli has declared his will to confirm Giorgio Chiellini, Juventus seem to have change their mind: the player could be sold to Manchester City but the british club would have to pay at least 15 million Euros. If the transaction would succeed Juventus would swoop on Barzagli or Zapata

Ако трябва да обвържа 2-те новини логически, излиза че Сити ни предлагат 10 млн, а ние искаме 15. За мое съжаление се споменава, че при евентуална продажба ще се се насочим към Барзали или Запата. Мнението ми за 1-я го знаете, а от втория "ич хабер си найн". Откъде го излюпиха пък него сега!?

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 26 Jul 2007, 21:44
Коментар #40

ЛУД

Киелини определено направи и помогна много на клуба, особенно като бяхме в серия Б. Бори се смело всеки мач и допусна съвсем приемливо количество грешки. Със сигурност бих избрал да остане. 15 млн. е супер цена, но ако с тях ще се взимат играчи като Бардзали или Запата хич няма смисъл и да ги взимаме тия пари. Направо да го подариме и това е smile.gif Такива фигуранти тип Бумсонг не ни трябват. ДАже Бумсонг играе от време на време. Като се сетя колко харесвах Бардзата в началото и кокло ми беше смешен в края на сезона и съвсем смешно ми става. Запата ........ нищо особенно. НЕ съм го наблюдавал, но така смятам. ДА не говорим , че името му не често споменавано и следоваетлно не може да струва 15 млн. Те Абидал го купиха БарЦа за толкова smile.gif

Дано Киелини да остане и да се разберат с треньора ! Това ще е най-добрият вариант.

--------------------

+Quote Post

35 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 21st November 2018 - 22:40ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team