IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

>Препоръчваме ви

35 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Джорджо Киелини, 3
NUCLEO1985
коментар 16 Jul 2007, 19:26
Коментар #1

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 420
Регистриран: 22-February 06
Град: Свищов/София
Потребител No.: 25

една много странна новина от Топспорт за която тифоза спомена преди няколко дена но не в този й вариант...

Цитат
Ливърпул хвърли око на Джорджо Киелини

Защитникът на Ювентус Джорджо Киелини е набелязан от английския гранд Ливърпул, съобщиха италианските медии. "Бианконерите" обявиха, че няма да разчитат на капитана на младежите на "Скуадра адзура" до 21 години, който открито заяви, че е обезпокоен за бъдещето си, тъй като не знае къде ще играе.

"Никой не ми се е обаждал. В Ювентус са се фокусирали върху това да продължат договорите на звездите, което е логично. Те обаче не смятат да разчитат на футболистите, които дадоха всичко от себе си, за да върнат отбора в Серия "А". Не мога да се съглася да стоя резерва и да влизам в някой друг мач за по 15-20 минути, затова ще търся друга възможност за развитие на кариерата ми", коментира Киелини.

Според информации в Италия, от Ливърпул следят отблизо ситуацията и са готови да предложат 5 млн. паунда за защитника, въпреки че от "старата госпожа" искат поне 7 млн. лири.
Мърсисайдци са се насочили към бившия футболист на Фиорентина, тъй като сделката по привличането на левия бек на Манчестър Юнайтед Габриел Хайнце е в застой.

кога някой от ръководството е казвал че Киелини е ненужен... huh.gif blink.gif дано това е измислица защото ако е истина...

Този коментар е бил редактиран от Garrett на 27 Nov 2008, 16:33

--------------------
FORZA MAGICA JUVE!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
hri100
коментар 16 Jul 2007, 19:32
Коментар #2

I LOVE JU

Група: Ветерани
Коментари: 8 100
Регистриран: 22-July 06
Град: емниц
Потребител No.: 159
Фен клуб: 677/284

Ами вече дори и това неможе да ме изненада. Остава сега да изпуснем и Киелини и всичко ще е "чудесно". А тия лузърпул са много активни нещо на пазара. Взимат е*ати футболистите на безценица. Сега нищо чудно да им подарим и Киелини за "колосалните" 8 млн....

За Кана - аз казах вече, че съм сигурен, че няма да дойде (ето че и Блан го е потвърдил), но че бих се радвал да дойде, защото той не само, че има опит в Италия,, но и в самият Ювентус и точно такъв играч мисля че ни е нужен. Това че ни предаде, мисля че трябва да му го простим, защото нали знаете само кои прощават......СИЛНИТЕ !!!! wink.gif

--------------------
Новият "Ювентус Люфле", с мнооого пълнеж...

+Quote Post
hri100
коментар 17 Jul 2007, 16:39
Коментар #3

I LOVE JU

Цитат(blagoy_sim @ Jul 17 2007, 05:19 PM) *
Днес четох, че за да дойде някой нов защитник бил той Мейра, Кана, Мечо Пух или Телетъбис, ще продадем Пиколо на Чезена или Реджина и Легроталие на Дженоа или Аталанта.

Аз викам да разкараме и Салайета и да вземем Хунти, който напоследък не го споменаваме. Има нужда да продадем и няколко вътрешни халфа - Джаникеда, Блази, Дзанети. Имаме достатъчно на този пост - Тиаго, Алмирон, Ночерино, Марчизио. Айде може да оставим Блази или Дзанети (когото не харесвам), но със сигурност требе да се оттървем от 2ма.

Е това ми звучи като някаква много хубава приказак...........чакай, че се размечтах нещо.... rolleyes.gif

Само че ще си остане само приказака. На мен по-скоро ми намирисва на скандално и евтино продаване на Киелини... sad.gif

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Jul 2007, 16:45
Коментар #4

ЛУД

Група: Фенове
Коментари: 10 333
Регистриран: 22-October 06
Град: София
Потребител No.: 218

НЕ, НЕ, НЕ !!! Ако ще го продаваме ще му вземем доста добри пари, защото доста игра момчето и доста помогна на тима и доказа и с игра, че има хляб в него. Затова смятам , че ако го продаваме ще е за прилични пари, но не вярвам да го продадем. Достатъчно е да дадем Легро, Джани, Пиколо, Сала и Блази. Така като гледам с тях заминава и Такинарди така , че ще поспечелим пара за поне един играч, да не говорим , че и заплатите ще намалеят и от там още кеш ще дойде ! Има и още хора, които спокойно могат да бъбдат продадени като Дзанети и още един двама младоци, но мисля, че няма да е необходимо , а и те не са толкова лоши за резерви !

--------------------

FORZA JUVENTUS, FORZA ALEX !!!

+Quote Post
superniki
коментар 17 Jul 2007, 16:52
Коментар #5

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

hri100 можем да направим още един бас че няма да продадем Киелини.Второ 10млн евро ако са малко пари.Да той е национал обещаващ защитник с добри показатели и всичко останало.Да така е но:има едно но игра във Фиорентина където беше постоянен титуляр и като дойде пеи нас само запълваше дупки никога не беше титуляр когато нямаше контузии и целия състав бе на лице.В серия б игра също много добре но това е серия б ако бе играл в серия примерно можеха да предложат повече но срещу тея отборчета не можеш да прецениш кой е колко е добър.Плюс това те се интересуват от Хайнце което значи че няма да го продадем.Миналата година от Челси пристигна една оферта на стойност 12млн така че не вярвам сега да бъде продаден!Повтарям ако искаш да бас или някой друг да каже?

--------------------

+Quote Post
Rumbeti
коментар 17 Jul 2007, 17:03
Коментар #6

ЛУД

Абе няма и смисъл да продаваме Киелини. Не сме чак толковадобре в защита , че да продаваме титулярни играчи, а и не сме купили чак толкова много хора. Трябва дас е радваме , че намерихме заместници на Балдзата, Бонбона и Легро и ще има кой да играе на техните места. Киелини даже вероятно и титуляр може да играе. Ако купиме Мейра може би ще остане резерва, но чак да го продаваме вече .............. надали ! smile.gif Да не говориме , че има някъде към 50 мача с фланелката на Юве и определено се е доказал като боец и Ювентинец. Все пак като видях как продадохме Балдзата, коклото и да не ни се вярва може пък и да го шитнеме на някой за около 7-8 млн sad.gif , което ще е по-малко от желаното от моя страна поне !

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 17 Jul 2007, 17:03
Коментар #7

I LOVE JU

Цитат(superniki @ Jul 17 2007, 05:52 PM) *
hri100 можем да направим още един бас че няма да продадем Киелини.Второ 10млн евро ако са малко пари.

За теб, може да не са малко, но за мен са смешни тези пари! ( още повече, че се споменаваше за 5 млн. лири) Киелини е млад и много обещаващ. Капитан е на младежкия национален отбор и лидер на отбора, а това никак не е малко. Досега може да не е разкрил качествата си напълно (макар че и тук не съм много съгласен), но тепърва ще се развива, защото е много млад. Има перфектна физика и т.н.
Изобщо, никой неможе да ме убеди, че 10 млн. не са малко пари за него (Реал взеха Пепе за 28млн. !!!!!!!). И най важното - ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ ДА ГО ПРОДАВАМЕ ?!?!?!!?!!?!!?!

ПП: Бас неискам, достатъчно са ми вече. smile.gif

ПП ПП: Според мен основния проблем идва от там, че явно ще е резерва, а той неиска и за мен си е напълно прав момчето.....Абе изобщо напоследък, заради глупостите на ръководството, ми се налага да коментирам излишни работи, дето на всички са ни ясни...

--------------------

+Quote Post
blagoy_sim
коментар 24 Jul 2007, 12:48
Коментар #8

Juventus star

Коментари: 4 001
Регистриран: 26-February 06
Потребител No.: 33

Man City target Chiellini Tuesday 24 July, 2007

Manchester City have offered £7m for Juventus defender Giorgio Chiellini, according to the latest reports in Italy.

The former Italy Under-21 captain stated last week that he was worried about his future in Serie A as he felt the Bianconeri had neglected him, causing Coach Claudio Ranieri’s irritated reaction.

Chiellini was also a reported target for Liverpool, but the Reds only offered £5m for the full-back, causing the negotiations to stall.

City are now interested in signing the Bianconero, with new boss Sven-Goran Eriksson allegedly ready to meet Juve’s £7m asking price.

According to Sky, the Premiership outfit have also finalised an agreement with midfielder Manuele Blasi, who recently returned to the Old Lady following a loan spell with Fiorentina.

The 22-year-old would join fellow countrymen Bernardo Corradi and former Reggina star Rolando Bianchi, whose recent arrival was also heavily backed by ex-Lazio Coach Eriksson

Ман Сити са предложили 7 млн паунда за Киелини, според пресата в Италия. Бившият капитан на иатлианският отбор до 21 години, предната седмица заяви, че е притеснен за бъдещето си в Юве. Киелини е още цел на Ливърпул, но лизърпул са предложили само 5 млн паунда .Новият бос на Сити е готов да предложи искатниоте от Юве 7 млн паунда post-294-1159107873.gif post-294-1159107873.gif post-294-1159107873.gif . Според Скай спортс, отборът от Премиершип са финализирали договорка за преминаването на Мануеле Блази в отбора, който наскоро се завърна от наем от Фиорентина. 22годишният Киелини ще се присъедини към сънародниците си Коради и Бианки.

ЗА КАКВО СИ ГОВОРИМ?????? СТИГА ГЛУПОСТИ!!!!

--------------------

Elkann: 'Zeman? Carrera already won more'
Мъчно ми е, много ми е мъчно за милан, за интер, за рома, за наполи.

+Quote Post
ico dimitrov
коментар 24 Jul 2007, 14:25
Коментар #9

Promising youngster
*

Коментари: 10
Регистриран: 19-July 07
Потребител No.: 589

дано не продадем киелини един от малкото ни сигурни за6титници и да запо4нем с ниакои които даеже и не сме го и изпробвали.не виарвам да тругнем да избиваме изхар4ени пари с ниакои от титулярите.колкото за попълнениа като гледам реал не иска емерсон аз го искам при нас и 4акам рикелме ве4е имаме достатъ4но игра4и за крилата,по добре да вземем и един класи4ески плеимеикьр пък да видим.ставаме доста по гъвкави такти4ески.моето ли4но мнение е 4е рикелме с стила си на игра е подходиа6 за италиа

+Quote Post
Hristo
коментар 24 Jul 2007, 15:04
Коментар #10

Juventus champion

Група: Admin
Коментари: 6 274
Регистриран: 24-April 06
Град: Варна
Потребител No.: 110

Не знам до колко ще се окажат верни тия слухове за Киелини,но според мен това са някакви мениджърски игрички,с цел да му вдигнат заплатата.Буфон,Трезеге,Каморанези,Недвед вече преподписаха,а скоро и Алекс ще стори същото.Именно това твърди Киелини (според медиите),че всички основни футболисти вече са подписали нови договори,а с него не са обсъждали тази тема.Затова и си мисля,че тези спекулации са именно с такава цел.Не вярвам Киелини да иска да напусне Ювентус,за да отиде в Манчестър Сити post-294-1158668510.gif Не говорим за Манчестър Юнайтед,Челси или лузърпул,а за Манчестър Сити,чиято основна цел всеки сезон е място в десетката.Още по-малко вярвам ръководството и в частност Раниери да се лишат от най-перспективния италиански футболист в последните години.В лицето на Киелини и Кришито разполагаме с двамата най-талантливи италиански защитници и младежи национали,около които ще се гради бъдещето на италианския футбол.Щом ние осъзнаваме това,какво остава за шефовете и за Раниери wink.gif Според мен съвсем скоро и Киелини ще преподпише и ще се свърши с тази сага.

--------------------
"Se sono un uomo felice, è perché ho dato tutto per la Juventus", Giampiero Boniperti

+Quote Post
ico dimitrov
коментар 24 Jul 2007, 15:37
Коментар #11

Promising youngster
*

Коментари: 10
Регистриран: 19-July 07
Потребител No.: 589

сендерос е добьр да го вземем,това за киелини не ми се вярва да е истина 4е иска да играе в средниа6ки отбор като може да играе за трофеи които ман сити не моге и да ме4тае

+Quote Post
Ivan Delchev
коментар 24 Jul 2007, 19:51
Коментар #12

Primavera player
**

Коментари: 274
Регистриран: 20-April 07
Град: Асеновград
Потребител No.: 473

Киелини за Сендерос. Кон за кокошка. За какво ни е това дърво че , ние и сега си имаме в изобилие. Боговете сигурно са полудели или по точно шефовете на Ювентус. Дано не се случи.

+Quote Post
snitch
коментар 24 Jul 2007, 22:21
Коментар #13

Juventus champion

Коментари: 8 736
Регистриран: 26-February 06
Град: Велико Търново
Потребител No.: 32

City wait on Juve duo
By Peter ORourke - Created on 24 Jul 2007

Skysports.com understands Manchester City are waiting to find out if Juventus are willing to sell duo Giorgio Chiellini and Manuele Blasi.

City are believed to be chasing the Italian duo as Sven Goran Eriksson looks to reshape his squad at Eastlands.

Italian Under 21 international Chiellini is believed to be considering his future at Juventus as he is concerned about his first-team chances with the Bianconeri.

Blasi's position at Juventus also remains uncertain with the midfielder having returned from a loan spell at Fiorentina last season.

Eriksson is keen to bring in some new faces before the start of the new season and he sees the duo as key additions to his squad.

The agent of both players, Davide Lippi, has revealed City are interested in the pair and that he is meeting with Juventus to find out what their plans are for the duo.

"I am planning to meet Juventus on Tuesday to discuss the futures of Giorgio and Manuele," Lippi told skysports.com.

"Manchester City are interested in both players and I am going to meet Juventus to see if these moves are possible.

"Both players would be happy to play in the Premier League and Manchester City, but it all depends on Juventus.

"They both like English football and the fact Eriksson is there would be a big factor for them to go there.

"However it depends on the price and whether Juventus want to sell them or not."

Обещавам да го преведа , но по късно.В общи линии Давиде Липи заявява , че Сити имат много сериозен интерес към Киелини на Блази .

"Планирам да се срещна с ръководството на Юве във вторник за да обсъдим бъдещето на Мануеле и Джорджо" заяви техния агент Давиде Липи.
"Сити се интересуват и от двамата и с Ювентус ще се видим за да разберем дали сделките са възможни"
" И двамата ще са щастливи да играят в Англия , но всичко зависи от цената , която Юве им определи и дали въобще искат да ги продадат."

+Quote Post
Borko_10
коментар 24 Jul 2007, 22:32
Коментар #14

Juventus star

Коментари: 3 551
Регистриран: 16-March 06
Град: Бургас
Потребител No.: 72

Доста се дранзя когато чуя такива неща.Киелини е един от най-добрите ни и преспективни защитници като ще е пълна глупост да го продадем на Сити.Поне според мен това ще е огромна грешка от страна на ръководството.Дано всичко да се окаже спекулаций и Киелини да си остане при нас.

--------------------

I LOVE JU!

+Quote Post
Rumbeti
коментар 24 Jul 2007, 22:40
Коментар #15

ЛУД

Е това за Киелини вярно ще ни е най-голямата грешка ! Точно той е може би най-силният от младите таланти и най-полезен до момента. ОПРЕДЕЛЕНО ! За мен лично ще е огромна глупост, но ако има конфликт между него и треньора ще трявба някой да се махне и това надали ще е Раниери. АКО ЩЕ ГО ДАВАМЕ ДА му вземем ГОЛЕМИ ПАРИ или да го разменим за някой от неговия калибър !

--------------------

+Quote Post
MartineZz
коментар 25 Jul 2007, 07:43
Коментар #16

Juventus regular

Коментари: 1 696
Регистриран: 28-February 07
Потребител No.: 367

Цитат(icaka @ Jul 24 2007, 05:32 PM) *
Това за Марчизио се надявам да е някаква шега,защото просто не е логично.Махнаха Такинарди,Джаникеда,Блази и сега оставаме само с Тиаго,Алмирон и Ночерино в центъра.Да не говорим,че Марчизио е един от най-обещаващите ни играчи и чисто наш продукт...Дано остане!!!

Една лека поправка - в центъра сме с Тиаго, Алмирон, Ночерино, Занети и Марчизио. Колкото и да иска Раниери трудно ще може да даде шанс на Марчизио при тая ситуация. Нормално ми се струва да имаме 4 вътрешни халфа, така хем ще имат шанс за изява, хем са по двама на пост, хем отбора е компактен. Ако са 5 някой от тях мач няма да види и това най-вероятно ще е Марчизио. Затова може да не толкова лош ход да го пуснем под наем за 1 година да поцъка в някой дребосък.
Надявам се съвсем скоро да чуя, че Киелини е подписал нов, дългосрочен договор с нас. Трябва ръководството да му покаже, че е един от хората около които ще се гради отбора, защото в нашата защита той остана единствения италианец. Блази бих бил доволен ако му приберем 4-5 милиончета.

--------------------

+Quote Post
hri100
коментар 25 Jul 2007, 11:42
Коментар #17

I LOVE JU

Цитат(Ivan Delchev @ Jul 24 2007, 08:51 PM) *
Киелини за Сендерос. Кон за кокошка. За какво ни е това дърво че , ние и сега си имаме в изобилие. Боговете сигурно са полудели или по точно шефовете на Ювентус. Дано не се случи.

post-294-1159107574.gif
Като чета последните новини, май адаша ще се окаже прав, че просто искат да му вдигнат заплатата. ДАНО !!

Цитат(NUCLEO1985 @ Jul 24 2007, 04:56 PM) *
абе май верно бг медиите гледат от форума и си пишат новините... тука четох в една от темите за Сендерос (май беше в "Кой играч искате в Юве") и днес излиза новина... много странно...

И това не е първия случай - май е 3-ти, дори 4-ти.. wink.gif
В тая връзка... ИСКАМ ХУНТЕЛААААААААААААААААААААААААААААААААААААААР !!!!!!!!!!! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
VIOLATOR
коментар 25 Jul 2007, 12:28
Коментар #18

Promising youngster
*

Коментари: 38
Регистриран: 18-July 07
Град: Варна
Потребител No.: 588

E че то какво общо имат Киелини и Сандерос??!?!!? huh.gif Единия ляв бек другия централен защитник. Това че Венгер е експериментирал някой път е отделен въпрос. Швейцареца е изключено да играе като краен защитник - прекалено бавен и тромав е. От изявите му които съм гледал в Арсенал доста често "увисва" в напечени ситуации. Иначе има физически данни и ако се работи с него може да излезе нещо, макар че аз съм леко резервиран. Да не говорим че Венгер едва ли ще се навие да го пусне за 3-4 млн. паунда...

+Quote Post
superniki
коментар 25 Jul 2007, 13:20
Коментар #19

Juventus star

Коментари: 4 650
Регистриран: 1-March 07
Град: Дупница
Потребител No.: 369

Kон за кокошка е най-правилния израз който може да се употреби за Киелини-Сендерос.А за Марчизио който е един от любимците ми ако от щаба са решили да го оставят резерва по-добре да поиграе в Емполи малко и догодина да се върне по-обигран и с повече опит в серия а и да се бори за титулярно място щото е истински ювентинец и доста класен играч който заслужава да бъде титуляр.

--------------------

+Quote Post
juve_machine
коментар 25 Jul 2007, 13:27
Коментар #20

Primavera player
**

Коментари: 286
Регистриран: 1-June 07
Град: Стара Загора
Потребител No.: 534

На Киелини мястото му е Ювентус!Не знам какъв ще го дърви в средняшки отбор като ман.сити, освен да взима вероятно по-висока заплата.Ако успее да се докаже в серия А възнаграждението му неминуемо ще нарастне изключително много.
И не мога да проумея как един играч би искал да отиде от отбор с амбиции ,който винаги се бори за всички трофеи в отбор с неясни цели свикнал да се върти окло средата в класирането.Ако не остане ще го призная за еба ти тъпака.

+Quote Post

35 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 22nd September 2018 - 09:34ч.

> Forum Information:

Copyright: © www.juventus-bulgaria.com 2006 - 2012. Всички права запазени.
Author: Екип на Juventus-Bulgaria.Team